Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Sob Wrz 04, 2010 12:01 pm   mam duzy problem z zestawieniem diety...  

panowie i panie..nie wiem jak ulozyc moja diete jesli chodzi o ilosc poszczegolnych skladnikow odzywczych. do tej pory jadlem w ten sposob ze proporcje (wegle-bialka-tluszcze) ksztaltowaly sie nastepujaco: 90g-50g-15g-mniej wiecej oczywiscie.. jedzac w taki sposob dostarczalem sobie za duzo bialka dziennie (bo nawet i ze 350 g bez zadnej odzywki, przy wadze 103 kg). sprobowalem wiec podejsc do tego od innej strony i skorzystalem z tej oto metody: http://www.kulturystyka.pl/artykul6/
Liczac w ten sposob (zakladajac wspolczynnik aktywnosci 15 i diete zone (proporcja 40-30-30) ) wyszlo mi przy 260gramach bialka dziennie (prawidlowa ilosc) 344 g weglowodanow i 114 g tluszczu.. stosujac tak zbudowana diete umarlbym z glodu!! (czytaj-schudlbym strasznie) -dlatego ze dzielac 344 / 6 posilkow (abstrahujac od od odzywki weglowodanowo-bialkowej po treningu) dostalbym ok 55 g weglowodanu w posilku.. a moje posilki maja -jak wyzej napisalem -ok 90 g wegli. dodajac te 5 g tluszczu nie zrownowaze kalorycznie straty ilosci wegli.. i znowu abstrahuje juz od tego ze tych posilkow jest w dzien treningowy nawet i 7... a wiec nie wiem czym sie kierowac przy ulozeniu ilosci skladnikow odzywczych w ciagu dnia.. nie robie masy, trzymam wage.. i taki jest moj cel treningowy.. wydaje mi sie ze nalezaloby podejsc do tego wlasnie od strony odpowiedniej proporcji.. bardzo prosze o pomoc fachowcow.. (wiem, wiem.. wszyscy jestesmy na swoj sposob fachowcami w tej dziedzinie, bo kazdy jest inny).. bardzo z gory dziekuje..!!
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 12:45 pm     

1. Ustal cel diety. Masa, redukcja, ewentualnie leciutka masa i jakościowa na cyclingu
2. Ustal zapotrzebowanie
3. Wybierz dietę: standardowa zbilansowana, high carb, low carb, ckd, tkd, cycling z tłuszczami, cycling na samych ww, czy do tego będą ww na noc. Weź pod uwagę plusy i minusy każdej i to, że tłuszczówki są o kant dupy potłuc.
4. Poszukaj artykułów i źródeł, spróbuj coś ułożyć. Pamiętaj, że błk tyle samo w każdym posiłku, ew. więcej po tren. możesz dać dla lepszej regeneracji. Reszta już w zależności od diety.

Pzdr.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11