Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Lis 25, 2010 12:05 am   Van Damme vs. Khamsing  

Jean-Claude Van Damme vs. Somluck Kamsing







Kod:
Do takiej walki miałoby dojść w październiku w Chinach. Mimo że szanse na to że rzeczywiście do tego dojdzie są wg. mnie podobne do tych że zobaczymy Alistaira w Strikeforce, to mimo wszystko wrzucę jakieś info na ten temat.

WG Boxingscene.com walka odbędzie się na zasadach Muay Thai ale na życzenie JCVD bez używania łokci. Bohater kina akcji poprosił o to ze względu na możliwe rozcięcia na twarzy jakich chce uniknąć ze względu na karierę aktorską. Somluck który wg Boxingscene dostanie za walkę 100 tyś dolarów powiedział:

    Mówiłem że nie kłamie odnośnie tej walki. Wcześniej wydawało mi się że Jean Claude jest dużo większy ode mnie ale kiedy stanęliśmy obok siebie to wcale nie był większy. Teraz jestem pewny siebie. Jestem lepszy w Muay Thai i to będzie zabawa skopać taką gwiazdę. Mimo tego nie mam zamiaru go lekceważyć i dobrze się przygotuje do tej walki.

Van Damme o walce:

    Walka z Kamsing jest niebezpieczna ale życie jest krótkie i chcę to zrobić…udowodnić młodym ludziom. a nawet starszym że człowiek może przejść przez ciężki trening, wysiłek a jednocześnie być gwiazdą filmową.


Kod:

Van Damme wyjaśnia także, dlaczego on będzie tej walki. JCVD Somluck Kamsing i powinny konkurować na początku kwietnia w Rosji, tajski boks zmianie zasad (bez łokci)


oryginalna wersja

Van Damme explique aussi pourquoi il va faire ce combat.

JCVD et Somluck Kamsing devraient s'affronter début avril en Russie, en règles de boxe thaï modifiées (pas de coups de coude)
_________________


 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Czw Lis 25, 2010 6:38 am     

Sequthłe ma żeli papą
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Czw Lis 25, 2010 12:05 pm     

I kiedy w końcu będzie ta walka ?
Już chyba od roku zapowiadają ją...
Były też ploty że Van Damme miał zawał, potem on sam mówił że nie miał... :roll:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Lis 29, 2010 6:14 pm     

ktos ma jakies linki do treningów czy czegos tam van damme'a? on wogole potrafi w realu sie bic?
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11