Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 9:39 am     

A czego można się spodziewać za cenę 31 zł. za opakowanie 750g? Jak ktoś rozsądny widzi taką cenę to od razu zapala się czerwona lampka. Poza tym ciekawe jak wyjdzie badanie procentowej zawartości białka w tym produkcie...
Poza tym jakiś czas temu były robione badania supli innych ''renomowanych'' firm i co, wyszło, że faktyczna zawartość białka w porównaniu z deklarowaną jest mniejsza do 50 proc. a produkt drogi w chuj...
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 9:59 am     

metro , walnij link do tych badan jak dasz rade
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 10:04 am     

_________________


 
 
       
primoinfo

SOGI: 1916

zawodowiec


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 368
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 10:12 am     

chyba bardziej chodzilo o te badania bialek :
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3787
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 10:19 am     

primoinfo napisał/a:
chyba bardziej chodzilo o te badania bialek :
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=3787

ale tam byla mowa o wynikach jakis "ostatnich" badan, a widze , ze w linku sa badania dosyc starej daty
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 10:39 am     

Nie,gustav dał dobre wyniki,kolo na własną rękę zbadał białko sfd.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 10:49 am     

Litwin81 napisał/a:
Nie,gustav dał dobre wyniki,kolo na własną rękę zbadał białko sfd.

wiem.. metro pisal o wynikach , jak rozumiem, takze innych marek.. myslalem , ze mowa o jakis nowych, a nie z 2009..
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 12:45 pm     

Nie wiem czy są jakieś nowe badania, w każdym razie nie spotkałem się z nimi. Szczerze mówiąc wątpię żeby coś się zmieniło na przestrzeni ostatnich 2 lat... :cry:
Firmy gonią za zyskiem, białko to drogi towar więc łatwo można zarobić stosując machloje w składzie supli :evil: .
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 1:54 pm     

ładnie temat poszedł w świat :mrgreen:
Najlepsze są klakiery na sfd, które dalej bronią swej marki lokurvaa gdzie sama spółka SFD się przyznała w oświadczeniu, że sanepid się dopierdalał już wcześniej...
gdzie już nawet Bull na BF tak entuzjastycznie się już nie wypowiada w owej kwestii...

Nie wiem jakim trzeba być naiwniakiem żeby nie powiązać wszystkich faktów, które wypłynęły na wierzch... z firmą abnexen na czele

No ale tak, spece internetowe z sfd z zielonymi nickami tak zachwalali jakość produktów a teraz taki klops - przecież oni mylić się nie mogli lokurvaa
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 2:29 pm     

Nie formułujesz zbyt pochopnie wyroków? Na razie mamy do czynienia jedynie z oskarżeniem. Taki tam wydruk to kazdy średnio upośledzony grafik zrobi w 5 minut. Wiec raz, nie wiadomo czy faktycznie wymienione laboratorium zrobiło te badanie. Jeśli nawet zrobiło to nie wiemy czy wynik nie został przefotoszpowany. Dalej, nie wiemy co tak na prawdę było badane. Gość który kupił najtańsze białko na rynku wydał 550zł na badanie... czego? Mógł sam dosypać białka sojowego?
Chyba nikt nie ma wątpliwości że autor tej całej afery to postronny człowiek który kupił na allegro WPC i postanowił tknięty przeczuciem przepadać za "pare złotych" swój zakup? Sprawa jest oczywista, ktoś z konkurencji sfd stoi za tym "badaniem".
Poczekajmy na inne wyniki badać, Bull zadeklarował się ze zwróci koszty badań dla ludzi którzy wyślą WPC econo na badanie.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 3:18 pm     

Tu nie chodzi już o samego typka,tylko ze nawet sanepid się tym zainteresował.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 3:32 pm     

czytałem Adramel twoje posty na sfd także wiem jakie jest twoje stanowisko... - wolny kraj każdy może mieć własne zdanie :mrgreen:
Uważam, że w obecnej sytuacji nie istotne jest czy badania zlecił zwykły user sfd czy konkurencja. Jednak czytając wątki o tym wale łatwo domyślić się, który "znany" user zlecił te badania...
co do 550zł - to jest to jakiś mega majątek ? Dla wkurwionej i zdeterminowanej osoby myślę, że taka kwota nie stanowi problemu żeby zamknąć buzie krzykaczą, którzy kasują posty i rozdają bany na prawo i lewo.
zresztą tak jak mówię w zaistniałej sytuacji nie ma to znaczenia kto zlecił te badanie...

i całe te badania (choć stanowią jakiegoś rodzaju dowód) tez mi już latają... najlepsze jest oświadczenie sfd, które samo się przyznało że zaszły jakieś nieprawidłowości wykryte przez sanepid... także nie wiem z czym ttu polemizować jak to są fakty
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 3:58 pm     

Panowie, poczekajmy na końcowy efekt badań. Ile było gadania o rzekomej salmonelli w produktach Universala i jak się to skończyło? Nie rzucajmy kamieniem bo możliwe, że żadna firma nie jest bez winy...
Co do gościa który to wszystko rozpętał to jakimś trafem przypieprza się do właściciela domeny, firmy Agora... Dla mnie to jakieś dziwne, co ma do tego Agora? Ktoś od niej dosypał białeczka sojowego? Może Michnik zakradł się cichaczem i dokonał tego haniebnego czynu? :grin:
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 4:33 pm     

bezimienny napisał/a:

co do 550zł - to jest to jakiś mega majątek ? Dla wkurwionej i zdeterminowanej osoby myślę, że taka kwota nie stanowi problemu żeby zamknąć buzie krzykaczą, którzy kasują posty i rozdają bany na prawo i lewo.


Jakbym miał uczulenie na soje i próby wyjaśnienia sytuacji były by olewane,to też myślę ze znalazłbym takie środki.Kwestia odpowiedniego wkurwienia się,łatwo nam oceniać z perspektywy kanapy.Druga sprawa mógł znaleźć taniej badania.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Pią Paź 28, 2011 8:42 pm     

Adramel mówiłeś, że zbyt pochopnie wyrok wydaje...


 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11