Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pią Lis 11, 2011 12:52 am     

sunclub, musiales rozpowiadac ? musiales ? to miala byc niespodziewanka :twisted: :evil: lokurvaa

dzisiaj kolejny trening za mna, ale rowniez taki wprowadzajacy : ) nie za ciezko nie za lekko, tak w sam raz : )

+ bede raczej stosowal podciaganie na drazku z przenoszeniem ( nie wiem jak sie fachowo to nazywa), jak ktos ogladal Never Back Down 2 z Michael jay White, typ sie tam w jednej scenie w ten sposob podciaga, fajna sprawa jak dla mnie, po 5 seriach normalnego podciagania dalem rade sie podciagnac w ten sposob 4 razy tylko : D

+ mam jakis mocniejszy chwyt na gripach, lepiej scisk wchodzi niz 2 tygodnie temu, ciekaw jestem co bedzie dalej

jutro zrobie nogi. 400kg oczywiscie polewka.. moze byc to dopiero rozgrzewka : D :twisted:
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pon Lis 14, 2011 9:38 pm     

Dzisiaj Klatka i Biceps

Klatka poszla dobrze, tyle tylko, ze nie uzylem tu gripow, ciezko jest sie przyzwyczaic z tym gripem bo przy szerokim chwycie gdzie jest sztanga juz wycisnieta to gripy mi schodza z tej sztangi i jest nieprzyjemnie.

WL
Krzyzowanie linek
Wyciskanie na skosie sztangielek
Przenoszenie sztangielki

Biceps nie poszlo mi dzisiaj, wydaje mi sie ze przez to ze zle dobralem cwiczenia, zachcialo mi sie czegos innego i dostalem w dupe, zostane przy swoim i powinno na nastepnym treningu ok byc

gripy wrzucilem tylko przy lapach, ale tak jak mowilem, srednio mi to wyszlo. Moze to efekt niewyspania bo napier...lam remont w domu i jest ogien : )

jutro barki + tric. Powinno byc lepiej
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Pon Lis 14, 2011 9:51 pm     

powiem Tobie, że jakoś nauczyłem się już, że robie tylko to co w wypisce czy danym założeniu treningowym i nic poza tym..

bo jak człowiek zacznie kombinować to pójdzie to tu to tam a jeszcze to a jeszcze moze tamto i tak naprawdę gówno zrobi a nie trening a potem ma żal do siebie o to, że zjebał
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pon Lis 14, 2011 10:11 pm     

no otoz to, tylko chodzi o to ze nie przemyslalem tego treningu i sie zjebal, ale nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem, nadrobie : )
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Wto Lis 15, 2011 9:32 pm     

Jak powiedzialem, tak tez zrobilem. Trening barkow i trica wszedl elegancko : )
Gripy uzywane w prawie kazdym cwiczeniu. Przy wyciskaniu sztangi siedzac to miodek : D rewelacyjnie wchodzi, sily co prawda mniej z gripami ale serio bajka jest. : )

jutro wrzuce wypis bo mi sie usunelo : < :evil:
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Czw Lis 17, 2011 10:57 pm     

sory panowie, ale troche mam lipe z czasem na kompa, jutro troche wolnego to wrzuce zalegle wpisy z wtorku i z dzisiejszego dnia :twisted:
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Lis 20, 2011 12:07 am     

Wtorek Barki + triceps

1 Wyciskanie sztangi siedzac
20/20/30/40/50/60/70/80/85 (ostatnia seria na 2 ruchy, zaczynalem od 20reps)
2 Unoszenie przodem siedzac
50x20/10x10/12x8/15x6
3 Unoszenie bokiem
5x20/7x12/10x10/12x10/15x6

Tri

1 prostowanie na wyciagu
25x20/30x12/35x10/40x8/45x6/50x4
2 francuz lezac
10x12/20x10/20x10
3 wyciskanie sztangielki zza glowy skos
10x10/12x8

jesli idzie o barki to gripy w kazdym cw. swietnie wchodzi wyciskanie w nich :twisted:

sunclub mowil ze gripy dobrze wchodza przy prostowaniu na wycigu ramion. z czystym sumieniem dolaczam sie do tego. To jak czulem triceps w tym cwiczeniu z gripami to :shock: o1yw3 nie da sie opisac : D

Btw, trening tricepsow ulegnie mocnej zmianie : )


Czwartek Plecy

1 Podciaganie na drazku chwyt neutralny
6 serii po 10-12r bez obciazenia
2 Mc bez odkladania ciezaru
50x12/60x10/70x10/100x8/120x6/150x3 ( troche cos slabo to wyszlo ta ostatnia seria, ale cos wymysle i bede chyba rwal z ziemi)
3 Wioslo sztangielkami + grip
25x10/30x8/35x8( bylo by ok gdyby nie to ze w prawej rece nie wytrzymuja chwytu 2 ostatnie male paluchy i sie otwieraja, w lewej natomiast bez problemow)/40x10 (bez grip)
4 Yates Rows
50/70/80/90
5 Przyciaganie drazka wyciag dolny do brzucha (szer)
70x12/100x10/120x8 + 60x10
6 Sciaganie trojkata do klatki
35x15/42x10/75x8

gripy wrzucilem tylko w wioslowaniu sztangielkami i w YR, jeszcze nie mam takiego chwytu zeby walczyc z nimi w mc

Piatek Nogi

1 Przysiad wąsko ( wezej niz barki)
0x15/2s / 40x12/60x10/80x8/100x6/120x4/140x2
jest zapas + jakas waskie siady wchodza mi najlepiej z wszystkich mozliwych ktore robilem

gripy mialem polozone na lawce : D co by sie przygladaly i nie marnowaly treningu lokurvaa

2 Wypychanie na suwnicy Hack
120x12/165x15/210x10/240x15

tylko tyle zdazylem zrobic, ale nadrobilem lydki i 2jki dzisiaj + tyl barkow
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Nie Lis 20, 2011 12:04 pm     

Sproboj podciagania sztangi w szerokim uchwycie do bordy na barki, tez sie "zdziwisz" :-) :twisted:
_________________

 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Czw Lis 24, 2011 9:36 pm     

jutro uzupelnie calotygodniowy wpis : )

dzisiaj znow byly barki na gripach <3 :oops:
tak mysle ze jeszcze 2 tygodnie i bedzie mozna dac podsumowanie testu : )
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pią Lis 25, 2011 9:50 pm     

Poniedzialek Klatka + biceps

1 Skos smith
20/20/15/15/12/10/8/6/4/3/3
ostatnia seria stowka, powoli dokladam, smith oczywiscie bez gripow bo mozna sie skaleczyc robiac samemu : )

2 sztangielki skos
8/8/8/6
ostatnia seria 40tka, ciezko bylo utrzymac z gripami ale ladnie wchodzi, ciagle jestem tego samego zdania ze to cwiczenia z gripami daje bardzo dobry efekt, bardzo dobrze czuc caly gorny płat : )

3 rozpietki
15x12/17x10/17x10

4 Przenoszenie lezac
22x8 x3s

biceps.

uginanie ze sztangielkami
15/10/8/8
+ gripy

uginanie mlotkowe siedzac
10/10/15

Aero 20min

=======

Wtorek Plecy


Podciaganie neutral.
4 s bez obciazenia

sciaganie drazka do klatki
65x10/72x10/80x10/87x8 byl zapas, 65 x 72 bylo z gripem i dobrze weszlo, ale na 80 juz sie mocno meczylem i zrobilem 2-3 ruchy ale bylo ok : )

3 wioslowanie sztangielka
8/8/8/6 istatnia 45tka duzy zapas, gripy weszly do 40, postep jest i dobrze weszlo, zalapalem jak powinienem w tym robic i jest dobrze : )

4YR 40x10/60x10/80x10 + gripy

5 przyciagnie drazka wyciagu dolnego siedzac ( wasko)
60x12 x3s

==========

Czwartek barki + tric

Wyciskanie siedzac z klatki
20/20/15/12/10/8/6/4/3
ostatnia seria 90kg oczywiscie + grip : D

unoszenie w przod siedzac
20/10/10/6
ostatnia seria 20kg + gripy

unoszenie bokiem
20/15/10/8
ostatnia seria 12 + gripy

unoszenie w opadzie
10/15/15/7

odwrotny butterfly
15/15/10/10

Tric:

wyciag
12/10/10/10/8/6 ostatnia 55 + gripy

wyciskanie sztangi zza glowy siedzac
12/12/10/8 ostatnia 40
+ gripy


gripów na 100wke bede uzywal caly czas, moze nie na kazdym treningu, ale czesto bo to bardzo dobra sprawa : ) dalem chlopakom na silce potrenowac w tym i tez czuli zmiane w cwiczeniu wiec cos w tym jest : )
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Wto Lis 29, 2011 10:36 pm     

Sobota

Biceps + triceps


wyciskanie wasko 4x progres
Dipsy 4x progres
prostowanie ze sznurem na wyciagu 7x staly ciezar

Uginanie naprzemienne 4x progres
Modlitewnik 3x progres
Uginanie sztanga lamana 7x staly ciezar


===========================

Trening tak dobrze wszedl, myslalem ze mi reke rozpruje, pompa byla idealna, te ostatnie 7 serii na gripach tak daje w dupe ze bez krzyku sie nie obylo : )
z gripami oczywiscie kazde cwiczenie procz dipsow, robilem je na maszynie a tam juz raczki same w sobie sa grube wiec zakladajac grip mam dlon prawie cala wyprostowana.

jakbym mial teraz, po przetestowaniu gripow kupic je, to nie zastanawialbym sie. Swietna sprawa i mysle, ze fajna opcja dla tych ktorych dotychczasowy trening nudzi i szukaja nowych bodzcow. bardzo zadowolony z tego sprzetu jestem w zyciu bym sie nie spodziewal ze mozna niby ten sam trening zrobic pod wzgledem czucia miesnia inaczej : )

==================

Moge juz wlasciwie dać podsumowanie.

Jak wiadomo test ten znacznie rozni sie od testu z suplami, nie da sie golym okiem zobaczyc efektów ciezkiej pracy w tak krotkim czasie.
Jesli chodzi o mnie to na pierwszych treningach bylem sceptycznie nastawiony do tych gum, zlapalem to bo zlapalem, ale mocno srednio bylo z wczuciem sie w rytm. Niby to tylko grubszy chwyt, ale wybija troche z rownowagi bo ciezar schodzi sporo w dol co poczatkowo moze zniechecac, ja tak mialem. Nie mozna tylko zapomniec o tym ze te gripy to nie jakas 100% regula, mozesz zrobic dla przykladu 3-4 serie wioslowania na gripach a ostatnia z wiekszym obciazeniem robic bez, nawet solaros cos wspomnial tez o tym jak i 666 czy Borkow o ile mnie pamiec nie myli, ze nie trzeba uzywac w kazdym cw w kazdej serii.
No ok lecimy dalej, wiec po kilku treningach zalapalem chwyt, skumalem jak to trzymac i zaczela sie bajka, pompa jest inna, lepsza. Miesien wydaje sie taki pelniejszy przy wykonywaniu danego cwiczenia.
Co do ulubionych cw w ktorych gripy sa dla mnie podstawa to wlasciwie calosc barkow a najlepiej wyciskanie siedzac z przodu i unoszenie bokiem sztangielek, biceps kazde cwiczenie, triceps rowniez, juz kiedys nawet pisalem ze gripy dobrze sie spisuja przy wyprostach ramion na wyciagu. No i oczywiscie wioslowania. jesli uzyjesz odpowiedniego ciezaru i przez kazde powtorzenie ruch bedzie kontrolowany to efekt koncowy ktorego oczekujesz moze pozytywnie zaskoczyc.

Plusy i minusy gripów

Zaczne moze od minusów, ktore akurat dla mnie takimi sa:

- Ciezki scisk, jak ktos ma mniejsze dlonie to bedzie mial sporyy problem.
- zbyt duza przestrzen miedzy koncami gripow, mysle ze jakby dali tam tak z 1.5 cm, wystarczajaco by mozna to scisnac bylo by ok, bo bardziej wygodne tym samym i nie trzeba sie martwic ze zjedzie ze sztangi.
- regresja ciezaru

chyba tyle jesli idzie o minusy

Plusy :

- znaczaca poprawa chwytu z treningu na trening
- poruszenie wlokien, ktore czesto przy normalnym chwycie slabiej pracowaly
- zajebista pompa ramion : D
- i cala reszta, a naprawde jest tego sporo


Sumując:

w skali 1 do 10 Grip4rce zdały test u mnie na grubą 7 : ) wiec nie ma co sie zastanawiac tylko skladac zamowienia do szefów : )



Mam nadzieje, ze test byl dla Was w miare przejrzyscie prowadzony i wszystko bylo poukladane.

-------------------------

dla zainteresowanych, dziennik dalej bede prowadzil w dziale dzienniki i tam tez bede pisal dalsze ralcje z gripami bo nie mam zamiaru przestac ich uzywac : )
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Śro Lis 30, 2011 7:52 am     

ile w przedramieniu do przodu??? :wink:
test dobry, teraz bierz sie za inny "test" :-D
_________________

 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Śro Lis 30, 2011 8:03 am     

triple_ex napisał/a:
wiec nie ma co sie zastanawiac tylko skladac zamowienia do szefów


Juz do mnie jada :mrgreen:
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Śro Lis 30, 2011 3:32 pm     

sunclub, przedramie + 1 mys;le ze tylko tyle do przodu ze wzgledu na to ze przedramion juz nie robilem, ale za to chwyt poprawilem w kur.wy : D
Jestem zadowolony mocno z tych zabawek

BigCityLover, i prawidlowo ;d
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 10