Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Sty 20, 2012 10:54 pm     

jednak nie bede sie znizal do twojego pozoimu, bez kometarza
_________________
Ostatnio zmieniony przez Borkow66 Sob Sty 21, 2012 1:32 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
SubZero 

SOGI: 206

świerzak

Dołączył: 04 Sty 2012
Posty: 34
Skąd: Zgierz
  Wysłany: Sob Sty 21, 2012 1:24 am     

anikoz29 napisał/a:
a ty znowu musisz się udzielac, przez takich jak ty potem forum upadnie, nie zapomnij o jednym że to ty zaczełęś i to nie poraz pierwszy, śmieciarnie to może masz w domu, a co ty tolerujesz czy nie to już twoja sprawa, powtarzam ja nie zaczełem tylko ty i nie potrzebnie znowu zaczynasz, ZAMILCZ WIELKI PSEUDOZNAWCO!!!


masakra, ja pchychodzac na to forum myslaem ze takich osob tu nie spotkam bo atmosfera jest zajebista ale jak sie czyta takiego goscia jak anikoz29 to sie za glowe mozna zlapac. nie znam borkowa osobiscie ale mi zajebiscie pomogl jak potrzebowalem w swoim temacie i nie wyglada tu zeby ktos cie obrazal a ty epitetami zapodajesz ponizej pasa. byla prosba o szanowanie uzytkownikow i to chyba nic zlego aby trzymac jakis poziom tego forum. szkoda ze sie tacy ludzie zdarzaja. zenujacy gosc. jak dloa mnie powinien ban pojsc ale to nie mnie decydowac.
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Sty 21, 2012 8:31 am     

tez jestem zdania ze chamstwo trzeba tepic, dlatego anikoz29 jest juz zblokowany na pisanie na forum. teraz wszystko w rekach administratora.. calkowity ban, lub da mu jeszcze jedna szanse i odblokuje
_________________
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=4AfK42_vtI0
 
 
       
sle25 

SOGI: 128

świerzak

Wiek: 39
Dołączył: 19 Lis 2010
Posty: 108
  Wysłany: Sob Sty 21, 2012 10:11 am     

anikoz29 jakby co to mow ze miales Ciężki wypadek hehe
 
 
       
Joe1 

SOGI: 41

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 15 Gru 2011
Posty: 38
Skąd: PL
  Wysłany: Sob Sty 21, 2012 11:05 am     

kurcze, az glupio sie wtracac ale z zarciku ktory byl rzeczywiscie zabawny anikoz29 zrobil niezle szambo! na innych forum dostal by bana dozywotniego. heparegen za laweczke i hantle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wiele slyszalem ale takie ogloszenie to naprawde robi wrazenie ze sie zwinac ze smiechu idzie i chyba nic w tym zlego ale anikoz29 widac spiety jak agrafka tylko naublizac umie, osobiscie uwazam ze to nieprzyjemny gosc ktory obraza reszte i tym samym moderatora ktory sie naprawde dobrze i szczegolowo udziela.
tak przy okazji to nie wiem czy borkow jest pseudo znawca ale mnie sie przysluzyl a mialem poweazne problemy zdrowotno-trawienne ktore bez lekow mi wyleczyl, za co jestem wdzieczny bo gosc jest kompetentny a jak czegos nie wie to kieruje mnie tam gdzie wiedza. anikoz musi najpierw wiedze podgonic zeby nie musiala go dopadac bezsilnosc chyba :///
 
 
       
Vladek

SOGI: 124

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 15 Kwi 2010
Posty: 111
  Wysłany: Sob Sty 21, 2012 11:07 am     

może on chciał kontener tego heparagenu wymienić :D :D
 
 
       
admino

SOGI: 147323560

Site Admin


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Paź 2007
Posty: 36
  Wysłany: Sob Sty 21, 2012 12:20 pm     

Ok , wiej tak:

- Anikoz ciesz sie ze wogle mozesz tu oferowac farmaceutyki na targowisku i kazdy ma to w dupie bo gdzie indziej na polskich forach dawno zajelaby sie Toba Policja! . Jak juz cos masz cos napisac to nie obrazaj innych i tyle , bedzie po sprawie.

- Panowie , na co chce sie wymienic kolega to jego sprawa. Moze bedzie chcial za to walec uliczny , lub betoniarke na budowe to tez bedzie jego wola i jak ktos sie z tym nie zgadza ma do tego prawo i tez nie trzeba z niego jechac przy tej okazji.

Podsumowujac, temat narazie uwarzam za zakonczony i mam nadzieje ze oglaszajacy bedzie trzymal poziom swojego postu oraz inni kotrzy nie chca i lub uwazarzaja oferte za ich zdaniem bezsensowna nie beda mu z tego powodu wrzucac.

Dziekuje i bez komentarzy prosze!
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10