Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
PawelSzEvc

SOGI: 412

zawodowiec

Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 318
Skąd: Olesno
  Wysłany: Pią Lut 24, 2012 7:41 pm   Najnowszy regenerator stawów ze stajni FitMax'a - Flex fit !  

Witamy,

W puli produktów FitMax'a pojawił się najnowszy produkt na stawy o nazwie Flex fit. Jest to wieloskładnikowy środek w skład którego wchodzą siarczan glukozaminy 2KCl, siarczan chondroityny, ekstrakt z Boswellia serrata, kwas hialuronowy oraz witamina C.



Produkt polecany w szczególności osobom aktywnym fizycznie.
Więcej szczegółowych informacji na naszej stronie:
http://www.fitmax.pl/produkty.php?produkt=121


Już wkrótce w sprzedaży!
_________________
:)
 
 
       
PawelSzEvc

SOGI: 412

zawodowiec

Dołączył: 03 Wrz 2008
Posty: 318
Skąd: Olesno
  Wysłany: Wto Mar 13, 2012 5:23 pm     

Michał Materla wywiad po KSW 18.


Witajcie,
Co ma w planach Michał Materla? Jeżeli chcecie się dowiedzieć, obejrzyjcie wywiad, którego udzielił po Gali KSW 18.
Opowiada o swoim przyszłym wyjeździe za ocean i rozpoczęciu trenigów w A.K.A.
http://www.youtube.com/wa...d&v=AJIeFhdljbU
Pozdrawiamy - FitMax Team




-------------------





Michał Materla będzie trenował w A.K.A


Jak już zapewne wiecie, Michał będzie trenował w jednym z czołowych amerykańskich klubów MMA. Informacje potwierdził manager Michała - Norbert Sawicki.
Michał będzie trenował w San Jose w American Kickboxing Academy.
Z A.K.A. wywodzą się takie sławy jak Cain Velasquez, John Fitch, Daniel Cormier.
Cipao planuje miesięczny wyjazd.



Pozdrawiamy - FitMax Team




-------------------





Michał podsumowuje KSW 18.


Witajcie,
Michał podsumowuje KSW 18. Walka Kornika i Irokeza, okiem mistrza.

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Pozdrawiamy - FitMax Team





-------------------





Wywiad z Tomkiem Jabłońskim.


W najbliższy piątek 23-letni Tomasz Jabłoński, główny kandydat do złotego medalu w wadze średniej podczas zbliżających się Mistrzostw Polski, jako drugi w tym sezonie po Michale Olasiu Polak, wystąpi w meczu zawodowej ligi WSB. Gdynianin, na co dzień związany z klubem SAKO Gdańsk, skrzyżuje rękawice z 25-letnim Białorusinem Nikołajem Wesełowem (brązowym medalistą Mistrzostw Europy z 2010 roku), który jak dotąd nie przegrał jeszcze walki w rozgrywkach WSB.

Do starcia "Pantery" z Wesełowem, który w swojej karierze dwukrotnie pokonał innego polskiego kadrowicza - Kamila Szeremetę, dojdzie podczas ćwierćfinałowego meczu ligi WSB pomiędzy Venky's Mumbai Fighters z azerskim teamem Baku Fires.

- W tej chwili już lepiej mi się tutaj trenuje, mimo panującej w Indiach duchoty. Zresztą spodziewałem się, że mogę mieć większe problemy z aklimatyzacją. Jestem więc dobrej myśli, tym bardziej, że od paru dni zawsze po treningach mam wymaganą wagę 73 kg - powiedział Tomasz, który od 6 dni przebywa w Indiach.

- Zdaję sobie sprawę, że Wesełow to bardzo ciężki przeciwnik. Walczy z odwrotnej pozycji, w tym roku dwukrotnie boksował w lidze i dwa razy wygrał. Jestem jednak dobrej myśli. Pięć rund nie powinno być dla mnie wielkim problemem, bo każdy, kto widział mnie w ringu wie, że bazuję na wydolności i wytrzymałości. Kto wie? Może pięć rund będzie mi bardziej pasować niż trzy?

Tomasz podkreśla przy okazji bardzo dobrą atmosferę, która panuje podczas treningów w zespole Venky's Mumbai Fighters. Jednocześnie zauważa, że treningi dawkowane w Indiach przez tamtejszych trenerów w niczym nie różnią się od tych, które miał w Polsce.

- Koledzy z zespołu zrobili na mnie dobre wrażenie. Na treningach panuje fajna atmosfera, co pozytywnie na mnie - nowego - wpłynęło. Wczoraj pierwszy raz sparowałem z dotychczasowym liderem drużyny w wadze 73 kg, Konstantinem Snigourem, którego nie było na pierwszych sparingach. Trenerzy byli bardzo zadowoleni z tego co pokazałem i po zakończeniu powiedzieli, że wygrałem tę walkę, boksując z głową. Treningi w Indiach wyglądają podobnie jak u nas. Rano od 8.00 biegamy i przez 5 rund tarczujemy, a wieczorem, czyli ok 16.00 lub 17.00 mamy sparringi albo stacje - głównie worki, tarcze i różne zajęcia w parach. Różnic więc nie ma, tylko na początku pobytu - z uwagi na klimat - strasznie ciężko było mi trenować. Było ciężko do tego stopnia, że na biegach wysiadałem po zaledwie 20 minutach, a jak wiadomo biegam w miarę dobrze. Po 3-4 dniach widać było znaczną poprawę, ale z wydolnością jeszcze nie jest tak, jak bym chciał, by było - zakończył Tomasz Jabłoński

Źródło: www.bokser.org





-------------------






Jabłoński vs. Wesełow


Witajcie,
Już dzisiaj Tomek Jabłoński skrzyżuje rękawice z Nikołajem Wesełowem (brązowym medalistą Mistrzostw Europy 2010 r.), który jak dotąd nie przegrał jeszcze walki w rozgrywkach WSB.
Do starcia dojdzie podczas ćwierćfinałowego meczu ligi WSB pomiędzy Venky's Mumbai Fighters z azerskim teamem Baku Fires.
Poniżej przedstawimy najświeższe fotki z konferencji i ważenia zawodników.



Pozdrawiamy - FitMax Team





-------------------





Walka Tomka na żywo.


Witajcie,
Zapraszamy do obejrzenia walki Tomka Jabłońskiego na żywo.
Właśnie się zaczyna.
http://www.youtube.com/us...d?v=TEBcSwVa6Kc

Pozdrawiamy - FitMax Team





-------------------





[b ] Wynik walki.
[/b]

Witajcie,
Po niezwykle agresywnej walce, Tomek niestety przegrał o 2 punkty.
Tomek walczył bardzo agresywnie, miał świetny czas reakcji i zejścia. Świetny debiut w Mumbai Fighters. Za Tomkiem przemawia wiek, jest jeszcze młodym zawodnikiem, przed nim wielka kariera.
Pozdrawiamy Cię Tomek - FitMax Team





-------------------





Kamil Łagunionek trenuje początkujących.



Witajcie,
Przedstawiamy Wam serię fotek z treningu przeprowadzonego przez Kamila Łagunionka. Prowadzi on teraz zajęcia dla początkujących w klubie "Corpus".

Obecnie Kamil przygotowuje się do Mistrzostw Polski w K-1, które odbędą się na początku kwietnia.

















Pozdrawiamy - FitMax Team





-------------------





Tomek na Mistrzostwach Polski seniorów.


Witajcie,
Tomek idzie do przodu jak maszyna. Po szybkim powrocie do kraju, bez chwili odpoczynku udał się na Mistrzostwa Polski seniorów. Dwie walki już za nim. Zwyciężył na punkty z Wojciechem Sobierajskim i Tomaszem Gromadzkim.
Jutro walka z gospodarzem Kamilem Gardzielikiem.



Życzymy powodzenia - FitMax Team





-------------------





Tomek Jabłoński w finale MP seniorów.


Witajcie,
Kolejna wygrana na konto Tomka Jabłońskiego. Wczorajsze starcie z Kamilem Gardzielikiem na Mistrzostwach Polski seniorów, zakończył na punkty w zestawieniu 5:0.
Dzisiaj ostatnia finałowa walka z Kamilem Szeremetą.

Trzymamy mocno kciuki - FitMax Team





-------------------






"Złoto" dla Tomka


Witajcie,
Tomek Jabłoński osiągnął swój cel. Finałowa walka Tomasz Jabłoński vs. Kamil Szeremeta z Hetmana Białystok, dała "Panterze" złoto na Mistrzostwach Polski seniorów. Tomek wygrał ją w stosunku 4:1.

Przedstawiamy walkę Tomka z Kamilem Gardzielikiem:
http://www.youtube.com/wa...player_embedded



Serdecznie gratulujemy - FitMax Team





-------------------






Tomek Jabłoński Mistrzem Polski.


Witajcie,
Zapraszamy Was do obejrzenia najlepszych fragmentów walk Mistrza Polski Tomka Jabłońskiego.
Tomek pnie się do góry w niepohamowanym tempie.
http://www.youtube.com/wa...d&v=uCzGgryNA4o

Pozdrawiamy - FitMax Team





-------------------





Tuż po Mistrzostwach Polski seniorów...


Witajcie,
Zapraszamy Was do wywiadu z członkiem naszego Teamu - Tomkiem Jabłońskim tuż po Mistrzostwach Polski seniorów.
http://www.dailymotion.co...aniu-2012_sport
Pozdrawiamy - FitMax Team
_________________
:)
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10