Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Nie Wrz 08, 2013 11:18 am   synthol "filmik instruktazowy"  


Kiedys pisalem ze nie wierze zeby mozna bylo malo zauwazalnie wstrzykiwac synthol .Dzisiaj stwierdzam ze jestem niestety zacofany w temacie i przyznaje sie do swojej naiwnosci ale nawet sie z tego ciesze poniewaz jestem uczniem starej szkoly i pewne rzeczy w mojej moralnej i etycznej ocenie nie powinny miec miejsca.Dla mnie liczy sie ciezki trening odpowiednia dieta a dopiero na szarym koncu jakies wspomaganie organizmu zaznaczam (wspomaganie) budowy a nie pompowanie syfem ktory nie ma nic wspolnego ani z sila ani budowa masy miesniowej...to tylko moje zdanie i nikomu go nie narzucam ale stwierdzam jedno ten sport staje sie coraz wieksza iliuzja i oszustwem .Szkoda ze takie filmy sa dostepne na szeroko otwartych kanalach typu youtube bo to tylko zacheca mlodych dzieciakow do pojscia na skroty a co za tym idzie zrobienia sobie wielkiej krzywdy i zatarcia drogi do odkrycia swojego potencjalu...wiem wiem zaraz zaczna sie odpowiedzi ze to przeciez zawodowcy i im wolno itd i nikt nie namawia dzieciakow do stosowania tego badziewia (do zawodowcow im co prawda daleko ale siedza w temacie dosc dlugo) ale problem w tym ze nie trzeba kogos namawiac tym bardziej napalonego nastolatka do takich rzeczy wystarczy tylko taki instruktazowy filmik ...Faceci staja sie ciotami podobnymi do starych babci wstrzykujacych sobie botoks.tyle w temacie .Jedyny plus tego filmu jest taki ze odkrywa cala prawde o dzisiejszej 'kulturystyce'.ja nigdy sie tego sportu nie wypre ale tez nie bede i nie chce sie utozsamiac z tym co dzisiaj nazywane jest pieknie brzmiaca polska nazwa kulturystyka Ciezko bylo mi pogodzic sie z dopingiem ale zrozumialem ze tak musi niestety byc w koncu sam, koks nie zbuduje miesni bez treningu i diety ale zeby poprawiac urode implanatmi bo tak to trzeba nazwac i to w dodatku bedac facetem ..jest to dla mnie zniewiescienie,lenistwo i brak pomyslu na pokonanie samego siebie.z reszta na te ilosci zjedzonego koksu i wstrzyknietego synthlu ci "faceci" i tak przegrali by na scenie z gosciami ktrorzy lykali tylko dianabol w latach 70 .nie wymieniam tu nazwisk bo nie mam zamiaru nigoko demaskowac ani obrazac chociaz tutaj sie nikt nie ukrywa ale efekty widac golym okiem wiec ocenic moze kazdy sam.Najciekawsze pytanie jest to....... na cholere trojboiscie synthol??.....parodia..Brawo za zachete dzieciakow do uprawiania prawdziwej kulturystyki za moment bedziemy mieli same znieksztalcone kaleki na silowniach pozujacych przed lustrem jak te geje w dyskotece
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Wrz 08, 2013 10:30 pm     

takie cos jak to powinno sie temipic na kazdym forum i kazdym kroku.
Tych dwoch pedalkow najlepiej najebac po takiej dyskotece , o tak zeby nrabali rozumu na pozniej.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Jwpsz 

SOGI: 67

zawodowiec

Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 292
  Wysłany: Pon Wrz 09, 2013 12:00 am     

Ciekawe ile musza tego wpierdalac te ziomki ze zdjecia chyba po flakonie w lape
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Wrz 19, 2013 3:48 pm     

sporo kulturystów na polskiej scenie laduje synthol... znam kilku osobiscie... dla mnie to przegiecie...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 12:07 pm     

polewkowo to wyglada na zywo hahah.ale u flexa nie bylo widac chyba co a pizgal go na maxa
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10