Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Śro Gru 09, 2009 10:20 pm     

jesli chodzi o mnie, to powinienes z weglami schodzic stopniowo - na takiej zasadzie ze jak juz widzisz ze nic sie nie rusza, to znowu obcinasz troche wegli i znowu zbijasz fat i tak do uzyskania efektu, w przeciwnym razie mieso będzie ci lecialo szybciej niz ten caly tluszcz ktorego sie chcesz pozbyc.. no i nie wiem czy tu koledzy mowili, ale raczej powinienes zaopatrzec sie w duuuuuuuuuuzo bcaa jak i amin calodziennych.. chociaz ja nie uzywam aktualnie. Jajka na sniadanie jak najbardziej, no i tak jak chlopaki mowia.. sporo tego prochu masz w diecie.

20kg.. cel napewno nie do osiagniecia w przeciagu 8 tygodni - dluzsza zabawa raczej :) , ale mysle ze jak cos poleci to i tak bedziesz mocno zadowolony, w kazdym razie trzymam kciuki

You want something? Go and get it :twisted:
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
vlk

SOGI: 314

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 397
  Wysłany: Śro Gru 09, 2009 10:42 pm     

20kg to nie jest az tak duzo

sam kiedys bylem kolesiem ktory lapal zadyszke przy wiazaniu butow

mialem wiecej balastu i poszlo przez wiosne:)

moim zdaniem podstawa jest ulozenie diety... czekamy wszyscy
_________________
body-factory.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Gru 09, 2009 10:45 pm     

Dieta i areoby . Pomagacz juz ma. Musi cos spasc.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Śro Gru 09, 2009 10:53 pm     

spadnie napewno tylko ja tu mowie ze swoich doswiadczen, jak kazdy z nas zreszta, a jego zadaniem jest to sobie skompilowac i ulozyc tak by bylo najlepiej

ja tez swojego czasu ze 105 w pasie na 78 zszedlem w niecale 3msc samymi aero i obcinaniem wegli
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
Lazyboy 

SOGI: 28

świerzak


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 28
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Gru 10, 2009 7:09 am     

Krótko mówiąc okaże się w praniu. Dzięki za wszelkie porady. Zawsze mile widziane. Redukcję słoniny już obserwuję. Zapomniałem wspomnieć, że ćwiczę na Raju w miarę regularnie od lutego. Problemem były krótkie przerwy podczas których miałem skłonności do futrowania. W porównaniu z moim wcześniejszym 'stanem' na pewno kondycja się poprawiła, wbiegam na 5 piętro i nie ma zadyszki, przy sznurowadłach też luzik ;) Warto powiedzieć, że w rodzinie nie mam żadnych tłuściochów także uwarunkowania genetyczne nię będą ciążyć. Myślę, że przemiana materii i metabolizm także w normie. Dodatkowo przyspieszą je suple. Co tu dużo gadać, trzeba działać.

Cytat:
20kg.. cel napewno nie do osiagniecia w przeciagu 8 tygodni

12 tygodni :)
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 10, 2009 12:55 pm     

xpand pump masz? czy stary ten.
intwerwaly na rowerku srednio wchodza. najlepiej biegac. ale przy tej wadze biegac to tez nie wesolo dla stawów. basen dobrze by bylo wrzucic z 2razy w tyg
co do tluszczy i ww to napewno tutak opcje beda rozne w przypadku trójboistów a reszty. nie wyobrazam sobie trojboisty zeby na niskich ww jechal.
 
 
       
Lazyboy 

SOGI: 28

świerzak


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 28
Skąd: Łódź
  Wysłany: Czw Gru 10, 2009 2:31 pm     

Xpand pump, do biegów podchodziłem chyba ze 20 razy i zawsze kończyło się fiaskiem a to zła pogoda a to jakiś wściekły kundel.. Kupiłem rowerek to na nim będę kręcił, zobaczymy efekty. Ja nie trenuje do trójboju tylko wypalam słoninę :)
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Gru 10, 2009 4:03 pm     

jak czujesz xpanda? zastanawia mnie jak robi 1miarka kogos o tej wadze.
 
 
       
Lazyboy 

SOGI: 28

świerzak


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 28
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Gru 11, 2009 11:37 am     

15 minut przed treningiem przyjąłem te 20g, po około godzinie (biceps, triceps) czuć pompkę i wrażenie jakbym mięśnie z kamienia miał i jakby ręce się same na boki podnosiły :) dłonie jakby zwiększyły objętość. W przysżłym tygodniu przetestuje może 2x20g chociaż xpand raczej traktuje jako miły dodatek bowiem mam jedynie opakowanie 280g, nie wykluczam dokupienia większego :P
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 11, 2009 12:53 pm     

Lazyboy , uwazaj razem z tymi spalaczami. Nie poroponuje powyzej 20g w zadnym razie :idea: :idea:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Gru 11, 2009 1:03 pm     

mam nadzieje ze ten xpand dziala jednakowo w duzej puszcze i małej
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Gru 11, 2009 1:07 pm     

Jednakowo napewno . Oba pochodza z targow wiec sa dobrze nasypane. Pozniej jak mowie z Dymathizem jest jak jest. Puki 1sza partia warto wziac bo nie wiem czy nastepna da rade.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Gru 11, 2009 1:14 pm     

tez tak mysle dlatego wzialem choc i tak dopiero w marcu zapodam. ale lepiej miec w szafce poki dobre
 
 
       
Lazyboy 

SOGI: 28

świerzak


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 28
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pią Gru 11, 2009 1:29 pm     

Ok 666 zastosuje sie

W celu łatwiejszej orientacji zainteresowanych nowo odwiedzających, nie poprawiam rozkładu diety w kolejnych postach, a modyfikuje pierwszy. Efekty natomiast będę opisywał w kolejnych postach.
 
 
       
Lazyboy 

SOGI: 28

świerzak


Wiek: 44
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 28
Skąd: Łódź
  Wysłany: Pon Gru 14, 2009 7:20 am   Dzień pierwszy  

No to poszły konie po betonie.

Boku prawdy zaczeło się już w zeszła środę, zaraz po otrzymaniu supli, jednakże docelowo rowerek wystartował w sobotę. W niedzielę też trochę pojeździłem bo mnie coś roznosiło. Pobudka o 5:40. Według zaleceń dziabnąłem kawkę z trzcinowym i dobrze bo bym chyba z tego rowerka spadł nieprzytomny, ukręciłem co trzeba i pod prysznic, spokojnie śniadanie trochę ochłonąć i do roboty. Muszę przyznać, że po tych porannych ćwiczeniach czuję się jak młody Bóg ;)
Waga właściwa przy starcie to 126,9kg.


Dieta ulega modyfikacjom.

Zaopatrzyłem się w kilo wołowiny, owoce, seler naciowy, serki granulowane etc. Nie ma to jak tatar własnej roboty. Wszystko podzieliłem po około 150g i zamroziłem.

Dzisiaj trening koło 19. Idąc za ciosem pozwolę sobie sobie rozpisać swoje poszczególne ćwiczenia celem ewentualnej modyfikacji do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Zamieszczę także maksymalne ciężary, którym udało mi się sprostać.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 9