Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Śro Sty 20, 2010 5:11 pm     

białko solo po treningu ? i co z tego, że z mct, którego są śladowe ilości dorzuc proste węgle bo jak chcesz hamowac katabolizm.

w ogóle na co to jest trening ? siłowy co to znaczy według Ciebie ? bo ja tu widzę klatę bary poniedziałek a wtorek już ładujesz całe łapy + przedramię o co tu chodzi ? musisz byc dobrym zawodnikiem, by tak jechac a raczej po sylwetce nie widac zmień ten plan.

rób suchą masę nie rzucaj się tak bardzo na kalorię + areo/interwały podkręcisz metabolizm i samo będzie leciec głównie z opony a przyrosty będą wolniejsze, ale wyraźniejsze i trwałe.
 
 
       
kubakuba

SOGI: 102

świerzak

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 102
  Wysłany: Śro Sty 20, 2010 6:14 pm     

Dzień 1
Dzień pierwszy prawie za mną:D

Dieta:
5 jajek
kurczak+wasa
2*anabolic protein
wołowina+wasa+o3
aktualnie jem kurczaka + wasa + o3
przedemną jeszcze 2 posiłki: kurczak i jajka

Wyjątki dziś:
-

Trening:
Rano 9 interwałów
40 min temu Tabata
Suplementacja:
6*c-bol+Get fn Naczczo
1* 11 test z pierwszym posiłkiem
Before interwały 3*xtend,
Before Tabata 8 kapsułek bcaa olimpu, 11 test
Za chwilę 6*c-bol,1* 11 test

Jest jeszcze zawcześnie żeby pisać cokolwiek o odżywek, ale po jednej tabletce Get fn miałem lekko zablokowany apetyt. Od 2 tygodni chodzę non stop głodny, a dzisiaj spóźniłem się 20 min z posiłkiem, bo nie czułem głodu wcale.

f.h.boltos
Kiedyś dawno temu było to; klatka 130, półprzysiad 160, martwy 160
Aktualnie nie patrzyłem jakie one są i nie iinteresują mnie one zabardzo. Dochodzę aktualnie w skosie dodatnim do 70/80kg x 8
Repro
Dam z siebie wszystko ;D
BigCityLover
Nigdy nie miałem mniejszej wagi niż teraz i chcę zobaczyć jak nisko mogę zejść, zatrzymując jak najwięcej 'mięśni'.
donpitbull
Don kalorgii trochę dochodzi, bo przed pieczeniem mięso marynuje w oliwie z oliwek(fotki w czasie testu). Na dzień dzisiejszy nic nie zmieniam ponieważ od tamtego tygodnia waga skoczyła o 0,5 kg, i nie mam pojęcia czym to może byc spowodowane. Myśle że może być przez jabłko które zjadłem przedwczoraj i jeszcze nie jestem w ketozie.
siusiak
W późniejszym czasie dodam coś potreningu, jakiś Golden Finish(narazie brak funduszy). Carbo nie ma opcji, chcę być w ketozie, a carbo może mnie z niej wybić. Odnośnie katabolizmu jem sporo bcaa oraz dużo mięcha, więc nie wierzę że 'dobrze odżywione' mięśnie mogą ucieć, ale pewnie się mylę :) Co do treningu to pomyślę nad tym.
 
 
       
Repro 

SOGI: 467

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Wiek: 34
Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 467
Skąd: Poznań
  Wysłany: Śro Sty 20, 2010 6:33 pm     

poniedzialek i czwartek ten sam trening bez sensu wg mnie

zrob normlany podzial
np taki jak ja plecy+tric
klata+bic
nogi+bary

albo nawet jak na redukcje to dobry by byl fbw 5-10-15
;)
_________________
hard trainin every day

new day, same shit
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Sty 20, 2010 7:01 pm     

szkoda okresu zimowego na redukcje. ja bym masowal delikatnie, dodal HIIT, i fat poleci pewnie i miesa pojdzie troche. nie jest zle z bf wiec nie ma co ciac ostro
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Czw Sty 21, 2010 7:22 am     

dobrze Ci tutaj mowia, lap czysta mase a pas sam zleci
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
kubakuba

SOGI: 102

świerzak

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 102
  Wysłany: Czw Sty 21, 2010 8:20 am     

kleju45 zobaczymy co się będzie działo na przestrzeni dwóch tygodni. Myślę że waga może i tak powoli mi skakać.

Co do nowego planu treningowego. Cały czas mam wasze rady w myślach i zastanawiam się nad tym. Czy split 4 dniowy będzie wporządku?

Pon- Klata+biceps po 3 ćwiczenia łączone naprzemian
Wt- Nogi po 2 ćwiczenia na tył i przód i 2 ćwiczeniu na łydki, również łączone
Sr- tabata
Czwartek- Plecy+tric po 3 ćwiczenia naprzemian łączone
Piątek- barki- wyciskanie + podciąganie drązka, unoszenie boki+unoszenie przód, sztrugsy + coś na tył barków
Sobota/ew Niedziela FBW
Dodatkowo 3*interwał, 2 afterburning
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Czw Sty 21, 2010 9:23 am     

teraz ten trening ma rece i nogi
powinno byc ok
ja jednak diete bym poprawil dodal troche wegli i niemartwil sie na Twoim miejscu ze Cie zaleje przy tak intensywnym treningu
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
kubakuba

SOGI: 102

świerzak

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 102
  Wysłany: Czw Sty 21, 2010 9:27 am     

kleju
29-30 stycznia będę robić ładowanie i od poniedziałku 1 lutego dorzucę 50g W dziennie. 2 tyg tak polecę, a potem jak budżet pozwoli dodam jeszcze Golden Fisha potreningowo.
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Czw Sty 21, 2010 10:49 am     

droga zabawa zagadaj do nrw może Ci na samego gainera z PxS zrobi promo.
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Czw Sty 21, 2010 1:42 pm     

A w jakim celu tam ma być gainer ?
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Czw Sty 21, 2010 3:09 pm     

w celu uzupełnienia strat po treningu gainer szybko się wchłonie te węgle po treningu w żadnym wypadku się nie odłożą.

Pamiętam jak chciałem sobie kupic goldena, ale postawiłem na http://www.pitbullshop.pl...me-muscle-shake praktycznie około 50/50 i ani wzdęc, wydętego brzucha itp. odżywka była w sam raz dla mnie w porównaniu z anabolic window to jak twaróg do gówna. Golden też kozak, ale cena straszy i porcje tak samo.

Co do treningu to taki trening nie jest prosty zwłaszcza z cwiczeniami na przemian jak jestes dobrze wytrenowany to wykorzystasz trening chyba, ze masz w chuj motywacje to wejdzie ladnie ale nie dluzej niz 2 miechy i zmienilbym na bardziej standardowy na tym treningu co masz obecnie na pewno zarysuje sie miesien, ubije sie i bedzie zupelnie inaczej wygladalo przy stracie sadła. W teorii to wszystko ładnie się opisuje no, ale zobaczymy w praktyce:)
 
 
       
kubakuba

SOGI: 102

świerzak

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 102
  Wysłany: Czw Sty 21, 2010 3:14 pm     

Poczekamy zobaczymy co się bedzie dziać narazie na tej diecie obecnej. Aktualnie siedzę w pracy do 19, wieczorem wypiska i zdjęcia posiłku ;)
siusiak
Motywacji mi nie brak i mam wysoko postawione cele;) Czyli jednak byś był przy tym żebym został przy aktualnym treningu? W sumie ćwiczę już tak z 3 miesiące i może jednak przydała by się zmiana na ten co opisałem wyżej
 
 
       
siusiak

SOGI: 370

zawodowiec

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 370
  Wysłany: Czw Sty 21, 2010 3:23 pm     

chyba dobrze zrozumialem:

ten wyżej jest o wiele lepszy niż ten w Twoim pierwszym poscie. Tylko trzeba solidnie go wykonac i beda dobre efekty zwlaszcza, ze na tym pierwszym jedziesz 3 miesiace to juz wydaje mi sie, ze stagnacja tez robi swoje.
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Czw Sty 21, 2010 3:39 pm     

Dla mnie ogólnie gainery to gówno, ale pomijając to, to o ile jeszcze przy robieniu masy, dla "wygodnych" ujdzie po treningu, to przy redukcji nie powinien w ogóle mieć miejsca.
 
 
       
kubakuba

SOGI: 102

świerzak

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 102
  Wysłany: Czw Sty 21, 2010 3:45 pm     

Napewno nie będzie Gainera. Nie z moja sylwętka i reakcją insulinową na węgle. Jeśli miałbym dawać ww po treningu, byłby to biały rozgotowany ryż, który dawałem właśnie przed grudniem i wszystko działało cacy.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10