Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Sob Kwi 24, 2010 9:44 pm   Dietejszyn Spekulejszyn itedejszyn %-)  

Siemano
znowu staram sie wykombinowac z dieta coś by bylo ok, bo poki co znowu jest problem.

przed chwila skonczylem ja ukladac i wyglada nastepujaco:

B
1g = 4kcal

90kg x 3g = 270g
270g x 4kcal = 1080kcal

T
1g = 9kcal

90kg x 2g = 186g
180g x 9 = 1620kcal

W
1g = 4kcal

90kg x 4g = 360kg
360kcal x 4kcal = 1440

BTW = 4140kcal
=================
1 Posiłek ( czesto przed treningowy )
60ml Oliwa z oliwek
150g platki owsiane
200g bialka jaj

2 po treningowy
150 kasza jeczmienna
400 piers z kurczaka
150 brokuly
( w potreningowym dalem wegle zlozone z tego wzgledu, ze bede kupywal gainera pxs ktorego bede pil przed aerobami po treningu - po aerobach bcaa + bialko, a 30-40 minut pozniej posilek potreningowy. W potreningowym jesli wypadnie pora wieczorowa kurczaka zmienie na jakas rybe np dorsz. ) [ dodatkowo przed treningowy jesli wypadnie wieczorem to bedą to platki owsiane ]

3
100 kasza jeczmienna
400 piers kurczaka
150 fasola szparagowa zielona

4
200g serek wiejski
30ml oliwa

5
200g serek wiejski
30ml oliwa

6
50 Platki owsiane
300 Dorsz gotowany
100 brokuly

7 przed snem
200 twarog chudy
20 oliwa z oliwek


postac koncowa wyglada nastepujaco:
B = 353.02 T = 184.03 W = 366.82
co daje razem 4466 kcal czyli jest ok 500 kcal na +.

taka mala uwaga, jesli nie zrobie po treningu aerobow wtedy wegle zlozone zastapie prostymi typu ryz czy np ziemniaki.

oczywiscie w nietreningowe ilosc ww i tluszczu obnize.
====================

Bede bardzo wdzieczny za jakies poprawki :) jakakolwiek pomoc itp :)
Diety tej jeszcz enie prowadze, zaczynam od maja
Miesa tyle ze wzgledu na to ze od maja zaczynam wejscie na bombe takze wszystko chce miec dopiete na ostatni guzik. Jeszcze jutro wrzuce plan treningowy ktorym chce leciec.
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 10:20 am     

dla mnie bez sensu zupelnie. walisz po 400g kuraka 2 x i myslisz ze to zalatwia sprawe dawki dziennej miesa. nie przyswoisz tej ilosci zarcia na raz. tylko sobie zoładek rozpychasz takimi porcjami i obciazasz organizm wg mnie. a potem walisz 2 x serek wiejscki, i na koncu twaróg. czyli w sumie masz pierwsza polowe dnia przesadnie dojebana a druga olewke ze tak powiem. po 350g miesa to jedza kulturysci przy masie czesto powyzej 120-130kg, w dodatku z kilkunasto letnim stazem. i wg mnie za duzo oliwy, 60ml z rana az? rozumiem ze jesli ten poranny to jest przedtreningowy to inaczej to wygląda?
 
 
       
myfał

SOGI: 562

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 127
  Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 11:32 am     

przedtreningowy powinen być jak najlepiej dostepny dla organizmu, tłuszcze ogólnie spowalniają procesy wchłaniania wiec wg. mnie powinieneś je ograniczać w pewnym stopniu. j/w oliwy za dużo!! co do tego kuraka to jestem równierz tego zdania że nie ma sensu ładować tyle w jednej porcji przy tej wadze i tak nie jesteś w stanie wiecej jak 40g w porcji przyswoić białka, czyli krótko mówiąc bezsensowne ładowanie miesem.

jestem też tego zdania że jeden posiłek przed treningiem to troche za mało jeśli nie masz innej opcji, czyli że o innej porze nie da rady z treningiem to starałbym sie chociąż jeszcze jakiegoś gainerka przed treningiem walnąć...

ważnym aspektem bedzie jakiej masy chcesz nabrać :)


druga sprawa to mało potasu w siebie dajkesz, proponuje pomidory, paprykę, kolory warzyw mają swoje znaczenie dlatego należy dbać, aby sałatki były różno kolorowe, przykładowo warzywa liściaste (zielone ) - magnez
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:28 pm     

miesa laduje tyle ze wzgledu na prace, inaczej nie da sie tego rozlozyc, bo tam gdzie mam serek wiejski mam niecale 5 minut przerwy a to jestem w stanie zjesc w miare szybko

co do innych warzyw to one są tylko nie wrzucalem ich w rozpis

ale ok, przekombinuje z ta dieta. Co do posilku przed treningiem kiedy trenuje rano wystarcza mi 1 posilek, jak jadlem 2 to bylem strasznie ospaly i zapchany.
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 7:35 pm     

1 Posiłek ( czesto przed treningowy ) - jak przed treningowo to wyrzucam oliwe
30ml Oliwa z oliwek
150g platki owsiane
200g bialka jaj

2 po treningowy
150 kasza jeczmienna
250 piers z kurczaka
150 brokuly
( w potreningowym dalem wegle zlozone z tego wzgledu, ze bede kupywal gainera pxs ktorego bede pil przed aerobami po treningu - po aerobach bcaa + bialko, a 30-40 minut pozniej posilek potreningowy. W potreningowym jesli wypadnie pora wieczorowa kurczaka zmienie na jakas rybe np dorsz. ) [ dodatkowo przed treningowy jesli wypadnie wieczorem to bedą to platki owsiane ]

3
100 kasza jeczmienna
200 piers kurczaka
150 fasola szparagowa zielona

4
200g piers z kurczaka
30ml oliwa

5
150 dorsz gotowany


6
50 Platki owsiane
150 Dorsz gotowany
100 brokuly

7 przed snem
200 twarog chudy
20 oliwa z oliwek

przed treningiem bede dorzucal tez porcje gainera.

zerknijcie teraz ok ? :)
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
czorcia7

SOGI: 6492

profesjonalista
Trener osobisty


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 558
Skąd: Chełmno
  Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 8:14 pm     

Ładnie wyglada
:)

Dobre wegle i tłuszcze, sporo dobrej jakości bialka.
powinno byc dobrze.

Ja osobiście od dłuższego czasu nie jem prostych po treningu tylko białko.
Róznicy w poziomie regeneracji nie widze zadnej ale za to widze że nie wywala mi tak tłuszczyku jak po torrentach, anabolic window itp. pierdołkach
:)

Powodzenia!
_________________
Zawody siłowe dla młodzieży: www.mocni.net
Mocni na Facebooku: http://www.facebook.com/p...238672386197529
 
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 8:15 pm     

Dzieki :)
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 10:15 pm     

czorcia7, torrenty i anabolic window to kiepskiej jakosci produkty...

wegle po treningu sa warunkiem przejscia organizmu w stan anaboliczny!!!!

Nie ma siły aby zalewało po przyjeciu wegli po treningu siłowym...

ręczę za to, że to nie wegle po treningu były przyczyna zalewania... może mylisz wode podskórna, która wiąże się z weglowodanami...

picie bialka po treningu silowym to marnotrawienie aminokwasów, które organizm i tak zmieni w gkukoze... a po tracic czas i nie dostarczac weglowodanow, których organizm się domaga po wysiłku beztlenowym?? Zaburzamy tylko procesy regeneracyjne...

triple_ex,

Dieta przekombinowana... jutro jak znajde chwile to siąde i napisze jakie widze tutaj błędy...
 
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Nie Kwi 25, 2010 10:51 pm     

ok, no to czekam na jakies wskazowki
dzieki:)
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
czorcia7

SOGI: 6492

profesjonalista
Trener osobisty


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 558
Skąd: Chełmno
  Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 10:09 am     

JOR5
Nie zgodze sie z Tobą
Podczas treningu ktory trwa do godziny nie wykorzystasz tyle ww aby znacząco obnizyc poziom glikogenu (oczywiście zalezy to takze od intensywności treningu).

Mnie osobiście do zmiany sposobu odzywiania po treningu skłonił poniższy art Pana Mauro Di Pasquale (i jeszcze kilku osób)
http://www.bodybuilding.com/fun/md92.htm

:wink:
_________________
Zawody siłowe dla młodzieży: www.mocni.net
Mocni na Facebooku: http://www.facebook.com/p...238672386197529
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 2:11 pm     

czorcia a probowales pozadne ww po treningu? bo te torrenty i inne to gówno zwykle. mysle ze nawet z twoim bf, porcja np 40g dobrych ww nie zalala by. chyba ze ktos robi trening na pol gwizdka. ale mysle ze tak nie robisz
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 4:29 pm     

odpowiednie zródlo i odpowiednia dawka nie zaleje..

ja nawet na redukcji wale 100g gainera i nie ma mocy aby zalalo...

dlaczego ludzie utrudniaja sobie zycie i ograniczaja postepy na silowni czytajac jakies artykuly... przeciez na innym portalu inny uczony wymysli kolejna teorie... potem na jakims forum to obala i potem nastapi jakis przelom w dietetyce sportowej i bedziemy jesc smalec po treningu silowym... przeciez sami wiecie jak to jest...

liczy się wiedza na temat pracy organizmu i praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka...

wiadomo kazdy jest inny i na kogos moze takie cos zadzialac, ale czemu nie sprobujemy zwyklych podstaw aby wyciagnac z tego tyle ile sie da?
 
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 4:44 pm     

Ja ogolnie sprobuje to rozlozyc jakos by dieta oparta byla glownie na tluszczach i bialku, a wegle jedynie rano i okolo treningowo. nigdy tego nie probowalem wie moze sie to okazac akurat ok, z tym ze jeszcze tam nie manipulowalem tym i nie wiem do konca w jakiej ilosci tluszczy sie zamknac.
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
czorcia7

SOGI: 6492

profesjonalista
Trener osobisty


Dołączył: 19 Wrz 2008
Posty: 558
Skąd: Chełmno
  Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 5:12 pm     

JOR5 napisał/a:
liczy się wiedza na temat pracy organizmu i praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka...


Własnie o tym mówie.
Nie zauwazylem zbawiennego działania wegli po treningu na anabolizm itp.
Wrecz przeciwnie - czy to gotowe post-workout czy własnorecznie miksowane banany/rozgotowany biały ryż z serwatką zawsze pojawiał sie spory tłuszcz.

Teraz za wegle dziękuje i widze postepy.
Zmian w poziomie regeneracji nie widzę żadnych (porównując bialko do wegli).

Jor ja probowalem 2 opcji i wiem która lepsza dla mnie.
:)
_________________
Zawody siłowe dla młodzieży: www.mocni.net
Mocni na Facebooku: http://www.facebook.com/p...238672386197529
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Kwi 26, 2010 6:12 pm     

czorcia ale post workaut i miksowany bana/baily ryz to nie jest optymalne rozwiazanie. dobry gainer pozadnej firmy to jest to. ja znalalzlem taki wlasnie gainer z pxs, a proboalem wczesniej pelno innych. raz nawet post/workaut, no i tez probowalem banan-czy inne miksowane ww. ganer wyszedl najlepiej. jesli sam tez probowales dobrych gainerów i nadal uwazasz ze lepiej tak jak robisz teraz to ok.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10