Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość

Kto wygra ?
Pudzian
92%
 92%  [ 23 ]
Yusuke Kawaguchi
8%
 8%  [ 2 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Maj 08, 2010 2:43 pm     

nie no, nie czepiajcie sie kondycji pudziana! ktory z zawodnikow na swiecie w tej wadze ma lepsza?? najwieksza lipa moim zdaniem to to, ze nie wykorzystuje swojej sily w stojce, macha lapami jakby kraulem plywal.. spojrzcie np na boba sappa w k1, przy zupelnym minimum techniki potrafi jednak wyprowadzic cios calym cialem, na slepo i znokautowac rywala przez jego wlasna garde..
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Sob Maj 08, 2010 3:28 pm     

moze gdyby tak nie zlekcewazył przeciwnika i nie chcial go zgniesc jak Najmana i nieco bardzie sportowo podszedl do walki, a nie wjechal jak czolg i machał rękami bez techniki i chcial jak to powiedzial mu kumpel, dość trafnie, - po prostu mu najebac... to mial by siłe aby zakonczyc walke po sportowemu po prostu wygrywając jakims ciosem czy dźwignią w parterze...

tak po prostu stracił całą energię na taki ostry poczatek, który nie dał efektu...

powiem Wam, ze po tych dwóch minutach kiedy lezeli w parterze i pudzian dosłownie sie słaniał i jego ciosy były tak powolne jakby zwolnili tasme na filmie... czekałem az Japoniec jakos zakonczy walke wykorzystując taki stan rzeczy... np. jakas dźwignią kiedy pudzian łapał oddech...

ja jestem zawiedziony... no moze inaczej... wiedziałem, ze tak bedzie i nie bedzie głośno o pudzianie jak np. o Tysonie, który piął się konsekwetnie az doszedl na sam szczyt i był absolutnym objawieniem swego czasu i tylko o Nim sie mowiło...
 
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Sob Maj 08, 2010 4:40 pm     

Pudzian chyba musi EPO wziąść :P
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Maj 08, 2010 4:47 pm     

ha ! to samo wczoraj powiedzialem :-D podaczas walki :-D
jak teraz dobrze podbije EPO i tescia to bedzie czad :-D za 2 tyg
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Maj 08, 2010 6:39 pm     

jor5 zdaje sie ze nie wiesz o czym mowisz chyba.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Sob Maj 08, 2010 6:51 pm     

Co do wrażeń po gali to rzeczywiście wypadła ona nie najlepiej. Z walki eliminacyjne poza paroma kiepskie. Jak zwykle na KSW sędziowanie do dupy. Walką wieczoru dla mnie była walka Błachowicza z Julio piękne KO. Co do main eventów to chłopaki się nie postarali, wydaje mi się że olewczo podeszli do sprawy i było jak było. Pudzian energii miał na 3 minuty walki czym bardzo mnie zasmucił, do tego jego bokserska technika nie różniła się bardzo od gita z pod sklepu i już wszyscy wiemy o co chodziło jego trenerowi. Na miejscu Mariusza odłożył bym teraz na 2 tyg ciężary i zaczął biegać skakać pływać bo z tą kondycją to Tim Sylvia go zje na śniadanie. Prawda jest taka że jeśli Mariusz nie dociśnie go w pierwszej rundzie to przegra z kretesem czego mu nie życzę. Walka Mameda z Japończykiem bardzo wyrównana doświadczony Sakurai pokazał serce wojownika i należny mu się szacunek za to. Po trzech rundach punktowałem na remis i ciesze się że doszło do dogrywki, która też była na remis.Co do kopa na jajca to nie wiem jak to w tv wyglądało ale cios musiał być mocny bo słychać było niezły plask :mrgreen: Wydaje mi się że Mamed myślami jest już w Japonii a nie na KSW które ponoć jest największa galą MMA w Europie. Zresztą widać było po walce jak bardzo zdychał kondycyjnie co nie powinno mieć miejsca. Co do samej gali oprawa zajebista ale publika jak zwykle wieś tańczy i śpiewa gwizdy , kibolskie okrzyki, paradowanie bez koszulek, brak zrozumienia istoty mma słowem żenada. Choć z drugiej strony tyle zajebistych dupeczek w jednym miejscu zobaczycie tylko na KSW(policjantki ze stoiska nutrabolics mega kociaki) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jeszcze jedna myśl mi się nasunęła. Skoro KSW jest największą org. w Europie czemu walczą tam goście z ujemnym bilansem albo z jedna dwoma walkami zawodowymi kurwa. Mamy od zajebania uzdolnionych fighterów(np. Grabowski,Held,Irokez a z moich łódzkich Werszynin, Błoch) którzy obijają się w Polsce i zagranica a tu walczą jacyś amatorzy i zawodnicy KSW team, czyżby znajomości i układziki przeważały nad sportowym duchem rywalizacji. Podsumowując było średnio ale nie żałuje bo na żywo to zawsze inaczej niż przez szkiełko. teraz czekam na beast of the east w gdyni, oraz ring fx w Łodzi gale z mniejszym rozmachem ale klimat trochę inny. Pozdro.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Maj 08, 2010 9:32 pm     

prawda jest taka ze ludize tam przyszli pudziana ogladac. no i mameda pewnie tez. ale glowna atrakcja pudzian. a co do kondycji to przeciez z ta masa on nigdy nie wytrwa 10min w pelnym powerze, zreszta nikt by nie wytrwal. raz ze te miesnie potrzbuja wiecej tlenu a 2 ze szamotanie sie takich kolesi grubo powyzej 100kg to nie szamotanie sie 80kg typów. do tego trzeba wiecej energi. samo to rzucenie 110kg o dechy musialo pochlonac duzo energi. poza tym pierwsze 2min na pelnej mocy wlazl, liczyl ze to starczy i tyle. przejchal sie poprostu bo japoniec okazal sie twardy. zreszta obaj japoncu pokazli mocną strone wytrzymalosć i serce do walki. zobaczymy za 2tyg. jesli pokona silve ale np wygra tylko z lekka przewaga to znowu ludzie beda pisac, no to teraz np Nastula go zszamie na sniadanie. itp. nie sledze jakos intenswynie mma, ale wiekszosc filmów ktore widizalem z bobem sapem to z kondycja przez bardzo dlugi czas byl nawet gorzej niz pudzian, dynamiki nie mial nawet w polowie takiej. mimo to wygrywal. ale i przegrywal i tak zapewne bedzie z pudzianem ze nawet jak juz sie wczuje ostro to wkoncu ktos go polozy. martwi mnie tylko czy aby pudzian napewno poswieca sie w 100% temu mma. liczylem ze bedzie wazyl jescze mniej niz w walce z najmanem tymczasem na wazeniu z mamedem 128kg waga pokazala. cos mi sie zdaje ze sie nie moze rozstac z ciezarami
 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Sob Maj 08, 2010 10:59 pm     

Ja tam uwazam ze Mario da rade z Sylvia, chocby ze wzgledu na to ze to jest konsekwentny gosc, co niejednokrotnie udowadnial. wkurza mnie tylko to ze sie bawi w te tance, spiewy itp, moglby odpuscic.
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Maj 08, 2010 11:07 pm     

_________________


 
 
       
triple_ex 

SOGI: 765

MASTER
Natural Freak


test: PowerXsport
Pomógł: 5 razy
Wiek: 36
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1759
  Wysłany: Sob Maj 08, 2010 11:09 pm     

http://www.youtube.com/wa...feature=related

Tim Sylvia vs Jason Riley, walka ledwo sie zaczela a sylvia ma juz dosc :P
_________________
' Mind is everything, if you don't believe you can do something, then u cant ' - Green Kai.
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Nie Maj 09, 2010 10:36 am     

Tim Sylvia ostatnio dostawal becki od wszystkich,jego lata juz minely dlatego pewnie wybrali go dla Pudziana.


Fedor Emelianenko Vs. Tim Silvia

http://www.youtube.com/watch?v=9aMZcNRFRbQ

Tim Sylvia VS Ray Mercer

http://www.youtube.com/watch?v=eUx9OE7DZAo

Frank Mir vs Tim Sylvia

http://www.youtube.com/watch?v=a-hEtTAdDqw



ps. zeby tak Pudzial nie uczyl sie od Boba :mrgreen:

http://www.youtube.com/watch?v=l3mVFXRopZc
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Maj 09, 2010 11:01 am     

he. juz widze te teksty jesli pudzian wygra. teraz mowia ze dostanei w dupe pudzian. a jak wygra to bedzie, a co dziwnego z emerytowanym zawodnikiem kazdy by wygral .haha.
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Nie Maj 09, 2010 11:10 am     

W wadze ciezkiej jeden cios i po walce,wiec nigdy nie wiadomo jaki bedzie wynik.


ps. tez widzicie,ze pudzian mimo bardzo duzej sily nie ma mocnego ciosu.
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Maj 09, 2010 11:23 am     

bycmoze choc mysle ze to akurat mogloby tez to ze japoniec twardy łeb ma. dostal tam na poczatku pare razy i nie wygladalo to na lekkie uderzenia, bycmoze i go zamroczylo tylko rzucil sie w nogi i zaslanial wiec tego widac nie bylo. kolejne ciosy wydaje mi sie ze byly zadane ze zbyt duzej odleglosci te proste np i tam ledwo koncówki dochodzily tych strzalów. ale jakby ten cios co tam mu w oko trafil poszedl na szczene dobrze to chyba by byl koniec walki.
zobaczymuy nastepna walke. ja tam bede kibicowal do konca, i wierze ze pokaze jescze niejedno. moze nie jaks super technike, ale skutecznoscm, bo to jest najwazniejsze w tym wlasnie. tu nie trzeba umiec boksowac, znac technik, stylów walki, starczy ze jest sie skutecznym i mozna wygrywac. ciekawi mnie tylko czy ciosy tego japonca samocne, bo pudzian tam pare razy dostal ale zadnego wrazenia to nie zrobilo na nim, wiec czy twardy ma leb czy słabe ciosy byly
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Maj 09, 2010 12:57 pm     

ja tam sie na walkach nie wyznaje , ale jak ten japoniec dostwal pare razy w ryja to normalny czlowiek by juz nie stal. Wytrzymaly bardzo byl.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 13