Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Otwarty przez: Gurth
Nie Lip 17, 2011 7:50 pm
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Maj 31, 2010 7:36 pm   Ekspresowa Redukcja ze "Świeta Trójca Thermolife"  

Witam Wszystkich forumowicz w kolejnym tescie suplementów sponsorowanym przez firme PitBullshop.

Zostałem Wybrany do przetestowania wszystkim znanej "Świetej Trójcy" z firmy Thermolife, a mianowicie

C-BOL T-BOL E-BOL



Celem Testu jest ekspresowa miesieczna redukcja zbednego balastu, który psuje wyglad mojej sylwetki.

Jak juz zapewne wiecie od lutego nie mogłem wrócic do regularnych treningow z powodu kontuzji. Podczas wykonywania martwego ciagu na ugietych nogach, niespodziewanie puscil mi ledzwiowy odcinek kregoslupa, któa o mały włos bym uszkodził. Przez pewien okres nie moglem wykonywac treningow, potem udalo mi sie zaleczyc kregoslup choc do dzisiaj czasami "czuje" ta kontuzje. Niestety jakby tego bylo malo o maly włos nie nabawilem sie przepukliny pachwinowej, gdyz przy duzym ciezarze i związanym z tym ogromnym cisnieniem tloczni brzusznej poszerzyło mi kanał pachwinowy i do dzisiaj moj stan okreslany jest jako "zagrozony wystapieniem przepukliny pachwinowej". Gdybym nie mial zacisnietego pasa to pewnie dzisiaj bylbym juz po operacji i o treningach moglbym zapomniec na dobre pol roku. Dzisiaj stan sie polepszyl i moge wrocic do treningow jednak roznia sie one od tych, które wykonywalem bedąc calkowicie zdrowy, a z pasem sie nie rozstaje.

Skoro moge ćwiczyc to teraz musze spalic ten caly balast, którym zaroslem podczas okresu od Lutego do Maja.

Spadki masy miesniowej sa ogromne gdyz w szczycie, przed sama kontuzja wazylem 92kg majac widoczne miesnie skosne brzucha... na dzien dzisiejszy waze okolo 85 kg i o skosach moge zapomniec... JEdnak wszystko jest do odrobienia, a ja zrobie to ze spora nawiazka... dzisiaj wygladam tragicznie, ale juz niedlugo bede mial co pokazac...

NAjpierw redukcja...

Wykonałem kilka manewrow dietetycznych dzieki którym redukcja tluszczu i wody podskornej bedzie ekspresowa, a "Świeta Trojca" na pewno mi w tym pomoze i jeszcze bardziej podkreci efekt... jestem bardzo ciekawy tych produktow i obiecuje, ze Was nie zawiode i na pewno dowiecie sie czegos ciekawego podczas sledzenia moich poczynan...

NIE BIORE ZADNYCH SPALACZY!!! Pokaze Wam, ze znajac swoj organizm, wiedzac conieco o zdrowym odzywianiu i treningu mozna osiagnac wiele... na pewno nie bedzie to forma wprost z kulturystycznej sceny, ale na pewno zadowalajaca zwyklego zjadacza chleba...

Przejdzmy do rzeczy...

...:::Trening:::...


Intuicyjny!

Wlasciwie kazdy moj trening wyglada inaczej... jedyne co moge powiedziec na temat treningu podczas redukcji to:

Zwiekszam intensywność poprzez skrocenie przerw miedzy seriami, opieram sie na superseriach, seriach kombinowanych, polaczenia cwiczen wielostawowych z izolowanymi i dolozenie treningu tlenowego

Wszystko bedziecie mogli sledzić na bierząco...

...:::Dieta:::...

Podczas redukcji prostota jest kluczem do sukcesu. Sama zmiana jadlospisu na "czyste posilki" sprawia, ze tracimy na wadze bo tracimy nadmiar wody podkórnej oraz podkrecamy metabolizm. Zmiana jest szokiem dla organizmu i natychmiast reaguje w pozytywny dla NAs sposób. Co tydzien bede dokonywal jakiejs malej zmiany w jadlospisie aby cały czas zaskakiwac organizm i nie pozwolic mu na przyzwyczajenie sie do podawanego pokarmu.

Zobaczycie, ze kalorii wcale nie jest tak malo. Weglowodany również nie sa maksymalnie obciete bo po co... Musimy odzywiac organizm i miec z czego rezygnowac aby podtrzymac wysokie tempo metabolizmu.

Na starcie wyglada to tak:

Dzien Treningowy:

1.
150g płatkow owsianych gorskich
8 bialek jaja (okolo 300g)
50g orzechów wloskich
Łyzka cynamonu
Łyzka kakao 100%
garsc rodzynek lub suszonych moreli (okolo 50g)

2. 60g ryzu brazowego
150 kurczaka
porcja warzyw polana lyzka stołowa oliwy z oliwek (okolo 7g)

3. 60g ryzu brazowego
150 kurczaka
porcja warzyw polana lyzka stołowa oliwy z oliwek (okolo 7g)

4. 60g ryzu brazowego
150 kurczaka
porcja warzyw polana lyzka stołowa oliwy z oliwek (okolo 7g)

przed Treningiem

5. 60g ryzu brazowego
150 kurczaka
porcja warzyw

Po treningu silowym 70g gainera pxs

po treningu aerobowym od razu

6. 60g ryzu brazowego
150 kurczaka
porcja warzyw

Dzien Nietreningowy

1.
150g płatkow owsianych gorskich
8 bialek jaja (okolo 300g)
50g orzechów wloskich
Łyzka cynamonu
Łyzka kakao 100%
garsc rodzynek lub suszonych moreli (okolo 50g)

2. 60g ryzu brazowego
150 kurczaka
porcja warzyw polana lyzka stołowa oliwy z oliwek (okolo 7g)

3. 60g ryzu brazowego
150 kurczaka
porcja warzyw polana lyzka stołowa oliwy z oliwek (okolo 7g)

4. 60g ryzu brazowego
150 kurczaka
porcja warzyw polana lyzka stołowa oliwy z oliwek (okolo 7g)

5. 60g ryzu brazowego
150 kurczaka
porcja warzyw polana lyzka stołowa oliwy z oliwek (okolo 7g)

6. 60g ryzu brazowego
150 kurczaka
porcja warzyw polana lyzka stołowa oliwy z oliwek (okolo 7g)



Żadnych rewelacji... Co tydzien bedziemy wprowadzac małe zmiany... bede na bierząco wszystko opisywal.


...:::Suplementacja:::...

Rano na czczo 5 kaps C-BOL

po 1, 3, 5 posilku 2 kaps E-BOL

Na noc 5 kaps T-BOLA



...:::Zdjecia:::...

Ostrzegam, ze jestem mały i zalany bo od lutego nie moglem wrocic na dobre do treningów... dopiero zaczynam walke o powrót to "normalnosci"... słowa krytyki mile widziane bo motywuja mnie do dzialania i sprawienia, ze szczeki opadna Wam do samej ziemi hehe


Przod luz


Tyl Luz


Bicepsy przodem


Bicepsy tyłem


Najszerszy przodem


Najszerszy tylem


Klatka Piersiowa bokiem


Triceps bokiem


BONUS!!

Aby udowodnić, ze po tym okresie kontuzji wygladam tragicznie...

FOTY Z BLISKA BEZ POZOWANIA

Zalana Swinia z Bliska


Foto ala 666 czyli z serii "to czego jest za duzo" :-P




Wymiarow nie znam... az boje sie mierzyc:P

liczy sie estetyka... sami ocenicie efekt...
...........................................................................................................

Zaczynamy...
Ostatnio zmieniony przez nrw Sob Cze 26, 2010 9:36 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Pon Maj 31, 2010 7:40 pm     

Jedziesz grubasie :mrgreen:
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
f.h.boltos 

SOGI: 2271

zawodowiec
Szpekulant

Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 318
Skąd: Cieszyn
  Wysłany: Pon Maj 31, 2010 7:45 pm     

dajesz
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Maj 31, 2010 7:49 pm     

no teraz widac zes endo. hee. zart nie jest tak zle. ja taki bf bym uznal za mega sukces redukcji. ale jescze jestem za slaby psychicznie (czyt za malo masy miesniowej, he) zeby sie tak ostro redukowac
 
 
       
pitbulls

SOGI: 198

świerzak


Dołączył: 16 Lis 2008
Posty: 194
Skąd: CK
  Wysłany: Pon Maj 31, 2010 7:51 pm     

Bede sledzil :wink:
Powodzenia
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pon Maj 31, 2010 7:59 pm     

Powodzenia :mrgreen: Dużo do zrzucenia nie masz nie oszukujmy się, na pewno dasz radę.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Wto Cze 01, 2010 5:34 am     

Tyraj plery :twisted: Jedziesz ostro z tym! Jak nogi??? Nie możesz robić nic??? :-(
Ostatnio zmieniony przez sunclub Wto Cze 01, 2010 5:35 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Wto Cze 01, 2010 5:35 am     

spoko sylwetka na pewno dasz rady obciac ten fat;]
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Cze 01, 2010 7:19 am     

Jaki bf chcę osiągnąć do lipca :mrgreen:

Powodzonka.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Cze 01, 2010 8:12 am     

DAm rade chlopaki... nie takie rzeczy zesmy robili ze szwagrem... wygladam jak dupa, ale wszystko jest do nadrobienia... jedyne co moze mnie spowalniac w osiaganiu celu to kasa, ale juz niedlugo wakacje i bede mial mozliwosc dorobienia wiekszej gotowki... wtedy sie zacznie...

sunclub,

tyram, ale raczej opieram sie na mniejszym ciezarze i superseriach, seriach kombinowanych, dropach itp dzieki temu nabieraja ksztaltu... na razie i tak musze uwazac...

pzdr/
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Cze 01, 2010 8:18 am     

Dzien 1

Wstalem o 8 rano bo dzisiaj na uczelnie ide jedynie po wpisy... najpierw na 11 30 po wpis z tanca i rytmiki :razz: a o 15 po wpis z angielskiego...

Na czczo siadla porcja 5 kaps C-BOL...

po pierwszym posilku 2 kaps E-Bol...

rano ugotowalem 3 worki ryzu brazowego i upieklem w piekarniku zamarynowane wczoraj wieczorem okolo 800g piersi z kurczaka...

przed wyjsciem na uczelnie podziele sobie ten caly stuff na 5 porcji dodam warzywa/surowki i poleje wszystko oliwa i mamy gotowe jedzenie na caly dzien... do pudelek, pudelka do torby i mozemy wychodzic...

Dzisiaj mam dzien bez treningu to pewnie wyskocze sobie i porobie jakies aeroby... mam z Nimi problem bo strasznie puchna mi miesnie goleni... doslownie stopa ruszac nie moge z tego bólu... zobaczymy jak bedzie...

jak bede w domu do skrobne cos jeszcze... opisze wczorajszy trening...

pzdr!
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Cze 01, 2010 8:33 am     

podziwiam ze potrafisz tak suchego kuraka i i suchy ryz wszamac. ja tam bez jakiegos dobrgo sosu to sie mecze strasznie. jescze jak dobra surówka to jakos przejdzie ale zeby tak 5razy dzinnie to szamac suche to ciezko bym mial.
 
 
       
Repro 

SOGI: 467

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Wrz 2008
Posty: 467
Skąd: Poznań
  Wysłany: Wto Cze 01, 2010 8:56 am     

tomczer gdzie widac ze endo? :twisted:

ekto jak nic tlyko podalny
jeszcze zobacz na jakiej ilosci WW redukuje ;)

cisniesz :)
_________________
hard trainin every day

new day, same shit
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Wto Cze 01, 2010 11:08 am     

widze ze fryzurke skróciłes :mrgreen:
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Cze 01, 2010 1:57 pm     

tomczer17, na tym wlasnie polega czysta katorznicza dieta przed konkursowa... wyobraz sobie jak czlowiek jest na takiej diecie 3-4 miesiace i z czasem jest coraz mniej tych kalorii... i potem rzuca sie na jedzenie i tyje w ekspresowym tempie :-P ... masakra, ale daje efekt...

Repro,

Jak Wy tak oceniacie typ budowy to kazdy kulturysta powinien byc ekto lokurvaa

jak znajde jakies foty ze studniowki i wkleje to wtedy powiecie, ze jestem endomorfikiem... po redukcji okreslicie mnie jako ektomorfika totalnego hehe

typ budowy to dosc szeroki temat i jest wiele wytycznych, które ja okreslaja... prawda jest taka, ze bylem gruby i bardzo szybko łapie mase... niestety tluszczowa...
Dlatego teraz tak sie zmienilem i mam szybszy metabolizm bo trzymam diete, trenuje z glowa i jestem konsekwentny w tym co robie...

duzo mnie to kosztuje uwierzcie...

kleju45,

Dzisiaj bylem u fryzjera i juz mam krótsze wlosy:D

pzdr!
Ostatnio zmieniony przez JOR5 Pią Cze 18, 2010 11:18 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 12