Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 9:19 am     

Ale ja po prostu nie jestem taka elegancja francja, żeby wybrzydzać.
Jak idę do knajpy, to też zawsze biorę stek, a jak gotuję dziewczynie to zawsze traktuję to jak małe święto i zawsze coś specjalnego. Ale dla siebie nie chce mi się czarować bóg wie czego, bylebym po tym rósł i nie rzygał i cześć he he he

U mnie jedyne odstępstwo od diety, to raz w tygodniu w dzień treningowy pozwalam sobie na jabłko-dwa he he ale i tak nie wyglądam jak Cutler, cholera ;c
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 9:30 am     

napek to juz kazdego podejscie undywidualne do sprawy. jak ci smakuje to ok ale jak ci nie smakuje zbyt ale jesz bo musisz to inna sprawa. jak gówno leci z nieba to nie bede udawal ze leci manna i tyle. ale z oszczednosci i z lenistwa tez troche jem to co mam bo nie ma wyjscia, ale mowic ze mi smakuje nie musze. jakbym co tydzien wymyslal inna potrawe to pewnie inaczej by bylo ale poprostu kuzwa nie chce mi sie. zreszta te wszystkie przepisy na kurczaka a jest ich setki to wg mnei mozna podzielic na 3-4 grupy (mowie o potrawkach z ryzem podawanych) tzn niby przepisy rozne ale smakuje prawie tak samo. slodkie, kwasne, ostre itp.
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 11:10 am     

Tomczer, ponawiam pytanie o ursofalk. Standardowo 2 kapsy dziennie?
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 12:12 pm     

metro dalem juz odpowiedz. tak ursofalk. 2kap leca w czasie megavola. a na mixie havki i pamg 3kap poleca
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 12:46 pm     

Tomczer, chodziło mi o mój wczorajszy post z 17:53. Dzięki za odp.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Wrz 28, 2010 3:04 pm     

aha juz widze faktycznie nie zauwazylem. co do przetrenowania to nie widze jakichs innych objawów procz tej sily. a intensywnosc i tak zmniejszalem ostatnio juz wiec jesli jestem przetrenowany jednak to mysle ze szybko sie okaze bo na bombie wchodze na dosc intesnywny trening klaty i barków. ale mam nadzieje ze to nie to
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Paź 09, 2010 7:37 pm     

2tyg na bombie minely. omka okazal sie jednak legit takze git. co do megavolu nie odczulem zeby megavol kopal mocniej niz mdrol ktory jadlem kiedys. z tym ze ja chyba mialem mdrola wtedy z data 2011r. jeszcze
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Sob Paź 09, 2010 7:39 pm     

tomczer ty cały czas jesteś on?
:mrgreen:
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Nie Paź 10, 2010 6:31 am     

co leci Tomczer i w jakich dawkach??
 
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Paź 10, 2010 6:46 am     

jak caly czas. byla 3mies przerwa ponad.
jor5 leci magevol pierwsze 5dni w dawce 1kap, teraz dawka 2kap i tak do konca 4tyg pociagne. zaraz dodamjescze po 1kap xmass, potem 2 i 3 jak zejde z megavola.
do tego podklad z omki leci w dawce 500ew i dodatkowo przez 2-3tyg po zejsciu megavola bede podkuwal bezestrowa forme testa (testo base) w dni treningowe tylko po 50mg kilka godz przed treningiem. omka dalej bedzie leciala.

1-4 megavol 2kap
1-8 oma 500ew
3-8 xmass
5-6 testo base 50 ed w treningowe

potem mostek maly 2tyg na hcg i clenie/sally i dalej jazdaprop + npp + mega h zmiksowane z pamagiem.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Lis 09, 2010 7:43 pm     

moze cos skrobne na temat cyklu powyzej rozpisanego. najpierw negatywne strony a mianowicie połącznie megavola/mdrola i xmassa moze sie skonczyc nieptrzyjemnie dla sutów. gino mi sie odezawalo na maxa. duza dawka vit b6 po 2tyg zaczela pomagac i teraz dalej juz nie idize gino ale guzek sie powiekszyl. no ale mam nadzieje ze po odstawieniu prolaktynowych zabawek i utrzymywaniu estro przy pomocy atd pomoze mi. jestem w 7 tyg cyklu. jeszcze jakis tydz pociagne xmassa i mixa 500ew i potem ponad 2tyg przerwa na clenie i hcg odspane od ostre treningu i zarcia i potem dlaej zabawa poleci.
duze zaskoczenie dla mnie bylo to ze po odstawieniu megavola nadal łapalem progres siłowy (masowy pewnie tez by byl gdybym przypilnowal duzej podazy ww a niestety mnie dalem rady te ostatnie 3tyg jesc wiecej niz 350g ww a w weekndy z racji szkoly to nawet i 200g nie bylo. no ale moze uda sie na nastpenym fazie cyklu ww trzymac. a to ze szła siła to zapewne zasługa głownie testo base po 50mg w dni treningowe lecialo i to sie czulo zdecydowanie bo dzis juz nie dalem tego i moc mniejsza byla na treningu. pewnie tez nie przesadzanie z dawka megavola sowje zrobilo bo lecialem 1-2tab megavola a nie po 3 jak kiedys mdrola (dla mnie 2megavol= 2kap mdrola ).

moze cos o wynikach: zaczynalem z waga okolo 93-4kg teraz jest okolo 99-100kg. w pasie poszlo max 2cm takze jest dobrze jak na mnie. siłowo weszlo jakies 15kg, ale pierwsze 5tyg lecialem klatke programem 5-10-20 i niestety nei bardzo mi to weszlo wiec od 2tyg juz lece nomanym poprzednim planem i widze ze juz lepiej to dziala, zaluje ze sie nie sprawdzil ten plan bo liczylem ze wlasnie te pierwsze 4tyg na megavolu nabije ladnie masy do klatki. no ale nic na przyszlosc bedzie wiadomo. od jutra zaczynam tez melanotan II faze ladowania bo jestem tak blady ze szok. mam nadzieje ze po etapie havki i pmaga bedzie juz ze 102kg na wadze i kolejne 15kg sily
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Lis 09, 2010 8:44 pm     

3 miechy to krótko :P
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Wto Lis 09, 2010 9:05 pm     

az mnie przeraza to ze i ja niedlugo bede ladowal tyle tego w siebie...:D
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Lis 10, 2010 7:02 am     

Tomczer, ile bierzesz wit. B6? Noooo, widzę, że progres konkretny :twisted:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Lis 10, 2010 8:30 am     

teraz 500 ed, wczesniej 800 lecialo 2tyg
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 10