Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
f.h.boltos 

SOGI: 2271

zawodowiec
Szpekulant

Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 318
Skąd: Cieszyn
  Wysłany: Śro Wrz 08, 2010 1:22 pm     

po mono pxs u mnie sprawdził się 2* mxforce i jeszcze progres był
 
 
       
slayerek 

SOGI: 3348

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 868
  Wysłany: Sob Lis 13, 2010 1:58 pm     

albo minimum 4 tygodnie i znowu jedziesz mono :twisted:
 
 
       
rokosroko

SOGI: 15

świerzak

Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 15
  Wysłany: Śro Lis 17, 2010 8:45 pm     

około 20g dziennie ...
Kreatyna zajebista.
Zdecydowanie najlepsza jaką miałem okazję "sprawdzić" .... Skończę 2gą puszkę i zamawiam kolejne 2 :D
Więc jakby ktoś się zastanawiał.... nie ma co się zastanawiać. Nic tylko brać i rosnąć ...
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Lis 18, 2010 12:03 am     

Czekam i czekam i doczekać się nie mogę tej mojej:) zobaczymy!
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Lis 18, 2010 6:02 am     

z osob ktorym polecile te krete-1mowi,ze nic nie czul przy dawkach 20g+c-bola,a c-bol dzialal,a w skladzie ma mono(krealkayn heheh),reszta w szoku,kazdy cisnie z universala beke!!!jeden koles po 4dniu juz rekordy silowe robil!!!masakra!!2typ wali z san launch i mowi,ze san ok pompuje mega nie da rady zrobic treningu tak lapy rozjebuje przy 10tabsach ,ale sila idzie mu po mono,sa mega w chuj zadowoleni,nawet jak kazdy sceptyczny na poczatku,bo co to za firma,kurwa ludzie nie kminia ,ze jak nie jest pimpowane to nie moze byc w chuj kozackie i pozniej w szoku hehe ;)

juz znam z 5osob sceptycznych,co sa w szoku po PXS, typ jaral sie mono multipower dopoty dopoki nie stestowal pxs,brzmi jak NDW,ale masakra,znaczy,ze amerykanie leca w chuja z towarem jak nic,bo niby mono to mono,choc CZORCIE robi megabol :-P
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Lis 18, 2010 9:25 am     

jest jeszcze cos takiego jak efekt placebo. Jak ktos podswiadomie cos sobie wmowi ze dziala to troche lepiej mu idzie. NIe kazdy umie cos takiego zrobic ze swoje podswiadomoscia odrazu. To kwestia trenigu. Tylko tez to do niczego nie prowadzi dobrego na dlusza mete.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Lis 18, 2010 9:57 am     

ja mysle ze efekt placebo to do pewnego czasu i stazu na silce moze miec znaczenie. tzn jak ktos nie ma duzego stazu i np wyciska 100-110kg to efekt placebo moze dac mu kopa i pojdze te pare kg na sile, ale jak ktos cisnie juz tyle ze kazdy kg sily nawet na saa/ph jest osiagnieciem to tutaj raczej mu to placebo mocy nie da
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Lis 18, 2010 11:05 am     

czyli ktos taki na moim poziomie, a w Europie i na swiecie malo jest takich :-D
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Lis 18, 2010 12:15 pm     

nie. ja efektu placebo nie czulem juz od bardzo bardzo dawna wiec myle ze ktos kto cisnie 150 np to juz moze tego nie oczuwac. poprostu jak jakis supel byl syfem to nie bylo efektów. malo tego zadarzylo mi sie bic lewizne saa, tzn zero propa w propie kiedys i po 3tyg waga o 1kg up sily nic, waga poszla z tego wzledu ze podwyzszylem kalorie na tym niby cyklu o jakies 30%. nie mialem pojecia ze moge bic walka wiec efekt placebo jak najbardizej mial szanse tu wystapic. jednak nic sie nie dzialo i to mnie utwierdzilo w przekonaniu ze lipa towar.
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Czw Lis 18, 2010 1:36 pm     

Dokładnie. Jeżeli osiągniesz jakiś poziom to znasz reakcje swojego organizmu i nikt shitu ci nie wciśnie. Jeżeli chodzi o mono z PxS to średnio je wspominam. Brałem 15g w DT i 10g w dni bez treningu. Dla mnie mono jak prawie każde inne a już trochę tego zjadłem.
Osobiście stawiam je na równi z Universalem.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Lis 18, 2010 2:13 pm     

metro napisał/a:
Dokładnie. Jeżeli osiągniesz jakiś poziom to znasz reakcje swojego organizmu i nikt shitu ci nie wciśnie. Jeżeli chodzi o mono z PxS to średnio je wspominam. Brałem 15g w DT i 10g w dni bez treningu. Dla mnie mono jak prawie każde inne a już trochę tego zjadłem.
Osobiście stawiam je na równi z Universalem.


widzisz wlasnie kwetsia oragnizmu,typy byli nastawieni mega sceptycznie a efekt byl/jest mega :shock: kazdy z nich walil mono universala i wszyscy mowia,z enie am podjazdu,a nei jeden zadnego mono nie czuje w ogole,ale ponoc 20%ludzisk nie odczuwa dzialania mono wg MD :-P
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Czw Lis 18, 2010 6:19 pm     

No właśnie, jakoś kreatyna do mnie nie ''przemawia''. Teraz biorę ją tylko podczas odbloku, tak dla zasady :-P Nigdy nie próbowałem orotanu, skuszę się za parę tygodni po havce+xtrenie.
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Lis 18, 2010 8:32 pm     

olek7881 napisał/a:
metro napisał/a:
Dokładnie. Jeżeli osiągniesz jakiś poziom to znasz reakcje swojego organizmu i nikt shitu ci nie wciśnie. Jeżeli chodzi o mono z PxS to średnio je wspominam. Brałem 15g w DT i 10g w dni bez treningu. Dla mnie mono jak prawie każde inne a już trochę tego zjadłem.
Osobiście stawiam je na równi z Universalem.


widzisz wlasnie kwetsia oragnizmu,typy byli nastawieni mega sceptycznie a efekt byl/jest mega :shock: kazdy z nich walil mono universala i wszyscy mowia,z enie am podjazdu,a nei jeden zadnego mono nie czuje w ogole,ale ponoc 20%ludzisk nie odczuwa dzialania mono wg MD :-P


Ja już jakiś czas temu się poddałem i dałem sobie sporo luzu. Kontrolowanego, ale zawsze. Przez dwa lata zarzynałem się, jak debil, a i tak wielu chlopaczków z osiedli przy fatalnym treningu, beznadziejnej diecie i hulaszczym he he trybie życia wyglądało lepiej. Dlatego teraz luz, potem masa, na koniec redukcja i zobaczymy. Na pewno już żadnego dążenia do wzorowej sylwetki na stałe - lepiej, żeby mnie trening cieszył.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 11