Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Cannabis

SOGI: 5

świerzak

Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 5
  Wysłany: Wto Sie 10, 2010 6:57 pm   Redukcja  

Witam jak witam jestem tu nowy sorry za tamten psot w nieodpowiednim dziale mysle że tutaj bedzie dobrze :mrgreen:

Mam 21 lat ważylem 93 kilo teraz po 2 tygodniach redukcji teraz zaczyna sie trzeci waże 89.5 Diete prowadze według tego programu vitelmax pewnie wiecie o co chodzi. Jako ze to redukcja to obciołem 300kcl moje zapotrzebowanie wynosi 2492kcl w tym 180g białko 89g tluszce i wegle 243g. I jak narazie stosuje sie do tego. Jako że nie mam w tej chwili mozliwości ćwiczenia na siłowni ćwicze w domu do tego bieganie ok 30 min i plywanie z dnia nadzień wydlużam sobie czas trrwania areobów.

Co do samej diety to dzień zaczynam od vitamin omegi i TSE i WPC. Nastepnie jem śniadanie jogórt naturalny do tego orzechy włoskie i płatki owsiane wszystko w ilościach takich aby sie zgadzało pod koniec dnia. Nastepnie wypijam białko z melkiem pomiedzy nastepnym posilkiem ktory wyglada tak pierś ryż brązowy bądz biały lub makaron albo kasza itp z warzywami i oliwą z oliwek. Nastepnie znowu WPC z mlekiem. Kolejny posiłek to np tunczyk ryba z warzywami i oliwa ewentualnie jak cos zostanie z poprzedniego posilku. W dni okolo treninogowe nie daje tluszczy po ćwiczeniach WPC i banan. Następny to przewaznie ważywa i oliwa badz ożechy. Wieczorem zajdam serek wiejski do tego WPC ale już bez mleka. Sraeam sie jeść co 3 godz Co o tym sądzicie??

Zakupiłem także jakiś czas temu Get fn amd ale nie brałem go bo zażywałem TSE ostarnio go zarzyłem przed treningiem i nieźle pokopalo moge brać rano TSE a przet treningiem geta czy Sam get wystarczy.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Wto Sie 10, 2010 8:00 pm     

moze po koleji skrobne odnosnie tego co napisales. po perwszy jogurt i mleko bym wywalil wogole. zwłaszcza na redukcji. bialko rozrabiaj z woda. posilki glowne to ryz brazowy/ kasza ewentualnie makaron durum lub razowy. bialy odpada, ew po treningu tylko ale na redukcji bym odpuscil bialy calkiem. po treningu lepiej kupic dobrego gainera niz banana jesc. a nast posilek masz napisane warzywa+ oliwa. jesli to jest nastepny posilek po tym bananie i wpc to odpada. bo to tak naprawde jest dopiero posilek po treningowy i tu powinnien byc pozadny posilek. a nie waryzwa i oliwa. wieczorem serek wiejski ujdzie choc lepiej kupic chudy twaróg. geta mozesz brac przed aero i przes silowym jesli robisz w innym czasie je. tse z rana tez moze poleciec
 
 
       
Cannabis

SOGI: 5

świerzak

Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 5
  Wysłany: Śro Sie 11, 2010 7:43 am     

dzieki za odp mam jeszcze pytanie co do węglowodanów czy ich wartość musi być sztywna np 280g dziennie czy też mogą być mniejsze bo nie zawsze wychodzi mi tak zeby pokryc 100% zapotrzebowania zawsze mniej ale nigdy więcej. Jeszcze jedno pytanie co do ćwiczeń areoby moge wykonywać po ćwicznieaniach bo tak mi najlepiej czy w dni nie treninogowe. Jesli razem to czy jeść coś pomiedzy nimi.
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Śro Sie 11, 2010 8:00 am     

mozesz po cwiczeniach ,albo nalpeij w dnt
tera dowiedzialem sie co to jest dieta vitalmaxa xD
 
 
       
Cannabis

SOGI: 5

świerzak

Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 5
  Wysłany: Śro Sie 11, 2010 9:15 am     

a co z tymi węglami tym mniej to lepiej?? dieta vitalmax to niejest tylko program ktury tam oblicza co ile ma itp wsumie duzo pomaga w ukladaniu diety bo jak wiadomo trzeba ja ulożyć samemu.
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Śro Sie 11, 2010 1:05 pm     

ustaw se 2 g na kg , ponizej tego raczej nie schodz...
 
 
       
Cannabis

SOGI: 5

świerzak

Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 5
  Wysłany: Śro Sie 11, 2010 8:18 pm     

ok ustawiam na 2g a tluszcze 1g na kilo bo bialko 2 g ma sie rozumiec?? Wole sie zapytac bardziej doswiatczobych niz wierzyc programowi :grin:
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Czw Sie 12, 2010 6:42 am     

tak raczej zrob tak i obserwuj cialo czy jemu to pasuje...
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10