Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
faran 

SOGI: 16

świerzak

Wiek: 84
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 12
  Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 5:19 pm   suplementy dla poczatkujacego.  

Witam,
mogłby ktos polecic mi jakis suplement przed treningowy oraz jakis stack kreatynowy?? W kwietniu bralem Napalm i Detonator (świetne treningi , działało jak trzeba) , chciałbym teraz wyprobować cos innego. Napalm i Detonator smakował super - wiem ze nie powinnienem patrzeć na smak ale na dzialanie , ale myśle ze jesli place 300 +zl to powinno to jakos smakować . Mialem probke MS i IS z FA - niestety byl to ostatni raz kiedy to wypiłem , poprostu tego nei da sie wypic,odruchy wymiotne itd... (podziwiam ludzi którzy potrafia). Wiec MS i IS z FA odpada na 100%.
Przegladałem troche sklepy , ale tego jest tak dużo ze nie moge sie połapać które i co bedzie dla mnie lepsze. Dodam tylko ,że to mój 2 cykl na tego typu suplementach. Mam na to 600 zł +/- do tego dokupie aminy,białko,vitargo i moze coś jeszcze :) .Najlepiej przy okazji jakis sklep w poznaniu w którym moge to kupić , nie chce sie bawic w zakupy przez internet - nie bede pisał dlaczego, bo was zanudze i coniektórych zdenerwuje :) .

P.S co myslicie na temat izotoników ?? Widzialem ostatnio izotonik (chyba z olimpu) w puszcze do rozpuszczenia. Cena nie była wysoka , wiec sie zastanowiam nad tym.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 5:22 pm     

xpand pump jes dobry
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 5:26 pm     

Myślę, że na początek możesz spróbować Jack3d. Popularny w Stanach, teraz także w Polsce. Jeden z mocniejszych, ale nie będziesz po nim latał. Ciekawszy niż np. Crack.

Co do potren. to może jakaś fajna kreatyna? Na tym forum chwalą mono z pxs, co już pewnie zauważyłeś : ) A do stacków typowo potren. to tutaj wybór jest przeogromny - kieruj się składem.

Ale jeżeli początkujący, to może teraz jakaś przerwa, zaopatrz się w dobre witaminy, białko, vitargo, a potem znowu stacki?
 
 
       
faran 

SOGI: 16

świerzak

Wiek: 84
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 12
  Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 5:27 pm     

ok ,ale wolałbym nie podawanie poszczegulnych suplementów, tylko odrazu te 2 na cykl-marka dokladnie itd...(a nawet wiecej, jesli jes taka potrzeba). Ja sie nie znam, wiec prosze o pomoc.
 
 
       
f.h.boltos 

SOGI: 2271

zawodowiec
Szpekulant

Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 318
Skąd: Cieszyn
  Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 5:47 pm     

xpand pump +kreatyna mono pxs
dobry zestawik na prawde sam go brałem i działało
 
 
       
f.h.boltos 

SOGI: 2271

zawodowiec
Szpekulant

Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 318
Skąd: Cieszyn
  Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 5:50 pm     

co do izotoniku z olimpa to cena przystempna 50 gr porcja
ale szału żadnego to nie robi
 
 
       
faran 

SOGI: 16

świerzak

Wiek: 84
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 12
  Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 7:03 pm     

przerwa była juz przecież. Od kwietnia to juz troszke jest. Co do witamin białka itd.... to stała suplementacja,no poza glutamina. Myslalem nad suplementem przedtreningowym oraz po treningowym a przeciez mono z psx mozna z tym połączyć. Ale teraz moje pytanie do kogos z poznania, czy dostane gdzies te mono z psx?? No i dokladna nazwa tych 2 pierwszych suplemetnów. NIE interesuje mnie cykl oparty na samym mono :) .
 
 
       
makaay 

SOGI: 2303

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: DG
  Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 7:09 pm     

Mono Powerxsport kupisz pisząc na pw do 666,bo na razie pitbullshop.pl nie działa,
po treningu wez gainer 30% pxs,a przed treningowy Labrada Supercharge lub Xpand Pump.
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 7:21 pm     

dokladnie jw :-P a aminy i bialko tez celuj w niemieckie od pitbulla, zobaczysz co to znaczy suplementacja bazujaca na surowcu najwyzszej jakosci a nie odpadow spozywczych jak w przypadku wiekszosci odzywek na rynku
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 7:52 pm     

labrady tej starej juz chyba nie ma z humanofortem
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 7:58 pm     

tomczer17 napisał/a:
labrady tej starej juz chyba nie ma z humanofortem


niech pisze do 666 to sie okaze.. a jak nawet nie ma to na pewno bedzie rownie dobry przedtreningowo xpand, czy carnivore..
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Wrz 05, 2010 9:02 pm     

Carnivore na poczatek da rade. Labrady jzu dawnoo nie ma. Nitrobolic extreme tez daje rade. Ewentulanie jutro promo i cos z MRI ale to badziewna marka.
Na poczatek i na pozniej , zawsze gainer 30%.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
faran 

SOGI: 16

świerzak

Wiek: 84
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 12
  Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 5:59 pm     

co do gainerow to jestem ich najwiekszym przeciwnikiem, wiec one odpadaja. Wole kupic carbo/vextargo czy cokolwiek ,białko i zmieszac w dowolnych proporcjach:).

P.S Panowie pisalem ze przesylka nie wchodzi w gre , wiec prosze o podawanie firm ktorych jestem wstanie dostac w polsce w poznaniu.Bo niestety na dzien dziejszy nie moge sobie pozwolic na przesyłke tylko kupno osobiste, chyba ze 666 ma sklep w poznianiu. Jesli tak to napewno bede stałym klientem i napewno nie bede przyjezdzał po shaker :) .
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 7:33 pm     

faran napisał/a:
co do gainerow to jestem ich najwiekszym przeciwnikiem, wiec one odpadaja. Wole kupic carbo/vextargo czy cokolwiek ,białko i zmieszac w dowolnych proporcjach:).

P.S Panowie pisalem ze przesylka nie wchodzi w gre , wiec prosze o podawanie firm ktorych jestem wstanie dostac w polsce w poznaniu.Bo niestety na dzien dziejszy nie moge sobie pozwolic na przesyłke tylko kupno osobiste, chyba ze 666 ma sklep w poznianiu. Jesli tak to napewno bede stałym klientem i napewno nie bede przyjezdzał po shaker :) .


pisalem Ci juz na innym forum,albo chcesz suple ktore dzialaja,albo kupuj od FA.wszystko :wpale:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pon Wrz 06, 2010 8:46 pm     

faran napisał/a:
co do gainerow to jestem ich najwiekszym przeciwnikiem, wiec one odpadaja. Wole kupic carbo/vextargo czy cokolwiek ,białko i zmieszac w dowolnych proporcjach:).

P.S Panowie pisalem ze przesylka nie wchodzi w gre , wiec prosze o podawanie firm ktorych jestem wstanie dostac w polsce w poznaniu.Bo niestety na dzien dziejszy nie moge sobie pozwolic na przesyłke tylko kupno osobiste, chyba ze 666 ma sklep w poznianiu. Jesli tak to napewno bede stałym klientem i napewno nie bede przyjezdzał po shaker :) .


Ja miałem ten sam problem, ale ekipa stąd nie wysyła paczek kurierem, tylko pocztą. Jeśli nie będziesz w domu, to pofatygujesz się w sobotę na pocztę i sobie odbierzesz. Chyba, że mama z tatą mają się nie dowiedzieć :-D
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10