Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Huno

SOGI: -664

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 445
  Wysłany: Wto Lip 26, 2011 9:49 am     

Kasa mnie ogranicza i tylko te 2 kupiłem, a tam chyba nie ma żadnego sklepu z alkoholem.
 
 
       
Huno

SOGI: -664

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 445
  Wysłany: Śro Sie 03, 2011 4:54 am     

Co do poniedziałkowego treningu:
Przysiad tylni:
6x50
(x4)x6x90kg
regres - 25%
15x70kg (chciałem wykonać 16 powtórzenie, ale usiadłem w martwy punkt i nie mogłem dalej wstać)
regres - 50%
21x50kg(dobrze szło!)
Przysiad przedni:
8x65kg
prostowanie siedząć *stopy równolegle*:
1x2 sztabki x 25
Przysiad przedni:
8x65kg
prostowanie siedząć *stopy równolegle*:
1x2 sztabki x 25
Łydki stojąc *stopy równolegle*
3x15 105kg

Regres obciążenia w siadach spowodowany jest ciężką pracą fizyczną na budowie. 11,5h pracy, w tym kilka godzin kucia młotem udarowym dało się we znaki prostownikom i dlatego bałem się wejść na 100kg. Serie rozpisane poprawnie, błędy wynikają z chwilowej braku pewności siebie.

PS:Wczoraj nie miałem zakwasów w czworogłowych, a tylko w dwugłowych i lekko w pośladkach. Wczoraj też się zatrułem czymś( raczej wodą) i rzygałem w pracy, cały obiad poszedł do kibla.
PS2: Wizualizacja raczej działa, choć nie w takim stopniu jak chciałem. Nie chciałem mieć w ogóle zakwasów w nogach, a ograniczyło to tylko do dwójek. Tydzień temu, po siadach, do niedzieli czułem czwórki.
 
 
       
Huno

SOGI: -664

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 445
  Wysłany: Śro Sie 03, 2011 8:41 pm     

OFf
 
 
       
Huno

SOGI: -664

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 445
  Wysłany: Śro Sie 10, 2011 8:10 pm     

Siad tylni
10xww
6x 50kg
4x95kg
6x90kg
6x90kg
6x90kg
Dalej zrobiłem 3 powtórzenia regresu i nie miałem chęci do ćwiczeń. Poszedłem na trening z jakąś tam motywacją, a wyszedłem załamany. Już drugi dzień dochodzę do siebie po poniedziałkowym ćpaniu. Piękne wejście było, ale zejście... wyczerpujące. Cały wczorajszy dzień pamiętam jak ze snu, a dzisiaj do popołudnia czułem jeszcze się zaćpany. Ogólnie cały wtorek dochodziłem myślami co się wydarzyło w dzień ćpania. Dziś już było lepiej, jednak... POPRZEZ CIĄGŁE MYŚLENIE O NAŁOGU I ĆPANIU WKRĘCIŁEM SOBIE, ŻE JESTEM UZALEŻNIONY FIZYCZNIE. Nogi mi się zaczęły robić miękkie i czułem głód. Jednak jak zacząłem analizować sytuacje, którą kolega mi opowiedział, to przeszło i sobie uświadomiłem, że się wkręciałem.Zmiana jednak została, liczę, że po około tygodniu wszystko wróci do normy. Czy było warto? Tak. Przeżyć halucynacje pierwszy raz... Czy jest warto dalej to robić? Nie. Szkoda wątroby. Prędzej spróbuje lsd, niż dmx znowu. Ogólnie postanowienie do końca roku, to zakaz żadnego ćpania. Chcę do grudnia zrobić 5 kg masy, a to mi przeszkodzi.

Pozdrawiam słuchaczy...
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Śro Sie 10, 2011 8:20 pm     

jak chcesz coś to podbij do mnie lokurvaa
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Sie 11, 2011 6:37 am     

Huno napisał/a:
POPRZEZ CIĄGŁE MYŚLENIE O NAŁOGU I ĆPANIU WKRĘCIŁEM SOBIE, ŻE JESTEM UZALEŻNIONY FIZYCZNIE
"Jak masz problem z głową to chłopaku nie ćpaj bo będzie po nocach Cię przesladować wiedźma" jak to powiedział jeden raper ;) A tak całkiem poważnie nie wiem czy isteniej jakiś drag który uzależnia od 1 dawki włączając to helupe. Wszystko jest kwestią umysłu. Jak masz problem po jakimś aptecznym shitcie to co dopiero będzie po czymś mocniejszym pomyśl o tym. Na Twoim miejscu wogóle odpuściłbym te zabawki bo widać że to nie dla Ciebie. Nie chce Cię tu obrazić czy coś ale już napatrzyłem się na chłopaków co powariowali od dragów.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Czw Sie 11, 2011 9:50 am     

nie ćpiej lokurvaa ćwicz tak jak ja lokurvaa
 
 
       
Huno

SOGI: -664

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 445
  Wysłany: Pon Sie 29, 2011 11:23 am     

Nowy plan:

!.
Przysiad tylni 4x5 +regres - 25%xmax
Snatch pull ze zwisu 5x5
Wyciskanie wąsko 5x5

@.
MC klasyk ze szrugsem i wspięcie na palce 4x5 + regres -25% x max
Wyciskanie płasko - siłowo 4x5 + regres -25% x max
Długi wykrok ze sztangą 5x5

#.
Przysiad przedni 5x5
Wiosłowanie nachwytem 5x5
Poręcze 4x5 + regres -25% x max

Do każdego ćwiczenia 2 serie rozgrzewkowe.
Oraz po zrobieniu głównych ćwiczeń - kosmetyka 1 obwód ACT:
Prostowanie nóg siedząc 15p
Uginanie nóg siedząc 15p
Wyciskanie na hammerze 15p
Unoszenie sztangielek na boki na maszynie 15p
Unoszenie sztangielek na boki siedząc w opadzie 15p
Uginanie sztangielek z supinacją 15[
Wyciskanie hantla oburącz
Rotatory 15p


A o to dzisiejszy trening. Zaczynałem od 70% maksa.
Nowy plan:

!.
Przysiad tylni 4x5 +regres - 25%xmax
10x ww
5x50kg
4x5 90kg
18x65kg
Snatch pull ze zwisu 5x5
1x50kg
5x5 35kg
Wyciskanie wąsko 5x5
10x35kg
5x5 65kg

Kosmetyka ACT - 1 obwód:
Prostowanie nóg siedząc 15p 25kg
Uginanie nóg siedząc 15p 25kg
Wyciskanie na hammerze 15p 35kg
Unoszenie sztangielek na boki na maszynie 15p 10kg
Unoszenie sztangielek na boki siedząc w opadzie 15p 7kg
Uginanie sztangielek z supinacją 15 8kg
Wyciskanie hantla oburącz 15p 15kg
Wspięcia na palce siedząc 15p 30kg+maszyna
Rotatory 15p 2kg

http://www.youtube.com/watch?v=0L_boDVUF5Q
 
 
       
Huno

SOGI: -664

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 445
  Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 5:41 am     

przysiad przedni
10x20kg
5x50kg
5x5 80kg
wiosłowanie nachwytem
2x80kg
2x100kg ( z garbem i pasem, ale maks, to maks, mimo, że jeśli miałbym robić tak samo, to maks byłby większy.
5x5 65kg
poręcze
5xww
4x5 8kg
13x6kg
+ kosmetyka takie same ciężary, ale dodałem przyciąganie maszyny do brzucha na plecy...
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 10:37 am     

Huno napisał/a:
Aktualnie tak wygląda moje żywienie, z tym, że zjadłem połowę tych warzyw co są widoczne w posiłku.
[url=http://img96.imagesh....th.jpg]Obrazek[/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Właśnie smaży mi się 2 kg schabu kupionego w promocji za 12zł za kg. Podzieliłem go na 7 części i będę jadł go w 2 lub 3 pierwszych posiłkach, a dalej pójdą 2 porcje 6 jaj i 300g twarogu. Do tego kapusta pekinka oraz kasza jęczmienna. Nie zapominam też o wodzie i na start piję litr. Do końca CR mam 3 dni i chcę zwiększyć podać protein do około 250- 300 dziennie. Na oliwę nie mogę sobie teraz pozwolić, bo i tak już dużo wydałem na mięso, a ciuchy same się nie kupią.


Nie jedz na podłodze, synek! ; )
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 11:06 am     

to kanapa lokurvaa
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 11:29 am     

Huno napisał/a:
Siad tylni
10xww
6x 50kg
4x95kg
6x90kg
6x90kg
6x90kg
Dalej zrobiłem 3 powtórzenia regresu i nie miałem chęci do ćwiczeń. Poszedłem na trening z jakąś tam motywacją, a wyszedłem załamany. Już drugi dzień dochodzę do siebie po poniedziałkowym ćpaniu. Piękne wejście było, ale zejście... wyczerpujące. Cały wczorajszy dzień pamiętam jak ze snu, a dzisiaj do popołudnia czułem jeszcze się zaćpany. Ogólnie cały wtorek dochodziłem myślami co się wydarzyło w dzień ćpania. Dziś już było lepiej, jednak... POPRZEZ CIĄGŁE MYŚLENIE O NAŁOGU I ĆPANIU WKRĘCIŁEM SOBIE, ŻE JESTEM UZALEŻNIONY FIZYCZNIE. Nogi mi się zaczęły robić miękkie i czułem głód. Jednak jak zacząłem analizować sytuacje, którą kolega mi opowiedział, to przeszło i sobie uświadomiłem, że się wkręciałem.Zmiana jednak została, liczę, że po około tygodniu wszystko wróci do normy. Czy było warto? Tak. Przeżyć halucynacje pierwszy raz... Czy jest warto dalej to robić? Nie. Szkoda wątroby. Prędzej spróbuje lsd, niż dmx znowu. Ogólnie postanowienie do końca roku, to zakaz żadnego ćpania. Chcę do grudnia zrobić 5 kg masy, a to mi przeszkodzi.

Pozdrawiam słuchaczy...


Huno. zaden skladnik leku na kaszel nie pobije prawdziwego tripa wiec skoro juz cpasz to chociaz uswiadom se co robisz jedzac kilkakascie tabl tusalu czy innego gowna.
Ponadto widac ze podatny jestes i dragi toba targaja wiec lepeij juz teraz zaczac z tym cos robic niz obudzic sie ktoregos pieknego dnia z reka w nocniku. Zmien towarzystwo, poswiec sie jakiejs pasji, - jesli taka masz. Cpanie usypia wiele talentow, obniza poziom wlasnej wartosci itd. Jesli juz dzis masz takie jazdy to ktoregos poranka mozesz po prostu odleciec na dobre i zostaniesz warzywkiem, chcesz tego?
oczywiscie pisze to bys zszedl na droge czlowieka a nie ZOSTAL POMYJEM. zryje ci sie beret do konca , skoki nastrojow dzialaja na niektorych tragicznie. przykladow jest mnostwo ale lepeij ich nie przerabiac.
Idz do klubu, cwicz, pokonuj swoje slabosci a kase na dragi zamien na lepszezarcioe i suple a zadowolenie samo przyjdzie.
POzdrawiam
_________________
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 2:35 pm     

Borkow66 napisał/a:
Zmien towarzystwo



No to koniec naszej znajomości lokurvaa
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 9:51 pm     

No akutat DXM może dać mocnego tripa choć nie próbowałem ale szkoda zdrowia już lepiej grzybów się nażryj a jak chcesz przeżyć konkret jazdę to zajaraj szałwi sobie ekstraktu z bonga ale to już lepiej nie będę namawiał

ja ogólnie uważam że narko są be i nawet zioła za dużo też źle robi a wiem coś o tym bo sporo paliłem

zajarać można raz na jakiś czas i wypić whiskacza z lodem - styka tyle dla relaksu . spadków nie będzie


nie ma co się odurzać mocno bo po co? ja wychodzę z założenia żeby teraz nie tracić kontroli
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Pią Wrz 02, 2011 12:17 am     

Szkoda chlopaku zycia, jak sam sie za siebie nie wezmiesz to nikt sie za Ciebie nie wezmie.
Inwestuj pieniadze w siebie, lecz na swoja korzysc :idea: .
_________________

 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 10