Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
rokosroko

SOGI: 15

świerzak

Dołączył: 31 Lip 2010
Posty: 15
  Wysłany: Sob Paź 02, 2010 7:47 am     

Więc kupię [chyba] flexa i ten Cissus ? Można to zamówić u 666 ??
To jak ... warto kupić spalacz ?? Czy podarować sobie, uprawiać aero i lepiej przedtreningówkę np Super charge ??
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Paź 02, 2010 11:19 am     

rokosroko napisał/a:
?Można to zamówić u 666 ??


Napis na PW i sie przekonasz :mrgreen:
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Paź 02, 2010 4:11 pm     

flexa chyba nie maja, pozatym jest przereklamowany.. cissusa zapodaj + jakis kolagen. co do spalaczy sie nie wypowiem bo to nie moja dzialka :mrgreen:
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Paź 02, 2010 4:39 pm     

GET FN AMPED masz w dobrej cenie - 70zł - jeśli chodzi o spalacze ;)
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Paź 02, 2010 6:05 pm     

SpAiro_ napisał/a:
GET FN AMPED masz w dobrej cenie - 70zł - jeśli chodzi o spalacze ;)


SpAiro_ dobrze radzi, wiem bo jadlem GET FN AMPED :mrgreen:
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Paź 02, 2010 7:03 pm     

mały666 napisał/a:
flexa chyba nie maja, pozatym jest przereklamowany.. cissusa zapodaj + jakis kolagen. co do spalaczy sie nie wypowiem bo to nie moja dzialka :mrgreen:


dizalal na CIEBIE kolagen? :shock: ja wpierdalalem w szkocji w chuj tego bo za free z teacso i LIPA,zreszta kolagen wytwarza sam organizm z wit c :mrgreen:

a flex niby dawki zanizone,a dziala w chuj,choc zaiwera jakies smieci tez-glukozamina czy kwas hialurynowy ;)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Nie Paź 03, 2010 12:11 am     

gustavomr napisał/a:
SpAiro_ napisał/a:
GET FN AMPED masz w dobrej cenie - 70zł - jeśli chodzi o spalacze ;)


SpAiro_ dobrze radzi, wiem bo jadlem GET FN AMPED :mrgreen:


No, ale on na jednych działa na drugich nie. Ja się skusiłem i mam tak, że brałem go na trzech treningach i dwa razy nic nie czułem; raz fajnie. Może czas na większe dawki :twisted:
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Nie Paź 03, 2010 12:29 am     

olek7881 napisał/a:
mały666 napisał/a:
flexa chyba nie maja, pozatym jest przereklamowany.. cissusa zapodaj + jakis kolagen. co do spalaczy sie nie wypowiem bo to nie moja dzialka :mrgreen:


dizalal na CIEBIE kolagen? :shock: ja wpierdalalem w szkocji w chuj tego bo za free z teacso i LIPA,zreszta kolagen wytwarza sam organizm z wit c :mrgreen:

a flex niby dawki zanizone,a dziala w chuj,choc zaiwera jakies smieci tez-glukozamina czy kwas hialurynowy ;)




zle sie wyrazilem.. animal flex moze nie tyle przereklamowany, co nie ekonomiczny.. trzeba by wpierdalac 3-krotne dawki zeby zadzialalo.. co do kolagenu to witC go nie wytworzy w zaden sposob tylko jest niezbedna do jego przysfajania, jak i w wielu innych procesach w organizmie. pozatym uwazam ze najlepszy jest "orginalny" kolagen z glowizny w np salcesonie niz proszkowe substytuty, tylko nie sposob wpierdalac codziennie salceson, a kwas hialuronowy to ci moze wstrzyknac chirurg bezposrednio w staw w ekstremalnych przypadkach, bo "doustny efekt" tego kw to placebo bardziej..
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Nie Paź 03, 2010 8:03 am     

z ta witamina c jst tak,ze jest neizbedna do wytwarzania i azachowania klagenu tez zle sprecyzowalem :-P


Kolagen i witamina C



Kolagen wytwarzany jest przez specjalne komórki – fibroblasty. Przebieg tworzenia kolagenu w organizmie nie został do końca poznany. W procesie tym pośredniczy witamina C, będąca koenzymem niezbędnym przy powstawaniu kolagenu. Witamina ta dostarczając atomów wodoru, aktywuje reakcję przemiany prokolagenu w kolagen. Kwas askorbinowy pełni rolę katalizatora reakcji syntezy aminokwasów: hydroksyproliny i hydroksylizyny - głównych składników kolagenu stabilizujących jego mało trwałą cząsteczkę. Niedobór kwasu askorbinowego prowadzi do zablokowania syntezy kolagenu, co z kolei skutkuje szkorbutem (gnilcem). Witamina C, jako aktywny antyoksydant zapewnia bezpośrednią ochronę cząsteczek kolagenu, przed działaniem wolnych rodników.



:wink:

co do kwasu hialurynowego jak pisalem,ze pic na wode w tabletkach,zrsezta jak glukozamina badania mowia jasno,ze chuja daje:)))


w 2007 jak bralem flexa to pomogly mi 3saszetki,teraz moze waluja nie wiem,universal to syf,wiec wielce prawdopodobne,wtedy byl to dla mnie najskuteczniejszy suplement swiata :-D :-D :-D
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Paź 09, 2010 7:01 am     

z tesco mogles sobie zjesc co nawyzej bochenek chleba. Jak ktos ma niedobory kolagenu to pucha dzialajcego kolagenu napewno pozmoe. Wielu trenujacych ma wlasnie takowe objawy.

jak glukozamina huja daje to powiedz mi dzieki czemu jeszcze sie nie rozlecialem ? masz na to tez jakies badania ?
 
 
       
Martainn

SOGI: 1021

zawodowiec

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 367
Skąd: Piła
  Wysłany: Wto Paź 12, 2010 9:16 am     

Myślę, że po prostu ludzie oczekują od glukozaminy efektów leczniczych, a przecież ona zapobiega a nie leczy.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Lis 06, 2010 10:31 pm     

666 napisał/a:
z tesco mogles sobie zjesc co nawyzej bochenek chleba. Jak ktos ma niedobory kolagenu to pucha dzialajcego kolagenu napewno pozmoe. Wielu trenujacych ma wlasnie takowe objawy.

jak glukozamina huja daje to powiedz mi dzieki czemu jeszcze sie nie rozlecialem ? masz na to tez jakies badania ?


mistrzu luz ,ja tylko mowie co wynika z badan,czasem badania a praktyka sobie przecza ;)

http://www.sfd.pl/Glukoza...ch-t380898.html

sory,ze z innego forum :oops:

ps.do autora tematu- dawaj soga za PRIMAFORCE ELASTAMINE :mrgreen: ;)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Lis 06, 2010 10:46 pm     

bez problemu mozna wrzucac linki z innych for.
Jak pszesz badania badaniami praktyka pratyka. Niektorzy tez maja interes zeby badania wypadly zle lub dobrze. Badania to tylko maly drogowskaz.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Nie Lis 07, 2010 8:35 am     

666 napisał/a:
bez problemu mozna wrzucac linki z innych for.
Jak pszesz badania badaniami praktyka pratyka. Niektorzy tez maja interes zeby badania wypadly zle lub dobrze. Badania to tylko maly drogowskaz.


no ten gosciu akuratnie raczej nie ma w tym interesu,ale z badaniami jak Pan pisal jak z tribullusem,niby nie podnosi testa a wszyscy w chuj zadowoleni na bb i thermolife,byc moze do testow biora chujowy surowiec,np z megabola :mrgreen: ??
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Lis 07, 2010 8:44 am     

skad wiesz ze ten gosc moe ma w tym biznesu? O tym wie tylko on i jego sumienie.

Wiadomo ze jak cos dziala a u innych nie to walek na surowcu jest wyciety. Proste.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11