Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 8:36 pm     

100% racji. Tez tak mowilem.
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 8:38 pm     

666 napisał/a:


gdzie masz te dowody naukowe ze sterydy ryja lep ? taka terira powstala w twojej zacpanej glowie ostanimi czasy czy moze mix saa + narkotyki ci to stowrzyl ?



chocby w USA narkotyki i SAA sa zakwalifikowane do tej samej grupy srodkow majacych wplyw na uklad nerwowy

i nie lep tylko leb :mrgreen:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 9:27 pm     

dukeluke napisał/a:
666 napisał/a:


gdzie masz te dowody naukowe ze sterydy ryja lep ? taka terira powstala w twojej zacpanej glowie ostanimi czasy czy moze mix saa + narkotyki ci to stowrzyl ?



chocby w USA narkotyki i SAA sa zakwalifikowane do tej samej grupy srodkow majacych wplyw na uklad nerwowy

i nie lep tylko leb :mrgreen:


a to jest poparte jakims badaniami naukowymi dla przykladu czy zrobil to rzad bezpodstawnie bo tak bylo wygodnie ?
No to zanim cos bedziesz chcial napisac sensownie to pomysl a nie baw sie w poloniste kolego bo nie interesuje mnie czy pisze poprawnie ,a wole pisac ze zrozumieniem .
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 10:11 pm     

Anabolic Steroids
Affect the Brain

Parts of the brain that influence your moods and are involved in learning and memory are called the limbic system. Anabolic steroids act in the limbic system. In animals, they have been shown to impair learning and memory. They can also lead to changes in mood, such as feelings of depression or irritability.

Anabolic steroid users may act mean to people they're normally nice to, like friends and family.
Anabolic steroids in the brain may trigger really aggressive behavior. Some outbursts can be so severe they have become known in the media as "roid rages."
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 10:26 pm     

no a gdzie te badania sa opublikowane ? Bo Anabolic Steroids mondziole jeden nie jest opracowaniem medyczno-naukowym. I dla twojej wiedzy nie ma narazie takowych zrobionych wiec sie nie wysilaj bo ci resztka mozgu sie przegrzeje ...


Agresja tzw sterydow ma podloze genetyczne i nie jest wywolywana od sterydow. Ja mam taka wiedze.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 10:28 pm     

a gdzie masz badania ze uzycie HCG jest zle tak samo i clomidu ?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 06, 2011 10:31 pm     

praktyka kolego , praktyka i zywy dowod kolegi ktory po kilkunastrazowej zabawie z Clomidem dzis ma rozrusznik serca ...
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pią Sty 07, 2011 12:49 am     

A przypomniało mi się!

666, jak czasem coś tłumaczy, to mógłby brać poprawkę, że niektórzy stoją na progu świata meso, czy innych t-boli oraz świata czegoś mocniejszego i gdy pytają, to brać poprawkę na to, że mogą sobie zrobić krzywdę :P

A i nie wiedziałem, że tyle trzeba wyjebać na lux obsługę, w sumie to więcej wydałem, to czekam na jakiś planik he he

pzdr
 
 
       
dukeluke 

SOGI: -951

Lokalny ćpun i debil

Pomógł: 1 raz
Wiek: 99
Dołączył: 09 Sie 2009
Posty: 263
Skąd: Lodz
  Wysłany: Pią Sty 07, 2011 9:22 am     

666 napisał/a:
praktyka kolego , praktyka i zywy dowod kolegi ktory po kilkunastrazowej zabawie z Clomidem dzis ma rozrusznik serca ...


skad wiesz czy od clomidu ? masz wyniki badan ?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 07, 2011 11:31 am     

Tak , chlopak ma opinie lekarskiego konsylium ktore sie zebralo w tej sprawie (endokrynologow min.)
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pią Sty 07, 2011 3:34 pm     

A sory, że Wam się chłopaki w głębszą rozkminę znowu wpieprzam, ale jeszcze przypomniało mi się, czego brakuje na forum.

Tzn. co już częściowo jest i co jest dobre.

Jakiś czas temu zacząłem odwiedzać forum-animal rzadziej, częściej wchodzę tutaj i zacząłem się zastanawiać dlaczego. Ważnym powodem jest na pewno to, że teraz siano wysyłam Wam, a nie FA :P ale myślę, że forumsportowe ma tę przewagę, że nie ma tu nasranych tematów: sprawdzcie moją dietę, sprawdzcie mój trening, z których niczego już się nie dowiem.

Dlatego proponuję, żeby wszystkie diety i treningi do sprawdzenia były wklejane w osobnych tematach użytkownika - w dziale dzienniki treningowych.

Natomiast w dziale trening i dieta tylko tematy do dyskusji i tematy na zagwostkę/arty/lektura.

Wielu z Was zajmuje się sportem na poważnie, poświęca czas na śledzenie nowinek i portali kult./trójb./itp. Można by zrobić tak, że za każde założenie tematu na forum w dziale trening/dieta, który niósłby jakąś treść dostawałoby się nie jednego soga (za jeden post), a na przykład dwa (a gdyby praca wykonana przez autora była na tyle samodzielna i imponująca to np. 3). Gdyby ktoś spamował, to by mu się to po prostu odjęło. A taka zachęta, skłoniłaby niektórych do dzielenia się wiedzą, każdy by na tym skorzystał.

Pzdr.
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 07, 2011 5:32 pm     

ja jak tylko znajde jakies fajne i prawdziwe artykuły i informacje na temat dietetyki oczywiscie wkleje... mam pare ciekawostek i ciekawych tematów o poczytania...

wiele mozna sie dowiedziec i sprawdziwc w praktyce

temat o kulinariach... bardzo dobry pomysl!!
 
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Sty 07, 2011 5:39 pm     

JOR5 napisał/a:
ja jak tylko znajde jakies fajne i prawdziwe artykuły i informacje na temat dietetyki oczywiscie wkleje... mam pare ciekawostek i ciekawych tematów o poczytania...

wiele mozna sie dowiedziec i sprawdziwc w praktyce

temat o kulinariach... bardzo dobry pomysl!!


mam pare własnych przepisów i tez nie swoich ale ktoś możne z nich skorzystać :mrgreen:
_________________


 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 07, 2011 5:40 pm     

własnie ja tez mam zwlaszcza przez wszystkich lubiane śniadanie... mhmm pyszne ciasteczka owsiane:)

to moze sie przydac bo wiele osob ma problemy z apetytem jedzac ciagle to samo... wiem po sobie :-P
 
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Sty 07, 2011 5:44 pm     

JOR5 napisał/a:
własnie ja tez mam zwlaszcza przez wszystkich lubiane śniadanie... mhmm pyszne ciasteczka owsiane:)

to moze sie przydac bo wiele osob ma problemy z apetytem jedzac ciagle to samo... wiem po sobie :-P


ja bym skorzystał,sniadanie kiedys jadłem 30-45 min :mad:
widziałem tez fajne przepisy jak czorcia7 prowadził test sponsorowany :mrgreen:
_________________


 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10