Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
mariorlar542 

SOGI: 153

zawodowiec

Wiek: 35
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 362
  Wysłany: Nie Sty 09, 2011 12:43 pm     

pompe na treningach mam :)

ale testowałem już kilka staków przed treningowych i jak do tej pory żaden mnie nie "ruszył"
 
 
       
slayerek 

SOGI: 3348

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Gru 2009
Posty: 868
  Wysłany: Pon Sty 10, 2011 10:28 am     

rozpuszczalność: bardzo dobra, (zawsze to robie blenderem wiec bym sie zdziwil jak by sie nei dalo ) 10/10
smak: pomarańczowy super 10/10
działanie: po 2 tygodniach przerwy wrocilem na silke trening robpony na malych ciezarkach klata tak srednio spompowana , natomiast nogi to prawie mi "odjelo" tak spompowalo az sie zdziwilem ze przy takim obciazeniu to jest mozliwe 9/10
działanie po treningu: pompka utrzymywala sie krótko, może temu, że po takiej dluzej przerwie bardziej czulem bol z powodu pouszkadzanych wlokienek niz pompke 8/10
Ogółem: 9/10
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Pon Sty 10, 2011 3:02 pm     

a do mnie jeszcze kur** nie doszło nie wiem co ten listonosz sobie leci w kulki jak na poczcie zostawil to sie wkurze
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Sty 10, 2011 3:29 pm     

vhailor zadzwon najlepiej na poczte jak jeszcze nie doszło,bo jak dostałes avizo to 7 dni chyba bedzie na poczcie a potem odsyłaja jak sie nie myle
_________________


 
 
       
f.h.boltos 

SOGI: 2271

zawodowiec
Szpekulant

Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 318
Skąd: Cieszyn
  Wysłany: Pon Sty 10, 2011 4:01 pm     

ja dostałem dzisiaj
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pon Sty 10, 2011 7:26 pm     

a ja na razie nie stestuje bo jestem chory:(

w piatek wrocilem ze szkolnego obozu narciarskiego z Czech... (przedmiot na studiach :-P )

caly oboz przezylem a w drodze powrotnej zaczelo mnie brac i taki dzisiaj jestem chory:(

a mialem wracac na silke :neutral:
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Sty 10, 2011 9:17 pm     

JOR5 napisał/a:
a ja na razie nie stestuje bo jestem chory:(

w piatek wrocilem ze szkolnego obozu narciarskiego z Czech... (przedmiot na studiach :-P )

caly oboz przezylem a w drodze powrotnej zaczelo mnie brac i taki dzisiaj jestem chory:(

a mialem wracac na silke :neutral:


ester-c natroll polecam,mizga wsrod witC :razz:

wieksze dawki;))

poczytaj jakie dr pauling dawkowal i jakie rozpisywal pacjentom :570:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Wto Sty 11, 2011 8:34 am     

Rozpuszczalność i smak- 10/10
Działanie- jedna próbka szału nie robi, pompa jakaś tam jest ale utrzymuje się bardzo krótko. Wydaje mi się, że skróciłem przerwy między seriami i oddech szybciej wracal do normy. Trening fajny i przyjemny ale tak jest zawsze :mrgreen:
 
 
       
mulaomar

SOGI: 15

świerzak

Dołączył: 15 Lis 2008
Posty: 49
Skąd: Cieszyn
  Wysłany: Wto Sty 11, 2011 12:45 pm     

rozpuszczalnosc super,smak kwasny ale ok. jesli chodzi o dzialanie to pompa taka sobie. 2 miarki to powinno byc dobrze jak dla mnie. dzieki za probke!
 
 
       
f.h.boltos 

SOGI: 2271

zawodowiec
Szpekulant

Pomógł: 1 raz
Wiek: 49
Dołączył: 23 Gru 2009
Posty: 318
Skąd: Cieszyn
  Wysłany: Wto Sty 11, 2011 12:58 pm     

rozpuszczalnośc super
smak orzezwiający
pompa pozytywna nie za mocna
 
 
       
grs

SOGI: 7

świerzak

Dołączył: 04 Sty 2009
Posty: 53
  Wysłany: Wto Sty 11, 2011 2:05 pm     

Na początek dziękuje za próbkę

Odnośnie pump-bola to
smak: bardzo dobry kwaskowy :)
rozpuszczalność: bardzo dobra wystarczy kilka machnięć łyżeczką
na treningu czułem lekkie pobudzenie natomiast pompa bardzo fajna ciężko mi powiedzieć jak długo się utrzymywała ale na pewno 2 godziny po treningu bo później spać poszedłem wydaje mi się, że ten środek pokaże prawdziwą moc po kilku dniach stosowania.
Na pewno kiedyś kupie całą puszkę i przetestuje.
Pozdro
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Wto Sty 11, 2011 8:40 pm     

rozpuszczalnosc - praktycznie instant czyli jak carbo pomachac lyzka w szejkerze i juz bo tak musialem zrobic bo moje wieczko od szejkera gdzies przepadlo w domu xD

Dzialanie na treningu; dostalem ladna pompe w 4-kach jedynie na teściu mialem wieksza;p tak samo z klata wiec chyba srodek ów dziala:)
nie ma po nim jakiegos pobudzenie co jest dla mnie wielkim plusem poniewaz biorac go o 18 30 i idac na tren o 19 juz o 22 mozna spokojnie sie polozyc spac;]

Podsumowujac : BRAC TO I HARDCOROWO CWICZYC
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Śro Sty 12, 2011 1:24 pm     

Na początku chciałem jeszcze raz podziękować za próbeczkę.

Dzisiaj rano na treningu przed wyjściem z domu wrzuciłem ją do swojego standardowego łubudubu przedtreningowego, czyli w szejkerze znalazły się: półtorej porcji nowego mesomorpha, porcja purple wraath i wspomniana próbeczka Thermolife Pump-bol.

I powiem tak:

Rozpuszczalność - bez jakichkolwiek zastrzeżeń, bardzo na plus, nawet lepiej niż, gdy mieszam samo pw z meso, nie pieniło się też bardziej niż zwykle, a może nawet mniej.

Smak - tutaj ogromny plus, bo całkowicie zabiło ten chujowy smak meso i syntetyczny posmak pw. Bardzo mi się to spodobało. Z zimną wodą wchodziło toto jak marzenie.

Działanie - ćwiczę teraz hst, dopiero drugi trening, a zdaje się nie jest to jakiś super workout na nieziemską pompę, ze względu na niewielką ilość serii. Mimo wszystko, złapałem przyzwoitą, godziwą pompeczkę, co u mnie jest od jakiegoś czasu fenomenem. Żadnego dodatkowego pobudzenia ponad meso, więc nie jest to żadna ćpalnia, śmiało można brać też wieczorem.

Wnioski - być może nie jestem wyrocznią w temacie, bo nie zależy mi na dyskotekowych pompkach i rozkładach na bica+klatę w ptk i sobotę, ale jeśli ktoś ma akurat ochotę dodać coś nowego, urozmaicić trening, albo za dużo pieniędzy - myślę, że warto, zwłaszcza, że te wszystkie stare suple, które pompowały zrobiły się meeega chujowe.

Może nie jest to pierwszy supel, który trzeba umieścić na swojej liście: do kupienia, ale polecam.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Sty 12, 2011 1:41 pm     

napek PW moze sie nie mieszac dobrze ze wzgledu na leucyne:)

ps.nie mas zmega ciar na meso+pw? :shock: ja po samym starym meso nie wytzrymywalem swedzenia,ale dla takiego treninguw arto bylo sie poswiecic :-P
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Śro Sty 12, 2011 2:31 pm     

olek7881 napisał/a:
napek PW moze sie nie mieszac dobrze ze wzgledu na leucyne:)

ps.nie mas zmega ciar na meso+pw? :shock: ja po samym starym meso nie wytzrymywalem swedzenia,ale dla takiego treninguw arto bylo sie poswiecic :-P


Wiesz co, jest ok. Dzisiaj, jak dodałem pump-bola było swędzenie, ale normalnie to rzadko, możliwe, że sporo pw się nie miesza dobrze i zostaje osad, muszę do gęby zacząć sypać, bo to skandal tyle lat marnować samo dobro :)

A co do zajebu, to powiem Ci, że jest spoko, ale jak do tego wrzucę kapsa (albo nie daj Boże dwa) get ampa, to już naćpany cały dzień chodzę.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10