Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
faran 

SOGI: 16

świerzak

Wiek: 84
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 12
  Wysłany: Czw Sty 13, 2011 2:52 pm     

666 napisał/a:
a co jesz po treningu ?
tylko nie mow ze bialko mieszane z weglami :576: :?:
.


Tak pije i co z tego ? Nie chce byc niemiły ,ale poprostu ja tak uważam i tego neizmienie. Piłem najdroższe gainery które są dostępne na polskim rynku(wiem,ze napolskim rynku ciezko z dobrymi suplami) i zaden nie odpowiadał mi. Przewaznie po trening pije białko czasem dorzuce węgle. Żadnego gainera nie chce i pić go nie będe - może i to mój bład ,ale to "mój" bład ;) . Wiec prosze mi niewpierać.

Kurcze teraz juz nie wiem co z tymi suplami. Nie chce geranium. Nie chce zadnych niewiadomo jakich mocnych suplementów - na to przyjdzie jeszcze czas. Co do napalmu , tak dobrze na mnie działał , lecz czasmi gdy byłem zmęczony wydawał się "zasłaby".Potrzebuje poprostu normalna kreatyne mono - nie chce zadnego ph czy niewiadomo co innego, dostalem informacje na pw (inne forum) ,że mam tutaj sie zapytać o kreatyne bo jest tańsza i lepsza od np. FA , wiec pytam i pisze, a wy mit tuaj wyjezdzacie ze mam gainera kupić i bcaa :?: , coś nie tak. Jesli mam zapasy bcaa białka na pare miesięcy ,to chyba tego nie wyrzuce teraz nagle i kupie od was bo lepsza - nie bede marnował rzeczy za ktore zapłaciłem pieniążki. A kupić moge jak skonczy mi sie to co mam.

Co do ograniczonych funduszy. Czy 500 zł na sama kreatyne to mało ??
Pisałem ,że nie wliczać w to białka, bcaa, witamin ,węgli etc.. suplementów które uzywam stale.

Nieprosze także o rady na jakim poziomie mam utrzymywać białko, tylko o suplementy. Diete mam ok, jak będe miał z nią problem to napisze na forum ;) .Uprzedze odpowiedz , nie bede jej tutaj wklejal - skoro mam taka super. Poprostu pytam o suplementy a nie o diete.
 
 
       
elem

SOGI: 164

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 148
  Wysłany: Czw Sty 13, 2011 3:06 pm     

faran napisał/a:
666 napisał/a:
a co jesz po treningu ?
tylko nie mow ze bialko mieszane z weglami :576: :?:
.


Tak pije i co z tego ? Nie chce byc niemiły ,ale poprostu ja tak uważam i tego neizmienie.
....
.



Heheh , nie pijesz gajnera , ale pijesz białko z węglami.. hahaha
Nie zmieniaj :D pij białko i weglę (innymi słowy gajner :) ) to dobry kierunek i nie kombinuj :)

pozdrawiam i przyrostów zycze! :)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 13, 2011 3:36 pm     

Elem nie zrobisz sam takiego Gainera z wegli i bialka jak ma PxS. I to nie jest dobry kierunek i sie z tym z nikim nie zgodze. 17lat doswiadczenia z gainerami to cos wiem na ten temat.
317,5 RAW na lawce cos chyba znaczy :roll: ... chyba ze masz lepsze wyniki i osiagniecia co ma sie rozumiec doswiadczenie...
Tego akurat jestem pewien na 100% i nikt mnie nie przekona do innej opcji.

Faran skoro chcesz stac w miejscu to stoj. Naucz sie wykorzystywac swoja wlasna insuline po trenigu . Jak nie chcesz to nie korzystaj.
Masz BCAA to jasne wykorzystaj je tylko jak znam zycie na 80% te bcaa tylko z etykiety sa BCAA.

Wracacac konkretnie do temtu:
Chcesz poprostu dobre mono wez sobie to http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=473 lub bardziej ekonomiczne i rowniez dzialajace to http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=267
Lub C-bol ale to nie mono z Thermolife , bedzie potrzebowac 2szt, ewentulanie c-bol + pump -bol.
 
 
       
faran 

SOGI: 16

świerzak

Wiek: 84
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 12
  Wysłany: Czw Sty 13, 2011 4:00 pm     

elem napisał/a:
faran napisał/a:
666 napisał/a:
a co jesz po treningu ?
tylko nie mow ze bialko mieszane z weglami :576: :?:
.


Tak pije i co z tego ? Nie chce byc niemiły ,ale poprostu ja tak uważam i tego neizmienie.
....
.



Heheh , nie pijesz gajnera , ale pijesz białko z węglami.. hahaha
Nie zmieniaj :D pij białko i weglę (innymi słowy gajner :) ) to dobry kierunek i nie kombinuj :)

pozdrawiam i przyrostów zycze! :)



Tak tak wiem, zgadzam sie ze innymi slowy to gainer. Lecz niezapomnij ,ze moge sobie dobrać odpowiednie "ilosci" białka i tak dalej. Nie zapomnij ,że napisałem także ,że czasem dodaje węgle.A czasem nie.Zobacz także na rodzaj węgli etc.

666, rozumiem ze jesteś doświadczonym zawodnikiem i ,że chcesz mi pomóc bardzo to doceniam i cieszcze sie z tego powodu. Lecz ja wole kupić sobie białko i węgle osobno i wtedy kiedy brakuje mi białka dodać samego białka bez dodakowych ilości węgli. A co do moich postępów to narazie sobie radze w moim mniemaniu dobrze z tymi "białkami i węglami" , tylko problem mam z kreatyna,stacki etc.. Chce sprobować czegoś innego niż do tej pory;). Lecz z głowa, nie chce poprostu czegoś za mocnego ani za słabego.

Może poprostu zostałem zle "nauczony", ale na innym forum gdzie jest cenzura(na inne suple) poradzili mi abym nie kupował gainera tylko poprostu mieszał sobie we własnych proporcjach węgle i białko. "zadzialalo" to lepiej niż te wszystkie inne gainery wiec nie dziw sie prosze ,że tego sie trzymam. Sproboje tego super gainera ,ale narazie mam jeszcze dużo białka ,więc podaruje sobie kupno kolejnych kilogramów ;) .

Pytałem o kreatyne a wy nadal piszecie mi o gainerach;). Elem chcesz sie posmiac idz poogladaj sobie familiade - dobre kawały, szalona akcja oraz romantycznie czasem.
 
 
       
makaay 

SOGI: 2303

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 05 Paź 2008
Posty: 92
Skąd: DG
  Wysłany: Czw Sty 13, 2011 4:07 pm     

po treningu najlepszy jest gainer(PxS nie zalewa),masz małe pojęcie organizm potrzebuje po treningu odpowiedniego pokarmu,a nie to co ty sobie myślisz zawsze możesz dodać białko,bądz zmniejszyć ilość Gainera.
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Czw Sty 13, 2011 4:16 pm     

Kreatyna- Mono z PxS
Stack kratynowy- Carnivore z BBS
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 13, 2011 5:15 pm     

Faran bedziesz kiedys chcial to zrobisz sobie suplementacjje gainerem 30% przez dlzuszy okresz czasu i pozniej sobie worcisz do swoje i zobaczysz wtedy rozniece. W tej 30% tce uzyte sa najprostrze rozwiazania celem jak najszybciesz regeneracji. Najprostrze rozwiazania sa najbardziej skuteczne. Metematyka np. Ilosci skladnikow tez sa idealnie dobrane.
Kombinacje z " ksiezyca" jakie tereaz wymyslaja handlowcy mijaja sie z celem. To tylko handlowcy. Zadko ktore innowacyjne rozwiazanie sie sprawdza.

Staki i krety wymienilem wczesniej.
 
 
       
mariorlar542 

SOGI: 153

zawodowiec

Wiek: 35
Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 362
  Wysłany: Czw Sty 13, 2011 6:34 pm     

dokładnie zgadzam się z 666. też mi wcześniej radzili żebym sobie mieszał białko + wegle próbowałem i porażka, innych gainegów też próbowałem, nigdy więcej. a 30% z pxs rewelacja, regeneracja niesamowita, świetna rozpuszczalność i smak. no tylko niestety mnie zalewa, ale to już co innego...

spróbuj a napewni nie będziesz żałował

pozdrawiam :)
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Czw Sty 13, 2011 7:37 pm     

Panowie
on pyta i kreatynę i stack przed treningowy
a tu takie wykłady :mrgreen:
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
faran 

SOGI: 16

świerzak

Wiek: 84
Dołączył: 04 Wrz 2010
Posty: 12
  Wysłany: Pią Sty 14, 2011 1:13 pm     

666 napisał/a:


Staki i krety wymienilem wczesniej.


Tylko nie wiem czy niebedą te suple przedtreningowe za mocne dla mnei ?? Nie zapomnijcie o moim bardzo młodym wieku i o tym ze nie chciałbym uzywać rzeczy mocnych. Na to bedzie czas aby siegnac po cos mocniejszego ;) . Wiec tamte będa dla mnei ok?
 
 
       
Huno

SOGI: -664

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 445
  Wysłany: Pią Sty 14, 2011 1:32 pm     

Na pewno będą DZIAŁAJĄCE.:)
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Sty 14, 2011 1:45 pm     

faran napisał/a:
666 napisał/a:


Staki i krety wymienilem wczesniej.


Tylko nie wiem czy niebedą te suple przedtreningowe za mocne dla mnei ?? Nie zapomnijcie o moim bardzo młodym wieku i o tym ze nie chciałbym uzywać rzeczy mocnych. Na to bedzie czas aby siegnac po cos mocniejszego ;) . Wiec tamte będa dla mnei ok?


http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=426

ten bedzie idealny,bez cpalni ;)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
_mario

SOGI: 55

świerzak

Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 55
  Wysłany: Sob Sty 15, 2011 9:04 pm     

Co do krety to tej z PxS jeszcze nie brałem, ale obecnie jadę na Hardcore Creatin z BBS a miałem gdzieś pół roku przerwy z zabawkami tego typu. Obecnie po 3 miechach rozruchu, wskoczyłem na kretkę i zrobiłem prawie cm w łapie :) . Także warto, poza tym stała dłuższy czas otwarta i nic się nie zbryliło. Widać że surowiec użyty do produkcji musi być naprawdę dobrej jakości.

P.S 666 a ta z PxS jest już na stanie?
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Sty 15, 2011 9:14 pm     

ja ci odp na pytanie :mrgreen:
na stanie sklepu widnieje http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=267 <- jeśli ci o tą chodzi
_________________


 
 
       
_mario

SOGI: 55

świerzak

Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 55
  Wysłany: Nie Sty 16, 2011 9:31 am     

ostatnio też była na stanie, a nie było :mrgreen: Więc wolę się upewnić.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 11