Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Sty 20, 2011 10:18 pm     

no beta tam jest napewno, choc betka to juz swedzi dobrze przy 1,5-2g. ja niby 3gr na porcje zapodalem. ale najlepsze jest to ze wlasnei zrobilem niebieska kupe
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Czw Sty 20, 2011 10:28 pm     

całe flaki niebieskie %-) chyba je komuś sprzedam jak tak ma farbować ha, jeszcze się obleje to nie odpiorę :P
 
 
       
thorgal

SOGI: 7

świerzak

Dołączył: 19 Sty 2011
Posty: 7
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 12:13 am     

haha

Na takie teksty czekałem, aż się koś odezwie o barwieniu:P nie pisałem o tym,bo nie chciałem vhaliorowi aż takiego spamu w dzienniku robić:P jeszcze z takim suplem się nie spotkałem. Jestem Ciekaw ko wymyślił to żeby dodać ten barwnik do suplementu dla koksów :P przecie to jaja jakieś są:P nie można się na treningu do nikogo odezwać bo wstyd:P Pachnie jak hubba buba to BCAA. A klepie betka jak trzeba, jak ktoś lubi mocne doznania polecam porządnie na czczo wziąć i pić na ok 5 podejść co 10 min podczas treningu, jak poźniej falami zaczyna swędzić to poezja :mrgreen:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 9:54 am     

probowal ktos mieszac te bcaa duzo wczesniej przed wypiciem? znika choc trovhe ta pianka? bo to w chuj przeszkadza w wypiciu tego
 
 
       
primoinfo

SOGI: 1916

zawodowiec


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 368
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 10:17 am     

nie wiem jak te bcaa z BBN, ale mam obecnie innej firmy z duza iloscia lecuyny robi sie tez duzza pianka. Mieszam pol godziny przed wypiciem i pianka znika po parokrotnym wstrzasnieciu w miedzyczasie.
 
 
       
matty1

SOGI: 155

świerzak


Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 151
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 10:21 am     

jeśli chodzi o d-boxa ok. 6 tygodnia zaczałem odczuwac lekki blok - po odstawieniu wszystko powróciło do normy,
natomiast jesli chodzi o działanie to idzie suchy twardy miesień, nie miałem podwyższonego ciśnienia, napadów agresji, w zasadzie same plusy ;) nawet mysle że fajnie by było powtórzyć cykl na tym środku,
po za tym nie miałem wtedy diety a mimo to jakosć sylwetki się znacznie poprawiła więć i fat po tym leci na dół, siła też do przodu poszła
 
 
       
elem

SOGI: 164

świerzak

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 148
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 3:54 pm     

tomczer17 napisał/a:
uwazaj na libido jak bez podkladu lecisz. moze byc ciezko na tych srodkach



No wlasnie, jak to jest? Skad spadek libida na cyklu d-zine+d-box, a juz z podkladem tego spadku by nie bylo? ( bo napewno blok po cyklu jest wiekszy z podkladem)


Moze mi to ktos wyjasnic, naukowo, albo z doswiadczenia?

Skoro d-zine i d-box blokuja , to ja to rozumiem tak ze na cyklu, kiedy dostarczam srodki zewnetrzne ingerujace w gospodarke hormonlna, to poziom hormonow jest podwyzszony, zatem nie rozumiem skad jest spadek libida, skoro poziomy hormonow sa podwyzszone?

Rozumiem brak libida po cyklu kiedy nie dostarczamy juz ph/design steroids/ssa, a nasz system hormonalny jest zablokowany przez 6-8tyg cykl.

No chyba ze charakterystyka tych srodkow (d-box, d-zine) jest taka, ze nie podnosi poziomu tescia..., no to w takim razie jak one dzialaja?


Pozdr.
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 5:19 pm     

kurwa chłopaki ładnie mnie dziś zapompowało ! łapy jak skała taka inna popa niż ta po jakiś pomperach

wypiskę dam potem bo się śpieszę

elo!

jeżeli spadnie mi libido to bije od razu propa %-)
nie ma lipy z laską się mieszka to wiadomo
 
 
       
Tonny 

SOGI: 2042

świerzak

Pomógł: 1 raz
Wiek: 38
Dołączył: 19 Paź 2008
Posty: 105
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 6:02 pm     

vhailor napisał/a:
kurwa chłopaki ładnie mnie dziś zapompowało ! łapy jak skała taka inna popa niż ta po jakiś pomperach

Nie ma nawet co porównywać ;) a to dopiero początek dobrego :twisted:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 7:17 pm     

vhailor nie czekaj na libido az spadnie wal odrazu bo to nie tylko o to chodzi zeby wacek latal jak nalezy. szkoda walic propa dla samego libida. lepiej leciec testa pod caly cykl alebo chociaz wiekszosc
 
 
       
celedrin 

SOGI: 6835

świerzak
niedźwiedź


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 15 Sty 2011
Posty: 74
Skąd: Koszalin
  Wysłany: Pią Sty 21, 2011 8:03 pm     

elem napisał/a:
tomczer17 napisał/a:
uwazaj na libido jak bez podkladu lecisz. moze byc ciezko na tych srodkach



No wlasnie, jak to jest? Skad spadek libida na cyklu d-zine+d-box, a juz z podkladem tego spadku by nie bylo? ( bo napewno blok po cyklu jest wiekszy z podkladem)


Moze mi to ktos wyjasnic, naukowo, albo z doswiadczenia?

Skoro d-zine i d-box blokuja , to ja to rozumiem tak ze na cyklu, kiedy dostarczam srodki zewnetrzne ingerujace w gospodarke hormonlna, to poziom hormonow jest podwyzszony, zatem nie rozumiem skad jest spadek libida, skoro poziomy hormonow sa podwyzszone?

Rozumiem brak libida po cyklu kiedy nie dostarczamy juz ph/design steroids/ssa, a nasz system hormonalny jest zablokowany przez 6-8tyg cykl.

No chyba ze charakterystyka tych srodkow (d-box, d-zine) jest taka, ze nie podnosi poziomu tescia..., no to w takim razie jak one dzialaja?


Pozdr.


dołączam sie do pytania
 
 
       
xhynymynyx 

SOGI: 89

świerzak


Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 81
  Wysłany: Sob Sty 22, 2011 9:23 am     

poziom tescia sie obniza bo jest zastepowany innym srodkiem ale nie kazdy saa\ph dziala jak tesc w d-box z tego co kojarze jest pochodna tren wiec trena dick...
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym,
ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Sob Sty 22, 2011 12:44 pm     

akurat estra 4,9 to nie tren ani jego pochodna, ale to nie zmienia faktu ze to progestyna i wszelkie sidy mozliwe
 
 
       
xhynymynyx 

SOGI: 89

świerzak


Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 19 Lip 2009
Posty: 81
  Wysłany: Sob Sty 22, 2011 12:52 pm     

no nie dziala jak tescz czy phera, to ze to nie tren ok no ale pochodna chyba rozni sie tam jakims wiazaniem no ale z drugiej str jedno wiazanie i calkiem inny srodek wychodzi przynajmniej ja to tak rozumiem
_________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym,
ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Sob Sty 22, 2011 1:26 pm     

w dużym skrócie działa to tak, że saa/ph pobudza dużą ilość receptorów w tkance mięśniowej, w wyniku pobudzenia dużej ilości receptorów w mięśniach przysadka myśli że jest dużo testosteronu i przestaje wydzielać gonadotropiny a przez to jajca przestają produkować testosteron i tadam mamy blok :mrgreen:
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10