Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lis 16, 2009 11:13 am     

Tomczer to nie o niszczenie kogokolwiek chodzi. Nie mysl po polsku. Chodzi o to zeby ucieszyc forumowiczow i ich wyroznic za to ze tu sa.
Wiadomo ze jak ktos kogos wkurwi z konkurencji wtedy sie odbija pileczke. Ale to nie jest globalnym zamiarem.
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Lis 16, 2009 11:53 am     

zartowalem tylko
 
 
       
nrw

SOGI: 2147479409

pitbullshop

Pomógł: 14 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 2571
  Wysłany: Pon Lis 16, 2009 12:21 pm     

Dokładnie jak jest okazja dac uzytkownikom dobre ceny to dlaczego nie

Niszczenie innych heh wiem,ze wiekszosc majac takie dojscia jak pitbull by tak zrobila

Wiadomo jak ktos bedzie draznil psa to ugryzie i to mocno :twisted:
_________________
Оптовий гендель якнайменші ціни в Європі
 
 
       
myfał

SOGI: 562

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2008
Posty: 127
  Wysłany: Pon Lis 16, 2009 1:31 pm     

powiem Wam że do tej pory robiłem zakupy na innej stronce mało wazne jakiej, ale podejście do klienta tam jest krótko mówiąc olewające, a przypadkiem wpadłem na te forum no i wiadome ceny super i oczywiście suple których u nas nie można dostać wiec dodatkowy plus. Nie chce kogoś chwalić ale obsługa jest ok

Ruskich masz na myśli Ukraine czy Rosje sam w pierwszej studiuje wiec tak z ciekawości pytam :PP

sory za spam...

pozdro
 
 
       
soltys

SOGI: 34

świerzak

Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 34
  Wysłany: Czw Lis 26, 2009 1:46 am     

wiadomo kiedy bedzie no-xplode w polsce?
 
 
       
vlk

SOGI: 314

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Sie 2008
Posty: 397
  Wysłany: Czw Lis 26, 2009 7:34 am     

??

ciagle jest
_________________
body-factory.pl
 
 
       
soltys

SOGI: 34

świerzak

Dołączył: 24 Lis 2009
Posty: 34
  Wysłany: Czw Lis 26, 2009 4:46 pm     

hehe wcielo mi slowo "nowy" ;) ten z 100mg magnezu itp....?
ech :oops:
 
 
       
Harpagan 

SOGI: 64

zawodowiec


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 259
  Wysłany: Pon Lut 15, 2010 6:29 pm     

Nowinka z USA na PCT / test booster: BioForge Pro Max

Składniki wyglądają ciekawie: http://tinyurl.com/yg5dvap
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 15, 2010 11:52 pm     

forskolina i metxoflavone to tego mogloby tam nie byc bo daje tyle co nic. Reszty nie znam.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Harpagan 

SOGI: 64

zawodowiec


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 259
  Wysłany: Wto Lut 16, 2010 10:16 pm     

Ponoć ta fadogia działa podobnie jak hCG.
 
 
       
kenioosd 

SOGI: 3103

zawodowiec


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 24 Kwi 2009
Posty: 323
  Wysłany: Pon Mar 15, 2010 8:45 pm     

Kurwa nie wiem czy temat byl(pewnie byl gdzies zmulilem)
Dzisiaj kumpel mi podjechal porcja mri black powder. Pffff kosmos kurwa... rozjebalo mnie:D Mesomorpha jadlem ale sie zacpalem. Labrada tez konkret ale na mnie jednak lepiej black powder podzialal, lepiej niz doriann nitro fire czy shotgun. Nie ma tego uczucia co po horsie(beta alanina) nom i szkoda ze kredka jest w srodku. Konkret warte polecenia:D Mam nadzieje ze nrw zmontuje w sklepiku:D :idea:
 
 
       
tomczer17
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Pon Mar 15, 2010 8:54 pm     

no tez slyszalem ze ladnei robie black powder
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Mar 15, 2010 10:57 pm     

To badziewie jest wyslane w kontenrze juz. Bedzie pormo na to plus to drugie sicierwo z MRI. 2 duze puszki za srubki , NRW mi powiedzial cene ale poczekajcie jak dojdzie to usidziecie z wrazenia. Duzo nie bedzie tego takze proponuje szykowac siano.

Nowa wersja Meso ma miec "agmatine sulfate " dodane do tego jeszcze , ktos wie cos blizej co to za cpalnia ?
Wlasnie skonczylem rozmwaic z porducentem przez telfon. Ten sam sklad co jest teraz + to nowe gowno.
 
 
       
BuuGii 

SOGI: 89

świerzak
BSkorpion


Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 89
  Wysłany: Wto Mar 16, 2010 7:24 pm     

aa kiedy to bedzie w promo ???
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Mar 16, 2010 7:36 pm     

Ten agmatine sulfate to Siarczan Agmatyny,coś takiego znalazłem o tym na necie:

Agmatyna jest specyficznym metabolitem popularnego aminokwasu, argininy. W organizmie występuje w wielu tkankach. Stanowi ważne ogniwo w rozmaitych procesach metabolicznych. Dzięki temu, jej suplementacja powoduje wielokierunkowe wspieranie treningu fizycznego.

Agmatyna jest potencjalnym środkiem przeciwbólowym. Przypuszcza się, że może podwyższyć poprzeczkę progu bólowego, dzięki czemu trening może znacząco zwiększyć swoją intensywność. Jednocześnie istnieją dowody na działanie ochronne dla tkanek, które mogły by zostać uszkodzone na skutek silniejszych bodźców treningowych.

Kolejnym, niezwykle istotnym działaniem Agmatyny jest wzbudzanie sekrecji hormonów anabolicznych. Związek ten stymuluje wydzielanie hormonu rutenizującego, który bezpośrednio pobudza komórki Leydiga w jądrach do produkcji testosteronu. Agmatyna stymuluje także inną część przysadki mózgowej, odpowiedzialną za uwalnianie hormonu wzrostu (GH). Razem te anaboliczne hormony powodują wzrost masy mięśnia z jednoczesnym obniżeniem się poziomu tkanki tłuszczowej. Wyższy poziom tych hormonów jest szczególnie lubiany przez sportowców z racji pozytywnego działania na libido i mobilizację do treningów. Co więcej, uważa się, że Agmatyna zdolna jest do modulowania działania insuliny na kilka sposobów. Uwrażliwia receptory insulinowe oraz nasila anaboliczną odpowiedź na działanie tego hormonu wewnątrz komórek mięśniowych. Przypuszcza się także, że jest to przyczyną spadku poziomu katabolicznego kortyzolu.

Ponadto, Agmatyna powoduje uczucie niesamowitej pompy poprzez modulowanie syntezy tlenku azotu. Mechanizm działania w zwiększaniu ilości NO jest przy tym zupełnie inny niż w przypadku popularnej argininy. Agmatyna powoduje aktywacje specyficznych form syntazy NO (NOS) podczas, gdy inne formy są blokowane. Powoduje to wyjątkowo skuteczne zwiększenie ilości tlenku azotu w organizmie.

Ta zdumiewająca substancja odgrywa także specyficzną rolę w syntezie i uwalnianiu ketocholamin – adrenaliny, noradrenaliny oraz dopaminy. W ten sposób przyczynia się nie tylko do poprawy samopoczucia i zwiększenia libido, ale także do zwiększenia się poziomu energii. Co ważniejsze, zaangażowanie amin ketcholowych w procesy pozyskiwania energii wiąże się z uruchomieniem tłuszczu jako materiału energetycznego.

Aktywacja wyżej opisanych procesów daje możliwość zmiany tzw. składu ciała (ang. body composition). Anaboliczne działanie insuliny, GH i testosteronu powoduje wzrost masy mięśnia poprzez aktywacje syntezy białek i poliamin. Jednocześnie aktywuje procesy pozyskiwania energii z zapasów tkanki tłuszczowej. Efektem jest wzrost masy ciała i utrata tkanki tłuszczowej.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10