Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Lut 11, 2011 5:48 pm   Evan Centopani  

Imie i nazwisko : Evan Michael Centopani
Data urodzenia : 7 kwietnia 1982 (USA)
Wzrost : ok. 180cm
Waga startowa: ok. 245lbs (112kg)
Karte pro zdobyl wygrywajac NPC Nationals w 2007r . - kat. superheavy i open.


Zawody:

2009 IFBB New York Pro-1st

2008 NPC Connecticut Grand Prix & Connecticut State Bodybuilding, Figure & Fitness Championships-1st

2007 NPC National Championships-1st

2007 NPC National Championships-1st

2007 NPC National Championships-1st

Zdjecia od Najmłodszych lat:

Rok 1983



Rok 1984


Rok 1987



Rok 1988


Rok 1991


Rok 1997


Rok 1998


Rok 1999


Rok 2000


Rok 2003


Rok 2005


Rok 2005 Czerwiec 2 dni przed 1 zawodami


Rok 2005 4 Czerwca


Rok 2006


Rok 2006 Maj


Rok 2006 Listopad


Rok 2007



Ostatnie zawody Evana Centopani 2009 IFBB New York Pro













_________________


 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Lut 11, 2011 5:50 pm     

2 Tygodnie przed zawodami



_________________


 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Lut 11, 2011 7:07 pm     

rok budowania masy wyszedl mu na dobre... urósł przeokrutnie biorac pod uwage jego staz i poziom... cos niesamowitego jak on wyglada...
 
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Lut 12, 2011 11:26 am     

2 Tygodnie przed zawodami

_________________


 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Lut 12, 2011 4:06 pm     


_________________


 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Lut 15, 2011 9:53 am     



From the Vault! Centopani and Abiad Train Shoulders <- Kliknij
_________________


 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 10:37 am     

_________________


 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 10:56 am     



Evan Centopani with Shawn Ray on the Eve of the Flex Pro <- Kliknij
_________________


 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Lut 20, 2011 2:20 pm     

2011 Flex Pro Championships



Evan Centopani Winner <- Kliknij
_________________


 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Lut 21, 2011 2:24 pm     

_________________


 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Lut 23, 2011 11:45 am     



Kod:
2011 FLEX PRO FINALS REPORT

Evan Centopani wins the inaugural FLEX Pro Bodybuilding Championships

Evan Centopani upset veteran Dexter Jackson to walk away from the Santa Monica Civic Auditorium as the first-ever FLEX Pro Bodybuilding Championships winner. Presented by Body Fortress, the FLEX Pro is Centopani's first contest since 2009, when he won his pro debut at the New York Pro. With added thickness to his torso and legs, Centopani's grainy condition and superior size could not be denied.

Jackson, slightly off from his signature sliced and diced physique, settled into the second spot. Though improved from this afternoon's prejudging, it wasn't enough to overtake the Centopani steam roller.

Fouad Abiad, who sat out last season, came out strong with loads of dense, striated muscle to take the third spot. Abiad had great detail in his back double-biceps and both side-chest and side-triceps shots.

At 275 pounds, you don't get any bigger than Dennis Wolf. But The Big Bad needed to be a bit drier to show the requisite lines in his hamstrings and lower back.

Ben Pakulski, who had improved balance thanks to added muscle to his upper body, finished in the fifth spot.

Centopani and Abiad qualify for the 2011 Mr. Olympia this September (Jackson qualified via his fourth place finish at the 2010 Olympia).


google translator
Kod:
2011 FLEX PRO FINAŁ SPRAWOZDANIE

Evan Centopani wygrywa inauguracyjny FLEX Pro Bodybuilding Championships

Evan Centopani zdenerwowany weteran Dexter Jackson spacerem od Santa Monica Civic Auditorium jako pierwszy w historii Pro FLEX Kulturystyka Zwycięzca Mistrzostw. Przedstawione przez Body Fortress, FLEX Pro jest pierwszym konkursie Centopani od czasu 2009 roku, gdy zdobył swój pro debiut na New York Pro. Z dodatkiem grubości do jego tułowia i nóg, stan Centopani jest ziarnisty i wielkości przełożonego nie można było odmówić.

Jackson, nieco ze swego podpisu i pokrojone plasterki ciała, osiedlił się w drugim miejscu. Choć poprawiło się z popołudniowej przesądzając, to nie wystarczyło by wyprzedzić Centopani walec steam.

Fouad Abiad, który siedział w ubiegłym sezonie, wyszedł silny z mnóstwem gęsty, mięśni poprzecznie prążkowanych, do podjęcia trzecim miejscu. Abiad miał bardzo szczegółowo w plecy biceps dwukrotnie i oba boczne klatki piersiowej i bocznych triceps strzałów.

Na 275 funtów, nie dostaniesz większy niż Dennis Wolf. Ale The Big Bad potrzebne do włosów nieco pokazać wymagane linie w jego ścięgna i dolnej części pleców.

Ben Pakulski, który dzięki poprawie salda dodał mięśni górnej części ciała, wykończone w piątym miejscu.

Centopani i Abiad kwalifikują się do 2011 M. Olympia we wrześniu tego roku (Jackson kwalifikowaną przez jego czwarte miejsce w 2010 Olympia).
_________________


 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Lut 23, 2011 11:45 am     



Evan Centopani interview after the prejudging round of the Flex Pro <- Kliknij
_________________


 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Lut 23, 2011 11:51 am     

Wywiad po wygraniu FLEX PRO 2011



google translator

Kod:
Zwierzę: Tak Ox, co było pierwszą myślą, która biegła przez swój umysł, gdy usłyszał swoje nazwisko ogłoszone w 2011 r. Pro Flex mistrzem?
Evan "Ox" Centopani: ". Cholera, zrobiłem to" Zaraz po tej myśli, zadałem sobie pytanie: "Jak utrzymać to robi?"
 
Animal: Ze względu na Arnold, musisz zachować jak to zrobić. Czy dać sobie przerwę i oszukać posiłek w ogóle? Co było pierwszą rzeczą, którą zjadł po występie?
Ox: Pierwszą rzeczą, zjadłem po występie? Dwie miski z owocami. Trzy z moich przyjaciół - dwóch kolesi z mojej siłowni i PJ - wyszedł do mnie wspierać tak po koncercie, kupiłem je wszystkie kolację. Poszliśmy do diner na głównej ulicy. Wszyscy go wielki hit na mojej ani grosza. Ja, znając lepiej od błędów zrobiłem w przeszłości, nawodniony. Tak więc pierwszą rzeczą miałam pół litry wody i niektóre owoce - arbuz, melon, winogrona. Chcesz usłyszeć coś szalonego? Kiedy jestem diety, pragnę owocu. Następnego dnia rano poszedłem do Firehouse i miałem dwa steki głuchy w ketchup, stos naleśniki (syrop) i wysokiej szklance pomarańczy juic. To wszystko. Wtedy miałem sesję zdjęciową, a podczas tego strzelać, jeden z asystentów mnie trochę jedzenia z In-N-Out Burger - dwa double-double z sałaty, pomidorów i stronie frytki. Och, z bardzo wieloma ketchup. Uwielbiam ketchup.
 
Zwierząt: Zgodnie z tym założeniem, czy idei "niepokonany streak" jako pro mają szczególne znaczenie dla Ciebie?
Ox: Nie tak bardzo jak fakt, że mam poprawić w każdym występie mam udział w tym wiele znaczy dla mnie więcej. Ale tak, na pewno fajne smugi.
 
Animal: W którym momencie zacząłeś wierzyć może faktycznie wygrać ten show?
Ox: Po obejrzeniu Dexter po raz pierwszy za kulisy w sobotę rano. On jest 3-krotny mistrz Arnold i zwycięzca Olympia. Choć Widziałem go ze sobą konkurują, nigdy nie stanął obok niego. W pre-sądząc, byliśmy ustawiony na scenie razem. Jak stałem obok niego, byłem zdumiony jego niesamowite mięśnie i jak mógłby opakowanie na tyle mięśni na jego małej klatce. Ale w tym samym czasie, był większy niż hi. To dało mi dodały pewności siebie. Nie czułem się jak wypełnić jak Dexter, lub jako kompletne jak on, ale czułem, że mogę zawiesić z nim ze względu na moją korzyść wielkości.
 
Animal: Mówiąc o backstage, co było nastroju jak wśród konkurentów?
Ox: Myślałem, że nie był naprawdę dobry klimat tam. Za każdym razem mam w zawodach, jak kiepski, jak się wydaje, jestem bardzo zdenerwowany. Tak więc naprawdę czekamy na spotkanie chłopaków i łamanie lodu. Lubię, gdy istnieje poczucie koleżeństwa. Nie sądzę, że jestem najbardziej konkurencyjnej osobie. Nie chcę mieć więcej niż obok facet, żeby mieć więcej od niego. Chcę tylko, co chcę. Niektórzy kulturyści, patrzą na siebie, że jak są wrogami. Myślę, że tego rodzaju mentalność jest lame. Wszyscy jesteśmy w tym razem i powinniśmy wspierać się nawzajem. Już wystarczająco trudne ten sposób sam jak kulturystyka jest takim sportem indywidualnym. W pewnym momencie, wszystko praca jest wykonywana. Nie ma nic bardziej każdy może to zrobić. Więc równie dobrze można zrobić z przyjaciółmi, podczas gdy czekasz.
 
Animal: Więc masz szansę porozmawiać z Dexter też?
Ox: Tak. Teraz mam zamiar być szczery tutaj. Nie mam wysokie mniemanie o nim na podstawie tego co czytałem ani nie słyszałem o nim. Miałem jakieś pojęcie o nim w moim umyśle. Wszyscy jesteśmy winni ten sposób, prawda? Cóż, przedstawiłem się do niego i po zaczęliśmy rozmawiać, to już nie ma. Zabawne jest to, że zarówno Przyznaliśmy, że jesteśmy nie bardzo lubią się nawzajem. Ale za kulisami, w tej chwili, mamy podłączony. Po rozmowie z nim, moje postrzeganie go zmienić. Dexter jest elegancki facet, który obsługuje się jak prawdziwy mistrz. Mam nadzieję, że opuścił rozmowy zrozumienia mój poziom zaufania do niego. Jeśli uda mi się zrealizować połowę tego, co on jako kulturysta i osoby, byłbym zachwycony.
 
Zwierząt: Czy iść na pokaz z konkretnego celu? Inne niż, powiedzmy, wygrywając go?
Ox: Moim głównym celem było, aby przejść do show ze znacznie poprawiła pakiet na mój występ w New York Pro. Byłbym treści wiedząc, że poprawie. Przed pre-sądząc jednak wierzyłem, że mogę to zrobić również ze względu na prep, że poszedł do i. Backstage, Dexter wyglądał niesamowite. Ale po pre-sądząc, że wiele osób podchodzi do mnie i powiedział mi, że bardzo przybity i że mogę go pokonać. Kiedykolwiek słyszę ten, zawsze śmiać się do siebie: "Czy są one po prostu powiedzieć, że jest to miłe?" Dopóki wszystko jest zrobione i więcej, nigdy w to uwierzyć. Aby odpowiedzieć na to pytanie, wiedziałem, że będę musiał najpierw pokonać Dexter wygra show.
 
Zwierząt: I tak zrobili. Więc kto był pierwszą osobą, dzwoniłeś po zwycięstwo?
Ox: Zaraz po wygranych, widziałem moje stwarzających trener i kumpel, Kenny Wallach z powrotem do domu Gold's Gym. Darren Montanari, jeden z właścicieli siłowni, tam był. Pamiętam, że trzech z nas patrząc na siebie w stylu: "Czy uważasz, że to się stało?" Wszyscy byliśmy uśmiechając się od ucha do ucha. Wszyscy ściskali. To było wspaniałe. Jak tylko dostałem telefon, zadzwoniłam do mojej narzeczonej, Erica. I rzekł do niej: "Zrobiłem to." Ona powiedziała do mnie: "Jestem podekscytowany, ale nie zaskoczony. Powiedziałem, że chcesz wygrać. "Jak powiedziałem wcześniej, wiele osób mówi mi rzeczy, ale nigdy nie uwierzy i. Mówiła o tym, ponieważ naprawdę uważa, że albo dlatego, że mnie kocha? Może to nie ma znaczenia. Może jestem zbyt sceptyczny. Nawet jeśli wszyscy sędziowie IFBB podszedł do mnie po koncercie i powiedział mi, że wygram, nie będę w to uwierzyć, że aż musiałem trofeum w rękach.

Zwierząt: Mam nadzieję, że teraz w to uwierzyć. Co było największym pojedynczym co zrobiłeś inaczej w tej wystawie i New York Pro?
Ox: Easy. Jadłam dużo więcej ... dużo więcej węglowodanów w postaci głównie ziemniaki i ryż. To pomogło paliwa treningu, będziecie zachowywać moje mięśnie pełne i trzymałem się masy ciała. Spożywanie większej pomogli również mój metabolizm też - tym razem, rzadko miał do czynienia więcej niż 30 minut cardio dziennie. Szkolenia, mądry, zawsze przeszkoleni trudne. Może trenowałem ciężej, nie wiem. Myślę, że jesteś zawsze próbuje pobić się w siłowni.
 
Animal: Więc dieta była największa rzecz?
Ox: Tak. To i moje podejście mentalne do show. Podczas prep ostatnim razem, pracowałem z Oscar Ardon. Jednym z największych darów kiedykolwiek dał mi odwagę, by było uwierzyć w siebie, słuchać siebie, a innym nie. Do dziś pamiętam jego słowa.
 
Animal: Mówiąc o przygotowanie psychiczne, gdy jesteś przygotowuje się do kroku na scenie, mówisz lub powtórzyć coś dla siebie pozytywne?
Ox: Dwie rzeczy. Po pierwsze, "Nic z tego warte jest łatwe." To na mój t-shirt i zwierząt w moim sig. Po drugie, "światem zewnętrznym okoliczności kształty się do wewnętrznego świata myśli." Co mam na myśli? Przekonanie, trzymać w swoim umyśle i sercu, mogą kształtować się warunki zewnętrzne. W co wierzysz i że można zmienić świat. Na przykład, kilka dni po wstaniu z łóżka i czujesz się dobrze, idziesz przez ludzi i na nich uśmiech. Wiedzą, że czujesz, ze względu na pozytywne wibracje jesteś świecące. Ten wynik jest pozytywny, że wyślesz ma sposób wrócić do ciebie.
 
Animal: Więc teraz, że do domu, gdy jest następnym treningu, a co będzie uderzenie?
Ox: wczoraj przez cały dzień, byłem w sesji zdjęciowej. Pracowałem bardzo ciężko się do tego. Dziś, teraz, że jestem z powrotem, będę szkolenie mój górnej części ciała - prawdopodobnie ramion i rąk.
 
Animal: Czy twoje doświadczenia w Flex Pro was niczego nauczyć, że mogą korzystać ci na Arnold?
Ox: Ten film dał mi ogromne zaufanie boos. Wybrałem to zrobić show na własną rękę. Chciałem się kontrolować swój los od początku do końca. Niezależnie od moich partnerów szkolenia, Chris i Tony, a mój przyjaciel Kenny, który pomógł mi z moim stwarzających, zadzwoniłem do wszystkich zdjęć. I nie ma trenera. I nie używać dietetykiem. To wszystko mnie. Podobnie jak Oscar powiedziała mi, że muszą słuchać siebie i odwagi w moim umiejętności. Gdybym mógł to zrobić na własną rękę i się uda, wiem, że mogę wspierać innych też. Zawsze mówię ludziom, nie ma magiczne pigułki, które pozwoli Ci sukces. Tylko Ty możesz pozwolić sobie na sukces ... lub nie. Pamiętaj, że nikt nie wie więcej od siebie. Można i trzeba polegać na sobie. Nie ma kawalerii, który przyjdzie i zapisać dni.
 
Zwierzę: każde duże zmiany do swojej diety między teraz i Arnold?
Ox: Nie bardzo. Dzień po dniu, to widzę gdzie jestem i dokonać zmian. Wróciłem dziś rano i moja masa ciała spadła więc będę musiał jeść inaczej. W tym momencie, to z dnia na dzień rzeczy. W tej chwili nie mam pla. Jutro, rzeczy mogą być różne, a ja ustawić ponownie.
 
Zwierząt: tak ma to wszystko zatopione w jeszcze? Wygra?
Ox: Cóż, ludzie zawsze zadają mi pytania w stylu: "Jak to lub to uczucie?" Nigdy nie wiem, jak odpowiedzieć na to pytanie. Czy to zwycięstwo zatopiony w jeszcze? Nie wiem. Nie sądzę, całe moje życie pogrążony w jeszcze. Mam doświadczenie tak wielu rzeczy, tak wiele rzeczy, jestem wdzięczny. Więc nic się nie zestaw dla mnie. Za każdym razem coś osiągnąć, myślę, że będę mógł powiedzieć, że to wszystko zatopione w końcu jednak, że nigdy nie zdarza. Jestem wiecznie na następną rzeczą ... Kolejny dzień, kolejne wyzwanie.
 
Animal: Czy jesteś zadowolony z powrotu do domu?
Ox: Nie można sobie wyobrazić. Nie wiesz jak to dobrze czuł wysiąść na tej płaszczyźnie na JFK. Nie ważne gdzie pójdę, nie ma lepszego uczucia na świecie niż się w samochodzie pojechać do domu. No mater, gdzie jesteś, nie ma takiego drugiego miejsca. To dlatego, że ... To znaczy, to nic wielkiego się w pewnym miejscu i wygrać i mieć dobre doświadczenie. Ale dom jest pełen ludzi, których kocham i którzy kochają yo. To dla mnie tak ważne. Nie ma absolutnie nic lepszego niż się wokół ludzi, którzy dbasz o to. To pobudza mnie. Przed wyjazdem do Flex Pro, napisałem Erica, moja narzeczona karty i w to, to pisałem, cytuję: "Kto będzie niewiele osiągnął, trzeba poświęcić trochę. Kto będzie osiągnąć dużo, musi poświęcić wiele. Kto będzie osiągnąć bardzo, musi poświęcić bardzo ". Pisałem też w karcie, że przez wszystkie ofiary musiałem zrobić, aby być najlepszym, że zawsze była tam ofiary, obok mnie. Wiem, że to nie jest łatwe dla niej i ile wyciąga z niej ... W tej karty, obiecałem jej, że to wszystko jest coś warte w końcu.
 
Animal: To taki wielki sentyment. Czy masz jakieś ostatnie słowa radę?
Ox: W tym życiu, trzeba iść i co chcesz. Po wstaniu z łóżka rano, co musisz wiedzieć, że są tylko dwie drogi - drogę lub autostradę. Nikt nie będzie Ci bezpłatny karnet lub materiałów informacyjnych. Nic w życiu nie warto mieć jest bezpłatny. Wszystko, co chcesz, masz do pracy. Jeśli twoje życie myśląc, że ktoś inny zajmie się tobą, zaoszczędzić, lub poprowadzi Cię tam, gdzie chcesz się udać i do kogo będzie, masz zamiar znaleźć się na lodzie. Mam ustawione na dziecko przyszło na świat w lipcu. Muszę powiedzieć, jestem bardzo podekscytowany i naprawdę się przeraziłem. Kiedy on lub ona jest na tyle stary, aby zrozumieć moje słowa, to co chcę podzielić, co chcę, aby moje dziecko poznać i zrozumieć. Wierzę, że to jest tak ważne.


oryginalny tekst: http://animalpak.com/html...ails.cfm?ID=524
_________________


 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Lut 26, 2011 10:45 am     

_________________


 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Mar 02, 2011 9:43 am     



Flex Pro Champ Evan Centopani Photoshoot Video Two Weeks Out <- Kliknij
_________________


 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 10