Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
.Łukasz

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 20
  Wysłany: Pią Lut 18, 2011 10:40 pm   Dicana + V10 Fatburn  

Witam! Na forum jestem od niedawna, nikt mnie tu jeszcze nie zna, lecz od poczatku jadę grubo z tematem :)
Po zdjęciach zadacie sobie pytanie - po co redukcja, chłopie masuj. Otóż, moja redukcja jest nie tyle ze względów estetycznych, co zdrowotno - dermatologicznych. Jeżeli kogoś na prawdę będzie frapował ten temat, to mogę rozpisać dokładnie o co tutaj chodzi :)
Więc krótko i na temat :

Dieta:

-30 g UNS CFM + 50 g twarogu + 10 g
-150g piersi + 40 g ryż + 10 g oliwa z oliwek
-150g piersi + 40 g ryż + 10 g oliwa z oliwek
-150g piersi + 80 g ryż + 5 g oliwa z olwiek
-45 g UNS CFM + 45 g rozgotowany ryż
-150g piersi + 45 g ryż + 5 g oliwa z oliwek
-150g twaróg chudy

Suplementacja:
Rano : 1x Dicana, 1xFatburn V10, 5g mono, 2xtran
Po południu : 1x Dicana, 1xFatburn V10,
Po treningu : UNS CFM, 10 g mono
Na noc : 2x tran, ZMA Activlab

W DNT, mono po południu 10g, bez dawki rannej.

Trening:

Na razie jeszcze 2 tygodnie treningu M.Rippetoe, po tym wjeżdżam na Push/Pull/Legs, więc temat będzie aktualizowany.

Rekordy:

MC 160x1
Przysiad 140x1
Wyciskanie płasko 80x3

Wiem, że śmiech na sali jak na moją wagę 87 kg, szczególnie klatka, ale stawów to ja nie wymienię;/

Zdjęcia:

http://img695.imageshack.us/g/20110119054.jpg/

Nie wrzucam zdjęć do tematu, nie chcę zamulać forum.

Oczywiście po skończeniu tego testu będzie obszerne podsumowanie i o ile wyrobie z pieniędzmi kolejny test, budowy masy jakościowej :)

Dziękuje za możliwość prowadzenia testu i suplementy :)

Jestem otwarty na wszelką krytykę i sugestie, szczególnie w kwestii dawkowania dicany i v10, jako że nigdy nie miałem styczności ze spalunami.
Ostatnio zmieniony przez .Łukasz Pią Lut 18, 2011 11:10 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Lut 18, 2011 10:47 pm     

Calkiem szczyply jestes. Ja bym sie masowal nie wycinal.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
.Łukasz

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 20
  Wysłany: Pią Lut 18, 2011 11:08 pm     

666 napisał/a:
Calkiem szczyply jestes. Ja bym sie masowal nie wycinal.


Wiem, najchętniej bym masował, ale dzięki tej redukcji będę w stanie trenować dłuższy okres czasu bez przerw, które spowodowane są "chorobą skóry", która skutecznie uniemożliwia mi treningi. Dla tego też ta redukcja nie będzie trwała niewiadomo jak długo, jak zejdę do 77- 78 kg zaczynam znowu masę, tym razem jakościową, wtedy lepsze zabawki pójdą na ruszt. Najważniejsze żeby zeszło tłuszczu z dupy i ud i mogę bezproblemowo ćwiczyć.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 9:25 am     

nie wiem co chcesz tu ciac :roll:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 10:10 am     

.Łukasz, Opisz co to za choroba skóry, bo każdy będzie tu kminił i odradzał Ci tą redukcje.
 
 
       
.Łukasz

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 20
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 10:16 am     

olek7881 napisał/a:
nie wiem co chcesz tu ciac :roll:


Ok, więc wyjaśniam. Czemu chcę mieć b. niski poziom tłuszczu ?
Ponieważ mam na skórzę bakterię staphyloccoccus aureus, która jest niewyleczalna. W następstwie tej choroby na skórze tworzą mi się ogromne czyraki. Wielkość owych czyraków zależy od środowiska, w którym się tworzą. I tak czyraki na przedramionach i twarzy są małe i szybko się goją, natomiast w takich miejscach jak klatka czy nie daj bóg nogi, gojenie się trwa nawet do dwóch tygodni. Jednym zdaniem - im mniejsza ilość tkanki tłuszczowej, tym mniejszy czyrak. A jak mi to potrafiło wyskakiwać co dwa tygodnie i to po 2-3 jednocześnie, to mam treningi klatki, pleców, czy nóg z bańki. Nie mówiąc o bliznach, które zostają.

Dla zainteresowanych tak to wygląda ( nie polecam ludziom o słabych nerwach, ew. przy śniadaniu):
http://www.youtube.com/watch?v=27uQOApsAzo
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 10:19 am     

Uu, to nieciekawie, a więc powodzonka w redukcji :wink:
 
 
       
.Łukasz

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 20
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 10:26 am     

Dzięki :)

Sam bym wolał robić masę, bo redukcja przy takim bf nie ma sensu, ale jak bym dalej ciągnął masówkę to by wyszło błędne koło, ciągłe przerwy są niekorzystne, szczególnie gdy ktoś tak jak ja lubi treningi z progresją siłową.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 3:06 pm     

ta to nieciekawe jest. To redukuj sie dla zdrowia.
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 3:37 pm     

noo nie ciekawie to wyglada :-|

specjalista jakims nie jestem, ale ciekawi mnie jak by sie spisal w twoim przypadku tad (glutatione).. generalnie srodek swietnie oczyszcza organizm z wszelakich smieci..
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 3:50 pm     

najlepszy bedzie orkisz w diecie jako zrodlo wegli i ewentualnie greens te z cl lub te bio23 co Ci podalem :wink:

tad jest mega drogi,mozesz sprobowac albo NAC wyjdzie taniej a podobna zasada dzialania i nawet szybciej dziala :cool:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 6:02 pm     

przy TAD już po 2 zastrzykach była duża poprawa paprającego się mocno strupa na nosie po oparzeniu parą,którego miał gość ok 4lata.nie znam końca kuracji bo gość za granice wyjechał .
 
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 6:56 pm     

jezeli dla zdrowia to ja sluze pomoca przy redukcji!!

po pierwsze musisz zmienic sniadanie twaróg na sniadanie to kiepski pomysl bo to nie posilek... sniadanie muis byc solidne... rowniez na redukcji... to podstawa dnia do tego podkreca metabolizm i dostarcza energii na pierwsza polowe dnia...

do tego ten rozgotowany ryz po treningu jest kiepskim pomyslem... gainer pxs jest najlzejszym i najbardziej wartosciowym rozwiazaniem... dbaj o miesnie na redukcji i karm je najlepszej jakosci suplami i najlepszej jakosci pokarmem w odpowiednich proporcjach...

jak u Ciebie z treningiem?? jak bedzie kiepsko podrzuce Ci kilka pomysłów, ktore zostały sprawdzone w praktyce...

rozumiem, ze chcesz sie zredukowac, ale tak abys wygladal jak nalezy, a nie po prostu schudnac :-P
 
 
 
       
.Łukasz

SOGI: 24

świerzak

Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 20
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 7:10 pm     

JOR5 napisał/a:
jezeli dla zdrowia to ja sluze pomoca przy redukcji!!

po pierwsze musisz zmienic sniadanie twaróg na sniadanie to kiepski pomysl bo to nie posilek... sniadanie muis byc solidne... rowniez na redukcji... to podstawa dnia do tego podkreca metabolizm i dostarcza energii na pierwsza polowe dnia...

do tego ten rozgotowany ryz po treningu jest kiepskim pomyslem... gainer pxs jest najlzejszym i najbardziej wartosciowym rozwiazaniem... dbaj o miesnie na redukcji i karm je najlepszej jakosci suplami i najlepszej jakosci pokarmem w odpowiednich proporcjach...

jak u Ciebie z treningiem?? jak bedzie kiepsko podrzuce Ci kilka pomysłów, ktore zostały sprawdzone w praktyce...

rozumiem, ze chcesz sie zredukowac, ale tak abys wygladal jak nalezy, a nie po prostu schudnac :-P


Wiem, w śniadaniu najprawdopodobniej zamienię wpc na jajka, muszę jedynie rytm dobowy przestawić :)
Trening jest ok, działa na mnie dobrze, jak pisałem, jeszcze tą progresję siłową 2 tygodnie ciągnę, po tym push/pull/legs.
Jak dawkować tą dicanę i fatburna ktoś ma pomysł może ?
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Lut 19, 2011 7:16 pm     

jak cos pomaga zamowiels TAD/NAC/greensy/orkisz? ;)
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
Ostatnio zmieniony przez olek7881 Czw Kwi 07, 2011 12:05 pm, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 10