Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Mar 14, 2011 10:27 pm     

xavery123 poczekaj trochę na pewno dostaniesz odp. na pytanie
_________________


 
 
       
dragon21
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 5:33 pm     

haha. czarny piatek ok ceny super promocyjne fakt, ale prawda jest tez taka ze miesiąc pozniej i nic by z tym nie zrobili bo przeterminowanego towaru sprzedac nie mozna, chyba ze to na lewo gonic. wiec dla obu stron to jest korzystny dil. tylko takze uwazam ze jesli juz zostal miesiac czy 2 do konca to nalezy o tym wspomniec. bo co jak ktos zrobi sobie zapas bialka na rok. albo jak ktos zamawia i potem sprzedaje polowe zeby wyjsc na zero za swoje suple. a przeciez nikt nie kupi potem supli za 90-100% wartosci sklepowej jak waznosc 1mies np. a tez teksty typu ze lepiej to niz przebicie daty i wciskanie to sa troche nie na miejscu chyba bo albo ktos gra fair albo robi lipe jak inni. a slyszalem o tym sklepie ze nie ma tu takich akcji jak inni robia
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 5:41 pm     

nie to żebym coś tutaj teges

ale nick dragon21 należał chyba do tomczera na innych forach... lokurvaa
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 5:42 pm     

Russell, Aleś Ty spostrzegawczy lokurvaa

Będzie plusik u szefa, jeszcze 2 i zielony nick o1yw3
 
 
       
Russell 

SOGI: 6868

MASTER
aka Niedźwiedź


Pomógł: 4 razy
Wiek: 36
Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 1412
  Wysłany: Czw Mar 17, 2011 5:52 pm     

elemele kombinerki i deistyczny filajster

wole dostać plusik niż np karnego kutasa zamiast podpisu lokurvaa
_________________
Pain is temporary, but pride lasts forever...
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 3:24 am     

dragon21 napisał/a:
haha. czarny piatek ok ceny super promocyjne fakt, ale prawda jest tez taka ze miesiąc pozniej i nic by z tym nie zrobili bo przeterminowanego towaru sprzedac nie mozna, chyba ze to na lewo gonic. wiec dla obu stron to jest korzystny dil. tylko takze uwazam ze jesli juz zostal miesiac czy 2 do konca to nalezy o tym wspomniec. bo co jak ktos zrobi sobie zapas bialka na rok. albo jak ktos zamawia i potem sprzedaje polowe zeby wyjsc na zero za swoje suple. a przeciez nikt nie kupi potem supli za 90-100% wartosci sklepowej jak waznosc 1mies np. a tez teksty typu ze lepiej to niz przebicie daty i wciskanie to sa troche nie na miejscu chyba bo albo ktos gra fair albo robi lipe jak inni. a slyszalem o tym sklepie ze nie ma tu takich akcji jak inni robia


a co Tobie nie pasuje kolezko ? szukasz dziury w calym czy jak ?!
-- przekazuje txt o Jim'a - wlasciciela bo wlasnie mu tlumaczylem co napisales...
 
 
       
dragon21
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 9:57 am     

wydaje mi sie za fair byloby napisac ze dane suple bede np miesiac waznmosci mialy. pomijajac fakt ze i tak kazdy wie ze mozna to szamac nawet do paru miesiecy. ale jak mowilem duzo ludzi np kupuje wieksza ilosc i potem sprzedaje z zarobkiem po znajomych a raczej jak sie okaze ze zostalo miesiac do konca waznosci to wiara nie da za to wiecej niz my tu na forum. byloby poprostu uczciwiej, bo wydaje mi sie ze to nie tylko dla nas fajny biznes ale tez dla sklepu bo juz np w maju tych supli (po treminie) nie mozna byloby opchnac legalnie w sklepie
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 12:32 pm     

A ile supli miało daty bliske końca?Chyba tylko białko z Prolaba i mimo iz go piłem mało,to w 2 miechy zużyłem 3 puszki,a zaznaczam ze to nadal przed terminem.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
dragon21
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 2:35 pm     

litwin ale nie w tym rzecz. ktos moze powiedziec ze wypil 20kg bialka w ten miesiac ale drugi moze pic to bialko przez rok. sęk w tym ze juz tak krótkie waznosci przydaloby sie zeby o tym wspomniec. przyznam szczerze ze jakby kupil to bialko z promobez tej wiedzy i okazaloby sie ze przyszlo mi np 10puszek bialka z miesiecznym terminem waznosci to czulbym sie wydymany, nie zwazajac na to jak szybko moge to wypic. oczywiscie mozna powiedziec ze dostaja polo darmo i jeszcze marudza, nie o to biega, biega o to ze dobrze by bylo o tym poiformowac bo rozne sa sytuacje potem.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 2:39 pm     

Niby powinno być info,ale jestem w stanie to wybaczyć,gdyż to był 1 produkt na tyle wystawionych,którego data zbliżała się ku końcowi.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
shrek

SOGI: 11800

świerzak

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 127
  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 4:09 pm     

j.w. krotko i na temat!!!
mam jeszcze 5 puszek i nie robie z tego dramatu,kupuje dla siebie a nie w celu zarobkowym. Promo zajebiste robia a tu jeszcze caly czas wywody. "dragon21" ile razy to jeszcze powtorzysz? -juz chyba wszyscy wiedza ze bialko "prolaba" bylo do kwietnia,nastepnym razem jesli masz ochote to pytaj sie do kiedy jest termin waznosci i bedzie po problemie
 
 
       
dragon21
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 4:15 pm     

shrek mi to wisi. bo ja nie kupowalem. ale widze ze pare osob narzekalo na to wczesniej i ja to popieram bo takie info powinno byc nikomu by to nie zaszkodzilo. ja np lubie wiedziec co kupuje i tyle
 
 
       
shrek

SOGI: 11800

świerzak

Dołączył: 01 Lut 2009
Posty: 127
  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 4:26 pm     

rozumie cie! ale ty caly czas ten temat walkujesz :twisted:
innych rzeczy chyba nie bylo przed koncem waznosci,wiec chyba widac golym okiem ze nie sprzedaja tylko takich supli. Jak beda po takiej cenie jak byly w nastepnej promocji biore nastepne dwa :mrgreen:
 
 
       
dragon21
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 4:50 pm     

nie walkuje tylko odp na posty innych. zreszta temat nie ja podjalem bo zobacz pare stron wczesniej ze pare osob mialo bure o to. wiec nie kazdy ma to w dupie i cieszy sie ze dostal tanio bialko.
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Mar 20, 2011 4:52 pm     

dla wszystkich niewiedzacych dragon21 to tomczer wiec sie nie dziwccie ze bojkotuje forum i nadaje ciag dalszy swoich genialnych wypocin. kopiuj wklej Tomczer, dragon czy jak ci tam. potem ludzie pytaja ze czytali takie opinie pewnego goscia na tym forum i sa na nieswiadomce w wiekszosci przypadkow wprowadzani w blad.
_________________
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 11