Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Wto Mar 29, 2011 11:34 am     

Ja używałem pro 85, reszta to nie wiem czy równie dobra.
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Wto Mar 29, 2011 11:41 am     

no ja tak jak spairo pro 85 szczególnie podeszła mi czekolada. nie wiem jak teraz z jakoscia ale wczesniej byla dobra.
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Wto Mar 29, 2011 2:58 pm     

mowil o bpi, wspominal ze bpi produkuja tez mocniejsze suple pod inna marka, nie pamietam dokladnie jaka nazwa bo za dobrze go nie zrozumialem w tym jego belkocie.
Oni ogolnie jezdza tam do new jersey i kupuja bo ceny sa nizsze, a maja blisko z ny, o ile sie orientuje nie ma jeszcze taxu na suple ale maja wprowadzic.
Nawet 666 jadl teraz nowosci z usa- neogenica????
_________________

 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Wto Mar 29, 2011 4:54 pm     

Suple z BPI znalazłem na sfd. Ciekawe czy naprawdę tak dobrze czeszą... :?:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 30, 2011 7:01 am     

czikenus napisał/a:
to jak hansa to 3 liga niemiecka to co jest w 1 lidze?? bo zakladam ze pxs jest w 2 lidze bo jest tez produkowany przez hanse


PowerXsport byl robiony w labach Hansy na zupelnie innym surowcu. Obecnie nie ma zadnej pordukcji w Hanxie juz od jakis 10 miesiecy. Wszystko jest robione w drozyszm i lepszym labolatorium.
NIE sugerowac sie starymi etykietami na opakowaniach!!!!

sunclub napisał/a:
dla mnie pxs dobra marka, hansy nie jadlem i nie bede :-)

Co do tego co gadają w krajach gdzie produkuja dana marke to roznie to bywa.
Ja bylem w paru sklepach z suplami w usa na manhattanie i brooklynie, takze w new jersey, i jak sie pytalem o thermolife, CL to mi mowili ze to juz gowno i slabo dziala, ze jest w huj mocniejszych rzeczy od tego. Pozatym gadalem w muscle makerze z koleszka mojego brata (murzyn 29lat, 130kg, 56 na lapie, serie na skosie konczy 200kg) i mowil ze u nich jest w huj zajebistych marek supli, ktorych firmy nie potrzebuja eksportować bo jest na nie wielki zbyt w usa. Wiadomo ze lapy 56 nie zrobil na suplach, ale wiedze ma ogromna.


:-D tak ? to ciekawe. Bo wlasnie od miesiaca siedze ponownie w Las Vegas i jakos nie slyszalem o zadnych super cudach na tym rynku :)
Panowie pierdoloa jak potluczeni. Np obecnie najmocniejsza wersja kreatyny na rynku nalzy do Thermolifu i nazywa sie nitrat kreatyny. Maja na to patent i wszystkie inne scierowate marki proboje sie do nich dobrac zakladajac im sprawy w sadzie. Przyklad gowniay Gaspari ostanio im zalozyl sprawe.
Co do BPI to marka reklamowana w gazetach , maja dzialajacy wkurwe drogi stack przedtrenigowy i nic pozatym. Na tym sie wybyli i nic wiecej. Wygodna nowosc do sprzedazy bo reklamowana. Chlpocy w sklepie w Jersey jebai kocopoly az milo :-D
Neogenica to inna bajka jest. Nie jest to marka na rynek USA. Glownie zajmuja sie farmacja. Suple sa robione na Europe. Zobaczycie wkoncu ich stack przedtrenigowy. Bralem juz prototyp. Meso jest lepsze od 1MR , a to zabija wszystkie zanane mi na rynku. Maja jeszcze poprawic faze koncentracji. Jak narazie bylo porzadne rozkurwienie :)

SpAiro_ napisał/a:
Z hansy ja i moi kolesie jemy kreatyne creapure, wg mnie niczym nie różni się od PxS, działa tak samo dobrze. Ostatnio też białka miałem, działania nie ocenie, ale porcje 60 gramowe ładnie się wchłaniają i nie wypychają brzucha.


rozni sie od PxS duzo. PxS ma mniej zanieczyszczen i dziala lepiej patrzac na duzo wieksza grupe stosujacych niz jeden kolega ktory opinia kieruje sie cena jak duzo userow.

vhailor napisał/a:
ja z hansy zjadłem z 8 kg białka i byłem bardzo zadowolony ! choć premium pro stawiam wyżej


racja , duzo lepiej stoi PremiumPro. Daletego wlasnie na sklepie byla wyprzedaz Hansy tak tanio. Z kosmosu sie pozmysl pozbycia 3ligowych supli nie wiziol ;)
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Śro Mar 30, 2011 5:24 pm     

666, bylem w lipcu i wtedy BPI nie mialo tak nawalone reklam jak teraz.
_________________

 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Mar 30, 2011 7:52 pm     

mialo tez :) tylko teraz ma 2x tyle. I jeszcze jak pisalem wczeniej to byla i jest jeszcze w miare nowa marka, a i jak mieliby robic mocniejsze suple to tylko PH , a to jest i bylo juz w lipcu nie realne :) wiec goscie z Jersey tez tu sie osmieszyli troche.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Wto Lut 14, 2012 1:15 pm     

A co sądzicie o marce PHYTOCHEM? IV liga, czy do czegoś się nadaje? Jakieś inne niemieckie marki, które możecie polecić?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lut 14, 2012 3:42 pm     

Inkospor napewno , Phytohem przeraklamowany jak dla mnie , niektore rzeczy z Allstarsa. Ogolnie nie wszystko co niemieckie jest ok i super.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Wto Lut 14, 2012 4:06 pm     

Przereklamowany, tzn. sytuowałbyś to gdzie - za/przed hansą? Inko, wiadomo jestem wielkim fanem, ale te ich suple drogie i w małych porcjach. Ja za jakość jestem w stanie zapłacić, bo nie stać mnie, żeby kupować byle co, ale nie mam też czasu biegać po sklepach co parę dni.
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Lut 14, 2012 4:43 pm     

napek napisał/a:
A co sądzicie o marce PHYTOCHEM? IV liga, czy do czegoś się nadaje? Jakieś inne niemieckie marki, które możecie polecić?


Jelsli idzie o niemieckie to dobrze wspominam marke Multipower, kreatyna to samo co w inko jak dla mnie.
_________________
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Wto Lut 14, 2012 4:48 pm     

A to może sprawdzę to phytochem lub multipower.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Wto Lut 14, 2012 6:16 pm     

666 bedzie w pitbullu ten stack neogenica? :-P
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Śro Lut 15, 2012 1:15 pm     

a mr big i big zone ?
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pią Lut 17, 2012 1:05 pm     

666 napisał/a:
Phytohem przeraklamowany jak dla mnie


No, to zobaczymy, bo kupiłem dzisiaj. Sympatyczny sprzedawca policzył mi 2 małe opakowania jak 1 duże i jeszcze mój standardowy rabat naliczył, więc będę mógł coś powiedzieć.
Wiadomo, że bcaa nie czuć tak, jak np. przedtreningówek, ale w bardzo krótkim okresie czasu (miesiąc?) będę jadł bcaa z pxs, inko i teraz phytohem. Trening praktycznie bez zmian, także będę oceniać regenerację.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 10