Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 7:51 am     

Każdy kto zjadl choćby 1 opakowanie ostrowii i jakiekolwiek inne droższe białko nie będzie miał wątpliwości co jest do dupy a co nie. Ostrowie mogła by przejść milion badań potiwerdzający jej skład ale ta rozpuszczalność i smak mówią same za siebie. Niestety jak coś jest bardzo tanie to z reguły jest hujowe. Lepiej wydać więcej pieniędzy albo nie wydawać ich wcale niż pić coś o konsystencji gówna.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 8:08 am     

BigCityLover napisał/a:
Każdy kto zjadl choćby 1 opakowanie ostrowii i jakiekolwiek inne droższe białko nie będzie miał wątpliwości co jest do dupy a co nie. Ostrowie mogła by przejść milion badań potwierdzający jej skład ale ta rozpuszczalność i smak mówią same za siebie. Niestety jak coś jest bardzo tanie to z reguły jest hujowe. Lepiej wydać więcej pieniędzy albo nie wydawać ich wcale niż pić coś o konsystencji gówna.


wszystko w jebanym temacie :!: :D

ps. adramel - nie masz problemow gastrycznych po ostrowii?to jestes chyba T-300 o1yw3

bialka SO tez byly zajebiste dla Ciebie :570: ?
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 8:15 am     

Nie mam. Ale problemy miałem po moim pierwszym białku, jakimś izolacie HiTeca. Przez pare dni miałem wzdęcia itp. Ale przecierpiałem to. Ostrowia wchodzi mi bardzo dobrze. Smak naturalny z zimnym mlekiem jest zajefajnie pobudzający i odświeżający z samego rana. Do smaku Ostrowi można się przyzwyczaić, a nawet go polubić. Po wypiciu ostrowi czuje się bardzo dobrze. A piana... To komuś przeszkadza? A jakie wolicie browary, skisłe bez piany czy cudownie złote spienione piwko? Z ostrowią jest tak samo, świetnie się pieni.
Aktualnie przez to że Ostrowia zdrożała od kilku miesięcy przerzuciłem się na UNS econo i VitaFit econo. A w planach mam posmakowanie Łowickiego...
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 8:21 am     

moze twoj zoladek pordukuje enzymy co trawia ten syf, ale nie kazdy ma tyle szczescia,.
pozatym Hitec to nasptene walkowane gowno :)

wczesniej napisalem ci odpowiedz ska mam informacje i sa 100% pewne.

pozatym co pakazuje badania bielk robionych na SFD , - zawartosc porcentowa , wiec co ma kurwa mac zawartosc porcentowa powiedziec o jego jakosci ?
odp jest tylko jedna nic.
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 8:40 am     

Sądząc po tym ile Ostrowia sprzedaje swojego białka, to niestety nie jestem jakiś wyjątkowy. Mam wrażenie że raczej jest odwrotnie.
A co do twoich informacji, to zwracam ci uwagę że znowu odwołujesz się do swojej wiedzy tajemnej.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 8:43 am     

Hi-Tec bardzo długo miał w składzie białka pszeniczne i to one z racji że są hydrolubne,powodowały wzdęcia.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 8:54 am     

Adramel napisał/a:
Sądząc po tym ile Ostrowia sprzedaje swojego białka, to niestety nie jestem jakiś wyjątkowy. Mam wrażenie że raczej jest odwrotnie.
A co do twoich informacji, to zwracam ci uwagę że znowu odwołujesz się do swojej wiedzy tajemnej.


ponoc CUTLER leci na ostrowii ,bo pieni sie jak piwo,a alkoholu unika lokurvaa

lowickie i ostrovia to one chuj ta sama kutasowa,jakim cudem mojego kolege zalal ten syf?bialko zeby zalewalo to kurwa jakies kpiny,uzywal whey gold on ,teraz premium pro i jest ok,a dziwne,ze tamte chujstwa go zalewaly,ciekawe,bilans kcal ma na podobnym poziomie,nawet wtedy mial bardziej in minus,a sadlo szlo :570:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 9:00 am     

Adramel napisał/a:
Sądząc po tym ile Ostrowia sprzedaje swojego białka, to niestety nie jestem jakiś wyjątkowy. Mam wrażenie że raczej jest odwrotnie.
A co do twoich informacji, to zwracam ci uwagę że znowu odwołujesz się do swojej wiedzy tajemnej.


Ostrowia sie sprzedaje bo jest tania i przez to tylko schodzi. Poniewaz ludzie sa malo swiadomi co jedza. Kiedys sie sprzedawal dobrze Ovopol .

Co do mojej wiedzy to jeszcze mam ci podac telefon i adres ? zastanowiles sie o czy piszesz?
 
 
       
czikenus 

SOGI: 2288

profesjonalista

Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 23 Lis 2009
Posty: 773
  Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 9:08 am     

olek Twojego znajomego moglo i bialko zalac jak mial za duzy dodatni bilans kaloryczny a tak to nie ma huja zeby go bialka zalalo! nie mieszkasz z nim , nie jesz z nim to nei wiesz co on tak naprawde je albo jesli nawet mieszkasz to koleszka moze wpierdalac batony po kryjomu bo jest cipa a potem pierdoli przed Toba ze to bialko go zalalo a nie jego z dupy dieta . Ja jadlem tylko raz w zyciu 1,8 kg wiaderko ostrowii natural jakies 3 lata temu i wiecej nie zamierzam :D jadlem to wtedy na sile strasznie hujowo choc nie jestem tez fanem jakis przeslodzonych bialek jak np. te z muscletecha to sa masakra bialka jakby pil cukier a nie bialko . Wlasnie doszlo premium pro do mnie to zara sproboje je pierwszy raz i porownam z innymi bialkami;p
 
 
       
Adramel 

SOGI: 4323

świerzak

Dołączył: 07 Gru 2010
Posty: 108
  Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 9:29 am     

666 napisał/a:

Co do mojej wiedzy to jeszcze mam ci podac telefon i adres ? zastanowiles sie o czy piszesz?

Zwracam ci tylko uwagę że powoływanie się na nieweryfikowalne źródła jest niemerytoryczne. Nie wnosi nic do dyskusji. Równie dobrze możesz pisac że w nocy bóg katolików wysłał ci smsa z tę informacją. Tyle samo wnosi to do dyskusji.
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 10:12 am     

a moim zdaniem wnosi, a co do tego że na sfd tylko zawartość białka w białku badali a nie jakość i poziom zapylenia to jest fakt i to nie jest w pełni miarodajne badanie. Ja piłem dużo białek w życiu i jakoś najlepiej się czuję i regeneruję po premium pro. Szczególnie czuć jak wrzucam na pusty żołądek z rana to jest różnica pomiędzy pseudo białkami które kiedyś jadłem. Każdy ma swój rozum, jakieś powody są że będę już jadł z 10 kg Premium Pro właśnie
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 10:58 am     

Pewnie ze białko może zalać,w końcu ma aminy energotwórcze,które przy zbyt dużym spożyciu organizm może zamienić w glukoze a później w tłuszcz,musiał mega ilości tego białka jeść,chyba że kupił czystą serwatkę a opowiada ze pił Ostrowie.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Kwi 08, 2011 1:05 pm     

czikenus napisał/a:
olek Twojego znajomego moglo i bialko zalac jak mial za duzy dodatni bilans kaloryczny a tak to nie ma huja zeby go bialka zalalo! nie mieszkasz z nim , nie jesz z nim to nei wiesz co on tak naprawde je albo jesli nawet mieszkasz to koleszka moze wpierdalac batony po kryjomu bo jest cipa a potem pierdoli przed Toba ze to bialko go zalalo a nie jego z dupy dieta . Ja jadlem tylko raz w zyciu 1,8 kg wiaderko ostrowii natural jakies 3 lata temu i wiecej nie zamierzam :D jadlem to wtedy na sile strasznie hujowo choc nie jestem tez fanem jakis przeslodzonych bialek jak np. te z muscletecha to sa masakra bialka jakby pil cukier a nie bialko . Wlasnie doszlo premium pro do mnie to zara sproboje je pierwszy raz i porownam z innymi bialkami;p


byc moze,ja widzialem jak go zalewalo,a batonow nie je na bank,nawet ff nie jada :wink:

muscle tech to sam cukier kurw apamietam jak 55fuli za to zjabane gowno wybecelowalem,zjebana rozpuszczalnsc,a wszyscy chwala na animalu hahaha
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 1:15 pm     

jak czytam te nie które wypociny to się zastanawiam czy co po niektórzy jegomoście z forum wiedzą czym się różni jedno białko od drugiego?nie odżywka i jej skład tylko białko które tam jest :573: :612:
odparuj gówno i jest go 100% - 100% gówna w suchym gównie.tyle w temacie...
 
 
 
       
Martainn

SOGI: 1021

zawodowiec

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 367
Skąd: Piła
  Wysłany: Pon Kwi 11, 2011 1:28 pm     

A Olimp nasz kochany najlepszy zabił cenami. Ciekawe czy lizusy dalej będą tę paszę kupować.
Ja po spróbowaniu Premium Pro też nie chce nic innego.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10