Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 11:37 am     

xavery123 napisał/a:
Mono to mono
Inaczej creapure to creapure . Inne rodzaje mono to gówno.

Matinaszek kup ta kreatyne, albo cr2 jak wierzysz w bajke o CEE, gainera i bcaa pxs uloz jakis sensowny trening na sile i powieniens byc zadowolony o ile nie spożywasz tyle kalorii co 13 latek.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 11:41 am     

BigCityLover nie masz racji że kawa tamte suple zastąpi albo da podobny efekt.
już kofeina w tabsie da namiastke ale nie kawa.a AMPED fajny i działający środek.tylko rzeczywiście większe porcje trzeba go walić.
 
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 11:43 am     

Ja uwazam ze w treningach stricte siłowych stosowanie boosterow NO i innych zabawek to po prostu strata kasy. Pytanie o ile większy będzie efekt przy zastosowaniu Amped'a niz bez niego w stosunku do kosztów jakie trzeba poniesc.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 11:52 am     

już Ci pisze obserwacje z mojego doświadczenia.jeśli walniesz dobry stak przy treningu siłowym i umiesz z niego wyciągnąć to co ma dać to często bijesz rekordy na każdym treningu.nie da tego kawa ale stack lub np get'fn czy podobne środki.mocne nakręceni często czyni cuda.i zostawia właśnie przy treningu ukierunkowanym na siłe trwałe efekty.
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 11:55 am     

co do bosterów NO to po części masz racje.jeśli ktoś robi po 1-3 powtórzeń to nic mu nie nie dadzą bo nie spompują,ale jeśli robi dodatkowe ćwiczenia na już 4-6 powt to potrafią ujawnić swój potencjał.po za tym wspomagają regeneracje organizmu nie tylko około treningową...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 1:10 pm     

matinaszek napisał/a:
czyli np. MET-RX AMPED by się tutaj sprawdził, tylko w trochę większy porcjach niż zalecane bo ponoś wtedy lepiej kopie?


to co jest w Europie z MtRxa mozna sobie w dupe wsadzic. Jezli juz to trzba sobie go z USA sporwadzic bo ma zuplenie inny srodek.

xavery123 napisał/a:
Mono to mono. A nie pierdolenie, ze firmy xy jest lepsze od firmy zx, przy czym xy jest pimpowane na tym forum;-)


gwono prawda!
samochod to samochod a nie pierdolenie z jakiej marki tak ?


matinaszek napisał/a:
panowie proszę teraz o konkret bo rozmowa toczy się nie za bardzo w kierunku.Najważniejszy priorytet siła- co wybrać??krótko i zwięźle.


Zalezy jakie pobudzenie chcesz , Fajny jest Carnivore np , mozesz tez zapodac sobie czysta farmaceutyczna kofe http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=591
, wszystko zalezy w jaki satnaie sa Twoje receptory i na co bede reagowac...
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 1:12 pm     

olek7881 napisał/a:
666 napisał/a:
Z APS to dobre jest tylko Meso...
TESTowal pan creatine nitrate i nitrozine?ja i tak wolalbym zamiast pump-bola =>c-bol przedtreningowo,piekna sprawa.


nie i nie zamierzam bo wiem ze w srodku nie ma calego skladu. Widzis gdyby to bylo takie super to napewno by bylo w sprzedazy. Obecenie patent na nitrat mam Ron z Thermolifu i wiem ze APS nie ma do konca sklau w swoich rzecach , ale to ich marka i ich sprawa. Ich perelka jest Meso i dlatego Meso jest w ofercie. Reszta jak narazie shit.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 1:14 pm     

lysy napisał/a:
co do bosterów NO to po części masz racje.jeśli ktoś robi po 1-3 powtórzeń to nic mu nie nie dadzą bo nie spompują,ale jeśli robi dodatkowe ćwiczenia na już 4-6 powt to potrafią ujawnić swój potencjał.po za tym wspomagają regeneracje organizmu nie tylko około treningową...


Mi tu sie fajnie sprawdzil BlueGen z CL przy wlasnie silowce. Niem czemu ale odnosilem wrazenie ze moglem wicej podniesc i mialem fajne uczyczucie rozrywania miesnia przy wiekszym ciezarze ktore wcale nie przeszkadzalo podnosic. Laczylem to z GetFN i to tez jest w sumie dobra kombinacja dla pytajacego.
 
 
       
matinaszek 

SOGI: 224

świerzak

Wiek: 35
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 168
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 2:07 pm     

matinaszek napisał/a:
panowie proszę teraz o konkret bo rozmowa toczy się nie za bardzo w kierunku.Najważniejszy priorytet siła- co wybrać??krótko i zwięźle.


666 napisał/a:
Zalezy jakie pobudzenie chcesz , Fajny jest Carnivore np , mozesz tez zapodac sobie czysta farmaceutyczna kofe http://www.pitbullshop.us...uct&prod_id=591
, wszystko zalezy w jaki satnaie sa Twoje receptory i na co bede reagowac...


Chodzi o to że nie chcę brać pobudzacza bo nie mam problemów z chęcią do treningu.Zależny mi na poprawie siły przez co dobranie sobie najbardziej optymalnego środka do mojego priorytetu.Jeżeli któryś z wymienianych pobudzaczy pomoże poprawić mi osiągi siłowe to będę skłonny skusić się na któryś, choć jak pisałem z chęciami do ćwiczeń nie mam problemów.

Aha, co do AMPED 908g MET-RX to ponoć najleprza wersja jest ta z czarnym wieczkiem, z biały wieczkiem to wersja europejska
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Kwi 21, 2011 4:06 pm     

Juz dawno nie prawda bo europejski porducent dobral sobie czarne wieczka :wink: , takze bedziesz mial tylko pewnosc jak kuupisz w USA sobie to. 99% ludzi ma produkcje z Europy.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 9:31 am     

są w pl AMPED-y z usa.- tylko trzeba wiedzieć u kogo ;)

co do pytania to kreatyna albo stack.
kreatyna + arginina
kreatyna + arginina + cytrulina
buzer teścia + coś z góry
stack kreatynowy + buzer teścia

pełna dowolność.i dowolne połączenie.
ja zawsze dokładam do tego dodatkowe białeczko 2 x dziennie,często białko + gainer.
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 9:52 am     

No to jestem w bledzie. Bo osoba o ktorej mowimy pan T. ma MetrXa 100% z Europy!
Sciagalismy go razem z USA ale jakies 3lata temu. Pozniej przestalo byc to oplacalne przez prawie polowe nize ceny tej wyjebki Europejskiej.
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 9:58 am     

hehe
no to inna bajka :evil:
to się troche zdziwiłem,ale ucze się całe życie.
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 10:10 am     

zreszta chcesz sie przekonac sam to zamow sobie 1szt ampeda z usa i zaplac za nia normalna tam kase rezem z clem i wtedy bedziesz mial 100% pewnosci.

Pozatym mamy mozliwosc sciagniecia caly czas MetRx , jak chcesz jakas wieksza ilosc badz uzytkownicy wykazaliby zainteresowanie wtedy sie go sciagnie. Tylko cena bedzie troche wyzsza niz tego w PL z racj tego ze w srodku jest zuplenie inny srodek niz tego w Europie :twisted:
 
 
       
matinaszek 

SOGI: 224

świerzak

Wiek: 35
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 168
  Wysłany: Pią Kwi 22, 2011 1:10 pm     

Panowie parę dni temu zdecydowałem się na połączenie Maximize v2 przed treningiem+ Cytogenix Cytocell po treningu i muszę przyznać, że jestem zadowolony:)
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10