Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Harpagan 

SOGI: 64

zawodowiec


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 259
  Wysłany: Śro Maj 11, 2011 10:00 pm     

Przede wszystkim szacunek i tolerancja dla innych poglądów (jeśli nie naruszają czyjejś wolności).

Ale KK wtrąca się w nie swoje sprawy, czytałem też ostatnio artykuł, że nawet nie szanuje i nie wprowadza tego co propagował JP2...

Zainteresowanym tematyka niniejszego wątku polecam książki Rysia Dawkinsa, np. "Bóg urojony" http://merlin.pl/Bog-uroj...t/1,901266.html
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Maj 11, 2011 10:10 pm     

moze byc ciekawa pozycja ta ksiazka.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Śro Maj 11, 2011 10:57 pm     

Ostatni w Empiku widziałem na DVD Piekło Dantego,najlepiej jeszcze zagrać w grę by poznać całą fabułę i o ile nie można się na tym źródle opierać by ferować sądy,tak daje pewien pogląd jak to kiedyś wyglądało.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Maj 12, 2011 11:13 am     

oglądałem też może z rok temu.
świetnie zrobione.oddaje dużo z książki ale jednak to nie to samo.
ale bardzo polecam bo pozycja świetna :!:
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Maj 12, 2011 10:15 pm     

co ma ten temat do suplementacji? :roll: lokurvaa
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Maj 13, 2011 11:04 am     

Było że w złym dziale,ale warte rozmowy :P
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Pasibrzuch83 

SOGI: 15

świerzak

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 11
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 11:11 am     

Wiara, wiarą, kasa, kasą....
Państwo nie powinno wspierać hajsem Kocioła i jego zasługi dla nas nie maja tu żadnego znaczenia. Ksiądz powinien być z powołania,ascetą a nie biznesmenem. Przykład rydzyka najlepiej pokazuje w jakim to kierunku idzie.
Nie wiem kto na końcu komentuje ten film ( jaki ksiądz ) ale gadaniem ze może również nie inwestować w komunikacje miejska która te dzieci muszę na lekcje religi dojechać pokazuje ze i poziom kształcenia jak i argumentacji jest po prostu na żenującym poziomie.

A co do więźniów to jakaś totalna pomyłka ze państwo miesięcznie na utrzymanie takiego bandyty ma więcej kasy niż niejedna rodzina, ciężko i uczciwie pracująca.

W tym kraju wszędzie niestety są układy i wałki. Dzis widziałem w tv ze nowy mundur policjanta ma kosztować 2100zl. Koorwa sa Armani im je chyba projektował.
 
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 11:24 am     

Taki mundur jest drogi,bo musi spełniać kilka kryteriów m.in. być ciężko palny,jakbyś wiedział ile kosztuje dla strażaka to byś się zbulwersował,albo oporządzenie dla żołnierza.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 11:36 am     

Litwin81 napisał/a:
Taki mundur jest drogi,bo musi spełniać kilka kryteriów m.in. być ciężko palny,jakbyś wiedział ile kosztuje dla strażaka to byś się zbulwersował,albo oporządzenie dla żołnierza.


oporzadzenie dla zolnierza= pelna mundurowka 1800bodajze zl....jeszcze nei dostalem za 2lata dopiero hehehe :grin:

a z ta kasa wydawana na ''bandytow'' to sie tak nie irytuj koelgo,bo w teorii to wyglada,a wiezniowie jedza gowo taka prawda,kase kroi szefostwo i taka jest prawda,na papierze maja stawke zywnosciowa wieksza nzi kiedys zasadnicza sluzba wojskowa,ale to tylko na papierze :!:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Pasibrzuch83 

SOGI: 15

świerzak

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 11
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 12:41 pm     

Kombinezon strażaka chroni jego życie. Moze i ten policjanta musi spełniać pewne kryteria ale myślę ze i tak ktoś się na tym zajebiscie wzbogacił :)

A co do więźniów, wiem jak jest, masz kase to masz tam wszystko. Ja nie potrafię zrozumieć dlaczego za moje pieniądze ( podatki ) ma być utrzymywany ktoś kto kradnie itp itd. Wytłumaczysz mi to ?
 
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 1:53 pm     

Żołnierze jak nie byli na okrętach to też odpady jedli :P Dla mnie 2 tys za pełny strój policjanta to nie jest jakiś astronomiczny koszt,pewnie w to wchodzi też wersja zimowa.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 2:07 pm     

Pasibrzuch83 napisał/a:
Kombinezon strażaka chroni jego życie. Moze i ten policjanta musi spełniać pewne kryteria ale myślę ze i tak ktoś się na tym zajebiscie wzbogacił :)

A co do więźniów, wiem jak jest, masz kase to masz tam wszystko. Ja nie potrafię zrozumieć dlaczego za moje pieniądze ( podatki ) ma być utrzymywany ktoś kto kradnie itp itd. Wytłumaczysz mi to ?


a co maja z glody zdychac?to nei sa ludzie?kazdy ma prawo do bledu?

poza mordercami i pedofilami-dla niech kurwa smierc powinna byc i chuj cwele jebane :twisted:

o wiezniach-przeciez panstwo im zabiera wolnosc,musi zapewnic jakies minimum do ''resocjalizacji'' tak zwanej...

punkt siedzenia wiesz... :wink:

nie kazdy ma w zyciu hajlajf...czasem zycie jest dla czlowieka wyrokiem...niestety

ja wypierdalam z tematu

co do munduru zolnierza-w tej cenie masz umundorowanie-letnie/zimowe/galowe+2pary butow i inne pierdoly,wiec nie wiem czy tak duzo????chyba w czyms trzeba chodzic? :570:

powinni wiezniowie miec mozliwosc pracowywania w zamian za szame,nawet przymus i tyle...ale np zabranianie cwiczen silowych jak bywa czesto w pace to kurwa frajernia jebana ze strony systemu zjebanego :twisted:

pzdr dla dobrych chlopaczyn :cool:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Pasibrzuch83 

SOGI: 15

świerzak

Dołączył: 18 Maj 2011
Posty: 11
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 4:46 pm     

"powinni wiezniowie miec mozliwosc pracowywania w zamian za szame,nawet przymus i tyle"

100% racji...oto mi własnie chodziło :)

Natomiast na resztę mam trochę inne zdanie. Akurat pedofilia to w pewnym sensie choroba, zresztą oni mają i tak konkretnie przejechane w pace.
Dla mnie ludzie którzy w 3 napadają na jakiegoś gnojka spuszczają mu manto kradną telefon i hajs, Gwałcą kobiety, porywają dzieci itp nie są warci nawet odrobiny szacunku i współczucia.
Opierdolą Ci kiedyś całą chawire, dobytek Twojego życia to na co w pocie czoła zapierdalałeś(uczciwie !!!! ) to będziesz miał ten inny punkt widzenia(oczywiście Ci tego nie życzę ).
Oczywiście nie stawiam wszystkich w jednym szeregu. Pisze o najcięższych przestępstwach, a nie kradzieży bułki z głodu. W tym kraju możesz legal Bić propa w dupe ale kupić juz go nie możesz :/
Resocjalizacja w Polsce nie istnieje...Powinni Ciężko zapierdalac w pudle żeby mieć coś do jedzenia...To tyle ode mnie. Każdy ma prawo do swojego zdania.

Kończymy ten wątek bo zboczyliśmy z teamtu hehe :)
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 4:54 pm     

gwalcicielom powinno sie obcinac faje :twisted: porywacze tak samo,nie pisalem o takich kolego :wink:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Sob Maj 21, 2011 4:55 pm     

Możesz popełnić błąd,ale ilu takich jest?Większość to cwaniacy,którzy w pierdlu ze zbyt dużej ilości czasu nabywają nowych"zawodów".
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11