Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 4:14 pm     

Huno trenuje krav i savate.
A treningi drukuje sobie z forum tego.
Obecnie mieszkam w Paryżu.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 7:54 pm     

Huno napisał/a:

666, a czy kiedykolwiek trenowałeś FBW jakiś czas(np. rok) i potem przeszedłeś na splita i też rok ćwiczyłeś nim by mieć JAKIEKOLWIEK porównanie? Jeśli nie, to nie rozumiem Twojego oburzenia.

A jeszcze jedno pytanie z czystej ciekawości. Jak się ma Twoje zdrowie jeśli chodzi o walenie koksu? Na pewnym forum użytkownik misza napisał, że zacząłeś walić w wieku młodszym ode mnie, jeśli jest to prawda, to czy żałujesz, że tak wcześnie zacząłeś? Masz jakieś kłopoty z tego względu?

PS:Kiedy startujesz i kiedy jest Mr.Olimpa?


Nie trenowalem FBW rok i nie zamierzam. Tam nie ma mowy o zdanej regenracji i nie ma mowy o zdanych postepach. Nikt przy zdrowych zmyslach nie robi takich treningow.
Nie znam nikogo ze starzem i dowsiadczniem zarowno w srodowisku zawodowym jak i amatorskim zeby ktos to pochlebial.
Widzialem co sie dziala z ludzmi po takich treningach na wlasne oczy. Nikt z nich nie zrobil postepu a wrecz sie cofneli , nie wspominajac o gejowskiej sylwetce ktora sie uzyskuje po nim o ile sie czlowiek nie zaleje po przetrenowaniu ktore to uzykuje sie po FBW.

Co do tych nazw FBW i split, to raz do wszystkiego do czego doszedlem to zrobilem to sam. Nieraz nie wiem o czym ludzie pisza w necie uzywajac tych anglojezycznych skrotow probojac sie tym samamym dowartosciowac, a nie o nazewnictwo tu idzie i czytanie for w USA tylko robienie treningu i robienie postepow.
Jesli split to laczenie dwoch grup tzn robienie jednej a za chwile drgiej serii i pozniej przerwa to jak najbardziej takich cos jest ok. Zebysmy sie zrozumieli o czym piszemy.
Tylko robienie takiego trenigu caly rok to absurd bo nikt normalny nie wali przecierz koksow caly rok i to w skutecznych dawkach. Inaczej osiagnie sie tez przetrenowanie organizmu. Podobna zabawe przerabialem kiedys z takim zblizonym trenigiem 12 lat temu i przyplaciclem to zerwaniem niewielkiej ilosci wlokien miesnina klatki piersiowej z powodu wlasnie braku regenracji organizmu :idea:

Takze jak jakis jebany fus pisze o skutecznosci takich rzeczy i w dodatku wymadrza sie jakbyu pozjadal wszystkie rozumy to nie mamy o czym dyskutowac a zwlaszcza jesli nic soba nie reprezentuje i do nieczego nie doszedl i wyglada jak gowno w kiblu. To chyba zrozumiale jest.

A co ma koks do zdrowia uzywany jak potrzeba ?!
W jakim to niby wieku zaczolem uzywac i czego ? moze ktos wie cos lepiej odemnie czego ja nie wiem :mrgreen: , a zdazaja sie takie w dupe jabane cwele ze tak sie wyraze , ktorzy to wiedza wiecej niz ktos o kim pisza.


Co do Olympi to przeczytaj moj post wyzej.
 
 
       
Huno

SOGI: -664

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 445
  Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 8:49 pm     

No dobra, a jak wytłumaczyć to, że robię sobie siady dwa razy w tygodniu, a raz ciąg i czuje się zregenerowany? Sporadycznie jedynie miałem zakwasy w udach, ale głównie to tylko w dwugłowych, po żurawiu. Odkąd ćwiczę FBW miałem maks 5 razy zakwas w czwórkach, a jak z kolei robiłem splita, to zawsze przez kilka dni czułem nogi, mimo, że liczba serii siadów była taka sama, ale inna liczba powtórzeniowa. Na koniec serii siadów zrobiłem 25 przysiadów i mimo tego nie miałem DOMS. Wierzę, że własne hormony robią swoje, mimo, że dieta u mnie ostatnio kuleje i jem może 50g białka zwierzęcego, to i tak czuje się zregenerowany. Coś w tym musi być.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 9:15 pm     

co to jest "DOMS"

nie wiem jak wygladasz i jak wyglada Twoja rozpiska calego planu trenigowe oraz technika jaka wykonujesz cwiczenia wszystkie, wiec nic Ci nie wytlumacze.
 
 
       
bezimienny 

SOGI: 1394

MASTER


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 2101
  Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 9:17 pm     

temat porażka,
nie ważne jakim "fusem" chłopak jest,
wyraził swoją opinie na temat fbw, nikogo przy tym nie obrażając
a ekipa się zleciała jak na bf by go zlinczować :573:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 9:39 pm     

Niech wyraza swoja opinnie ale w inny sposob a nie do storny pseudo goru , szydzacego ze wszystkich tylko nie z zjego planu i wychwalajacego pod niebiosa herezje , ktore szkodsza a nie robia nic dobrego.
Nie wspominajac o technice jaka pokazal na filamch i swojej osobie..., chociaz tego nawet technika nazwac nie mozna
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Wrz 10, 2011 9:41 pm     

jeszcze powiem tak gdyby u nas na silowni zjawil sie taki typ i zaczol sie tak zachowywac 100% wylacialby z klubu , jakby od kogos wczesniej nie dostal po ryju :-)

i nie pisze tu o sobie w zadnym wypadku.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 9:23 am     

666, ciekawi mnie Twoja kontuzja w wyniku masazu... Wydaje mi sie oczywistym, ze taki masaz rozluznia czy tez "zmniejsza spiecie " miesnia co dziala przeciwnie do celu jakim jest poprawa wynikow silowych.. tak samo jak basen, ktory w BPS-ie jest odradzany przy przygotowaniu do zawodow silowych.. jak wiec mogles dac sie namowic?
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:21 am     

Huno napisał/a:
No dobra, a jak wytłumaczyć to, że robię sobie siady dwa razy w tygodniu, a raz ciąg i czuje się zregenerowany? Sporadycznie jedynie miałem zakwasy w udach, ale głównie to tylko w dwugłowych, po żurawiu. Odkąd ćwiczę FBW miałem maks 5 razy zakwas w czwórkach, a jak z kolei robiłem splita, to zawsze przez kilka dni czułem nogi, mimo, że liczba serii siadów była taka sama, ale inna liczba powtórzeniowa. Na koniec serii siadów zrobiłem 25 przysiadów i mimo tego nie miałem DOMS. Wierzę, że własne hormony robią swoje, mimo, że dieta u mnie ostatnio kuleje i jem może 50g białka zwierzęcego, to i tak czuje się zregenerowany. Coś w tym musi być.


HUno, ogladajac twoje filmy to jestes kurczakiem i uzywassz ciezarkow rzedu 50kg wiec pojecia o regeneracji organizmu po ciezkim treningu miec po prostu nie mozesz. ponadto z twoim stazem powineines budowac fundament na najprostrzych metodach a ty wyszukujesz systemy ktorych nie kumasz i sa ci niepotrzebne. tyle ode mnie.
_________________
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 10:22 am     

666 napisał/a:
jeszcze powiem tak gdyby u nas na silowni zjawil sie taki typ i zaczol sie tak zachowywac 100% wylacialby z klubu , jakby od kogos wczesniej nie dostal po ryju :-)

i nie pisze tu o sobie w zadnym wypadku.


haha, stawiam ze jednak dostal by wczesniej po ryju:)
_________________
 
 
       
supron 

SOGI: 19

zawodowiec

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 399
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 11:05 am     

Huno, jak przy 50 g białka dziennie się dobrze regenerujesz to znaczy, że kiepsko ćwiczysz i na dobrą sprawę nie masz po czym się regenerować.

1g biąłka na kg masy ciała to ilość zalecana dla kogoś bez aktywność fizycznej, Ty jesz mniej i na dodatek ćwiczysz. Chyba coś tu nie gra.

Znajdź sobie jakiś prosty plan treningowy (a nie cuda gdzie progresję ciężar w wyciskaniu ustala się na podstawie % ciężaru ze wspięć na palce :-D ), zacznij dobrze jeść, w miarę możliwości finansowych podstawową suplementację i będziesz miał efekt.

Zamiast szukać jakiś magicznych treningów, rewolucyjnych teorii itd. skup się na podstawach. Nie ma cudów, samo się nie zrobi. Im prostsze rozwiązanie tym lepsze.
 
 
       
Huno

SOGI: -664

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 12 Wrz 2010
Posty: 445
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 12:08 pm     

Mówiłem o zwierzęcym, a trochę jeszcze roślinnego jest.
Jakich systemów nie kumam? FBW to najprostsza metoda dla mnie. 7-8 serii siadów+5 serii highpulla(gdzie też pracują nogi) 2 ćwiczenia na nogi w kosmetyce. No i oczywiście jeszcze klata. Jak ktoś chce mój plan, to zapraszam do dziennika. W tym wszystkim pracują nogi i nie możesz mówić, że źle trenuję, skoro wychodzę z treningu z myślą aby pójść już spać, bo nie mam siły dalej żyć.


666, ćwiczenie w długim stroju(dresy i bluzka z długim rękawem) jest dobrym pomysłem?
 
 
       
lg

SOGI: 589

zawodowiec

Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 289
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 12:43 pm     

Huno napisał/a:
Mówiłem o zwierzęcym, a trochę jeszcze roślinnego jest.
Jakich systemów nie kumam? FBW to najprostsza metoda dla mnie. 7-8 serii siadów+5 serii highpulla(gdzie też pracują nogi) 2 ćwiczenia na nogi w kosmetyce. No i oczywiście jeszcze klata. Jak ktoś chce mój plan, to zapraszam do dziennika. W tym wszystkim pracują nogi i nie możesz mówić, że źle trenuję, skoro wychodzę z treningu z myślą aby pójść już spać, bo nie mam siły dalej żyć.


666, ćwiczenie w długim stroju(dresy i bluzka z długim rękawem) jest dobrym pomysłem?


666 mowi, ze to podstawa
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 1:06 pm     

nawet latem cwiczy sie w rekawach i spodniach z nogawka, to zadne dziwary. na treningu podnosisz temperature ciala, stawy sa rozgrzane, wystarczy glupi powiem zimnego powietrza i moze sie skonczyc zapaleniem stawu kolanowego, lokciowego itd. takie sprawy nie powinny byc obojetne bo potem sa przykre nastepstwa , takie historie potem wracaja.


Huno , ty dobieraj taki system zeby byly wizualne postepy a nie robisz rozniaste sposoby a zaloze sie ze jak bys sie wzial za podstawy to wiecej bys wyciagnal korzysci i bankowo jeszcze by bylo wiele wiele do poprawy. na choloere ci jakies podrzuty - zarzuty???? w czym ci to ma pomoc? co , bedziesz wiaderko jablek podrzucal?:)))
_________________
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Wrz 11, 2011 1:29 pm     

lg napisał/a:
666, ciekawi mnie Twoja kontuzja w wyniku masazu... Wydaje mi sie oczywistym, ze taki masaz rozluznia czy tez "zmniejsza spiecie " miesnia co dziala przeciwnie do celu jakim jest poprawa wynikow silowych.. tak samo jak basen, ktory w BPS-ie jest odradzany przy przygotowaniu do zawodow silowych.. jak wiec mogles dac sie namowic?


hmm widzisz , w trakcie takiego przygotowania czasami wolno mysle ze tak napisze i po pieknej gadtce ladnej pani troche zbilo mnie to z tropu i jak juz sie skapowalem to bylo za pozno. Zrobilem blad i sie do niego przyznaje.
Co do basenu to 2x dlugosci zabka po 50m raz na tydzien nie robily nic mi zlego.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 10