Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Mar 20, 2010 6:57 pm     

chodzi mi o to ze piszesz bzdury. Przepisujesz cos z forum Animala i podajesz link ze to jest najlepszy komplex witaminowy. to ruzmiesz?

dalej , skoro to przepisales to domyslam sie ze sie pod ym podpisujesz ? tak ?

to dalej , skoro przytakujesz tej wypowiedzi to dlaczego jej nie sweryfikowales ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Sob Mar 20, 2010 7:13 pm     

666 napisał/a:
chodzi mi o to ze piszesz bzdury. Przepisujesz cos z forum Animala i podajesz link ze to jest najlepszy komplex witaminowy. to ruzmiesz?

dalej , skoro to przepisales to domyslam sie ze sie pod ym podpisujesz ? tak ?

to dalej , skoro przytakujesz tej wypowiedzi to dlaczego jej nie sweryfikowales ?


akuratnie to sa fakty z tej zacytowanej wypowiedzi,ze np A,D,E,K sa rozpuszcalne TYLKO w tlusczach czy dawki 1:10 cynku do miedzi tak jest np w olimp sport multiple i chyba w ot,c najlepsze formy to ester -z weryfikowanych przeze mnie lacznie z dodatkiem bioflkawonoidow walilem i potwierdzam,co jest do podwazeniw\a wg CIEBIE z tego?ze octan retinolu jest do przedawkowania?czysta wiedza poderzcnikowa,akuratnie witamin ladowalem w mega dawkach i rozne formy i mineraly i widze,ze chelaty sa najlepsze-np na skurcze bralem chelat i wodoroasparginian wapnia z wodoroaspoarginianem potasu i w chuj lepszy efekt(szybszy i tanszy)mialem po chelacie!!!nie obchodza mnie reklamowe chwyty,nie probowalem tylko aor!pisalem,ze hipotetycznie jest najlepszy!!!


pokaz co jest z tego co napisalem bzdura?i pokaz mi lepszy preparat,bede wdzieczny,a to,ze ta forma z olimpu C z kasami tlusczowymi jest dobra to proste,bo C sie rozpuszca w kwasach tlusczowych,dlatego...,podstawowa wiedza z klasy 1 sredniej bilogii :wink:

nie wiem co jeszce mam opisac o wapniu to tez nie nowina ze utrudnia wchalnianie wszystkiego,poza wit.c bo dzialja synergicznie,C powoduje lepsze przyswajanie wapnia,w harlet&barlet sa dobre estry w uk,zarlem tam wsyztskie formy c jakie byly i ester dzialal najlepiej,pilem mega duzo wody,a rbarwa moczu byla zolta,takze sciemy nie bylo z C ;)



o polaczeniu karotenoidow pisal w arcie kleju,wiec nie musze repoetowac,dlaczego razem dzialaja najlepiej,nie mozna nimi przedawkowac tez fakt,jedyny niechciany efekt poo duzych dawkach beta carotenu nawet ok 90mg/dobe to pomaranczowa skora nawet solarka nie pomaga ,takze weryfikowalem te rzeczy jesli o to Ci chodzi,podpisuje sie w stu procentach pod tym,autor poikazal mi to jako najlepszy komplex i mimo,iz szukalem przeswietlalem wiele nei znalazlem nastepcy godnego :-D ]


jeszcze moze byc wg mnie,zeby nie bylo dobry mhp activite sport...chujowo,ze ma za malo d2,za duzo wapnia i vannadyl........aor tez ma vannadyl,niestety :razz:
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Mar 20, 2010 9:17 pm     

cofnij sie strone wczesniej , przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz i dowiesz sie co jest bzdura z tego co napisales. Jak nie kumasz to czynnosc powtarzaj do skutku.
 
 
       
kwp19

SOGI: 118

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 118
  Wysłany: Sob Mar 20, 2010 9:24 pm     

666 napisał/a:
cofnij sie strone wczesniej , przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz i dowiesz sie co jest bzdura z tego co napisales. Jak nie kumasz to czynnosc powtarzaj do skutku.



bzdura jest to,ze jest najlepszy ,bo nie stestowalem tak :570: ok.mniejsza z tym,teoretycznie wyglada najlepiej

:-D


PS>prosze podaj mi najlpeszy komplex wg CIEBIE ;) dzieki za info
_________________
www.poomoc.pl

klikajcie tu codziennie:)
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 10