Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Gru 09, 2011 10:38 am     

PanParowka napisał/a:
sunclub a nie chodzi Ci czasem o arabów? Żydzi i owszem panoszą się po USA, ale są niegroźni, nie zgwałcą dziewczyny, czy też nie zabiją Cię bo obraziłeś ich proroka.


PanParowka skad Ty bierzesz takie informacje? A w Polsce czy kazdym innym kraju katolickim nie ma gwaltow i morderstw za przyslowiowe 2 zl? Wkladanie wszytskich muzelmanow do jednego wora i oznaczanie ich jako mordercow/terrorystow/barabrzyncow jest glupie. Umowmy sie ze w kazdej spolecznosci sa ludzie normalni i sa pojeby i rasa/religia itd nie ma nic do tego. Mi akurat kiedys bardzo pomogli Arabowie pochodzacy Iranu i jakos wogole im to nie przeszkadzalo ze jestem "Europejczykiem", wrecz przeciwnie w zyciu nie spotakelm bardziej zyczliwych ludzi.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Gru 09, 2011 10:48 am     

Dokładnie BigCity, nie wolno wrzucać wszystkich do jednego worka bo w ten sposób Polak= pijak, złodziej samochodów, wąsaty kombinator, bałaganiarz śmierdzący bimbrem, szuja gotowa sprzedać własną matkę za pół litra itd itp. Wszystko zależy jakim jesteś człowiekiem a nie z jakiego kraju pochodzisz lub jaką religię wyznajesz. Jeżeli tak by było to skoro w Polsce 95 proc. społeczeństwa jest wyznania katolickiego to ten kraj powinien być oazą spokoju i światowym centrum miłości bliźniego swego...
 
 
       
PanParowka 

SOGI: 25

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 209
  Wysłany: Pią Gru 09, 2011 11:31 am     

BigCityLover napisał/a:
PanParowka napisał/a:
sunclub a nie chodzi Ci czasem o arabów? Żydzi i owszem panoszą się po USA, ale są niegroźni, nie zgwałcą dziewczyny, czy też nie zabiją Cię bo obraziłeś ich proroka.


PanParowka skad Ty bierzesz takie informacje? A w Polsce czy kazdym innym kraju katolickim nie ma gwaltow i morderstw za przyslowiowe 2 zl? Wkladanie wszytskich muzelmanow do jednego wora i oznaczanie ich jako mordercow/terrorystow/barabrzyncow jest glupie. Umowmy sie ze w kazdej spolecznosci sa ludzie normalni i sa pojeby i rasa/religia itd nie ma nic do tego. Mi akurat kiedys bardzo pomogli Arabowie pochodzacy Iranu i jakos wogole im to nie przeszkadzalo ze jestem "Europejczykiem", wrecz przeciwnie w zyciu nie spotakelm bardziej zyczliwych ludzi.


Z życia kolego, z życia biorę. Mieszkałem 3 miesiące w Paryżu, często bywam w Niemczech i wiem jak to wygląda na żywo, a nie z waszej perspektywy , że jedyni muzułmanie których spotykacie to ci z budki z kebabami. Będę miał chwile czasu to wieczorem wkleję całą serię artykułów o życiu i zachowaniu Muzułmanów w Anglii, Niemczech, Francji, o tym jak się nie potrafią zasymilować ze społeczeństwem. O tym jak szajka muzułmanów gwałci angielskie dzieci. I inne podobne kwiatki.


Na początek polecam film dokumentalny:
http://peb.pl/3799243-post6.html

(bardzo ładnie pokazuje, do czego prowadzi multikulti)


Oraz kilka artykułów:
http://wiadomosci.wp.pl/k...ml?ticaid=1d86d

http://www.wykop.pl/ramka...-kto-to-zrobil/

http://wiadomosci.gazeta....dejrzewali.html

http://www.se.pl/wydarzen...jsc_170863.html


Sprawa sprzed kilku dni:
http://www.tvn24.pl/12691...,wiadomosc.html



O przedmiotowości kobiet w islamie już pisałem, ale chyba największym paradoksem jest to, że zgwałcona kobieta bardzo często jest sądzona za to, że dopuściła do gwałtu.


To tak na szybko znalezione, a jak to wygląda w praktyce? W Niemczech nie spotkałem się z agresywnym zachowaniem białego człowieka, natomiast z turkami zaczepiającymi przechodniów BARDZO CZĘSTO.


BigCityLover napisał/a:
Umowmy sie ze w kazdej spolecznosci sa ludzie normalni i sa pojeby i rasa/religia itd nie ma nic do tego.


I tu pokazujesz jak mało wiesz o koranie. Poczytaj chociażby o traktowaniu kobiet w "religii pokoju" :
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kobieta_w_islamie

Fajnie mają prawda? Jest więcej niż prawdopodobne, że ten "miły islamista" zabiłby swoją zonę w obronie honoru, gdyby tylko mu przyprawiła rogi.



metro napisał/a:
skoro w Polsce 95 proc. społeczeństwa jest wyznania katolickiego to ten kraj powinien być oazą spokoju i światowym centrum miłości bliźniego swego...


Tak jasne 95% , a ile z nich myślisz chodzi co niedziele do kościoła? Góra 30% ! Kolejne 20% może jest wierzącymi, ale nie uznaje kościoła katolickiego. A pozostałe 50% udaje katolików, by dostać ślub kościelny, czy ochrzcić swoje dziecko. I jak myślisz, do której grupy zaliczają się dresy zaczepiające ludzi na ulicy? Albo mordercy, złodzieje? :lol:
Ja i tak uważam, że mamy w Polsce względny spokój, nie pamiętam kiedy ostatnio zostałem zaczepiony przez dresa, raczej starają się unikać większych od siebie. Pomieszkałbyś z miesiąc-dwa w muzułmańskiej dzielnicy, to byś zmienił nastawienie do naszych rycerzy ortalionu.
Ostatnio zmieniony przez PanParowka Pią Gru 09, 2011 12:40 pm, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pią Gru 09, 2011 12:13 pm     

Ale to chyba wynika z tego, że we Francji przeważająca większość muzułmanów to niziny społeczne, warstwa społeczeństwa, w której chyba najwięcej przestępstw przez was wymienianych.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Gru 09, 2011 1:02 pm     

PanParowka tez duzo mieszkalem za granica min. w pakolskiej dzielnicy w Anglii i jakos nie podzielam Twoich uprzedzen. Piszesz ze w Polsce jest wzgledny spokoj to zobacz co sie dzieje w Lodzi (gdzie mieszkam) albo w Krakowie. Tutaj co weekend pogotowie az huczy a w KRK na gorszych dzielinicach bez sprzetu lepiej nie wychodz na ulice. Co do praw kobiet to sie nie wypowiadam bo to zupelnie inna kultura i nic nam do tego. Dodam tylko od siebie ze w Japonii np pozycja kobiety jest rowniez duzo nizsza niz mezczyzny ( co wynika z kultury) a tak w ramach ciekawostki Turcja - kraj muzelmanski juz w 1930 roku nadal prawa wyborcze kobietom podczas gdy np Szwajcaria w roku 1971 a jeden kanton tego kraju w 1990.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Gru 09, 2011 1:07 pm     

A skąd Parówka wiesz kim ja jestem, co robię i gdzie mieszkałem? Uważasz, że samo chodzenie na mszę do kościoła czyni z człowieka katolika? Nieraz byłem świadkiem sytuacji w których przykładny ojciec-katolik płaszczący się co niedziela przed krzyżem i przyjmujący komunię pasem zdzierał dziecku plecy do krwi lub wybijał żonie zęby więc nie gadaj głupot. Wyprowadzasz skutego skurwysyna a sąsiedzi: Łooooo, a taki dobry i porządny człowiek, co niedziela z rodziną w kościele...
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Gru 09, 2011 1:18 pm     

PanParowka napisał/a:
Tak jasne 95% , a ile z nich myślisz chodzi co niedziele do kościoła? Góra 30% ! Kolejne 20% może jest wierzącymi, ale nie uznaje kościoła katolickiego. A pozostałe 50% udaje katolików, by dostać ślub kościelny, czy ochrzcić swoje dziecko. I jak myślisz, do której grupy zaliczają się dresy zaczepiające ludzi na ulicy? Albo mordercy, złodzieje?
a co powiesz o aferach pedofilskich w kosciolach?

Co powiesz o tym swirze z Norwegii ktory lupal do ludzi jak do kaczek?(ktory notabene nie posiedzi w puszce bo jest niepoczytalny)Arabem chyba nie byl.

Co powiesz o dzieciach w beczkach albo innych takich przypadkach w Polsce?


Heh z tego co ja widze to ta naza wspaniala "zachodnia kultura" wcale nie ejst w niczym lepsza od Islamu.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
PanParowka 

SOGI: 25

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 209
  Wysłany: Pią Gru 09, 2011 1:24 pm     

BigCityLover napisał/a:

Heh z tego co ja widze to ta naza wspaniala "zachodnia kultura" wcale nie ejst w niczym lepsza od Islamu.



Naprawdę z całego serca Ci życzę, byś kiedyś wylądował w islamskim getcie, gdzieś na zachodzie. Bo wybacz, ale zdaje się, że pomimo tego, że byłeś w Anglii, to chyba mało ją poznałeś od tej ciemnej strony. Pisanie do Was to tak jak rozmowa z Kenijczykiem o śniegu.
 
 
       
BigCityLover

SOGI: 7221

MASTER
Born sinner


Pomógł: 17 razy
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 1957
  Wysłany: Pią Gru 09, 2011 1:34 pm     

Wystarczy mi ze poznalem Polske od tej ciemnej strony. Koniec dyskusji zadna strona nie przekona drugiej. Pozdrawiam.
_________________
"Więcej warta jest wolność
każda, niż klatka w szmaragdach"
 
 
       
PanParowka 

SOGI: 25

zawodowiec


Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 209
  Wysłany: Pią Gru 09, 2011 1:40 pm     

Popieram! :) Zbyt wielkie emocje wywołuje ten temat, a nie ma co się kłócić i wprowadzać jakiejś nerwowości na tym fajnym forum. Mimo wszystko zachęcam do oglądnięcia tego dokumentu co podałem link kilka postów wyżej, ogląda się przyjemnie, a sporo rzeczy się można dowiedzieć :wink:


Może porozmawiamy o abonamencie rtv za... Komputer! :shock:
http://www.wirtualnemedia...ewizor-komputer



Zapłacicie? :twisted:
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Pią Gru 09, 2011 6:18 pm     

Panowie wszedzie jest patologia! Uzbeki i Pakistance to scierwa i tyle, tam mozesz 40lat zyc jako wzorowy obywatel ale w ich religi jest zapisane ze jak dostaje sygnal z gory to idzie i w mysl religi morduje kogo trzeba! To ze ruchaja swoje baby w dupe to tez ich religia bo zakazuje walenia normalnego. Te scierwa trzeba poogladac na zywo i wsrod nich troche pozyc, poogladac ich zwyczaje, zachowania.

Co do zydow, to co chwile np w NY w wakacje bardzo glosna sprawa co zyd porwal zydowskie dziecko i pocwiartowal, i juz cale media(kierowane przez zydow) robily nagonke na pakistanow i uzbekow, lecz gdy potem znalezli nagranie z kamery ze to zyd to juz nic nie gadali.

Jednego tym zydkom moge zazdroscic, ze jak ktorys ma klopoty na ulicy to czlowiek sie nie obejrzy i juz zbiera ich sie gromada(zydow) i jeden drugiemu zawsze pomoze, u nas w PL to jeden wjebie i opierdoli drugiego to trzeci przychodzi i szuka co jeszcze mozna zajebac! Niestety w takich czasach zyjemy!
_________________

 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Sob Gru 10, 2011 11:15 am     

Kiedyś słyszałem takie powiedzenie: Jeżeli na 100 Żydów 99 jest bogatych a jeden biedny to tych 99 złoży się na sklep dla tego biednego a na 100 Polaków 99 jest bogatych a jeden biedny to tych 99... śmieje się z niego. Smutne ale prawdziwe.
 
 
       
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Sob Gru 10, 2011 3:36 pm     

Mieszkam w Paryżu i powiem że w niektórych dzielnicach można oberwać za darmo. Ale araby sobie pomagają i tobie też pomogą. Ale duża część polaków jest wstanie drugiemu polakawi wyśmiać lub doprowadzić aby drugi stracił prace , rodzinę. Mieszkałem kiedyś w dzielnicy Saint Denis to jest najorgorsza dzielnica cały dyskryt 93.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Sob Gru 10, 2011 3:49 pm     

Zagranicom najlepiej nie pracować u Polaków (taki naród) :mad: wiem co mówie lepiej sie idzie dogadać z chińczykiem :mrgreen: niz z rodakiem
_________________


 
 
       
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Sob Gru 10, 2011 3:58 pm     

Zgadza się, chociaż czasem są polacy spoko.
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11