Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Wto Sty 10, 2012 3:07 pm     

to ja jeszcze inaczej zaproponuje ;-) priorytety osobno tylko raz w tyg..np;

pn klata
wt biceps triceps w superseriach
czw nogi
pt plecy,barki
_________________
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=4AfK42_vtI0
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Sty 11, 2012 5:35 am     

a ja bym trenowal wszystko raz w tyg tylko do treningu klatki i lap dorzucil jakies powazniejsze metody treningowe aby dostaly w kosc porzadnie... i nie chodzi tutaj o dodawanie serii bo jak jestes w stanie zrobic wiecej niz 9 serii na bicka czy tricka to znaczy, ze sie ostro "opierdalasz" na treningu... zrob tak abys po tych 9 seriach czy 12 na klatke po prostu mial juz dosyc na najblizszy tydzien...

pomysl nad jakimis dodatkami przy treningu klatki i rąk... jak bedziesz mial problem to postaram sie cos podrzucic :wink:
 
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Sty 11, 2012 8:57 am     

JOR5 napisał/a:
.. i nie chodzi tutaj o dodawanie serii bo jak jestes w stanie zrobic wiecej niz 9 serii na bicka czy tricka to znaczy, ze sie ostro "opierdalasz" na treningu..
:wink:



a tu sie nie zgodze. przynajmniej co do bicka. akurat to jest taka grupa ze nawet ostry trening 9seri moze nie sprawic wielkiego kłopotu, tzn mam na mysli ze mozna robić i po 16seri na ta partie i dopiero odczuc zmeczenie, powód taki ze nie jest to taki wysiłek jak chociazby przy klatce i ciezkich wyciskaniach czy plecach i ciagach i wiosłowaniu. w zwiazku z tym moze nam sie zdawac ze po tych 9 seriach powinnismy tyrac dalej bo nie czujemy takiego wymeczenia, a to prosta droga do przetrenowania tej parti
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Sty 11, 2012 9:43 am     

sport- hamburg napisał/a:
ostry trening 9seri moze nie sprawic wielkiego kłopotu


chyba inaczej rozumiemy termin ostry trening ;) ja też mogę zrobić 16 serii i ledwo poczuć rękę jak się obijam (znaczy ćwiczę w takim tempie jak większość na siłowni) ale wystarczy skrócić przerwy między seriami, znacznie zwolnić fazę negatywną, połączyć łapy w super seriach albo w seriach łączonych ewentualnie dorzucić ciężar to i po 6-7 seriach masz dosyć
 
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Sty 11, 2012 1:46 pm     

Czyli uważacie, że robienie rąk dw2a razy w tygodniu będzie złym pomysłem ? Triceps z klatką, biceps z barkami i w inny dzien superseria ? Jakie preferujecie odstepy miedzy poszczegolnymi seriami ? na rece, klatke, barki, plecy ? Ja z reguły robię 2 minuty i potem moge robic powtorzenia wiekszymi seriami ale to normalne, ze jak skróce na biceps regeneracje do 1 minuty do nie wycisne 10 powtórzeń sztangą 40 kg... Dzieki wszystkim za pomoc :)
 
 
       
powerslave1984

SOGI: 25

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 13
  Wysłany: Śro Sty 11, 2012 8:44 pm     

Jeśli priorytet masz na klatkę i ramiona (biceps, triceps) to musisz rozdzielić te 2 grupy na osobne treningi. To znaczy nie rób klatki z tricepsem lepiej zrób z barkami, ewentualnie z bicepsem, ponieważ mniej jest zmęczony przy klatce. Natomiast triceps lepiej z plecami zrobić bo przy plecach więcej biceps się obciąża.

Pozatym jeśli zależy Ci na tricepsie to na masie polecam ciężkie ćwiczenia tj. wycisk sztangi wąsko a po klatce dobrze zrobionej to tam nie da sie tego dobrze mocno zrobić.

Pozdrawiam,
Robert
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Sty 11, 2012 9:08 pm     

Jakie przerwy proponujecie miedzy seriami ? Tak rozlozony priorytet na ree bedzie dobrym pomysłem ? :)
 
 
       
powerslave1984

SOGI: 25

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 13
  Wysłany: Śro Sty 11, 2012 9:16 pm     

SnakeDoc90 napisał/a:
Jakie przerwy proponujecie miedzy seriami ? Tak rozlozony priorytet na ree bedzie dobrym pomysłem ? :)


na masę 2minuty. Plecy,nogi 3-4minuty.
Jakbyś robił superserie biceps/triceps to 30sek lub wogole (mięsień przeciwsawny wiec odpoczywa podczas gdy trenujesz ) odpoczynek przy masie to kwestia doprowadzenia tętna do normy (tzn nie do 70 bo wiadomo trenujesz ale srednio dobra seria mc to tetno 140-170 przeciez) Na masę musisz dojeb*ć ciężaru
 
 
       
SnakeDoc90

SOGI: 133

świerzak

Dołączył: 19 Gru 2011
Posty: 101
  Wysłany: Śro Sty 11, 2012 10:30 pm     

powerslave1984 napisał/a:
SnakeDoc90 napisał/a:
Jakie przerwy proponujecie miedzy seriami ? Tak rozlozony priorytet na ree bedzie dobrym pomysłem ? :)


na masę 2minuty. Plecy,nogi 3-4minuty.
Jakbyś robił superserie biceps/triceps to 30sek lub wogole (mięsień przeciwsawny wiec odpoczywa podczas gdy trenujesz ) odpoczynek przy masie to kwestia doprowadzenia tętna do normy (tzn nie do 70 bo wiadomo trenujesz ale srednio dobra seria mc to tetno 140-170 przeciez) Na masę musisz dojeb*ć ciężaru


Czyli robiąc super serie robie ćwiczenie na biceps, przechodze odrazu na triceps i dwie minuty przerwy i nastepna seria biceps-triceps... ?
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 10