Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 12:03 pm   KUPIE NADGARSTKI NOWE/UŻYWANE  

Tak jak w temacie, kupie nowe bądź używane nadgarstki TITANA lub INZERA.

Kontakt PW/gg 8497856

Pozdrawiam
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 6:39 pm     

http://powerbelts.pl/
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 9:56 pm     

widziałem, ale napisałem INZERA lub TITANA, nie chce brać tamtych, bo ludzie narzekali na pasy, więc nie wiadomo jak z taśmami, jednak jeżeli nikt się nie odezwie to kupie ;)
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 8:43 pm     

Ja gdzieś czytałem, że nie widać różnicy i tylko dlatego wkleiłem Ci ich stronkę bez dodatkowych wyjaśnień. Mam od nich taśmy na nadgarstki i jestem zadowolony. Mam spore problemy ze stawami ostatnio, boli mnie każdy staw, każda kość - nawet jak chodzę. Z nadgarstkami miałem ten problem, że przy mocnym ściśnięciu sztangi/drążka przy puszczaniu ręce przeszywał mi ból, jakby nadgarstki miały pęknąć. Pomogło.
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Kwi 10, 2012 9:21 pm     

napek napisał/a:
Ja gdzieś czytałem, że nie widać różnicy i tylko dlatego wkleiłem Ci ich stronkę bez dodatkowych wyjaśnień. Mam od nich taśmy na nadgarstki i jestem zadowolony. Mam spore problemy ze stawami ostatnio, boli mnie każdy staw, każda kość - nawet jak chodzę. Z nadgarstkami miałem ten problem, że przy mocnym ściśnięciu sztangi/drążka przy puszczaniu ręce przeszywał mi ból, jakby nadgarstki miały pęknąć. Pomogło.


napek mialem identyczny problem kiedys z nadgarstkami. paski ci tylko pozwola cwiczyc ale problem bolu zostaje. jak dla mnie to problem w slabo rozwinietych przedramionach i kiedy robisz biceps boli bo sa przeciazenia . odkad zaczalem robic systematycznie przedramie problem zniknal i bol tez. a przy okazji pewniej chwytasz sztange przy wiekszych ciezarach.
_________________
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Kwi 11, 2012 3:17 pm     

u mnie ból znikł po zmianie ćwiczeń.wywaliłem prosty gryf przy robieniu bicka i odrazu była poprawa.trzeba znajść ćwiczenia powodujące ból i je zamienić innymi.
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Śro Kwi 11, 2012 5:32 pm     

lysy napisał/a:
wywaliłem prosty gryf przy robieniu bicka i odrazu była poprawa.


Dokladnie jesli juz to lamana, ale ja i ta musialem odpusic ostatnio :-( Hantelki mi zostaly tylko..
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 4:46 pm     

nieaktualne
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Kwi 12, 2012 9:45 pm     

Borkow66 napisał/a:
napek napisał/a:
Ja gdzieś czytałem, że nie widać różnicy i tylko dlatego wkleiłem Ci ich stronkę bez dodatkowych wyjaśnień. Mam od nich taśmy na nadgarstki i jestem zadowolony. Mam spore problemy ze stawami ostatnio, boli mnie każdy staw, każda kość - nawet jak chodzę. Z nadgarstkami miałem ten problem, że przy mocnym ściśnięciu sztangi/drążka przy puszczaniu ręce przeszywał mi ból, jakby nadgarstki miały pęknąć. Pomogło.


napek mialem identyczny problem kiedys z nadgarstkami. paski ci tylko pozwola cwiczyc ale problem bolu zostaje. jak dla mnie to problem w slabo rozwinietych przedramionach i kiedy robisz biceps boli bo sa przeciazenia . odkad zaczalem robic systematycznie przedramie problem zniknal i bol tez. a przy okazji pewniej chwytasz sztange przy wiekszych ciezarach.


W ogóle nie robię nic na biceps, ale podejrzewam, że ten najbardziej wyraźny ból przy drążku spowodowany był angażowaniem łapy w podciąganiu na drążku. Dzięki za info, dodam coś na przedramię lajtowo pomiędzy cięższymi seriami wymiennie ze szrugsami/facepullsami.
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pią Kwi 13, 2012 12:54 pm     

Bóle kości/stawów mogą być spowodowane zakwaszeniem organizmu, który przy zjadaniu dużej ilości białka często występuje. Druga przyczyną może być przetrenowanie organizmu.
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11