Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Michael83

SOGI: 175

świerzak

Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 148
  Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 11:26 am     

to co białko i gainer 4kg mimo że wypuszczone pod marką PXS są podróbkami albo gdzie indziej robione ?
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 11:42 am     

potwierdzam wypowiedź małego666 co do białka i gainera 4kg.
dodam że mam otwarte oba i żaden z nich nie ma nic wspólnego z jakością suplementu który wychodził dawniej.
inne suplementy 1 liga :idea: :!:
 
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 12:18 pm     

szkoda tylko ze prawdziwa marka PXS z siedziba w hamburgu nic nie wie i nie ma nic wspolnego z produkcja z usa. malo tego na poczatku jak wychodzily te produkty nowe z usa to jeszcze na etykiecie nie bylo zmiany adresu siedziby na usa. to ja sie pytam what the fuck? nikt tego nei wyjasnil nigdy i nie wyjasni albo wcisnie scieme jakas. ktos swoje lody kreci czy co? firma od zasze byla niemiecka. a odkad zaczeto krecic te nowe produkty nagle juz jest USA. mimo ze ta z siedziba w hamburgu dalej produkuje to co od dawna produkowala. to o co tu biega. to co są 2 firmy PXS?

co do bialek i gainera smaki sa inne w ktorejs partii to fakt. pialem do pxs to mowili ze skład jest ten sam jesli chodzi o wartosci. czekolada i truskawka smakuja ok. bialko vanilia jak kto lubi. mi np nie podchodzi. ale kumpel zamienil sie ze mna bo jemu truskawka nie pasowala a vanilie wcina. i czemu nitk o tym nie pisał przez tyle czasu. nagle od 2lat jest syf a przez 2lata nikt nie mowil nic?
 
 
       
mały666 

SOGI: 1058

MASTER

Pomógł: 43 razy
Wiek: 46
Dołączył: 17 Wrz 2008
Posty: 1130
Skąd: łódź
  Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 2:16 pm     

fajnie tomczer ze podzieliles sie z nami wynikami swojego sledztwa,napewno sa wiarygodne o wszechwiedzacy heh.. nie rozumiem tylko dlaczego sprzedajesz to bialko praktycznie po kosztach skoro jest takie dobre..
_________________
http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be
http://www.youtube.com/watch?v=4AfK42_vtI0
 
 
       
Michael83

SOGI: 175

świerzak

Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 148
  Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 2:57 pm     

na Gainerze 4kg który do mnie dotarł z przody jest napisane: Producent by: Hansa Vital Lab Hamburg Germany natomiast po boku: Manufactured for PowerXsport by HANSA VITAL GmbH Gustaw-Knust-Strasse 16 20539 Hamburg Made in Germany

Na białku po boku też jest: Manufactured for PowerXsport by HANSA VITAL GmbH Gustaw-Knust-Strasse 16 20539 Hamburg Made in Germany

Na BCAA: Manufactured in the Germany HANSA VITAL GmbH Gustaw-Knust-Strasse 16 20539 Hamburg

Ile wody/mleka dodać na 100g Gainera a ile na 30g Białka?

Przetestuje dzisiaj gainera i białko i dam znać jak ze smakiem i rozpuszczalnością.
 
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 3:28 pm     

ale panika widac, byla walnieta ktoras linia protein starego pxs. ale nie ma co szufladkowac bo niektorzy moga miec dobra proteine a inni kislowata...

co do gainerow to u mnie 4kg bylo ok.

kretki, bcaa i amino 1600 po staremu.
_________________
 
 
       
vhailor

SOGI: 1851

MASTER
don Corleone


Pomógł: 5 razy
Wiek: 33
Dołączył: 22 Sie 2008
Posty: 1667
  Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 5:39 pm     

a ja z białek mogę polecić fitmax whey protein 81+ czekoladka bardzo smaczna , regeneracja spoko. Akurat miałem w bdb cenie więc wziąłem.
_________________
Nie ma op*erdalania się !

dziennik:
http://forumsportowe.us/v...p?p=68862#68862
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 7:01 pm     

mały ja kupilem hurtem. przeciez nie bede ludzi w balona robił wciskajac im te ceny sklepowe. a mysle ze dobrze wiesz ze ceny pxs detal to 2x hurt. ja kupilem wiecej i to co sprzedam to tylko zeby mi sie zwrócilo za to co sam zjem. przeciez nie bede zarabił 100zł na kazdej puszczce
 
 
       
Michael83

SOGI: 175

świerzak

Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 148
  Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 8:36 pm     

wypiłem 100g tego Gainera 4kg po treningu i był ok. Nie za gęsty, nie za słodki więc chyba jest w porządku.

Co do białka. Rozpuściłem 30g z 250ml wody w shakerze. Konsystencja lekko gęsta, smak lekko waniliowy nie za słodki.
 
 
 
       
kleju45 

SOGI: 1796

MASTER
mistrz patelni :D


Pomógł: 11 razy
Wiek: 39
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 1801
Skąd: Podkarpacie
  Wysłany: Śro Kwi 25, 2012 11:21 pm     

pokażesz mi jutro to Ci powiem czy fake czy oryginał ;)
_________________
"Trenuj ponad ból,
śmierć będzie twoim jedynym wybawieniem."
J. Weider
 
 
       
sport- hamburg
[Usunięty]

SOGI: 52


  Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 8:38 am     

jaki fake kleju? fake jest ten z hamburga czy ten z USA, a moze juz stachu z mietkiej w piwnicy klepia. bo rozumiem ze fake sa tylko bialka i gainery a mono i bcaa juz nie tak?
 
 
       
Michael83

SOGI: 175

świerzak

Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 148
  Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 8:55 am     

po czym poznasz czy fake czy oryginał? :)
 
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 9:10 am     

ja pierdole, ludzie , nie wciskajcie kitu. NIE MA ZADNYCH FAKOW PXS!!!

SA TYLKO 2 ROZNE LINIE Z DWOCH ROZNYCH LABOW.

JUZ BYL O TYM TEMAT KIEDYS I KTOS Z ZARZADU SIE WYPOWIADAL WTEDY.
_________________
 
 
       
Michael83

SOGI: 175

świerzak

Dołączył: 31 Mar 2011
Posty: 148
  Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 9:37 am     

Borkow66 tak z czystej ciekawości zapytam. Jak rozróżnić z której linii jest partia i czy różnią się suple między sobą?
 
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Kwi 26, 2012 10:29 am     

Borkow66 napisał/a:
ja pierdole, ludzie , nie wciskajcie kitu. NIE MA ZADNYCH FAKOW PXS!!!

SA TYLKO 2 ROZNE LINIE Z DWOCH ROZNYCH LABOW.

JUZ BYL O TYM TEMAT KIEDYS I KTOS Z ZARZADU SIE WYPOWIADAL WTEDY.



Powerxsport napisał/a:


W firmie pxs nastapil maly rozłam.

Dotychczasowe produkty Powerxsport z labolatorium Hansa spelnialy nasze oczekiwania ale po zaskakujacym sukcesie Powerxsport zarzad postanowil isc o krok dalej i wprowadzic wiecej produktow o jeszcze lepszej jakosci.

Labolatorium Hansa nie byla w stanie sprostac takim wymaganiom dlatego wiekszosc ludzi z zarzadu odeszla do najlepszych
labolatoriow na swiecie mieszczacych sie w usa oraz niemczech.

Rok temu firma pxs znalazla duzego inwestora w usa dzieki temu nastapil wiekszy rozwoj firmy i mozliwosc wspolpracy z najnowszymi labolatoriami

Inwestor nie zyczy sobie ujawniania swoich danych osobowych
firma rowniez nie bedzie podawala gdzie produkuje swoje suplementy z przyczyn jakim jest tajemnica handlowa

Zdajemy sobie sprawe z paru niedociągnięć miedzy innymi,ze strona www.powerxsport.us jest ciagle w budowie ale nawal pracy i ciagle nowe pomysly spowodowaly pewne opoznienia.

Rekompenstatom jest najwyzsza jakosc naszych produktow o czym juz niejednokrotnie sie przekonaliscie
Najlepsze surowce z najlepszych labolatoriow bez zadnych wypelniaczy tylko 100 % surowca



Pozdrawiamy
Zarzad Powerxsport
_________________


 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 11