Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
   Wysłany: Śro Cze 20, 2012 11:08 am   TEST SPONSOROWANY - Controlled Labs+ by Rashes  



WSTĘP

Dziękuję Moderatorom za wybieranie między innymi mnie do testów, a także Pitbullshop_us za suple. Od połowy kwietnia do czerwca byłem na praktykach studenckich co wiązało się z wieloma utrudnieniami, niektóre sprawy mnie przerosły i forma się krótko mówiąc zjebała - zwyczajnie pare kilo czystego smalcu więcej na dupie i bebzonie. Szczęśliwie mam to za sobą, motywacja wróciła i zaczynamy spowrotem napjerdalać!
PS. Może nie mam sikorkowego flow rodem z undergroundu czarnobylskiej zony ale lipy nie będzie!

CEL:
Powrót do formy, poprawa sylwetki, w miarę możliwości poprawa osiągów siłowych.

SUPLEMENTACJA:



White Blood 2
http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=628

Blue Gene
http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=605

Purple PsyKO
http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=607

White Flood
http://pitbullshop.us/ind...oduct&prod_id=5

Green MAGnitude
http://pitbullshop.us/ind...oduct&prod_id=3

PUMP-BOL
http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=578

Beta-Alanine
http://pitbullshop.us/ind...uct&prod_id=618

DAWKOWANIE:

Po konsultacji z 666 i JOR5em dawkowanie ustaliliśmy w dość niecodzienny sposób:
White Blood 2 - 3 tabl na czczo
Blue Gene - 5 tabl przed treningiem, w nt po południu
Purple PsyKO - 1 porcja mieszana z wodą, w trakcie treningu
White Flood - co kilka treningów dla odmiany saszetka (2 porcje)
Green MAGnitude - 1 porcja na czczo, 1 przed treningiem
PUMP-BOL - 1 porcja przed treningiem, w nt po południu
Beta-Alanine - 2g przed treningiem

BCAA PXS - 2 tabl na czczo, 2 tabl z gainerem
Gainer PxS - wymieszany z L-leucyną PxS, 80-100g po tren.
Premium Pro - wg. braków w diecie

DIETA:

7:00 - Omlet: 350ml białek, 100g płatków owsianych górskich, 20g rodzynek sułtańskich, cynamon, 1-2 tarte jabłka
10:00 - 150g piersi kury, 50g ryżu basmati/dziki, łyżka oliwy z oliwek, papryka/ogórek konserwowy/ogórek/marchewka/pomidor
13:00 - jw.
16:00 - jw.
17:00 - trening + aero/aero
19:00 - jww.
22:00 - serek wiejski/białko

Standardowy układ co 3h, jak się coś opóźni czy przyspieszy to tragedii nie będzie.

TRENING:

Intuicyjny (Pon,śr,pt - jak się uda to czasem będzie rano i wieczorem), ciężkie ćwiczenia, superserie, serie łączone, ruchy oszukane, negatywy, drop serie, serie ze stoperem, trisety, quadsety w zależności od nastroju.

WYMIARY:

Wiek
23 lata
Waga
93 kg
Wymiary
Klata 120cm
Barki 134cm
Biceps 43cm
Przedr. 36cm
Udo 66cm
Łydka 43cm
Brzuch 95cm
Talia 89cm

Wyniki siłowe
Wl 4x120kg
Przysiad 6x120kg
MC 4x160kg

FOTY:

Przód luz:

Tył luz:

Bok luz:

Bok tric:

Najszerszy przodem:

Najszerszy tyłem:

Biceps przodem:

Biceps tyłem:

Nogi:
Ostatnio zmieniony przez Rashes Czw Cze 21, 2012 9:29 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
       
sikora 

SOGI: 2041

MASTER
aka 999


Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2010
Posty: 1339
  Wysłany: Śro Cze 20, 2012 11:09 am     

paczki pomyliliście, więcej miało iść do mnie lokurvaa
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Cze 20, 2012 11:16 am     

przy okazji testu zamówiłem "na później" zestaw z BF9 to chłopaki przy okazji dali do testów :P

Wypiski z dnia będą wieczorem lub rano następnego dnia.
 
 
 
       
napek 

SOGI: 3340

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Wiek: 35
Dołączył: 18 Sie 2010
Posty: 943
  Wysłany: Czw Cze 21, 2012 8:52 am     

No dobrze, a teraz napisz co chcesz osiągnąć i w jakim czasie, czego oczekujesz po tych suplach. Chyba, że to taki test, że pojesz sobie suple, poćwiczysz bez celu i napiszesz jak się je jadło i jak ćwiczyło : )
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Cze 21, 2012 9:26 am     

DZIEŃ 1 (ŚRODA - 20.06.2012r.)

Tego dnia suplementacja nieznacznie się różni od rozpiski, ponieważ chciałem sprawdzić jak white blood 2 sprawdza się przed treningiem, od następnego dnia już wszystko zgodnie z rozpiską. Wyglądało to tak:

Na czczo:

1 porcja GM
2 tabl BCAA PxS

Przed treningiem:

1 porcja GM
5 tabl Blue Gene
3 tabl White Blood 2
2g Beta-alanine

W trakcie treningu:
1 porcja Purple PsyKO

Po treningu:
Gainer PxS 30%
2g L-leucyna PxS
2 tabl BCAA PxS

Dzień:
Zajechaliśmy z dziewczyną na trening do JOR5'a akurat miałem do odebrania 10l białek jaj od piekarza, taniej niż jajka wychodzi. Przy okazji odebrałem z domu moją wagę łazienkową i kuchenną. Odczyty z łazienkowej będę podawał co niedzielę, zaś do kuchennej muszę baterie dokupić bo się wyczerpały, wtedy będę mógł dokładnie kontrolować ile jedzenia wsuwam bo teraz po prostu na oko daje.

Dieta:
100%


Trening:
Suple przedtreningowe poszły około 15-20 minut przed rozpoczęciem ćwiczeń. Pierwsze wrażenie po rozgrzewce - lekko mnie przydusiło, jakby mi ktoś coś położył na klatce, trochę nieprzyjemne uczucie ale przeszło po około minucie. Kiedyś brałem jakiś supel, który podobnie mnie przycisnął ale niestety nie pamiętam jaki to składnik może powodować. (Piszę rano i WB2 poszła porcja na czczo i tego uczucia nie było teraz więc, może coś z blue gene? - zobaczymy po południu)

Przyznam, że JOR5 mnie wczoraj zajechał jak szmate na tym treningu praktycznie się zżygałem (złapałem w zęby lokurvaa )

Plecy + Biceps:
1. Podciąganie na drążku z odciążeniem [15x-64kg/12x-50kg/10x-50kg/10x-36kg+8x-64kg]
2. Martwy ciąg [8x40kg/6x60kg/6x100kg/4x140kg/4x170kg]
3. Wiosłowanie sztangielką z podparciem w opadzie tułowia [12x35kg/10x42,5kg/10x45kg/8x50kg]
4. Przyciąganie półsztangi-T w opadzie z oparciem [15x15kg/12x25kg/10x35kg/8x45kg/6x50kg+5x35kg+6x25kg+8x15kg]
5. Potrójna seria ze stoperem: Ściąganie linki wyciągu górnego prostymi rękoma [3szt] + Ściąganie drążka wyciągu górnego szerokim nachwytem [6szt] + Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie chwytem młotkowym [6szt] (nie mam pojęcia ile serii było, bo prawie zemdlałem)
6. Odwrotny drop set: Uginanie ramion sztangą łamaną stojąc [5x22kg+10x32kg+15x37kg/5x22kg
+10x32kg+10x37kg/5x22kg+10x32kg+8x37kg] - choć pewności nie mam co do ostatnich bo byłem półprzytomny
7. Seria ze stoperem: Uginanie podchwytem sztangielek siedząc [9kg]

Największym zaskoczeniem okazał się dla mnie Purple PsyKO - pijąc w trakcie treningu co kilka serii kilka łyków wydawało mi się jakby następna seria szła lżej. Ogólnie mało piję płynów podczas treningu i zmieszanie tego z 0,5 litra wody, okazało się dla mnie dość dużą ilością - na następny trening zmieszam z mniejszą ilością, smak lekko kwaśny i słodki pod koniec trochę zamulał.
 
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Cze 21, 2012 9:48 am     

napek napisał/a:
No dobrze, a teraz napisz co chcesz osiągnąć i w jakim czasie, czego oczekujesz po tych suplach. Chyba, że to taki test, że pojesz sobie suple, poćwiczysz bez celu i napiszesz jak się je jadło i jak ćwiczyło : )


Poprawa sylwetki jak pisałem we wstępie co było ostatnią bolączką, siła to sprawa drugorzędna ale jest to test więc w podsumowaniu zobaczymy jaki będzie progres. Czas? - do wyczerpania towaru. Czego oczekuję? Nawet się nad tym nie zastanawiałem, w podsumowaniu zobaczymy do czego ten towar jest zdolny. Supli jest niemało więc liczę na zwiększoną regenerację, 8 godzinną pompę, zwiększenie siły, poprawę sylwetki ( czyli to co producent deklaruje w opisie).
 
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Czw Cze 21, 2012 12:16 pm     

Patrząc na zdjęcia to bym zacząłbym od odjęcia trochę kcal.

Intuicyjny (Pon,śr,pt - jak się uda to czasem będzie rano i wieczorem), ciężkie ćwiczenia, superserie, serie łączone, ruchy oszukane, negatywy, drop serie, serie ze stoperem, trisety, quadsety w zależności od nastroju.


Trening też do zmiany wg mnie. Te wszystkie superserie, łączone, drop serie itp są dobre na zpompowanie na treningu i nic poza tym. Ułóż sobie porządną rozpiskę treningu opartego głównie na ćwiczeniach wielostawowych, wykonywanych na sztangach/gryfach i co najwyżej jedno ćwiczenie izolowane na koniec treningu.

Powodzenia
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Cze 21, 2012 12:28 pm     

odjęcia kalorii? zupełnie się nie zgadzam to jest praktycznie dieta na redukcję! Dla poparcia dodam że waga podana w teście to dane z niedzieli, na diecie jestem od soboty około - dziś na czczo waga 90,7kg - chyba jednak nawet mało kcal?

Co do treningu to również niestety stałe rozpiski to tylko baza ale żeby mięsień był stale zaskakiwany to trzeba zmieniać ten trening, zamierzam wprowadzić kilka podstawowych ćwiczeń do planu ale 1-2 ćwiczenia będę zmieniać co tydzień.

Odpowiednie ukrwienie mięśnia podczas ćwiczeń czyli pompę uważam za podstawę treningu skierowanego na rozbudowę większości mięśni i u mnie sprawdza się to doskonale.
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Cze 21, 2012 12:40 pm     

eeeeeee,dla każdego co innego...
mnie się taki trening tez nie podoba - ale skoro na Ciebie działa to super.
 
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Czw Cze 21, 2012 12:44 pm     

Rashes napisał/a:
odjęcia kalorii? zupełnie się nie zgadzam to jest praktycznie dieta na redukcję! Dla poparcia dodam że waga podana w teście to dane z niedzieli, na diecie jestem od soboty około - dziś na czczo waga 90,7kg - chyba jednak nawet mało kcal?

Ja nie wiem ile jadłeś przed testem bo nie napisałeś, czy zwiększyłeś/zmniejszyłeś, czy lecisz tą samą ilość kcal. Ja widzę zdjęcia i widzę zalanego gościa.
Rashes napisał/a:

Co do treningu to również niestety stałe rozpiski to tylko baza ale żeby mięsień był stale zaskakiwany to trzeba zmieniać ten trening, zamierzam wprowadzić kilka podstawowych ćwiczeń do planu ale 1-2 ćwiczenia będę zmieniać co tydzień.
Odpowiednie ukrwienie mięśnia podczas ćwiczeń czyli pompę uważam za podstawę treningu skierowanego na rozbudowę większości mięśni i u mnie sprawdza się to doskonale.


Kto ci takich bzdur naopowiadał? A piszesz jeszcze, że się to sprawdza, ale tego nie widać na zdjęciach.
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Cze 21, 2012 1:11 pm     

Nie wiem czy ktoś czytał wstęp ale jak pisałem 2 miesiące byłem na praktykach i diety prawie nie było, treningi ledwo 2 razy w tygodniu jak się udało. Sylwetka jest zjebana wiem o tym ale także znam swój organizm i wiem co robię. Ponadto stosuję w większości ten same założenia treningowe co JOR5 i będę się tego trzymać. Myślę że w podsumowaniu foty porównawcze powiedzą same za siebie czy miałem rację. Jeśli naprawdę chcecie to rozpiszę podstawową rozpiskę ale te 1-2 ćwiczenia zawsze będę zmieniał lub ich kolejność bo to dla mnie podstawa.
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Cze 21, 2012 2:13 pm     

a nie chcesz w ramach tego testu polecieć innym treningiem?też zaskoczysz mięśnie !!!
nie obraź się i nie myśl że krytykuje niepotrzebnie ale to co dobre dla JOR5 nie musi być dla Ciebie tak samo dobre...
jesteście na innych etapach rozwoju i wszystkiego innego więc ...
może warto by było bardziej do podstaw wrócić.bo ten trening raczej nie dla Ciebie...
 
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Cze 21, 2012 2:14 pm     

p.s. czytałem jak wracasz do treningu i pamiętam z czym wtedy startowałeś.
 
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Cze 21, 2012 3:06 pm     

lysy

Może nie do końca jasno się wyraziłem, wczoraj przyjechałem do JOR5a na trening ale on ze mną nie ćwiczył tylko mówił co mam robić, w końcu jest instruktorem na siłowni. Fakt uważam, że lekko przegiął ale to ja chciałem martwy robić i to przez niego tak spuchłem lokurvaa ale teraz chcę odrobić trochę siły w ciągach i priorytetem jest grubość pleców. Trening układam sobie sam ale nie używam wszystkich metod stosowanych przez JOR5a bo nie każda się u mnie sprawdza (od 7 lat ćwiczymy razem lub konsultujemy się więc JOR5 też wie co na mnie działa), stosuję metody treningowe którymi jestem w stanie doprowadzić mięsień do upadku, spompować się i następnego dnia czuć że ćwiczyłem. Chętnie wysłucham propozycji treningowych, być może niektóre zastosuję ale uwierzcie mi że ogromną ilość już sprawdziłem i wiem co jak na mnie działa. Jak np biceps potwornie spompuje w 6 ruchach tak na triceps potrzebuję już ponad 15 często. W teście chcę używać sprawdzonych metod, bo a nuż spróbuję w teście metody która na mnie nie zadziała i efekt będzie mierny. :-)
 
 
 
       
vir88 

SOGI: 5623

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 10 Paź 2011
Posty: 165
  Wysłany: Czw Cze 21, 2012 5:37 pm     

Ile masz stażu 7 lat czy więcej ?
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 10