Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Lip 07, 2012 1:09 pm     

poporstu takie zawody trzeba zlewac i na nie nie jezdzic. Sa inne ciekwasze alternatywy, gdzie szanuje sie zawodnikow a nie dzialaczy.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Alex666

SOGI: 6

świerzak

Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 6
  Wysłany: Pon Lip 09, 2012 5:45 pm     

Witam ja też uważam że Kirill wycisnoł to poprawnie i naprawde nie wiem czemu się czapiasz? A co do rekordy to napewno brakuje mu mniej niz Tobie... sam jeżdzisz po tych co sie pruja na innych na necia a sam robisz tak samo trzeba bylo jachać do Archangielska i pokazać a nie tu krytykowac ze to jakies brzucho wyciskanie ! i ze na lidze by to nie przeszlo... on przynajmniej nie wychodzil w jakis mega luznych dresach tylko w wełniaku i tyłka nie odrywal a Ty sam wiesz jak bylo... Wycisnoł 315 chwała mu za to. Jest dobry bez dwoch zdan... zrobił pauze na dole trzymał długo zanim padla komenda start wszystko ok... ale zawsze ktos sie musi doczepic... Trzeba było jechac i pokazac na co Cie stac... A tak to ja tez moge mowic jak bym miał gena bral bym ponad 330... daj spokoj... Tobie takiemu zawodnikowi na tym poziomie nawet tak nie przystoi mowic... gość jest leoszy i tyle =ma szanse na rekord...
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lip 09, 2012 7:07 pm     

ty, po kim jezdze? , umiesz czytac o czym piszesz czy czytasz to co chcesz przeczytac ?

czy ja gdzies napisalem ze gosc jest gorszy ? czy jak ? ,
sam nie mam genetyki ktora ma on . czy to jest trudne do pojecia ? , gdybym mial ja z moja wiedza dawno bylbym wyzej ale czegos sie nie da przeskoczyc. to napisalem nie dlatego ze zadroszcze komus wyniku jak sie tobie to wydaje.

ogolnie boj na rekord siwata jest nie do zaliczenia bo jest wziety z brzucha a nie z klatki i to jest to o czym mowa.

i co sugerujesz ze ja odrywam tylek bo wychodze w luznych dresach? hahaha dawno sie tak nie usmialem.
druga sprawa na lidze akurat na 3 rzutach nie mialem zadnej formy i co z tego byla to tylko zabawa dlatego bylem w luznych dresach. nie bylo czego pokazac wiec mozna sie ubrac jak na zwykly trenig. proste.

wiesz jak jestes takim znawca tematu to pokaz kim jestes i co potrafisz wogole, a pozniej pisz bo jak narazie to tylko szczekac umiesz co widac i nic pozatym.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Alex666

SOGI: 6

świerzak

Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 6
  Wysłany: Pon Lip 09, 2012 7:35 pm     

To po co porownujesz lige do tamtych zawodow ?? przeciez to nie ta klasa... ja nie uwazam sie za znawce... po pierwsze a napisalem tak dlatego ze czapiasz sie jego ze niby z brzucha wycisnol ?? Tylko ze to tylko twoje zdanie... Na lidze dobijales sztange i sam wiesz jak bylo... wpozo nie miales formy... 6miesiecy zdaza sie ale on w rok z 303 pojechal na 315 i pewnie to poprawi bo jes jeszcze mlody i tam mu nikt nie zarzucil ze z brzucha wyciska... a jak na lidze dla Ciebie byl tyrening to mogles tez z brzucha walnac 315... To sie tylko tak mowi ale to co on zrobil moim zdaniem wycisnol czysto to jest wyczyn... i ja mysle ze spokojnie pobije ten rekord bo jeszce dobry wiek... i ma na to czas tylko nie tym ktorym nie jest to chyba dane strasznie sie czapiaja... ja ine jestem znawca takim jak TY ! i pierwszy raz sie spotkalem zeby ktos sie czepial tak czystego boju ! alr to tylko moje zdanie... Mowisz jak bys mial gena byl bys wyzej ! skad Ty to mozesz wiedziec jak by bylo... sam dazysz zeby isc do przodu i widzisz ze to nie latwa sprawa... bo 6miesiecy masz niby spadek formy... dobra nie wazne... moim zdaniem nie oderwal posladkow zatrezymal sztange wycisnol zaliczyl wszystko ok. ja tam nie widze ze z brzucha... ale chodzi Ci pewnie ze to jest krotszy ruch... tak mysle... a co do rekordy to film na YT sam wiesz jakiej jewst jakosci... i chyba nie ma tam az tak dlugiego stopu na dole jak w rosji...
 
 
       
Alex666

SOGI: 6

świerzak

Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 6
  Wysłany: Pon Lip 09, 2012 7:38 pm     

Ty sie czepiasz genetyki... a mysle ze masz b.dobre wynjik tylko poprostu nie jest Ci dane cisnac wiecej i koniec... moze wiecej juz nie zrobisz... Wez pod uwage ze jak bys mial tez innego dena moze bys cisnol mniej... nie jest zbyt wielu ludzi ktorzy cisną 300... ale niektorzy robia to z waga ponizej 110 kg
 
 
       
Alex666

SOGI: 6

świerzak

Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 6
  Wysłany: Pon Lip 09, 2012 7:42 pm     

Ted Arcidi tez mial nie zaliczone 330 bo niby miał niedoprost jednej reki... a tez czysto wyciskał. O ile sie nie myle zaliczyli mu tylko 705funtow
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lip 09, 2012 8:05 pm     

Ted Arcidi mial 327,5 nie zaliczone za rzekomy nie doprost. jak bylo naprawde pewnie wie on sam i nie nam tu o tym gdybac.

porownanie ligi to battle of champions nie ma tu nic do rzeczy i nie da sie porownac tych zawodow. zreszta battle of champions bylo ukierunkowane raczej na show.

dalej czy ja gdzies napisalem ze ruski jest kiepski i ma slabe wyniki ? nie jest kozakiem mega i silny.

jak na lidze byl trening , robiony bez formy to jak moglem podchodzic nawet pod ciezkie serie ktore robie i jak moglem podejsc pod 317,5 moje rekord ? to po co te sugestie z toweje storony ?

widzis co do mojej gnetyki to wiem ze jest przecietna. co do moeje wiedzy i dosiwadczenia to wiem ze jest nieprzecietne i duzo osob ktore trenowaly wczesniej same i pozniej trenowaly pod miom okiem robily duze postepy ku ich zdziwieniu ze mozna.
a skad moge wiedziec jakby bylo bo mam wiedze i umiem myslec stad wiem ze jakbym ial gen to bym byl wyzej. widze ze to jest przez niektorych nie pojete.

ruski nie zmienil swojej techniki to widac , a dokladniej ze walil z brzucha tez widac tylko trzeba umiec to dostrzec a niektorzy jak maly i ty nie umiecie tego zrobic.

zeby pobic rekord trzeba go zorbic z klatki nie z brzucha. tyle wiem. nie wustalam zasad.

pisze raz jeszcze , ladnie szczekasz i tylko szczekasz. wez przedstaw sie i pokaz co mozesz , tylko ze nie masz pewnie jaj...
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Alex666

SOGI: 6

świerzak

Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 6
  Wysłany: Pon Lip 09, 2012 8:18 pm     

ja nie krytykuje sarcheva za złe wycisniecie... I dziwi mnie to ze ty sie czepiasz...
a co do twoich niby 317,5 to nie wnikam czy to wycisnoles tak czysto jak ruski...
Moim zdaniem nie potrzebnie sie czepiasz jego podejscia ! bo widzisz ja ci powioedzialem ze sam wiesz jak bylo na lidze i to nie jest przyjemne co ??
 
 
       
donpitbull

SOGI: 3289

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Wrz 2008
Posty: 1651
  Wysłany: Pon Lip 09, 2012 8:20 pm     

666
Planujesz teraz jakieś przygotowania, by spróbować dojść do rekordu, czy teraz masz inne plany?
_________________
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lip 09, 2012 8:50 pm     

donpitbull napisał/a:
666
Planujesz teraz jakieś przygotowania, by spróbować dojść do rekordu, czy teraz masz inne plany?


narazie mam duzy stres zwizany z jedna moja prywatna sprawa urzedowa... i mnie zrzra to i niepozwala robic absolutnie zadnych wynikow. narazie trenuje na szczescie. takze ciezko mi powiedziec co kiedy bede i chial zrobic. zycie jest takie w tym dziekim kraju niestety ze czlowiek ma na swojej drodze pelno zle zyczacych osob.


Alex666 napisał/a:
ja nie krytykuje sarcheva za złe wycisniecie... I dziwi mnie to ze ty sie czepiasz...
a co do twoich niby 317,5 to nie wnikam czy to wycisnoles tak czysto jak ruski...
Moim zdaniem nie potrzebnie sie czepiasz jego podejscia ! bo widzisz ja ci powioedzialem ze sam wiesz jak bylo na lidze i to nie jest przyjemne co ??


widzisz w przeciwienstwie do ciebie ja mam jaja i wyszedlem sobie na lige zrobic trening, kiepski bo kiepski i bylo clakiem mi przyjemnie. nie orbilem tego dla wyniku ani dla popularnosci. to walka ze slabosciami. normalne ... moze co dla pozniektorych ....

krytykuje podejscie ruska bo bylo z brzucha co nie mozna za bardzo wyciskaniem nazwac. ladne wyciskanie to wyciskanie z klatki.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
belmut

SOGI: 465

zawodowiec

Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 379
  Wysłany: Pon Lip 09, 2012 9:55 pm     

Przeciez to widac z ruski wyciska z brzucha, zaden sedzia z IPF nie zaliczylby tego jako rekord swiata, ale w innych federacjacjach zaliczaja.
Jak bedzie chcial bic rekord Mendelsona to bedzie musial zjienic technike
:mrgreen:

Alexx666nie krytykuje tylko wyrazam swoja opinie :mrgreen:
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Lip 09, 2012 10:47 pm     

ojnojjoj,,Panie Alex, rozumiem ze zalogowales sie po to zeby podkrecic. ok ale skoro juz zaczales toi skoncz z twarza i pkaz swoje wyniki skoro uderzarz juz tak szeroko i jestes taki poziom - professional to rozumiem ze chcesz pogadac o mega wynikach...? moze sie jakos przedstaw i swoje wyniki bo moze nie wiemy z kim mamy do czynienieia.

ps. Rsuki kozak ale na rekord swiata to nikt by tego nie zaliczyl i to twoja niewiedza a nie czepianie sie innych chlopie...
_________________
 
 
       
Alex666

SOGI: 6

świerzak

Dołączył: 09 Lip 2012
Posty: 6
  Wysłany: Pon Lip 09, 2012 10:51 pm     

Tych federacji i rekordow to pewnie jest tyle ze ciezko zliczyc...
i taj jak mowie moim zdaniem wycisnol to czysto... nie jestem ekspertem tam mu zaliczyli...
jestem ciekaw czy ty jak wyciskałes swoje 317,5 tez zrobiles palze na dole...
a propo na rekordzie mendelsona tez chyba za bardzo nie widac gdzie kladzie sztange i jakosc obrazy tez nie bardzo. tez tego nie rozumiem taka impreza a czym to krecili ?
i jak piszecie ze sedzia by mu tego nie zaliczyl to bez kitu jestem w szoku. to po co te zawody ??
to te winiki to wszytko lipa ??
chyba za duzo jest tych federacji kazda ma inne przepisy... chore...
 
 
       
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Wto Lip 10, 2012 9:31 am     

belmut IPFu w to nie mieszaj bo oni nie zaliczliby ani Mendelsonowi ani Sarychevowi ani 666
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=e9ake0ZxbiE
 
 
       
sunclub

SOGI: 182

profesjonalista

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 772
  Wysłany: Wto Lip 10, 2012 10:33 am     

ryba napisał/a:
belmut IPFu w to nie mieszaj bo oni nie zaliczliby ani Mendelsonowi ani Sarychevowi ani 666


a mi sie wydaje ze temu ostatniemu to zaliczali, i to nie raz :cool:



Tu chodzi o to ze gdyby te wszystkie rekordy nie byly bite z roku na rok to zrobilaby sie monotonia, i sponsorzy zaczeliby sie wycofywac z biznesu w ktorym nie dzieje sie nic nowego. Walka Malana i Yarymbasha przyciagnela tam tlumy ludzi, juz nie mowiaz o wyciskaniu . Mozna powiedziec ze zawody byly organizowane prywatnie a dolaczylo sie do nich miasto, i zapewne tez pod wplywem paru towarzyszy :lol:

Gdyby w cyrku pokazywali nam non-stop to samo to byscie chcieli tam chodzic z waszymi dziecmi? Przeciez bylaby to strata czasu..

A tak wg to zawody byly u ruskich gdzie zycie sedziego jest warte tyle co litr wodki :573:
_________________

 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 11