Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
solaros

SOGI: 1837

zawodowiec


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 313
  Wysłany: Czw Sie 16, 2012 9:07 pm     

sorki pany ale tydzine temu urodzil mi sie synek




....+ kilka innych zmian = 0 czasu dla siebie,wiec test na razie jest w zawieszeniu
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Czw Sie 16, 2012 9:42 pm     

Gratulacje solaros
_________________


 
 
       
GIGNFR78 

SOGI: 499

zawodowiec

Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 433
  Wysłany: Pią Sie 17, 2012 8:06 am     

Gratulacje Solaros
_________________
http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Sie 17, 2012 10:18 am     

He he, super!!! Mój ma prawie 4 miesiące i już zapomniałem co znaczy spokojny i długi sen :mrgreen: GRATULACJE!!!
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 42
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Sie 22, 2012 11:46 am     

Gratki Solaros,

ps1. mimo ze nie jestem zwolennikiem niektorych supli ktore uzywasz to test mi sie mega podoba , jest to w zasadzie idealny , przejrzysty przyklad jak powinien wyglac fajnie czytelnie wygladajacy tescik a zarazem mily dla oka z konkretnym opisem .

ps2. masz tu solaros troche sogow za fajna robote i zarazem na zachete,

pozdrawiam..
_________________
 
 
       
Martainn

SOGI: 1021

zawodowiec

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 367
Skąd: Piła
  Wysłany: Pią Sie 24, 2012 10:33 am     

Cytat:
solaros testowales black mambe?>mocniejsza niz hellfire?

Wiem, że post 100 lat temu, ale mam porównanie to mogę coś napisać. Hellfire strasznie mnie telepał. Taka mocna ćpalnia, ale naprawdę mocna. I trzymał kilkanaście godzin. Jak walnąłem o 6 rano przed pracą to trzymał nawet do 22. Potliwość ogromna, kocnentracja ogromna (ale i dziwne rozkminy) i wytrzymałość też ogromna. W zasadzie to brak zmęczenia po 15 km biegu. Jednym słowem gdyby nie to telepanie to byłoby mega dobrze. Ale ze względu na telepanie będę to dawał tylko na najtrudniejsze treningi.
Black Mamba pobudzenie niezłe, bez telepania, potliwość też zwiększona, ale działanie odczualne 3-4 godziny, a więc nawet porównania nie ma. W spalaniu porównania nie mam bo za krótko. Black Mambę jadę codziennie (aha, nei ma małej fai, jak po Hellfire), a Hellfire na razie wcale.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Sie 25, 2012 5:29 pm     

Martainn napisał/a:
Cytat:
solaros testowales black mambe?>mocniejsza niz hellfire?

Wiem, że post 100 lat temu, ale mam porównanie to mogę coś napisać. Hellfire strasznie mnie telepał. Taka mocna ćpalnia, ale naprawdę mocna. I trzymał kilkanaście godzin. Jak walnąłem o 6 rano przed pracą to trzymał nawet do 22. Potliwość ogromna, kocnentracja ogromna (ale i dziwne rozkminy) i wytrzymałość też ogromna. W zasadzie to brak zmęczenia po 15 km biegu. Jednym słowem gdyby nie to telepanie to byłoby mega dobrze. Ale ze względu na telepanie będę to dawał tylko na najtrudniejsze treningi.
Black Mamba pobudzenie niezłe, bez telepania, potliwość też zwiększona, ale działanie odczualne 3-4 godziny, a więc nawet porównania nie ma. W spalaniu porównania nie mam bo za krótko. Black Mambę jadę codziennie (aha, nei ma małej fai, jak po Hellfire), a Hellfire na razie wcale.


dzieki
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
solaros

SOGI: 1837

zawodowiec


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 313
  Wysłany: Śro Sie 29, 2012 5:23 pm     

Borkow66 napisał/a:
Gratki Solaros,

ps1. mimo ze nie jestem zwolennikiem niektorych supli ktore uzywasz to test mi sie mega podoba , jest to w zasadzie idealny , przejrzysty przyklad jak powinien wyglac fajnie czytelnie wygladajacy tescik a zarazem mily dla oka z konkretnym opisem .

ps2. masz tu solaros troche sogow za fajna robote i zarazem na zachete,

pozdrawiam..


dzieki

ostatnie dni masakra jest,0 czasu wolnego,spie po kilka h ale to normalka
nawet jesli mam te 1 czy 2h ok. 20 bo maly spi to silownia jest ostatnia rzecza na jaka mam ochote

tak wiec test w zawieszeniu bedzie jeszcze troche....a moze nawet dluzej
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Śro Sie 29, 2012 5:45 pm     

szkoda ze czasu brak solaros bo test naprawdę dobrze prowadzony wypiski czytelne ,czcionka pogrubiona gdzie ma być ,zdjecia sa to tez wazne zeby to jakos wygladało i sie kupy czymało
Gdyby Borkow66 nie przyznał ci sogów, na koniec testu bys napewno otrzymał za dobre prowadzenie
Jak byłyby jakies testy sponsorowane masz odemnie głos,jak będziesz odwiedzał forum mozesz na głos liczyć
_________________


 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Śro Sie 29, 2012 5:58 pm     

nie dosc ze niesponsorowany to jeszcze najlepszy test ze wszystkich. tak powinno sie prowadzic testy.
_________________
Train like a champion today
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 10