Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 1:28 pm     

a co niby sie zalejesz pijac gainer TYLKO po treningu??

samo bialko nie zregeneruje Ci tak jak weglowodany
 
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 2:51 pm     

JOR5 napisał/a:
leucyna pxs dodana do porcji gainera pxs i 3 tabletek bcaa rowniez pxs to istna bomba regeneracyjna i z cala powaga powiem, ze czlowiek regeneruje sie jak na bombie...


Lubie czytać JOR co piszesz,ale w to nie uwierzę,chociaż wiem co chciałeś przekazać,że jest tak dobre że aż wierzyć się nie chce :P
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 2:54 pm     

przeciez na gh jest lepsza regeneracja niz na bombie nawet lokurvaa koles na tad mial lepsza niz na cypku,mecie i dece :D
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 3:36 pm     

Litwin81 napisał/a:
JOR5 napisał/a:
leucyna pxs dodana do porcji gainera pxs i 3 tabletek bcaa rowniez pxs to istna bomba regeneracyjna i z cala powaga powiem, ze czlowiek regeneruje sie jak na bombie...


Lubie czytać JOR co piszesz,ale w to nie uwierzę,chociaż wiem co chciałeś przekazać,że jest tak dobre że aż wierzyć się nie chce :P


to wez i sproboj niedowiarku.
Kazdy juz widze zapomnial o tesice Treplexxx jak go wyjebalo na suplach PxS a , ktore poprostu dzialaja a nie jak reszty walkarzy nadaja sie do kibla.

http://forumsportowe.us/v...er=asc&start=15
Przysiad 150x1 po 231x1
WL 124x2 po 177x1


TAK dzialaj prawdziwe suple :idea:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Rashes 

SOGI: 278

zawodowiec
DemolitionMan

Pomógł: 9 razy
Wiek: 34
Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 460
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 4:12 pm     

Litwin81 napisał/a:
JOR5 napisał/a:
leucyna pxs dodana do porcji gainera pxs i 3 tabletek bcaa rowniez pxs to istna bomba regeneracyjna i z cala powaga powiem, ze czlowiek regeneruje sie jak na bombie...


Lubie czytać JOR co piszesz,ale w to nie uwierzę,chociaż wiem co chciałeś przekazać,że jest tak dobre że aż wierzyć się nie chce :P


zapewniam, że nie ma tu ani trochę naciągania, a przy połączeniu tego z towarem to jest w ogóle inny wymiar
 
 
 
       
Martainn

SOGI: 1021

zawodowiec

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 367
Skąd: Piła
  Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 6:11 pm     

Do tej pory każdy mnie zalewał. Ale i też jadłem same ścierwa się okazało. Na dobrą sprawę progres wyraźny notuję dopiero od stycznia 2012 a wcześniej walczyłem i gówno z tego wychodziło. Szukałem tego przyczyny. Trening miałem dobry bo trenowałem z ogarniętym gościem. On notował progres znakomity a ja się cofałem albo stałem w miejscu. Siłowo szedłem do przodu ale sylwetkowo było coraz gorzej. Nawet obcięcia kalorii o 500 nic nie dawały. Ja puchłem i tyłem. Wątroba mnie napierdała, ciśnienie wariowało, generalnie w wieku 26 lat miałem wyniki 80 latka. I ważyłem 120 kg przy 170 cm i prawie braku muskli. Jako że był to ostatni dzwonek bo ciśnienie podchodziło pod 180/120 często wydałem w cholerę siepy i porobiłem szczegółowe badania. Wynik był zaskakujący. Mam bardzo dużą a w zasadzie zerową tolerancję na wszelakie zboża, laktozę i wiele innych produktów. Miałem totalnie rozwaloną mikroflorę, która dodatkowo dobijałem kiepskimi jakościowo białkami i gainerami. Na redukcji mimo minusa kalorycznego ja dalej puchłem i tyłem. Lekarz mi wytłumaczył, że przy w zasadzie zerowym trawieniu jest to możliwe. No to wziąłem się za naprawę mikroflory i zainwestowałem w żarcie i białka najwyżej jakości. I na dzień dzisiejszy ważę już 89kg czyli zjechałem ponad 30kg, a mimo redukcji z miesięczną przerwą zanotowałem progresy we wszystkich bojach. Zrobiłem też mini test kilku białek różnych firm (próbki) i stało się to co powiedział lekarz. Już 30 minut po wypiciu byłem na kiblu, miałem też resztki mutant massa i też zaraz byłem na kiblu. Mój organizm jest strasznie wrażliwy na słabej jakości podsypywane produkty. Jak jest tam kiepski surowiec to zaraz lecę na kibel. Stąd moje dość paniczne obawy odnośnie gainerów w ogóle. Ale fakt faktem, że PxS nigdy nie kupowałem więc nie wiem.
A wyniki to już po 3 miesiącach wróciły do normy. Jestem w szoku, że tak mogą niszczyć organizm produkty niskiej jakości. Wyciągnąłem z szafeczki super halo, które zakupiłem kilka lat temu w Pitbullu i nie zawacham się go użyć :-D
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 7:39 pm     

Litwin81 napisał/a:
JOR5 napisał/a:
leucyna pxs dodana do porcji gainera pxs i 3 tabletek bcaa rowniez pxs to istna bomba regeneracyjna i z cala powaga powiem, ze czlowiek regeneruje sie jak na bombie...


Lubie czytać JOR co piszesz,ale w to nie uwierzę,chociaż wiem co chciałeś przekazać,że jest tak dobre że aż wierzyć się nie chce :P


Właśnie od dłuższego czasu wciągam gainera z PxS i BCAA z tej samej firmy i absolutnie nie czuję lepszej regeneracji. Po ostrym treningu zakwasy jak ch.. przez parę dni mimo, że dawkuję 120g. gainera po treningu i 8 tab. BCAA. Nie każdy ma to szczęście żeby go ''wyjebywało'' po supelkach :mrgreen: .
 
 
       
tom

SOGI: 8289

zawodowiec

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 420
  Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 7:51 pm     

no to jest nas dwoch ;)
 
 
       
lysy 

SOGI: 5104

MASTER

Pomógł: 15 razy
Wiek: 47
Dołączył: 20 Sty 2010
Posty: 1534
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 8:19 pm     

ja teraz nawet bez gainera po treningu i napewno bez towaru czuje tak wielką różnice w regeneracji że aż w szoku jestem.
a biore po treningu 3 tabletki bcaa pxs 3 gr leucyny pxs (teraz wiem ile to 3 gr hehehehe) 25 gr izolatu z BBN ,do tego jak nie naszykuje sobie jedzonka to wypijam raz na 2 dni premium pro jako zastępstwo posiłku.innych supli nie biore.chociaż miał iść pump-bol i go zacząłem ale nie moge go z wrodzonego próżniactwa wpleść w jedzenie...
po 6 miesiącach przerwy każdy trening i obolałość po treningu to była niezłą jazda !!!
na pierwszym treningu 125kg nie poszło.dzisiaj na 4 poszło 140kg na ławce.
więc suple działąją jak należy.
po pierwszych treningach regenerowałem się 8 !!! dni.
teraz nie mam takich bóli i pierwsze 2-3 dni obolałości po treningu i mega zakwasów znikneły.
 
 
 
       
xavery123

SOGI: 1444

świerzak

Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 194
Skąd: http://www.gszforum.pl/
  Wysłany: Pią Wrz 07, 2012 9:12 pm     

Czy wysłano do mnie paczkę?
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 12:47 am     

666 napisał/a:
Przysiad 150x1 po 231x1
WL 124x2 po 177x1


Ło qrva lokurvaa takiego progresu to ja przez ostanie 2 lata koksowania nie załapałem lokurvaa

Ale chyba filmiki jakieś były z tego wyczynu ?
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Sob Wrz 08, 2012 12:09 pm     

666 napisał/a:
Litwin81 napisał/a:
JOR5 napisał/a:
leucyna pxs dodana do porcji gainera pxs i 3 tabletek bcaa rowniez pxs to istna bomba regeneracyjna i z cala powaga powiem, ze czlowiek regeneruje sie jak na bombie...


Lubie czytać JOR co piszesz,ale w to nie uwierzę,chociaż wiem co chciałeś przekazać,że jest tak dobre że aż wierzyć się nie chce :P


to wez i sproboj niedowiarku.
Kazdy juz widze zapomnial o tesice Treplexxx jak go wyjebalo na suplach PxS a , ktore poprostu dzialaja a nie jak reszty walkarzy nadaja sie do kibla.



TAK dzialaj prawdziwe suple :idea:


Nie jestem niedowiarkiem,bo suple to nie religia,pewnie działają dobrze i temu nie zaprzeczam,napisałem tylko że porównywanie ich do koksu jest lekko naciągane(mimo iż domyślam się o co chodziło autorowi),bo jakby tak było to po co koksić?
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Martainn

SOGI: 1021

zawodowiec

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 367
Skąd: Piła
  Wysłany: Nie Wrz 09, 2012 9:47 am     

Ja czekam aż BCAA będzie. Teraz wezmę pewnie aminki całodzienne bo dobrze wychodzą, leucynę i PsyKo. Zrobię małe porównanie co lepiej regeneruje. A potem BCAA jak się pojawi bo mega ekonomiczne. Mam jeszcze trochę zapasów z pitbulla sprzed przerwy więc nie jest źle. A sami wiecie, że surowiec jest ważny. Ja mogę testować białka i gainery. Jak surowiec kiepski to zaraz jestem na kiblu. Dziwnym trafem po Premium Pro żadnego odbijania, bąków czy bulgotania. Dobrze się trawi. Próbowałem też to Mr. Big niby z niemiec i też jest wszystko ok, więc raczej surowiec powinien być ok.
 
 
       
Pitbullshop_us

SOGI: 296

zawodowiec

Dołączył: 22 Lis 2011
Posty: 334
  Wysłany: Nie Wrz 09, 2012 10:15 am     

xavery123 napisz mi PW to sprawdze.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Wrz 09, 2012 10:22 am     

Martainn Mr Big i ten drugi wynalazek to jakosc Hansy czyli niemiecki szrot. Do tej pory wlasiciel Vitalmaxa nie mogl scierpiec tego ze ludzie zaczeli sie od niego odwracac i musial tez zaczac miec cos niemieckiego , tylko zeby tez sie pokazac. Tylko widzisz jak sie nie ma pojecia o tym sporcie nic to sie szrot sprzedaje bo jak kots nie ma pojecia o trenigu to gowno bedzie wiedzial o dizlaniu supli. Proste.
Zreszta ta osoba do niedawna cerowala reklamowki majac w sumie niezla kase na Vitalmaxie , ale tak to jest ze pozniej tak sie dobiera towar do interesu jak sie postepuje w soim zyciu.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10