Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
maniasty 

SOGI: 18

świerzak
maniasty

Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 14
   Wysłany: Wto Paź 30, 2012 11:27 am   OPINIE NA TEMAT TAKICH FIRM -MUSCLE PHARM,IRON HORSE  

WITAM.ciekawia mnie produkty creatine concrete firmy Muscle Pharm i high kick iron horsa,potrzebne mi sa opinie ludzi ktorzy mieli z tym stycznosc a nie takich dla ktorych wszystko co nie pxs to gówno :)
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Wto Paź 30, 2012 12:48 pm     

iros horse probowalem kilku suplementów... niestety totalna lipa!
 
 
 
       
gustavomr

SOGI: 8806012

MASTER


Pomógł: 26 razy
Dołączył: 15 Sie 2008
Posty: 13249
Skąd: Poland
  Wysłany: Wto Paź 30, 2012 12:55 pm     

maniasty możesz nie otrzymać odp. na swoje pytanie dlatego ze większość osób kupuje w sklepie,w sklepie za sogi i w Black Friday gdzie brak tych produktów wiec moze byc problem z opinia
_________________


 
 
       
Jwpsz 

SOGI: 67

zawodowiec

Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył: 16 Gru 2009
Posty: 292
  Wysłany: Wto Paź 30, 2012 1:15 pm     

Tez mialem okazje sprobowac. Niewarto
 
 
       
arek

SOGI: 102

świerzak

Dołączył: 15 Maj 2010
Posty: 81
  Wysłany: Wto Paź 30, 2012 1:35 pm     

moja opinia jest inna, jadłem kilka supli Iron horse ,przed treningówka i creatyn turbo oceniam na 5 a high kick i crea fight tak sobie gdzies na 3 .w tamtym czasie jadłem jeszcze kilka supli bo jechałem na mp. więc to może wszystkie razem to dobre połączenie
 
 
       
maniasty 

SOGI: 18

świerzak
maniasty

Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 14
  Wysłany: Wto Lis 06, 2012 2:19 pm     

panowie wyszedł nowy high kick iron horsa i trzepie niesamowiacie,cena przystepna,nie powoduje pompy miesniowej nie ma zbyt duzego mrowienia ale daje uczucie takiego lekkiego pobudzenia wraz z koncentracja o ochota do treningu (mialem probke) zwlaszcza ze sprobowalem jego na sporych zakwasach i wcale nie usmiechalo mi sie trenowac tego dnia dlatego zdecydowalem sie na niego i teraz moge powiedziec ze jestem bardzo zadowolony moze nie w 100% ale w 90%(smak do dupy ale nie to jest wazne) troche chemia zajezdza.
jeszcze ktos by sie wypowiedizal na temat creatine concrete mikrorozdrobnionej firmy muscle pharm i bede wdzieczny
 
 
       
Miniak

SOGI: 2036

świerzak

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 32
  Wysłany: Sob Lis 10, 2012 4:31 pm     

Z Iron Horse nic nie brałem, bo składy są słabe i jakoś w ogóle nie mam zaufania do marki. Właściciel zresztą co innego mówi a potem czyni, czyli najpierw pisze artykuły o gainerach, że praktycznie wszystkie to syf będące tanim cukrem pod postacią maltodektryn + białko z czym się zgadzam, a potem sam wypuszcza taki produkt pod swoją banderą :roll: . Muscle Pharm to inna bajka. Jak na razie nic mnie nie zawiodło, trzymają poziom. Ich kreatynę też brałem, to jest mix niemieckiego Creapure, azotanu i Concreta, jedna z lepszych jakich kosztowałem i ma fajny cynamonowy posmak przez dodatek cinnulinu.
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Sob Lis 10, 2012 7:13 pm     

Iron Horse wypuszcza nową linię produktów,ale to już nie pomysł pana C. tylko Muscle-Power,który stworzył sobie markę.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
maniasty 

SOGI: 18

świerzak
maniasty

Dołączył: 02 Kwi 2011
Posty: 14
  Wysłany: Śro Lis 14, 2012 11:10 am     

panowie pojawilo sie pełno podroebk muscle pharma creatine con-cret,ja prowadze mały sklepik z odżywkami i co druga paczka to wałek zamiast mega rozdrobnionej i 100% rozpuszczalnej sypia zwykła kreatyne juz 3 klientow mi oddalo ale idzie rozpoznac bo oszukana szumi jak grzechotka jak sie nia potrzesie a ta dobra bez odgłosu ,kreatyna 1 klasa
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Gru 09, 2012 1:12 am     

Z tego co ja kojarze Concreta jak mialem to wlasnie ta dobra szumiala jak grzechotka. Sa bardzo grube ziarna. Niesety ta forma krety totlanie sie malo co przyswaja i straszne sranie po nie jest.
Crete mialem jak cos z rak producenta w USA na targach.
Zreszta sama tez firma mogla zejsc na psy i wali do puszek co leci.

Co do Iron Horse to pomylka unikajcie to szerokim lukiem.

Sam MP amerykanska przecietnosc. Bardziej przereklamowana niz dzilajaca.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pon Gru 10, 2012 3:54 pm     

kreta hcl jest tez w c-bolu,to juz jest supel kot,szkoda ,ze juz nie ma chuj wie kiedy bedzie nowy i czy lepsza czy slabsza wersja :roll:
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Gru 10, 2012 9:36 pm     

nie wiem co i jak narazie z Thermolifem. Brak pordukcji.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 10