Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
gregorterm 

SOGI: 35

świerzak

Wiek: 62
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 19
Skąd: Dąbrowa Górnicza
  Wysłany: Pią Lut 03, 2012 11:35 am   Otwarte Mistrzostwa Śląska w WL - Chorzów 10.03.2012r.  

KOMUNIKAT O ZAWODACH
OTWARTE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC CHORZÓW, 10 MARZEC 2012 r.

I. Cele
1. Popularyzacja wyciskania sztangi leżąc.
2. Popularyzacja ćwiczeń siłowych wśród społeczności Chorzowa.
3. Wyłonienie mistrzyń i mistrzów Śląska.

II. Organizatorzy
1. Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w Warszawie.
2. Uczniowski Klub Sportowy „POVER KUŹNIK” Chorzów -
organizator bezpośredni.
3. Śląski Okręgowy Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.
4. Gimnazjum Nr 8 w Chorzowie.
5. Urząd Miasta Chorzów.

III. Termin i miejsce zawodów
1. Termin zawodów: 10 marzec 2012 r. (sobota).
2. Miejsce startu: Sala gimnastyczna Gimnazjum Nr 8 w Chorzowie,
ul. Ks. Czempiela 52.
3. Termin i miejsce odprawy technicznej: 10 marzec 2012 r. (sobota)
godz. 8:00 (w miejscu startu)
4. Termin zgłoszeń: do dnia 06 marca 2012 r., Grzegorz Leski –
tel. 504 120 722
e – mail: grzegorzleski@terminatus.com.pl z podaniem
imienia i nazwiska zawodniczki/zawodnika, dokładnej
daty urodzenia i kategorii wagowej oraz pełnej nazwy
klubu lub na miejscu w dniu zawodów.

IV. Warunki uczestnictwa
1. W zawodach uczestniczyć mogą:
a) kluby sportowe – członkowie PZKFiTS, mający na bieżąco opłacone
składki członkowskie w PZKFiTS; startujący winni okazać ważną licencję
zawodniczą PZKFiTS na rok 2012 lub przedłożyć wniosek o licencję
zawodniczą (do pobrania http://www.pzkfits.pl/komunikaty_dok.htm),
b) zawodnicy i członkowie UKS „POVER KUŹNIK” Chorzów oraz
kandydaci na członków.
2. Opłacone wpisowe w przypadku:
a) zgłoszenia terminowego – do 06 marca 2012 r.:
 w jednej kategorii wiekowej: 40 zł od osoby,
 za start w każdej następnej kategorii obowiązuje wpisowe
w wysokości 20 zł od osoby,
b) zgłoszenia spóźnionego – od 07 marca 2012 r. do dnia odprawy:
 w jednej kategorii wiekowej: 50 zł od osoby,
 za start w każdej następnej kategorii obowiązuje wpisowe
w wysokości 30 zł od osoby.
3. Opłaty startowego przyjmowane będą wyłącznie w biurze zawodów w dniu
10.03.2012 r., od godziny 8.00, przed wejściem na wagę.
4. Okazać ważne indywidualne badania lekarskie.
UWAGA:
Obowiązują wyłącznie indywidualne badania lekarskie; nie będą honorowane
zbiorowe badania lekarskie, wydane dla dwóch lub więcej osób, a osoby
legitymujące się zbiorowymi badaniami nie będą dopuszczone do zawodów.

V. Rywalizacja
1. Rywalizacja indywidualna zostanie przeprowadzona w następujących
kategoriach wagowych:
a) kobiety
- juniorki do 20 lat w kat. OPEN według formuły Wilks’a,
- juniorki do 23 lat w kat. OPEN według formuły Wilks’a,
- seniorki w kat. OPEN według formuły Wilks’a.
b) mężczyźni
- juniorzy do 20 lat w kat. wagowych: 53 ÷ 83 kg (I podgrupa – OPEN
według formuły Wilks’a); w kat. wagowych: 93 ÷ +120 kg
(II podgrupa – OPEN według formuły Wilks’a),
- juniorzy do 23 lat w kat. wagowych: 53 ÷ 83 kg (I podgrupa – OPEN
według formuły Wilks’a); w kat. wagowych: 93 ÷ +120 kg
(II podgrupa – OPEN według formuły Wilks’a),
- seniorzy w kat. wagowych: 66, 74, 83, 93, 105, 120, +120 kg,
- weterani I grupa wiekowa 40 ÷ 49 lat w kat. do 93 kg i powyżej 93 kg
według formuły Wilks’a,
- weterani II grupa wiekowa 50 ÷ 59 lat w kat. do 93 kg i powyżej 93 kg
według formuły Wilks’a,
- weterani III grupa wiekowa powyżej 60 lat w kat. OPEN
według formuły Wilks’a.
2. Rywalizacja drużynowa:
a) w kategorii kobiet i mężczyzn punktuje pięciu najlepszych zawodników
z wszystkich kategorii, oprócz kandydatów na członków klubu.
UWAGA:
Zawodniczki i zawodnicy mogą startować w koszulkach specjalistycznych.
Najlepszą Zawodniczką wśród zawodniczek oraz Najlepszym Zawodnikiem wśród
zawodników zostanie uznana odpowiednio zawodniczka/zawodnik z największą liczbą
punktów Wilks’a.

VI. Informacje
1. Wszelkich informacji dotyczących w/w zawodów udziela p. PAWLIK Piotr
pod nr tel. kom. 605 734 680.
2. Informacje o zawodach wraz z Regulaminem dostępne będą w Internecie
na witrynie http://www.pzkfits.pl.
3. W czasie zawodów czynny będzie bufet.

VII. Nagrody
1. Trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii wiekowej kobiet i grupie kategorii
wagowej mężczyzn zostaną nagrodzone medalami.
2. Każdy zwycięzca lub zwyciężczyni zostanie nagrodzony pucharem lub
statuetką.
3. Pierwsze miejsce w klasyfikacji Najlepszej Zawodniczki oraz pierwsze miejsce
w klasyfikacji Najlepszego Zawodnika zostaną nagrodzone pucharami
lub statuetkami.
4. Trzy pierwsze miejsca w klasyfikacji drużynowej kobiet i mężczyzn zostaną
nagrodzone pucharami lub statuetkami.
5. Wszyscy zawodnicy i zawodniczki otrzymają dyplomy.
6. W zależności od sponsorów przewidziano nagrody rzeczowe.

VIII. Program zawodów i odprawa techniczna
1. Odprawa techniczna: 10.03.2012 r. (sobota) o godz. 8:00.
2. Wstępny program zawodów:
- godz. 8.00 – odprawa techniczna w miejscu zawodów,
- godz. 8.30 ÷ 10.00 – ważenie wszystkich zawodniczek, juniorów,
następnie ważenie pozostałych zawodników,
- godz. 10.30 – START.
3. Dokładny program zawodów będzie ustalony na odprawie technicznej,
tj. w dniu 10.03.2012 r., o godz. 8.00.

IX. Regulamin zawodów i przepisy szczegółowe
1. Na zawodach obowiązują przepisy i procedury IPF i PZKFiTS.
2. Komisję sędziowską powołuje PZKFiTS w porozumieniu z organizatorem
bezpośrednim, tj. UKS „Pover Kuźnik” Chorzów.
3. Opłaty startowe przyjmowane będą wyłącznie w biurze zawodów w dniu
10.03.2012 r., od godz. 8.00, przed wejściem na wagę.
4. Na zawodach nie będzie przyjmowania opłat za licencję zawodniczą.
Ową opłatę należy uiścić bezpośrednio na konto PZKFiTS.
5. Prawo interpretacji regulaminu należy do organizatora.
6. Niniejsze informacje podlegają szczegółowym definicjom, regulacjom
i przepisom zawartym we „Wzorcowym regulaminie zawodów trójboju
siłowego i konkurencji objętych nadzorem PZKFiTS”, który dostępny
jest na witrynie internetowej PZKFiTS pod adresem:
http://www.pzkfits.pl/komunikaty/2011/r ... dow_ts.pdf

Chorzów, dnia 30.01.2012 r.
Wiceprezes PZKFiTS
ds. Trójboju Siłowego
dr hab. Marek Kruszewski

O r g a n i z a t o r
Piotr Pawlik
UKS „Pover Kuźnik” Chorzów
 
 
       
gregorterm 

SOGI: 35

świerzak

Wiek: 62
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 19
Skąd: Dąbrowa Górnicza
  Wysłany: Śro Lut 15, 2012 10:41 am     

Pierwsze zgłoszenia

1.Adam Balawejder Power Kużnik Chorzów 66 kg - senior
2.Marcin Podmanicki Power Kużnik Chorzów74 kg - senior
3.David Kotarba Power Kużnik Chorzów 74 kg jun.20 i 23.
4.Marcin Zwoliński kat.93 junior 23 + senior
5.Piotr Pawyza kat.93 senior
6.Artur Kiczuk kat.+120 senior
7.Leszek Dąbrowski kat.105 senior
8.Adam Siniawski kat.74 senior
9.Marcin Woźniczko kat.74 senior
10.Andrzej Lendo kat.120 weteran 1 grupa + senior
11.Stanisław Mentel kat.93 weteran 2 grupa + senior
12.Dawid Kosoń kat.83 kg junior 23+ senior
13.Rafał Szendera weteran I gr 93 kg
14.Grzegorz Leski weteran II gr. 93 kg
15.Ariel Bąk Ariel kat.wag. 83 jun 23. i senior
16.Legutko Dariusz kat.wag.83 kg senior
 
 
       
gregorterm 

SOGI: 35

świerzak

Wiek: 62
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 19
Skąd: Dąbrowa Górnicza
  Wysłany: Śro Lut 22, 2012 9:46 am     

Lista zgłoszeń powoli wzrasta.

1.Adam Balawejder Power Kużnik Chorzów 66 kg
2.Marcin Podmanicki Power Kużnik Chorzów74 kg
3.David Kotarba Power Kużnik Chorzów 74 kg
4.Marcin Zwoliński kat.93 junior 23 + senior
5.Piotr Pawyza kat.93 senior
6.Artur Kiczuk kat.+120 senior
7.Leszek Dąbrowski kat.105 senior
8.Adam Siniawski kat.74 senior
9.Marcin Woźniczko kat.74 senior
10.Andrzej Lendo kat.120 weteran 1 grupa + senior
11.Stanisław Mentel kat.93 weteran 2 grupa + senior
12.Dawid Kosoń kat.83 kg junior 23+ senior
13.Legutko Dariusz kat.wag. 83 kg senior
14.Obcowski Tomasz - senior waga:93kg
15.Kłósko Paweł - junor 83 kg
16.Ropelewski Adrian - junor 66 kg
17.Zapisek Jakub - junior 105kg
18.Pawlik Dawid - senior +120kg
19.Miodek Magdalena - junior 63kg
20.Haszke Michał - junior 67kg
21.Rak Maciej - junior 93kg
22.Łyskawka Andrzej - junior 93kg
23.Szostak Aleksander- senior 57kg
24.Lesik Przemysław - junior 67kg
25.Tokarz Dawid - senior 105kg
26.Dąbrowski Jarosław- weteran 105kg
27.Kozioł Maciej - weteran 120kg
28.Szałas Przemysław-senior 120kg
29.Chudy Wiesław - weteran 83kg
30.Rabsztyn Adrian - senior 120kg
31.Francus Maciej - junior 93kg
32.Kubarska Beata - senior 63kg
33.Szendera Rafał weteran I gr 93 kg.
34.Leski Grzegorz weteran II gr. 93 kg
35.Bąk Ariel kat.wag. 83 jun 23. i sen.
 
 
       
gregorterm 

SOGI: 35

świerzak

Wiek: 62
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 19
Skąd: Dąbrowa Górnicza
  Wysłany: Śro Mar 07, 2012 2:22 pm     

Lista zgłoszeń do Mistrzostw Śląska w Wyciskaniu Leżąc - 10.03.2012 r.

06.03.2012 r.
Kobiety
Open juniorek do lat 20 wg. Wilks'a
1. Flis Emilia 97 UKS Eugen Knurów
2. Zaborowska Nikolia 97 UKS Eugen Knurów
3. Miodek Magdalena 95 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Cygan Paulina 94 TKKF Azory Kraków

Open juniorek do lat 23 wg. Wilks'a
1. Tomaszewska Dorota 94 UKS Eugen Knurów
2. Gawlik Anna 92 UKS Eugen Knurów
3. Cygan Paulina 94 TKKF Azory Kraków

Open seniorek
1. Gawlik Anna 92 UKS Eugen Knurów
2. Kubarska Beata 76 UKS Pover Kuźnik Chorzów
3. Szostak Aleksandra 81 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Smykała Katarzyna 88 UKS Eugen Knurów
5. Pychowska Zofia 58 KS Tytan Żory

Weterani
I gr. (40-49 lat) do 93 kg. open według Wilks'a
1. Fuja Ireneusz 70 TKKF Śródmieście Legnica
2. Wesoły Arkadiusz 68 UKS Eugen Knurów
3. Szendera Rafał 71 Kandydat
4. Gruszecki Marek 68 Kandydat

I gr. (40-49 lat) powyżej 93 kg. open według Wilks'a
1. Kozioł Maciej 65 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Lendo Andrzej 67 KS Team Wrocaw
3. Dąbrowski Jarosław 65 UKS Pover Kuźnik Chorzów

II gr. (50-59 lat) do 93 kg. open według Wilks'a
1. Mentel Stanisław 54 KS Team Wrocław
2. Leski Grzegorz 58 Kandydat

II gr. (40-49 lat) powyżej 93 kg. open według Wilks'a
1. Matląg Krzysztof 62 UKS Pover Kuźnik Chorzów

III gr.powyżej 60 lat open według Wilks'a
1. Chudy Wiesław 52 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Prokop Marian 48 UKS Power Kuźnik Chorzów
3. Kołodziej Andrzej 50 Kandydat

Juniorzy do lat 20 (53-83 kg) open według Wilks'a
1. Kotarba Dawid 94 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Kłósko Paweł 94 UKS Pover Kuźnik Chorzów
3. Ropolewski Adrian 94 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Heintze Adrian 95 UKS Eugen Knurów
5. Haszke Michał 96 UKS Pover Kuźnik Chorzów
6. Lesik Przemysław 97 UKS Pover Kuźnik Chorzów
7. Przybył Łukarz 93 UKS Eugen Knurów
8. Piwowarczyk Łukarz 97 UKS Eugen Knurów
9. Kieloch Marcin 93 Kandydat
10. Hałat Dawid 92 Kandydat

Juniorzy do lat 20 (93+120 kg) open według Wilks'a
1. Francus Maciej 92 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Rak Maciej 94 UKS Pover Kuźnik Chorzów
3. Zapisek Jakub 95 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Pendel Damian 93 TKKF Herkules Warszawa
5. Suder Damian I 91 TKKF Azory Kraków
6. Suder Damian II 89 TKKF Azory Kraków
7. Lenard Dawid 94 TKKF Azory Kraków

Juniorzy do lat 23 (53-83 kg) open według Wilks'a
1. Bąk Ariel 90 Kandydat
2. Kosoń Dawid 90 KS Team Wrocław
3. Kotarba Dawid 94 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Jonczak Damian 91 Kandydat

Juniorzy do lat 23 (93+120 kg) open według Wilks'a
1. Wojewoda Marcin 89 UKS Eugen Knurów
2. Zwoliński Marcin 90 KS Team Wrocław
3. Łyskawka Andrzej 90 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Francus Maciej 92 UKS Pover Kuźnik Chorzów
5. Suder Damian I 91 TKKF Azory Kraków
6. Suder Damian II 89 TKKF Azory Kraków

seniorzy
kategoria 66 kg
1. Balawejder Adam 81 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Ochman Sebastian 82 UKS Eugen Knurów

kategoria 74 kg
1. Woźniczko Marcin 81 KS Team Wrocław
2. Siniawski Adam 88 KS Team Wrocław
3. Podmanicki Marcin 88 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Szendera Rafał 71 Kandydat

kategoria 83 kg
1. Legutko Dariusz 73 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Fuja Ireneusz 70 TKKF Śródmieście Legnica
3. Włoch Arkadiusz 75 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Helwig Marcin 87 KS Tęcza-Społem Kielce
5. Wesoły Arkadiusz 68 UKS Eugen Knurów
6. Kosoń Dawid 90 KS Team Wrocław
7. Bąk Ariel 90 Kandydat
8. Gajewski Mateusz 88 UKS Pover Kuźnik Chorzów
9. Rozkrut Bartosz 79 UKS Pover Kuźnik Chorzów

kategoria 93 kg
1. Obcowski Tomasz 79 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Pawyza Piotr 75 KS Team Wrocław
3. Zwoliński Marcin 90 KS Team Wrocław
4. Mentel Stanisław 54 KS Team Wrocław
5. Dąbrowski Sebastian 80 UKS Pover Kuźnik Chorzów

kategoria 105 kg
1. Kluk Przemysław 83 Kandydat
2. Dąbrowski Leszek 73 KS Team Wrocław
3. Tokarz Dawid 89 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Rejek Artur 72 TKKF Herkules Warszawa
5. Skałka Łukasz TKKF Azory Kraków

kategoria 120 kg
1. Rabsztyn Adrian 84 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Lendo Andrzej 67 KS Team Wrocław
3. Szałas Przemysław 67 UKS Pover Kuźnik Chorzów
4. Słapa Piotr 83 Kandydat
5. Wojewoda Marcin 89 UKS Eugen Knurów

kategoria + 120 kg
1. Pawlik Dawid 85 UKS Pover Kuźnik Chorzów
2. Kiczuk Artur 78 KS Team Wrocław

Program minutowy Otwartych Mistrzostw Śląską w Wyciskani Leżąc
Chorzów, 2012.03.10
Sobota, 10 marzec 2012 r.
08:00 Odprawa techniczna w miejscu zawodów.
08:30 – 10:00 Ważenie wszystkich zawodniczek, następnie weteranów,
juniorów, seniorów
10:30 Start wszystkich zawodniczek
11:15 Oficjalne otwarcie zawodów i dekoracja zawodniczek
11:30 Start wszystkich weteranów.
12:15 Start wszystkich juniorów do lat 20
13:15 Start wszystkich juniorów do lat 23
14:00 Przerwa 20 minut
14:20 Dekoracja weteranów i juniorów
14:40 Start seniorów kategorii wagowej 66 kg – 83 kg.
15:20 Start seniorów kategorii wagowej 93 kg - plus 125 kg.
16:10 Planowane zakończenie startów
16:40 Planowane zakończenie zawodów
Uwaga : Program zawodów może ulec zmianie po zakończeniu ważenia
Wysokości stojaków prosimy o zmierzenie przed wejściem na wagę
 
 
       
gregorterm 

SOGI: 35

świerzak

Wiek: 62
Dołączył: 06 Sty 2011
Posty: 19
Skąd: Dąbrowa Górnicza
  Wysłany: Nie Mar 11, 2012 12:08 pm     

Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Klub Waga ciała Wsp.Wilks'a Nr losowy Wyciskanie leżąc 1 2 3 Wynik Punkty Wilks'a Punkty Drużynowo

Wyniki nieoficjalne.

Open juniorek do lat 20 wg. Wilks'a
1 Cygan Paulina 94 TKKF Azory Kraków 61,5 1,0939 59 65 70 -75 70 76,57300 12
2 Flis Emilia 97 UKS Eugen Knurów 48,8 1,3083 33 47,5 50 -52,5 50 65,41500 9
3 Miodek Magdalena 95 UKS Pover Kuźnik Chorzów 63,5 1,0676 19 55 60 -62,5 60 64,05600 8
4 Zaborowska Nikola 97 UKS Eugen Knurów 59,7 1,1192 34 40 45 47,5 47,5 53,16200 7

Open juniorek do lat 23 wg. Wilks'a
1 Cygan Paulina 94 TKKF Azory Kraków 61,5 1,0939 59 65 70 -75 70 76,57300 12
2 Tomaszewska Dorota 94 UKS Eugen Knurów 60,3 1,1106 35 42,5 47,5 50 50 55,53000 9
3 Gawlik Anna 92 UKS Eugen Knurów 116 0,8046 36 60 65 67,5 67,5 54,31050 8

Open seniorek
1 Szostak Aleksandra 81 UKS Pover Kuźnik Chorzów 55 1,1933 23 80 85 -90 85 101,43050 12
2 Smykała Katarzyna 88 UKS Eugen Knurów 64,2 1,0588 37 75 80 82,5 82,5 87,35100 9
3 Kubarska Beata 76 UKS Pover Kuźnik Chorzów 60,3 1,1106 32 65 -70 70 70 77,74200 8
4 Cygan Paulina 94 TKKF Azory Kraków 61,5 1,0939 59 65 70 -75 70 76,57300 7
5 Gawlik Anna 92 UKS Eugen Knurów 116 0,8046 36 60 65 67,5 67,5 54,31050 6
6 Tychowska Zofia 52 KS Tytan Żory 69,1 1,0038 54 -42,5 42,5 47,5 47,5 47,68050 5

Open Kobiet
1 Szostak Aleksandra 81 UKS Pover Kuźnik Chorzów 55 1,1933 23 80 85 -90 85 101,43050
2 Smykała Katarzyna 88 UKS Eugen Knurów 64,2 1,0588 37 75 80 82,5 82,5 87,35100
3 Kubarska Beata 76 UKS Pover Kuźnik Chorzów 60,3 1,1106 32 65 -70 70 70 77,74200
4 Cygan Paulina 94 TKKF Azory Kraków 61,5 1,0939 59 65 70 -75 70 76,57300
5 Flis Emilia 97 UKS Eugen Knurów 48,8 1,3083 33 47,5 50 -52,5 50 65,41500
6 Miodek Magdalena 95 UKS Pover Kuźnik Chorzów 63,5 1,0676 19 55 60 -62,5 60 64,05600
7 Tomaszewska Dorota 94 UKS Eugen Knurów 60,3 1,1106 35 42,5 47,5 50 50 55,53000
8 Gawlik Anna 92 UKS Eugen Knurów 116 0,8046 36 60 65 67,5 67,5 54,31050
9 Zaborowska Nikola 97 UKS Eugen Knurów 59,7 1,1192 34 40 45 47,5 47,5 53,16200
10 Tychowska Zofia 52 KS Tytan Żory 69,1 1,0038 54 -42,5 42,5 47,5 47,5 47,68050

Juniorzy do lat 20 (53-83 kg) open według Wilks'a
1 Kłósko Paweł 94 UKS Pover Kuźnik Chorzów 78,7 0,6899 15 160 175 -185 175 120,73250 12
2 Kotarba Dawid 94 UKS Pover Kuźnik Chorzów 74 0,7193 3 160 -170 -170 160 115,08800 9
3 Ropelewski Adrian 94 UKS Pover Kuźnik Chorzów 63,7 0,8089 16 120 130 -132,5 130 105,15700 8
4 Heintze Adrian 95 UKS Eugen Knurów 73 0,7264 38 132,5 137,5 142,5 142,5 103,51200 7
5 Hałat Dawid 92 Kandydat 76,5 0,7029 68 135 140 142,5 142,5 100,16325 6
6 Przybył Łukarz 93 UKS Eugen Knurów 78 0,6939 39 120 125 127,5 127,5 88,47225 5
7 Kieloch Marcin 93 Kandydat 65,3 0,7922 50 100 102,5 -120 102,5 81,20050 4
8 Haszke Michał 96 UKS Pover Kuźnik Chorzów 64,7 0,7983 20 82,5 87,5 -92,5 87,5 69,85125 3
9 Lesik Przemysław 97 UKS Pover Kuźnik Chorzów 63,3 0,8133 24 -70 70 -75 70 56,93100 2

Juniorzy do lat 20 (93+120 kg) open według Wilks'a
1 Pendel Damian 93 TKKF Herkules Warszawa 85 0,6583 45 -202,5 202,5 207,5 207,5 136,59725 12
2 Lenart Dawid 94 TKKF Azory Kraków 83,7 0,6642 63 180 -185 185 185 122,87700 9
3 Francus Maciej 92 UKS Pover Kuźnik Chorzów 85 0,6583 31 175 185 -190 185 121,78550 8
4 Zapisek Jakub 95 UKS Pover Kuźnik Chorzów 100,2 0,6081 17 120 125 130 130 79,05300 7

Juniorzy do lat 23 (53-83 kg) open według Wilks'a
1 Bąk Ariel 90 Kandydat 80 0,6827 52 195 -205 210 210 143,36700 12
2 Janczak Damian 91 Kandydat 76,8 0,7011 62 160 -165 165 165 115,68150 9
3 Kotarba Dawid 94 UKS Pover Kuźnik Chorzów 74 0,7193 3 160 -170 -170 160 115,08800 8
NS Kosoń Dawid 90 KS Team Wrocław 80,5 0,68 12 -135 -140 -140 0 0,00000 0

Juniorzy do lat 23 (93+120 kg) open według Wilks'a
1 Zwoliński Marcin 90 KS Team Wrocław 90 0,6384 4 215 -220 -220 215 137,25600 12
2 Suder Damian I 91 TKKF Azory Kraków 117,6 0,5777 60 -230 230 235 235 135,75950 9
3 Suder Damian II 89 TKKF Azory Kraków 90,2 0,6377 61 -190 200 210 210 133,91700 8
4 Tokarz Dawid 89 UKS Pover Kuźnik Chorzów 95,2 0,6214 25 -200 210 -220 210 130,49400 7
5 Wojewoda Marcin 89 UKS Eugen Knurów 110 0,5885 41 200 220 -225 220 129,47000 6
6 Lenart Dawid 94 TKKF Azory Kraków 83,7 0,6642 63 180 -185 185 185 122,87700 5
7 Francus Maciej 92 UKS Pover Kuźnik Chorzów 85 0,6583 31 175 185 -190 185 121,78550 4
8 Szymański Radosław 89 Kandydat 91,7 0,6325 71 135 145 150 150 94,87500 3

kategoria 66 kg
1 Balawejder Adam 81 UKS Pover Kuźnik Chorzów 65,5 0,7901 1 190 200 -205 200 158,02000 12
2 Ochman Sebastian 82 UKS Eugen Knurów 62 0,8281 42 125 130 135 135 111,79350 9
3 Kieloch Marcin 93 Kandydat 65,3 0,7922 50 100 102,5 -120 102,5 81,20050 8
4 Lesik Przemysław 97 UKS Pover Kuźnik Chorzów 63,3 0,8133 24 -70 70 -75 70 56,93100 7

kategoria 74 kg
1 Woźniczko Marcin 81 KS Team Wrocław 72,6 0,7293 9 -185 185 190 190 138,56700 12
2 Podmanicki Marcin 88 UKS Pover Kuźnik Chorzów 73,5 0,7228 2 160 165 -170 165 119,26200 9
3 Szendera Rafał 71 Kandydat 72,2 0,7322 44 120 125 -130 125 91,52500 8
NS Siniawski Adam 88 KS Team Wrocław 73,3 0,7242 8 -190 -190 -190 0 0,00000 0

kategoria 83 kg
1 Dąbrowski Sebastian 80 UKS Pover Kuźnik Chorzów 82 0,6724 47 215 -225 -225 215 144,56600 12
2 Bąk Ariel 90 Kandydat 80 0,6827 52 195 -205 210 210 143,36700 9
3 Włoch Arkadiusz 75 UKS Pover Kuźnik Chorzów 80,4 0,6806 65 180 192,5 -200 192,5 131,01550 8
4 Fuja Ireneusz 70 TKKF Śródmieście Legnica 82,7 0,6689 48 192,5 -200 -200 192,5 128,76325 7
5 Wesoły Arkadiusz 68 UKS Eugen Knurów 82,4 0,6704 43 165 175 -180 175 117,32000 6
6 Rozkrut Bartosz 79 UKS Pover Kuźnik Chorzów 81,3 0,6759 67 -160 162,5 -167,5 162,5 109,83375 5
7 Helwig Marcin 87 KS Tęcza-Społem Kielce 82,2 0,6714 46 135 -145 150 150 100,71000 4
NS Kosoń Dawid 90 KS Team Wrocław 80,5 0,68 12 -135 -140 -140 0 0,00000 0
NS Gajewski Mateusz 88 UKS Pover Kuźnik Chorzów 75,8 0,7074 66 -162,5 -162,5 -162,5 0 0,00000 0

kategoria 93 kg
1 Obcowski Tomasz 79 UKS Pover Kuźnik Chorzów 91,5 0,6331 14 250 260 270 270 170,93700 12
2 Pawyza Piotr 75 KS Team Wrocław 86,3 0,6528 5 -220 222,5 -230 222,5 145,24800 9
3 Zwoliński Marcin 90 KS Team Wrocław 90 0,6384 4 215 -220 -220 215 137,25600 8
4 Suder Damian II 89 TKKF Azory Kraków 90,2 0,6377 61 -190 200 210 210 133,91700 7
5 Mentel Stanisław 54 KS Team Wrocław 88 0,6459 11 195 -205 205 205 132,40950 6
6 Lenart Dawid 94 TKKF Azory Kraków 83,7 0,6642 63 180 -185 185 185 122,87700 5
NS Świeboda Mateusz 87 Kandydat 87,2 0,6491 55 -140 -140 -140 0 0,00000 0

kategoria 105 kg
1 Rejek Artur 72 TKKF Herkules Warszawa 104 0,5996 58 280 -290 -300 280 167,88800 12
2 Kluk Przemysław 83 KS Team Wrocław 97,5 0,615 49 240 -250 -250 240 147,60000 9
3 Słapa Piotr 83 Kandydat 101,7 0,6046 10 220 -230 0 220 133,01200 8
NS Dąbrowski Leszek 73 KS Team Wrocław 98,3 0,6129 7 -185 -185 -185 0 0,00000 0
NS Kuklis Marcin 82 Kandydat 94,3 0,6241 21 -195 -195 -200 0 0,00000 0

kategoria 120 kg
1 Kozioł Maciej 65 UKS Pover Kuźnik Chorzów 111 0,5869 27 255 260 -270 260 152,59400 12
2 Suder Damian I 91 TKKF Azory Kraków 117,6 0,5777 60 -230 230 235 235 135,75950 9
3 Wojewoda Marcin 89 UKS Eugen Knurów 110 0,5885 41 200 220 -225 220 129,47000 8
NS Rabsztyn Adrian 84 UKS Pover Kuźnik Chorzów 113,2 0,5836 30 -170 -170 -180 0 0,00000 0

kategoria + 120 kg
1 Pawlik Dawid 85 UKS Pover Kuźnik Chorzów 135,8 0,5614 18 240 260 270 270 151,57800 12
2 Kiczuk Artur 78 KS Team Wrocław 125,1 0,5698 6 240 -250 -270 240 136,75200 9
3 Lendo Andrzej 67 KS Team Wrocław 120,2 0,5747 10 190 200 -210 200 114,94000 8

I gr. (40-49 lat) do 93 kg. open według Wilks'a
1 Fuja Ireneusz 70 TKKF Śródmieście Legnica 82,7 0,6689 48 192,5 -200 -200 192,5 128,76325 12
2 Wesoły Arkadiusz 68 UKS Eugen Knurów 82,4 0,6704 43 165 175 -180 175 117,32000 9
3 Szendera Rafał 71 Kandydat 72,2 0,7322 44 120 125 -130 125 91,52500 8

I gr. (40-49 lat) powyżej 93 kg. open według Wilks'a
1 Kozioł Maciej 65 UKS Pover Kuźnik Chorzów 111 0,5869 27 255 260 -270 260 152,59400 12
2 Lendo Andrzej 67 KS Team Wrocław 120,2 0,5747 10 190 200 -210 200 114,94000 9
3 Dąbrowski Jarosław 65 UKS Pover Kuźnik Chorzów 103,5 0,6006 26 170 180 -185 180 108,10800 8

II gr. (50-59 lat) do 93 kg. open według Wilks'a
1 Mentel Stanisław 54 KS Team Wrocław 88 0,6459 11 195 -205 205 205 132,40950 12

II gr. (50-59 lat) powyżej 93 kg. open według Wilks'a
1 Matląg Krzysztof 62 UKS Pover Kuźnik Chorzów 101 0,6062 56 180 190 200 200 121,24000 12
2 Kozielski Krzysztof 62 KSSSiKW Wiking Starachowice 93,1 0,6279 69 -180 185 -190 185 116,16150 9

III gr.powyżej 60 lat open według Wilks'a
1 Chudy Wiesław 52 UKS Pover Kuźnik Chorzów 75,7 0,708 29 120 125 -130 125 88,50000 12
2 Prokop Marian 48 UKS Power Kuźnik Chorzów 88 0,6459 48 125 130 -135 130 83,96700 9
3 Kołodziej Andrzej 50 Kandydat 96 0,6191 53 -110 110 -117,5 110 68,10100 8
4 Cisak Józef 45 TKKF Azory Kraków 87,5 0,6479 68 95 -100 0 95 61,55050 7

1 Obcowski Tomasz 79 UKS Pover Kuźnik Chorzów 91,5 0,6331 14 250 260 270 270 170,93700
2 Rejek Artur 72 TKKF Herkules Warszawa 104 0,5996 58 280 -290 -300 280 167,88800
3 Balawejder Adam 81 UKS Pover Kuźnik Chorzów 65,5 0,7901 1 190 200 -205 200 158,02000
4 Kozioł Maciej 65 UKS Pover Kuźnik Chorzów 111 0,5869 27 255 260 -270 260 152,59400
5 Pawlik Dawid 85 UKS Pover Kuźnik Chorzów 135,8 0,5614 18 240 260 270 270 151,57800
6 Kluk Przemysław 83 KS Team Wrocław 97,5 0,615 49 240 -250 -250 240 147,60000
7 Pawyza Piotr 75 KS Team Wrocław 86,3 0,6528 5 -220 222,5 -230 222,5 145,24800
8 Dąbrowski Sebastian 80 UKS Pover Kuźnik Chorzów 82 0,6724 47 215 -225 -225 215 144,56600
9 Bąk Ariel 90 Kandydat 80 0,6827 52 195 -205 210 210 143,36700
10 Woźniczko Marcin 81 KS Team Wrocław 72,6 0,7293 9 -185 185 190 190 138,56700
11 Zwoliński Marcin 90 KS Team Wrocław 90 0,6384 4 215 -220 -220 215 137,25600
12 Kiczuk Artur 78 KS Team Wrocław 125,1 0,5698 6 240 -250 -270 240 136,75200
13 Pendel Damian 93 TKKF Herkules Warszawa 85 0,6583 45 -202,5 202,5 207,5 207,5 136,59725
14 Suder Damian I 91 TKKF Azory Kraków 117,6 0,5777 60 -230 230 235 235 135,75950
15 Suder Damian II 89 TKKF Azory Kraków 90,2 0,6377 61 -190 200 210 210 133,91700
16 Słapa Piotr 83 Kandydat 101,7 0,6046 10 220 -230 0 220 133,01200
17 Mentel Stanisław 54 KS Team Wrocław 88 0,6459 11 195 -205 205 205 132,40950
18 Włoch Arkadiusz 75 UKS Pover Kuźnik Chorzów 80,4 0,6806 65 180 192,5 -200 192,5 131,01550
18 Tokarz Dawid 89 UKS Pover Kuźnik Chorzów 95,2 0,6214 25 -200 210 -220 210 130,49400
20 Wojewoda Marcin 89 UKS Eugen Knurów 110 0,5885 41 200 220 -225 220 129,47000
21 Fuja Ireneusz 70 TKKF Śródmieście Legnica 82,7 0,6689 48 192,5 -200 -200 192,5 128,76325
22 Lenart Dawid 94 TKKF Azory Kraków 83,7 0,6642 63 180 -185 185 185 122,87700
23 Francus Maciej 92 UKS Pover Kuźnik Chorzów 85 0,6583 31 175 185 -190 185 121,78550
24 Matląg Krzysztof 62 UKS Pover Kuźnik Chorzów 101 0,6062 56 180 190 200 200 121,24000
25 Kłósko Paweł 94 UKS Pover Kuźnik Chorzów 78,7 0,6899 15 160 175 -185 175 120,73250
26 Podmanicki Marcin 88 UKS Pover Kuźnik Chorzów 73,5 0,7228 2 160 165 -170 165 119,26200
27 Wesoły Arkadiusz 68 UKS Eugen Knurów 82,4 0,6704 43 165 175 -180 175 117,32000
28 Kozielski Krzysztof 62 KSSSiKW Wiking Starachowice 93,1 0,6279 69 -180 185 -190 185 116,16150
29 Janczak Damian 91 Kandydat 76,8 0,7011 62 160 -165 165 165 115,68150
30 Kotarba Dawid 94 UKS Pover Kuźnik Chorzów 74 0,7193 3 160 -170 -170 160 115,08800
31 Lendo Andrzej 67 KS Team Wrocław 120,2 0,5747 10 190 200 -210 200 114,94000
32 Ochman Sebastian 82 UKS Eugen Knurów 62 0,8281 42 125 130 135 135 111,79350
33 Rozkrut Bartosz 79 UKS Pover Kuźnik Chorzów 81,3 0,6759 67 -160 162,5 -167,5 162,5 109,83375
34 Dąbrowski Jarosław 65 UKS Pover Kuźnik Chorzów 103,5 0,6006 26 170 180 -185 180 108,10800
35 Ropelewski Adrian 94 UKS Pover Kuźnik Chorzów 63,7 0,8089 16 120 130 -132,5 130 105,15700
36 Heintze Adrian 95 UKS Eugen Knurów 73 0,7264 38 132,5 137,5 142,5 142,5 103,51200
37 Helwig Marcin 87 KS Tęcza-Społem Kielce 82,2 0,6714 46 135 -145 150 150 100,71000
38 Hałat Dawid 92 Kandydat 76,5 0,7029 68 135 140 142,5 142,5 100,16325
39 Szymański Radosław 89 Kandydat 91,7 0,6325 71 135 145 150 150 94,87500
40 Szendera Rafał 71 Kandydat 72,2 0,7322 44 120 125 -130 125 91,52500
41 Chudy Wiesław 52 UKS Pover Kuźnik Chorzów 75,7 0,708 29 120 125 -130 125 88,50000
42 Przybył Łukarz 93 UKS Eugen Knurów 78 0,6939 39 120 125 127,5 127,5 88,47225
43 Prokop Marian 48 UKS Power Kuźnik Chorzów 88 0,6459 48 125 130 -135 130 83,96700
44 Kieloch Marcin 93 Kandydat 65,3 0,7922 50 100 102,5 -120 102,5 81,20050
45 Zapisek Jakub 95 UKS Pover Kuźnik Chorzów 100,2 0,6081 17 120 125 130 130 79,05300
46 Haszke Michał 96 UKS Pover Kuźnik Chorzów 64,7 0,7983 20 82,5 87,5 -92,5 87,5 69,85125
47 Kołodziej Andrzej 50 Kandydat 96 0,6191 53 -110 110 -117,5 110 68,10100
48 Cisak Józef 45 TKKF Azory Kraków 87,5 0,6479 68 95 -100 0 95 61,55050
49 Lesik Przemysław 97 UKS Pover Kuźnik Chorzów 63,3 0,8133 24 -70 70 -75 70 56,93100
NS Kosoń Dawid 90 KS Team Wrocław 80,5 0,68 12 -135 -140 -140 0 0,00000
NS Siniawski Adam 88 KS Team Wrocław 73,3 0,7242 8 -190 -190 -190 0 0,00000
NS Kosoń Dawid 90 KS Team Wrocław 80,5 0,68 12 -135 -140 -140 0 0,00000
NS Gajewski Mateusz 88 UKS Pover Kuźnik Chorzów 75,8 0,7074 66 -162,5 -162,5 -162,5 0 0,00000
NS Świeboda Mateusz 87 Kandydat 87,2 0,6491 55 -140 -140 -140 0 0,00000
NS Dąbrowski Leszek 73 KS Team Wrocław 98,3 0,6129 7 -185 -185 -185 0 0,00000
NS Kuklis Marcin 82 Kandydat 94,3 0,6241 21 -195 -195 -200 0 0,00000
NS Rabsztyn Adrian 84 UKS Pover Kuźnik Chorzów 113,2 0,5836 30 -170 -170 -180 0 0,00000

Klasyfikacja drużynowa kobiet
1 UKS Eugen Knurów 42
2 TKKF Azory Kraków 31
3 UKS Pover Kuźnik Chorzów 28
4 KS Tytan Żory 5

Klasyfikacja drużynowa mężczyzn
1 UKS Pover Kuźnik Chorzów 60
2 KS Team Wrocław 54
3 TKKF Azory Kraków 42
4 UKS Eugen Knurów 39
5 TKKF Herkules Warszawa 24
6 TKKF Śródmieście Legnica 19
7 KSSSiKW Wiking Starachowice 9
8 KS Tęcza-Społem Kielce 4
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,54 sekundy. Zapytań do SQL: 11