Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Sob Cze 01, 2013 10:24 pm     

widocznie borysiuk tez tam nalezal hahahaha
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Nie Cze 02, 2013 8:23 pm     

olek7881 napisał/a:
widocznie borysiuk tez tam nalezal hahahaha


No, dostał wejściówkę od Bokito :-P
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Wto Cze 04, 2013 2:51 pm     

metro napisał/a:
olek7881 napisał/a:
widocznie borysiuk tez tam nalezal hahahaha


No, dostał wejściówkę od Bokito :-P



nie kumam.VADIM na nerki nie narzekal,sepsa moze zlapac Ciebie i kazdego z nas tyle.od krety nerki sie nie traci proste
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Wto Cze 04, 2013 5:46 pm     

Masz racje olek ale sepsa to zakażenie drobnoustrojami najczęściej krwi lub flakow..pytanie od czego on ta sepse dostał tego chyba nikt z nas nie wie...i nikt tak naprawdę nie wie czy odszedł z powodu sepsy bo juz bylo tyle wersji jego śmierci ze ..... .Ja go nie znalem dopóki nie zaczęto pisać na wszystkich forach ze zmarł...potem przeczytałem kilkanaście jego postów i można rzec ze mial spora wiedzę ale jednak nie do końca znal swój organizm i dużo czerpał wiedzy z tz pierwszych badan naukowych ...W tak młodym wieku mieć przetestowane na sobie takie ilości medykamentów to jest dla mnie jakaś abstrakcja i niestety droga do grobu i z przykrością muszę stwierdzić ze nie przekładało sie to na wielkość jego mięśni...Borysiuk zaczął mowic dopiero po jego śmierci o calym tym szambie.... lepiej późno niż wcale . Wiem ze wielu powie to nie od tego ..owszem wszystko jest dla ludzi ale 'jeżeli wejdziesz do lodowatej wody od razu nie przyzwyczajając ciała to możesz dostać zawalu.aletego rozum na pierwszym miejscu zaczynając zabawę z koksem ...'i jeszcze jedno ...dla mnie mitem jest to ze większość najlepszych kulturystów ma genetyczne predyspozycje do rozwoju muskulatury ....oni maja predyspozycje ale do przyswajania ogromnych ilości koksów które (te ilosci)nie sieja u nich takiego spustoszenia jak u przeciętnego Kowalskiego ,dodając do tego 24 dobowa opiekę lekarska...dowodem na to sa obecne zdjęcia większości czołówki z lat 90 ..wyglądają jakby w ogole nie trenowali albo trenowali fitnes.naturalnie nie potrafią zbudować polowy tego co mieli na soku..Za kilka lat będziemy oglądać takie zdjęcia dzisiejszych herosow...Napisałem to nie dla wszystkich na forum bo wiekszosc wie o tym lepiej niz ja ale dla młodych zapaleńców zeby zawsze czerpali mala łyżka a w zyciu sie nie sparza i beda cieszyć sie sportem do późnej starości
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Wto Cze 04, 2013 10:15 pm     

olek7881 napisał/a:
metro napisał/a:
olek7881 napisał/a:
widocznie borysiuk tez tam nalezal hahahaha


No, dostał wejściówkę od Bokito :-P



nie kumam.VADIM na nerki nie narzekal,sepsa moze zlapac Ciebie i kazdego z nas tyle.od krety nerki sie nie traci proste


Nie chodziło mi o problemy z nerkami tylko o to, że obydwaj znaleźli się na skraju przepaści a Bokito niestety w nią spadł.
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Cze 05, 2013 11:37 am     

tez musza miec gen i dobrze reagowac na sok u mie koles na silce 21lat pizga masakra 200wl.siad 260(220x10),mc 300 wazy teraz 96kg towar wbija od 2lat wszystko co ogarnie z chin teraz tren 150mge2d prop tak samo, master100e2d, npp tez tyle ,t3,clen,na przemian z efka,izotek tramal,amfetamina,merida takie kombo heheh tramal na pizde futro na baletach,deke skonczyl i bolda odstawil bo mial krwawienia z nosa i skonczyl win inj i wcale duzy nie jest na to co wpierdala aha i jeszcze arimidex i letro przesadza z tym wg mnie
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Cze 05, 2013 4:20 pm     

olek7881 napisał/a:
tez musza miec gen i dobrze reagowac na sok u mie koles na silce 21lat pizga masakra 200wl.siad 260(220x10),mc 300 wazy teraz 96kg towar wbija od 2lat wszystko co ogarnie z chin teraz tren 150mge2d prop tak samo, master100e2d, npp tez tyle ,t3,clen,na przemian z efka,izotek tramal,amfetamina,merida takie kombo heheh tramal na pizde futro na baletach,deke skonczyl i bolda odstawil bo mial krwawienia z nosa i skonczyl win inj i wcale duzy nie jest na to co wpierdala aha i jeszcze arimidex i letro przesadza z tym wg mnie

No właśnie... dobrze reagować na sok bez większego problemu ze zdrowiem,mieć zdrowe młode stawy.... ten gość to 2 letnia chodząca apteka:)))zobaczymy jak długo tak pociągnie hehe .. co nie oznacza ze nie ma w ogóle genetyków... bo tego nie napisałem:)Jak ja zaczynałem kumple w wieku 19-20 lat juz faszerowali sie jakby mieli do czynienia z witaminami o odbloku profilaktyce nikt nie mial nawet pojęcia liczyło sie tu i teraz im więcej tym lepiej .. dzisiaj po mięśniach i sile nie ma śladu tylko wielkie wspomnienia i zryte flaki , niektórzy robią sile ale z czystym mięsem jest lipa mam tez takich na siłowni ....np Centopani robi ostatnia serie wl powiedziałoby sie tylko ze 180-tka w 7-8 ruchach a zobacz jak wygląda..:-D Oczywiście mówimy tu o kulturystyce i rozwoju muskulatury i dobrze dobranych środkach do postawionego celu pod opieka lekarza i dietetyka.....
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Śro Cze 05, 2013 6:14 pm     

no fakt, kolega olka ostro jedzie po bandzie...

Samson, co do sily Evana niebyl bym taki pewien :)
wypowiedz szefa z forum animalpak,pl:
Nie bede komentowal ale napisze tylko ile Evan wyciska.
Na Power Tour bylo na sztandze 200kg.Podszedl i zrobil to bez rozgrzewki.
U mnie w stajni na treningu doszedl na 4 powtorzen z 260kg.
Nie malo jak na kulturyste

Powiedzil ,ze to wariactwo i robi to bo go podpuscilem.

Zawodowcy nie trenuja takimi ciezarami bo to ryzyko kontuzji a co za tym idzie brak wystepow i brak kasy.

wiec taki slaby to on nie jest :D :D
_________________
Train like a champion today
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Cze 05, 2013 6:32 pm     

VSOP napisał/a:
no fakt, kolega olka ostro jedzie po bandzie...

Samson, co do sily Evana niebyl bym taki pewien :)
wypowiedz szefa z forum animalpak,pl:
Nie bede komentowal ale napisze tylko ile Evan wyciska.
Na Power Tour bylo na sztandze 200kg.Podszedl i zrobil to bez rozgrzewki.
U mnie w stajni na treningu doszedl na 4 powtorzen z 260kg.
Nie malo jak na kulturyste

Powiedzil ,ze to wariactwo i robi to bo go podpuscilem.

Zawodowcy nie trenuja takimi ciezarami bo to ryzyko kontuzji a co za tym idzie brak wystepow i brak kasy.

wiec taki slaby to on nie jest :D :D

to tu chyba nie mial formy albo kłamał 12:40 wydaje mi sie ze szef animala troche koloryzuje mogl jescze dodac ze na jego suplach :-P albo evan od czasy kręcenia tego filmiku zrobił taki postęp ..chyba ze sam byleś tego swiadkiem?? :-P
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Śro Cze 05, 2013 7:55 pm     

Nie, nie, swiadkiem nie bylem tylko przytoczylem ta wypowiedz bo jakos zapadla mi w pamieci, a jak wspomniales o sile Evana to tak mi sie przypomnialo po prostu ze troche wiecej sily ma :) Czy to wiarygodne info? nie wiem, zdaje sie tylko na opinie szefa tamtego forum.

ps. wgl sila kulturystow to temat troche kontrowersyjny. wiele razy slyszalo sie o jakis rekordach, ale nikt tego nie potwierdzil... przyklad - Greg Kovacs hehehe :razz:
_________________
Train like a champion today
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Cze 05, 2013 9:09 pm     

VSOP napisał/a:
Nie, nie, swiadkiem nie bylem tylko przytoczylem ta wypowiedz bo jakos zapadla mi w pamieci, a jak wspomniales o sile Evana to tak mi sie przypomnialo po prostu ze troche wiecej sily ma :) Czy to wiarygodne info? nie wiem, zdaje sie tylko na opinie szefa tamtego forum.

ps. wgl sila kulturystow to temat troche kontrowersyjny. wiele razy slyszalo sie o jakis rekordach, ale nikt tego nie potwierdzil... przyklad - Greg Kovacs hehehe :razz:

VOSP tylko jeszcze mi nie mow ze chodzi o TEDA bo to jest poprotu pimper jakich malo w Polsce .Nie mozna na tym forum porozmawiac w ogole o PH a jak slysze wypowiedzi tych herosow z animala ktorzy maja po 43 w bicepsie znajacych sie na koksie diecie i suplementacji to tak jakbym ogladal kabaret.Nigdy nie bylem tam zalogowany ale kolega jest i znam temaz reszto mozna podejrzec bez logowania t .Jezeli ktos mi zacznie pimpowac w oczy i nie pozwoli na obiektywna opinie na temat supli i koksow to jest dla mnie klaunem i tyle w temacie....z reszta sam pewnie znasz temat bo nie jestes z pierwszej łapanki:)))))))
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Śro Cze 05, 2013 9:22 pm     

samson napisał/a:
olek7881 napisał/a:
tez musza miec gen i dobrze reagowac na sok u mie koles na silce 21lat pizga masakra 200wl.siad 260(220x10),mc 300 wazy teraz 96kg towar wbija od 2lat wszystko co ogarnie z chin teraz tren 150mge2d prop tak samo, master100e2d, npp tez tyle ,t3,clen,na przemian z efka,izotek tramal,amfetamina,merida takie kombo heheh tramal na pizde futro na baletach,deke skonczyl i bolda odstawil bo mial krwawienia z nosa i skonczyl win inj i wcale duzy nie jest na to co wpierdala aha i jeszcze arimidex i letro przesadza z tym wg mnie

No właśnie... dobrze reagować na sok bez większego problemu ze zdrowiem,mieć zdrowe młode stawy.... ten gość to 2 letnia chodząca apteka:)))zobaczymy jak długo tak pociągnie hehe .. co nie oznacza ze nie ma w ogóle genetyków... bo tego nie napisałem:)Jak ja zaczynałem kumple w wieku 19-20 lat juz faszerowali sie jakby mieli do czynienia z witaminami o odbloku profilaktyce nikt nie mial nawet pojęcia liczyło sie tu i teraz im więcej tym lepiej .. dzisiaj po mięśniach i sile nie ma śladu tylko wielkie wspomnienia i zryte flaki , niektórzy robią sile ale z czystym mięsem jest lipa mam tez takich na siłowni ....np Centopani robi ostatnia serie wl powiedziałoby sie tylko ze 180-tka w 7-8 ruchach a zobacz jak wygląda..:-D Oczywiście mówimy tu o kulturystyce i rozwoju muskulatury i dobrze dobranych środkach do postawionego celu pod opieka lekarza i dietetyka.....


ten koles to genetyk na krecie do 160na wl doszel to sporo na 1cyklu cypek pmp e5d 1ml i meta 30mg pmp gdzie to mega syf na 200wl wjechal naj jest to ze pozniej wbijal treny i to wszystko co wymienilem i 200w wl nie moze przejsc.apteka nie chodzaca bo sam se robi sok:) diete ma dopieta.supli nie uzywa bo nie dzialaja hahahaha
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Cze 05, 2013 9:29 pm     

olek u nas sie tak mopwi na gosci ktorzy juz nie maja wlasnych jaj hahaha"chodzaca apteka" co nie znaczy ze maja środki apteczne:))))))))))))))))))
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Cze 05, 2013 9:41 pm     

tu za to nikt nie ściemniał :))))))
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 10