Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 02, 2014 2:48 pm     

W kazdej dycyplinie sportu suple to podstawa. Najpierw suple pozniej zarcie. Nigdy zarcia sie nie przyswoi tak jak supli , tylko nie zrozumcie zeby rezygnowac z jedzenia calkowicie bo to bzdura. Chodzi o to zeby uzupleniac jedzenie suplami po to zeby organizm mial skad szybko czerpac bardzo wartosciowy budulec oreaz regenrator. Zadne jedzenie tego nie da.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Czw Sty 02, 2014 8:51 pm     

a ja jestem zdania, ze jedzenie to podstawa... suple to tylko zajebisty dodatek...

nie wiem jak to wyglada w trojboju czy wyciskaniu, ale nie znam kulturysty w Polsce, ktory robiąc forme polegal na suplach...
 
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pią Sty 03, 2014 12:44 am     

JOR5 napisał/a:
a ja jestem zdania, ze jedzenie to podstawa... suple to tylko zajebisty dodatek...

nie wiem jak to wyglada w trojboju czy wyciskaniu, ale nie znam kulturysty w Polsce, ktory robiąc forme polegal na suplach...


i o to mi wlasnie chodzilo
_________________
Train like a champion today
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 03, 2014 1:44 pm     

JOR5 napisał/a:
a ja jestem zdania, ze jedzenie to podstawa... suple to tylko zajebisty dodatek...

nie wiem jak to wyglada w trojboju czy wyciskaniu, ale nie znam kulturysty w Polsce, ktory robiąc forme polegal na suplach...


moze malo ich znasz lub zra hujowe suple i dlatego w nie nie wierza.

Jak wyobrazasz sobie jedzenie zdrowo kg miesa dziennie ... bo ja nie . Ale 500g + dodatek zajebistej porteiny i aminokwasow tak. Bo taka mieszanka sie lepiej przyswoi.
Nie chodzi o torjboj ale o kulturystyke tez.

O to wlasnie chodzi.

Niektorzy zawodocy z ktorymi rozmiawialem wlasnie tak robia , nazwisk nie wymienie. I sobie chwala taka diete bo maja o wiele lepsze postepy niz na samym jedzeniu i koksach.


Jak sobie wyobrazacie ze Wasz organizm na bombie strawi duze ilosci zarcia :576: i tu sie pojawia dalsza czesci wiedzy na temat jak powinine wygladac cykl..... widac wlasnie poziom zaawasnwoania w PL zawodnikow.....
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Pią Sty 03, 2014 3:15 pm     

w ogóle gdzie można kupić zdrowe mięso czyt. nie nafaszerowane antybiotykami i rozworami solnymi hehehe
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=e9ake0ZxbiE
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pią Sty 03, 2014 4:53 pm     

Moim zdaniem 2/3 zarcie 1/3 bialko w prochu .Nie wyobrazam sobie dnia bez pozywnego szeika bo raz ze nie mam czasu siedziec caly dzien w kuchni dwa ze nie lubie chodzic caly czas obzarty i pelny a trzeci powod to wykorzystaniue bialka w pierwsze godzinie po treningu tz okienko,bo zanim strawi sie steka ,kurczaka czy twarog serwatka juz bedzie krazyc sobie we krwi.Nie mowie tu o innych suplach ktore tez uwazam za niezbedne szczegolnie jak sie jest w okresie czy w ogole trenuje bez koksu.Podsumowujac ....jedzenie i suple sa u mnie tak samo wazne z przewaga na jedzenie:))) zawsze jem i zawsze uzywam jakichs supli przeciez nawet witaminy to suplement diety........ :wink: a co do Ryana i tak bedzie musial po wyjsciu siegac po jakis buster zeby unormowac gospodarke hormonalna jezeli bedzie chcial trenowac bez koksu :-D
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pią Sty 03, 2014 9:43 pm     

666 napisał/a:
JOR5 napisał/a:
a ja jestem zdania, ze jedzenie to podstawa... suple to tylko zajebisty dodatek...

nie wiem jak to wyglada w trojboju czy wyciskaniu, ale nie znam kulturysty w Polsce, ktory robiąc forme polegal na suplach...


moze malo ich znasz lub zra hujowe suple i dlatego w nie nie wierza.

Jak wyobrazasz sobie jedzenie zdrowo kg miesa dziennie ... bo ja nie . Ale 500g + dodatek zajebistej porteiny i aminokwasow tak. Bo taka mieszanka sie lepiej przyswoi.
Nie chodzi o torjboj ale o kulturystyke tez.

O to wlasnie chodzi.

Niektorzy zawodocy z ktorymi rozmiawialem wlasnie tak robia , nazwisk nie wymienie. I sobie chwala taka diete bo maja o wiele lepsze postepy niz na samym jedzeniu i koksach.


Jak sobie wyobrazacie ze Wasz organizm na bombie strawi duze ilosci zarcia :576: i tu sie pojawia dalsza czesci wiedzy na temat jak powinine wygladac cykl..... widac wlasnie poziom zaawasnwoania w PL zawodnikow.....


No właśnie Jor i Ja piszemy o tym co jest wpajane od dawna czyli jedzenie jedzenie jedzenie :D niektórzy całkiem porzucili suple na rzecz jedzenia.
I tu mnie zaciekawiło Pana podejście bo pamiętam test i tam pamiętam, że dawał Pan określoą ilość mięsa (z tego co pamiętam indyka) lub twarogu i zawsze szło 20g premium pro + 15-20g aminokwasów pxs chyba.
taki mix białka w prochu i amino poleca Pan dodawać do każdego posiłku?
_________________
Train like a champion today
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Pią Sty 03, 2014 11:27 pm     

nie podam nazwisk rowniez, ale to nie sa debiutanci tylko mistrzowie swiata i europy... weterani polskiej kulturystyki...

nie wiem jak to sie robi na zachodzie, ale suchosc jaka udalo sie osiagnac chocby jednemu z Nich nie udaloby sie osiagnac stosujac suplementy. Jak to zobaczylem na zywo to po prostu odpadłem...

W tym roku na masówce chce sprobowac wlasnie mieszania zarcia oraz kupy supli...

mialem sie nie chwalic, ale nie zdradzajac szczegołów tego jak to bede robil... chce wlasnie sprobowac takiej metody na sobie aby byc bardziej obiektywny...

po kolejnych obserwacjach mojego organizmu chce sprobowac cyklicznej masówki... w pierszej fazie jedzac KOLOSALNE ilosci jedzenia... i tego stałego i tego płynnego i tego w proszku :) bo nie dam rady zjesc 2kg miesa :D

w momencie kiedy juz sie zapcham i przestane rosnac od razu obcinam kalorie czyszcze diete dokladam cardio i susze... i tak kilka razy w ciagu roku...

zobaczymy jak pojdzie
 
 
 
       
pepi

SOGI: 2

świerzak

Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 2
  Wysłany: Sob Sty 04, 2014 11:08 am     

Suple to podstawa dla tych co mają w tym interes, ale tego raczej nikomu tłumaczyć nie trzeba.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 04, 2014 11:15 am     

pepi napisał/a:
Suple to podstawa dla tych co mają w tym interes, ale tego raczej nikomu tłumaczyć nie trzeba.


no tak , powiedzial co wiedzial ...., a moze byc tak pomyslal i zrobil cos raz dobrze w zyciu
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 04, 2014 11:20 am     

Jor no nie wiem po sobie jak ma sie to w kulturystyce za cholere. NIgdy sie nie wycinalem i nie zamierzam narazie.
Tez znam pare osob ktore sa zwolennikami samego jedzenia i robienia zastrzykow i jakos im sie nie udalo nigdy porzadnie urosnac i dalej twkia w sowim przekonaniu . Ich wybor.
Tak czy siak myslac logicznie uzupelnienie odzywkami jedzenia da duzo wieksze rezultaty niz trenujac bez supli na samym jedzeniu.
Ja staram sie pol na pol .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Boss 

SOGI: 1587

świerzak

Dołączył: 03 Sty 2014
Posty: 36
  Wysłany: Sob Sty 04, 2014 11:30 am     

Pepi a kim ty jestes ?
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Sob Sty 04, 2014 2:04 pm     

JOR5 napisał/a:
nie podam nazwisk rowniez, ale to nie sa debiutanci tylko mistrzowie swiata i europy... weterani polskiej kulturystyki...

nie wiem jak to sie robi na zachodzie, ale suchosc jaka udalo sie osiagnac chocby jednemu z Nich nie udaloby sie osiagnac stosujac suplementy. Jak to zobaczylem na zywo to po prostu odpadłem...

W tym roku na masówce chce sprobowac wlasnie mieszania zarcia oraz kupy supli...

mialem sie nie chwalic, ale nie zdradzajac szczegołów tego jak to bede robil... chce wlasnie sprobowac takiej metody na sobie aby byc bardziej obiektywny...

po kolejnych obserwacjach mojego organizmu chce sprobowac cyklicznej masówki... w pierszej fazie jedzac KOLOSALNE ilosci jedzenia... i tego stałego i tego płynnego i tego w proszku :) bo nie dam rady zjesc 2kg miesa :D

w momencie kiedy juz sie zapcham i przestane rosnac od razu obcinam kalorie czyszcze diete dokladam cardio i susze... i tak kilka razy w ciagu roku...

zobaczymy jak pojdzie

jor ja sie z toba i z tymi Panami zgodze co do suszenia wygladu ale co do budowania masy bez bialka w prochu przecietny zawodnik tymbardziej z wolniejsza przemiana materii bedzie rosl wolniej z reszta sam zobaczysz:))
...pepi sprobuj zjesc 2 kg miesa w ciagu dnia i zobaczymy ile dni wytrzymasz ciagle ospaly i z nadetym bebechem .ja nie handluje suplami i nie mam zadnego interesu w ich reklamie ..bez glupiej wit c ciezko przezyc zime bez infekcji......tak na koksie nie potrzebujesz kreatyny czy daa ale jak widze te wszystkie diety z dupy wziete gdzie w posilku wychodzi 30 gram bialka to sie sie nie dziwie ze przy tak konskich dwkach koksu nie robicie progresu...wszedzie trabaia ze serwatka to najlepiej przyswajalne bialko ale w Polsce lepiej napychac sie tonami kurczaka nafaszerowanego estrogenami:))z wolowina jest klopot i jest droga wiec moim zdaniem i tak warto uzupelniac diete bialkiem z serwatki i tu sie powtorze tymbardziej po treningu ...chociazby dlatego ze jest to bardziej ekonomiczny i szybszy sposob na uzupelnienie aminokwasow we krwi....jezeli chodzi o zawody to Jor moze potwierdzic ile trzeba wydac na diete zeby utrzymac mase i wysuszyc miesien ale mysle ze tutaj wszystkich interesuje zbudowanie wiekszej masy miesniowej bo niewielu z was pewnie bedzie startowac w zawodach kulturystycznych i wycinac sie na maxa ;) .....
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 04, 2014 2:23 pm     

w pl drob to jedno z najgorszych syfow pakowane antybiotykami , a ludzie to jedza...
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Sob Sty 04, 2014 3:19 pm     

wlasnie teraz na masowce bede walil sporo dawke supli... bo nie jestem w stanie zjesc takich ilosci jedzenia... jednak jak masowka minie to na redukcji od razu opieram sie na jedzeniu i zostaje jedynie bcaa, gainer po treningu... nie liczac przedtreningowek itp...

reszta to sucha kura, ryz itp...

probowalem zrobic redukcje nieco "lzej" dietetycznie jednak w 6 tygodni efekty byly tak mizerne, ze jak wszedlem na czysta diete ryzowo kurczakowa to efekty w 3 tygodnie byly 2x lepsze niz w poprzednie 6

na masowce macie racje... nie da rady zbudowac masy na samym jedzeniu do tego czystym... to totalna abstrakcja
 
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 10