Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 31, 2014 12:04 pm     

VSOP napisał/a:
samson napisał/a:
W saa nie ma dzisiaj tak naprawde duzego wyboru jezeli chodzi o orale......metka ,wino ,tura i co dalej??


Meta
Wino
Antek
Oxandrolon
Halotestin
Proviron
Turinabol

Jesli ma sie dobre dojscia to jaki oral jest tu do szczescia potrzebny?
Nie licze calej gammy srodkow iniekcyjnych


z tego jak Samson pisze , maly wybor jest.

halotestin 90% walkow, proviron to na odblok nie na cykl , oxandrolon 75% podrob , takze zostaje niewielki wybor i jak dostaniesz ture dobra tez sie ciesz bo przewaznie pakuja do sroka mix mety i wina. Czyli pomijajac Halotestin co jest cudem do dostania zostaja az 4x :grin: czyli nic . Dltego jest cos takiego jak DS czyli nowe zwiazki oralne takie jak tura kiedys byla. Takze po co szukac dziury w calym wogole ? , Przynajmniej jak sie bierze DS ma sie pewnosc co sie bierze.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pią Sty 31, 2014 12:55 pm     

SpAiro_ napisał/a:
Samson: Tak z ciekawości: jesteś też na innych forach ? Czy tylko na tym ? :wink:

zarejestrowalem sie tylko na te forum ,oczywiscie inne podgladalem i czasami podgladam ale nie jestem zarejestrowany ....a co ktos sie podemnie poszywa???hehe
VSOP napisał/a:
spoko. jest promo to sprawdze jak dziala eq x plosion :)

pewnie z podkladzikiem? ;)
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 31, 2014 2:25 pm     

na sam eq dobrze jest podac z propem :cool:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Pią Sty 31, 2014 4:41 pm     

Nie ma cyku bez testa (przynajmniej u mnie) wiec prop oczywiscie ze bedzie razem z eq plexem. 3 opaki wystarcza prawda? 3 kapsy dziennie to akurat troche ponad 8tyg bedzie czyli jak w opisie sklepu :)

666 dla kogos kto trenuje sylwetkowo/kulturystyka cykl prop+eq x plosion i co ty na to zeby dodac tren acet do tego? I pozatym jesli mozesz to prosilbym o nazwy ph/ds dostepnych na sklepie ktore nadaja sie typowo pod wycinke? Eq, epi, muscle var...? Cos jeszcze? Ulatwilo by mi to przyszly wybor srodkow.

Samson, arsenal nutrition to firma Roberta (napis approved by hardkorowy koksu) wiec firma trzyma poziom pewnie na rowni Burneika Sports a teraz w bf jest takie wyjebane w chuj promo ze grzechem nie zamowic czegos :))
_________________
Train like a champion today
Ostatnio zmieniony przez VSOP Sob Lut 01, 2014 8:19 am, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Pią Sty 31, 2014 5:33 pm     

VSOP ja bym sprobowal na wycince muscle vara .Gosc pisal gdzies w sieci nota bene wrog Ph ale teraz siedzi gdzies w skandynawi i nie ma dostepu do saa i z przymusu musial zamowic MV i zmienil zdanie o Ph bo twierdzi ze doznal milego szoku fat leci jak glupi na tym i ogolnie mieso twardsze i pelniejsze tanker na sklepie tez podobny ale w MV masz jeszce cos ala h drol niemetylowany ..... muscle test z podkladem tez by cie porobil pewnie ostro ja bralem solo i bylem zadowolony .Jor chyba pisal ze u niego brali z propem i byl ogien a ten zestaw nr 1 to faktycznie wisienka na torcie hehe
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Lut 03, 2014 4:30 pm     

mozesz tez zainwestowac w Tankera i jeszcze pojdzie po tej wersji sila , bo to stara pierwsza partia :-D
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Lut 26, 2014 10:46 am     

muscle test to jedno z mocniejszych gowien jakie wymyslono... widzialem ludzi, ktorzy brali pelna game SAA z insa HGH i t3 nie mowiac juz o syntholu...

a to co sie dzialo z moimi kolegami w te pare tygodni na muscle test/d-zine z 300mg propa to wprowadzalo w depresje nawet zaawansowanych zawodnikow... mowa tu o sile i mega przyrostach swietnej jakosci masy miesniowej...

dlatego od poczatku pisze, ze trzeba pare lat pocwiczyc i pokoksowac zanim ktos NAWET POMYSLI o muscle tescie czy d-zine'ie... przede mna jeszcze dluga droga, a jak widze lepkow, ktorych musze uczyc unoszenie ramion na boki ze sztangielkami bo nie umieja tego zrobic porzadnie, a laduja muscle test to mam ochote kazdemu wyplacic po lisciu :mad:

pzdr!
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Lut 26, 2014 12:41 pm     

Jor ale sa ludzie ktorzy od tego zaczynaja :arrow: :idea: :-D ..... kurwa..... brak mi slow , ale to sie nazywa takich chyba dzeci neostrady czy jak ...
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 34
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Lut 26, 2014 10:28 pm     

wiem jest wielu takich zjebów u mnie na silowni... a ja potem sie smieje, ze co oni teraz wezma skoro zaczynaja od najmocniejszych zabawek... teraz wszystko bedzie dla Nich slabe i nie dzialajace, aw koncowym rozrachunkurzuca silownie i wroca do gry w pilke...

mozna kupic na necie bez wiekszych konsekwencji to ludzie biora nie wiedzac prawie nic na temat koksowania...
 
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Śro Lut 26, 2014 10:38 pm     

E-tam, kiedyś to się działo jak pierwsze m-drole się pojawiły, a na samym począteczku to nawet w necie za wiele info nie było o tych 'odżywkach' z allegro :mrgreen:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Lut 26, 2014 10:48 pm     

Pierwszym kotry wprowadzil Mdrola na Polske byl Pitbullshop i od samego poczatku zreszta sam mowilem ze to ciekza zabawka jak anapolon i nie nadaje sie na pocztek. Kto madry posluchal kto madrzejszy od kury sie zesral.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Czw Maj 29, 2014 6:47 pm     

zastanawiam się nad wyborem PH, miałem już 2x pheravola neo (zadowolony byłem) teraz myślę nad Powerem i P-Plexem (czym się różni od pheravolu?) chodzi mi o siłę.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=e9ake0ZxbiE
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Maj 29, 2014 6:48 pm     

Te same wiazania. Dzialania beda mysle te same. To orginalen zwiazki.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Czw Maj 29, 2014 6:55 pm     

miałem polecieć z oxą ale wtedy kasa się zgadzała teraz jest ciężko więc muszę spróbować zrobić to taniej :/
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=e9ake0ZxbiE
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Maj 29, 2014 7:03 pm     

Zanm takich ktorzy mowia ze im kolejna paczka pehravolu tym lepiej dziala
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 10