Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Nie Sty 19, 2014 1:33 pm     

666 napisał/a:
metro napisał/a:
Ja tam akurat nie miałem problemów ze sraczką nawet po ostrowii, której przed laty parę worków zjadłem (choć oczywiście nie napiszę, że to super produkt). Moim zdaniem jeżeli pije się odżywkę 1-2 razy dziennie i nie ma przy tym problemów trawiennych to można spokojnie ją spożywać bez ryzyka, nawet tą z niższej półki. Oczywiście są ludzie z bardzo delikatnym układem trawiennym i alergicy pokarmowi którzy potrafią mieć mega-srakę prawie po wszystkim...


Twoje zdrowie , ale piszesz bzdury.

Dalczego ano dlatego ze te odzywki ktore mam na mysli sa bezwartosciowe dla organizmu i tylko stanowia obciazenie dla nerek. Zero regeneracji. Pite nawet 2x dziennie szkodza w dluzszej perspektywie ich uzywania. NIe nastapi to po roku czy 2ch ale po kilku latach jak walna Ci kamienie nerkowe to pozniej bedzie jak to zawsze mawiam " a nie mowielem " no ale wtedy bedzie juz za pozno ….

przestrzegam wszystkich przed uzywaniem tych gownianych pseudobialek , to zapylony zdenaturyzowany surowiec w srodku , pochadzacy glownie z konca kola …


No to poproszę o konkretny przykład komu zrobiły się kamienie na nerkach od, Twoim zdaniem, kiepskich białek??? Druga sprawa: skąd pochodzi surowiec do białek BBN, proszę o podanie nazwy producenta a nie ogólniki typu niemieckie- najlepsze itp.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Nie Sty 19, 2014 1:47 pm     

NIe jestem wplywowa osoba zeby moc uzyskac informacje skad dany producent bierze surowiec. Zastanowiles sie logicznie przez moment ze nikt rozsadnie myslacy nie udziela takich informacji bo to tajmnica handlowa? To tak jakbys jeszcze spytal o haslo do konta bankowego czy nr kart kredytowych.
Dalej nie wszystko co niemieckie jest najlepsze !! , sa tez Niemcy i Niemcy.


Co do kamieni moj kolega wlasnie sie z tym boryka - zapaleniec kulturystyki amator , ktoremu zal dupe sciskal na wydanie kasy na normalne bialka i celowal wlasnie w tekie wynalazki zawsze. Jak mu lekarz sportowy wylozyl co jadl to troche oprzytomnial. Zreszta robil mu badania, a gosc ma pojecie i troche sportowcow prowadzi. To jemu akurat taka przyczyna dolegala , mozna skaczyc duzo gorzej.

a i przecierz najistoniejsza rzecz , zero regenracji jest po gownianych bialkach.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Pon Sty 20, 2014 2:22 pm     

Więc wytłumacz mi dlaczego tak wiele firm sprzedających kreatynę szczyci się głośno tym, że ich kretka pochodzi od Degussy albo producenci l-karnityny czy HMB umieszczają w reklamach info, że ich surowiec pochodzi od szwajcarskiej Lonzy? Tylko w przypadku białek surowiec jest tajemnicą handlową?
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 20, 2014 3:15 pm     

tak samo jak Olimp mowi chelaty z Albionu jest najlepszymi mineralami swiata... kit w kit i tak mozna gadac w kolo.
Skad masz pewnosc ze akurat te laby czy inne sa najlepsze od drugich ? , dlatego ze porducent napisal ? , zadnej pewonosci nie masz

Jak tak niektorzy producenci pisza skad biora surowce to dlaczego ich rzeczy nie dzialaja ?

Dlaczego nie ma regenracji po tych w dupe wspanalych bialkach wiekszosci z tej listy ?

Nie wszyscy producenci zdradzaja pochodzenie swoich labolatoriow.
Nadal twierdze ze dostep do kontaktu do dobrego surowca to tajmemnica handlowa.

tak nawiasem mowiac kretyne Creapure z Degussy mozna sobie wsadzic miedzy 4 litery. Takze masz kolejny przyklad na pierdolenie producenckie.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Wto Sty 21, 2014 6:03 pm     

A czy ja twierdzę, że kreatyna z Degussy czy inna jest najlepsza albo chelaty z chuj wie skąd? Nie! Chodzi o to, że niektórzy producenci nie robią tajemnicy z użytego w ich odżywce surowca i nie zasłaniają się żadnymi tajemnicami handlowymi i właśnie to jest z ich strony uczciwe...
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Sty 21, 2014 6:11 pm     

uczciewe ? raczej to jest tani slogan reklamowy niz uczciwe zeby ludzie w to wierzyli i mieli sprane banie. Nikt kto trzezwo stapa po ziemi i jest szanowana marka nie zdraidzi 100% pochodzenia swoich zrodel. To jest nienormalne i nielogiczne posuniecie.
Druga sprawa , nie masz zadnej absolutnie pewnosci ze nawet to co producenci rzekomo mowia wkladaja to do srodka.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Śro Sty 22, 2014 8:55 am     

Nienormalne i nielogiczne jest właśnie ukrywanie pochodzenia substancji użytych w produkcie. Dajmy spokój suplom i popatrzmy na np. motoryzację. Jeżeli chcę np. kupić Opla z silnikiem 1.3,0 to producent ukrywa, że wytwórcą silnika jest Fiat? Chyba nie...
Po drugie, jeżeli producent supla podałby fałszywe namiary na dostawcę surowca to pewnie sprawa skończyłaby się w sądzie i odszkodowanie do małych by nie należało...
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Sty 22, 2014 11:52 am     

a skad niby sie kots by dowiedzial ze beczki z puderem nie sa z np z Chin tylko z labu, ktory sie reklamuje. To jak ida boki w zakldach farmacutycznych ktore maja naprawde kontrole to w fabryce suplementow to nie bedzie problem, o tym pomyslales ?
I nielogiczne jest podawania swojego zrodla dostaw. To co podaja nikorzy rzeteni producenci to tylko maly procent. Reszta jest tajemnica handlowa. Nikt normalny i trzezwo myslacy tego nie robi bo jeszcze raz napisze to stanowi tajmenice handlowa i podanie sowjego dostawcy to jak napisanie komus instrukcji co i gzie ma kupic, no a chyba nie o to chodzi.
Porownanie supli do samochodow jest bez zasadne. Silnik sobie sam zobaczszysz przez kogo masz zrobiony. Dwa z tego co wiem to fiat wlanie jest czescia Ferrari, a dwa kupili Dogda w USA takze nie pogniealbym sie zeby Opeleczki mialy V8 HEMI prawdziwe motory.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
metro

SOGI: 5703

profesjonalista

Pomógł: 4 razy
Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 786
  Wysłany: Czw Sty 23, 2014 1:42 pm     

Rzetelni producenci podają swoich dostawców bo są właśnie rzetelni a jak ktoś sypie gówno zmieszane z popiołem to ma wiele do ukrycia, mimo pięknych reklam, zdjęć i filmików z gwiazdami BB na youtube. To niemożliwe, żeby firma A nie mogła dowiedzieć się skąd bierze surowiec firma B. Od tego firmy mają swoje, powiedzmy, 'wywiady gospodarcze' i fundusze reprezentacyjne (prościej pisząc, kasę na łapówki dla pracowników konkurencji ze zbyt długim językiem).
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Czw Sty 23, 2014 1:54 pm     

metro napisał/a:
Rzetelni producenci podają swoich dostawców bo są właśnie rzetelni a jak ktoś sypie gówno zmieszane z popiołem to ma wiele do ukrycia, mimo pięknych reklam, zdjęć i filmików z gwiazdami BB na youtube. To niemożliwe, żeby firma A nie mogła dowiedzieć się skąd bierze surowiec firma B. Od tego firmy mają swoje, powiedzmy, 'wywiady gospodarcze' i fundusze reprezentacyjne (prościej pisząc, kasę na łapówki dla pracowników konkurencji ze zbyt długim językiem).


podawanie labu nie swiadczy o zadnej rzetelnosci porducenta ! , zadnej. To tylko chwyt reklamowy i tyle i bardzo chytliwy. Nowa metoda prania mozgow ludzia.
O prdukcie nie swiadczy tylko etykieta i rzekomo pochodzenie surowac :arrow: :arrow: :arrow: ale jesgo dzialanie :idea:
No widzisz sa takie firmy kotre strzega swoich recptur i jakosc nikt nie moze ich wykrasc. Takze niekoniecznie takie psuniecie spiegostwa przemyslowego jest zasadne w kazdym przypadku.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Pią Sty 24, 2014 9:33 am     

za srake winą obciążyłem białko activlabu a tu zonk.winna jest albo ta smakowa kreatyna BBN albo DAA PXS.wł tylko to i sraka wróciła.ciekawe i tak będę to wcinał może organizm się przyzwyczai.a dziwne bo stosowałem już setki supli i nigdy nie było problemu.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=e9ake0ZxbiE
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pią Sty 24, 2014 11:13 am     

ryba napisał/a:
za srake winą obciążyłem białko activlabu a tu zonk.winna jest albo ta smakowa kreatyna BBN albo DAA PXS.wł tylko to i sraka wróciła.ciekawe i tak będę to wcinał może organizm się przyzwyczai.a dziwne bo stosowałem już setki supli i nigdy nie było problemu.


hmm, kreatyna, daa to nie proteina. nie kazdy organizm trawi niektore frakcje . sensacje pokarmowe nie tycza sie tylko bialka przezciez.
_________________
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Pią Sty 24, 2014 11:49 am     

ja mam po prochu krecie lakse przewaznie dlatego wybieram kapsy,dodaj probiotyk i wtedy bedzie ok lub zmien na krete kap
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Pią Sty 24, 2014 11:53 am     

ja nigdy nie miałem problemu z kteatyna ale zawsze brałem ''czystą'' teraz pierwszy raz mam smakową i w sumie nie wiem co tam prucz tego mono jest bo w 10g jest 1,5g kretki. ale polecę to w probiotykami i zobaczę bo przecież jej nie wyrzucę :-P
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=e9ake0ZxbiE
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pią Sty 24, 2014 12:06 pm     

masz infexxion kretke ?
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,09 sekundy. Zapytań do SQL: 10