Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pon Sty 20, 2014 12:31 pm   Nutrend  

Licząc na Wasze obiektywne ( subiektywne też cenne) :) opinie pytam czy ktoś stosował Nutrend? Osobiście wątpie w działanie ich BCAA, czy białka. Stosowałem kilka supli endurance kiedyś typu żele w tubkach, magnez ( ampułki) i jakiś napój hipotoniczny. Te były ok. Nie znalazłem jednak za dużo info na temat tej firmy
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
Borkow66 

SOGI: 15558

MASTER
NO PAIN - NO GAME

Pomógł: 30 razy
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 2206
Skąd: Poland
  Wysłany: Pon Sty 20, 2014 12:43 pm     

Stosowa;lem jakies mono i amino z 10 lat temu, generlanie nie polecam , czeski syf, marka poziomem olimpowo. Dzis nie wiem ale nie sadze zeby temat byl wart zachodu.
_________________
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Pon Sty 20, 2014 12:47 pm     

Tak myślałem, że jak olimp :smile: ...jakie żele do endurance byś polecił ?
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Pon Sty 20, 2014 3:24 pm     

Jak 99% czeskich firm Nutrend to, hujnia jak Vitalsyf czy inne tego typu badziewia.
Nigdy sie zelami nie interesowalem niestety , ale takze w tej kwesti si enie wypowiem . Opinie mam swoja na podstawie klasycznych porduktow jak amnio kreta itp .

Nie mam zielonego pojecia ktore z tego typu porduktow mozna polecic , nie bralem nie mam porownania. Nie ta dziedzina.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
SpAiro_

SOGI: -8664

MASTER
OF HARDCORE


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 2891
Skąd: Obecnie IRL
  Wysłany: Pon Sty 20, 2014 4:23 pm     

Ja właśnie te magnezy, żele, hipotoniki, flexit stosowałem i jak najbardziej działanie ok.
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Wto Sty 21, 2014 1:12 pm     

Szkoda, że BBN i PXS nie mają więcej pod ENdurance:) Miałbym wszystko z 2 firm. Żele i ampułki miałem też z Multipowera. Ale 666 pisał w kilku postach , że jakość im się popsuła.
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
ryba

SOGI: 642

MASTER

Dołączył: 24 Lip 2011
Posty: 1553
  Wysłany: Wto Sty 21, 2014 1:34 pm     

ja z mono multipowera byłem BARDZO zadowolony.brałem rok temu.
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=e9ake0ZxbiE
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Sty 21, 2014 1:45 pm     

Mechanik porownaj sobie sam Multipower i Nutrenda zele. Kup jedno i drugie zjedz i bedziesz widzial na wlasne oczy.
Moje opinie sa tylko pod amino , whey itp , nie pod zele i rzeczy pod Endurance. Jak pisalem nie bralem nie wiem i nie moge zabrac obiektywnego zdania w tych rzeczach.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Wto Lut 11, 2014 11:56 am     

Ok. Porównałem 3 firmy jeśli chodzi o Endurance - może się komuś przyda:
1. Inkospor
- żele - 3 smaki dostępne- jak dla mnie strasznie słodki, leży na żołądku - osobiście do niego nigdy nie wróce
- X-Treme Power Drink 960g - ( użycie przed, w trakcie i po) - dobry skład, łagodny smak ( ważne w trakcie wysiłku) - minus mało porcji w stosunku do ceny
- X-Treme Recovery 630g - po treningu - oprócz węgli duża ilośc glutaminy i magnezu w porcji, dobry, prosty skład ale jak wyżej mało porcji w opakowaniu w stosunku do ceny - można znaleźć zamiennik zachowując jakość
- magnez w ampułkach - oczywiście cytrynian magnezu 250 mg w fiolce - działa jak pozostałe

2. Multipower
- żele - kilka rodzajów - smaków mały wybór albo wcale, ale działają jak należy (szczególnie MulticCarbo Jelly) - dla mnie chyba nr 1
- Iso Drink 735 g - typowy izotonik wzbogacony o BCAA, glutaminę i karnitynę - jak najbradziej godny polecenia w trakcie ( rower, bieganie nawet długie marsze w terenie) - cenowo lepiej niż inkospor
- magnez - ampułka - przez kilka lat stosowałem akurat ten, do czasu aż znalazłem BBN, jednak jest zaraz za BBN a przed pozostałym firmami - nadal ampułki stosuje
- guarana shot - działa - zdażało mi się łączyć rano z Yoh ą PXS przed bieganiem, albo po południu przed Menace Nubreed - tylko cena odstrasza - droższy tylko inkospor :smile:
3. Nutrend
- żele - na plus 2 rzeczy - ilość smaków i bardzo łatwa aplikacja ( forma tubki ) co czasem naprawde jest ważne ( rower) - duża wygoda. Same żele raczej działają, ale smaki są najbardziej sztuczne ze wszystkich firm i niektóre osoby mówiły mi, że na żołądku im zalegały ( podobnie jak miałem z inksoporem). Cenowo najlepiej wychodzą
- magnez - też ampułka, też cyrynian - według mnie jest ok, choć najmniej ufam tej firmie, ale magnez mogę polecić
- testowałem takie coś jak GUTAR - skład: woda, tauryna, wyciąg z guarany (10 % kofeiny), L-karnityna, regulator kwasowości kwas cytrynowy, aromat, L-arginina, substancja konserwująca sorbinian potasu, wyciąg z żeń-szenia (2,2 – 3 % ginsenozydów), substancja konserwująca benzoesan sodu, wyciąg z zielonej herbaty (50 % polifenoli), substancje słodzące acesulfam K i sukraloza, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny) - dla mnie przerost formy nad treścią ( żołądka :smile: )

Moje opinie są czysto subiektywne. Nie kierowałem się ceną jako głównym czynnikiem. Jakość przede wszystkim i działanie. Mało jest na rynku produktów pod endurance. Te mają swoje wady i zalety. Jednak trzymają jakąś jakość :grin: Co do magnezu na codzień stosuje BBN, ale nie mam ich ampułek więc używam Multipower jak trzeba ze sobą mieć.
Z innych pod Endurance supli według mnie podstawa to BCAA (PXS, BBN), Beta alanina (PXS), Maltargo (BBN) gainer właśnie stestowałem PXS i BBN
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lut 11, 2014 1:37 pm     

masz chociarz 100sogow za porownanie :grin:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Wto Lut 11, 2014 3:03 pm     

Dzieki wielkie :-) 1 raz dostałem sogi na forum :smile:
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Lut 11, 2014 3:36 pm     

pisz jaies artykulu to tez dostaniesz :smile:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11