Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Wto Sty 21, 2014 6:47 pm   TRUTH About Pro Bodybuilder Steroid Doses :)  

_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Sty 21, 2014 7:52 pm     

no jak podobnie mowie to mi nie wierza :grin: …. kurwa dzieci PC , dobre okreslenie hehehe

dodam jeszcze , za wiedze sie placi i nie dostaje sie jej od tak na forach :lol:
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Wto Sty 21, 2014 10:19 pm     

Beką jest to że teraz poleca się początkującym walić po 450 mg teścia tygodniowo,nie którzy walą nawet gram,gdzie kiedyś jechało się po 300 tygodniowo.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Wto Sty 21, 2014 10:27 pm     

ale takie rozbierznosci sa przez niewiedze i zaciemnienie na forach a pozniej na silowniach np jakis under ma naprawd 100mg a na etykiecie 300 , to tylko przyklad maly .
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Sty 22, 2014 7:43 am     

kolejna sprawa jest taka ze nigdy taki dzieciak nie dowie sie czy ma predyspozycje zaczynajac przygode ze sportem od koksu a do tego od takich dawek.....Dla mnie osobiscie gosc w wieku 20 lat to dzieciak jezeli chodzi o sport i tyle....
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Litwin81 

SOGI: 509

MASTER


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 19 Lip 2008
Posty: 1752
Skąd: Gdynia
  Wysłany: Śro Sty 22, 2014 7:59 am     

Dokładnie,dlatego ja zawsze próbowałem od dawki leczniczej jeżeli taka była danego środka.Jadłem 1 kaps h-drola przyrosty mega a później czytam że jakiś nowicjusz wcina 3 kapsy,szok.
_________________
Marszałek Piłsudski:
Naród, który nie szanuje swej przeszłości nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości.


..."Lepiej umrzeć na stojąco,niż żyć na kolanach"...
 
 
 
       
Mechanik 

SOGI: 1517

MASTER
Chess player

Pomógł: 6 razy
Wiek: 47
Dołączył: 05 Cze 2013
Posty: 1156
Skąd: North
  Wysłany: Śro Sty 22, 2014 9:06 am     

Samson ma racje. Zaczynałem od klasycznego podnoszenia ciężarów w klubie chyba koło 1987. Później zmieniłem dyscypline, ale do dzis ciągnie mnie do sztangi. Supli nie było wtedy w ogóle. Dość późno sięgnąłem po suple ale jakieś efekty były. Teraz małolaci najpierw biora a później albo trenuja albo nie. A te treningi...hehe fakt - predyspozycje podstawa
_________________
Make your body your machine!
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Sty 22, 2014 11:57 am     

Samsaon racja , ale tez wez pod uwage ze sa wyjatki 20latki :grin: , ale tacy trenuja pod okiem czyim i maja juz cos osiagniete. Niestety niewielu jest takich.

Fora tez maja swoje polusy , ze niektorym moga otworzyc oczy i pokazaz ze nietylko droga koksu jest.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Sty 22, 2014 2:04 pm     

666 napisał/a:
Samsaon racja , ale tez wez pod uwage ze sa wyjatki 20latki :grin: , ale tacy trenuja pod okiem czyim i maja juz cos osiagniete. Niestety niewielu jest takich.

Fora tez maja swoje polusy , ze niektorym moga otworzyc oczy i pokazaz ze nietylko droga koksu jest.

Tak wyjatki sa napewno tak jak wszedzie:) chodzilo mi bardziej o to jak ktos zaczyna w wieku 20 lat chwytajac sie za trenbolon i ladujac w siebie 500mg tescia na pierwszy cykl zamiast stopniowo wchodzic w temat jak juz chce koksowac. hmm ale cierpliwosc w tym wieku to rzadkosc. druga sprawa to kasa wyrzucona w bloto bo i tak nie wykorzysta potencjalu tych dawek nie majac rozwinietych polaczen nerwowo miesniowych o diecie nie wspomne....
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Sty 22, 2014 2:18 pm     

tak zgadzam sie , w zupelnosci , dzisiejsze suple sa w stanie pokryc zapotrzebowania tak mlodego organizmu i szczytem jest dorzucenie jezeli juz kots serio mysli o sporcie jednego wizania dosustnego jak cos.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Śro Sty 22, 2014 7:01 pm     

Gen, gen i jeszcze raz gen!
Jaki jest ladowac w siebie cala game srodkow jak i tak wiemy, ze nie bedziemy startowac? Albo nie mamy predyspozycji pod kulturystyke czy ts?
I wazna sprawa cierpliwosc. Kto wyglada lepiej; osoba co trenuje 20lat, je jak trzeba i od czasu do czasu zapoda jakis cykl czy 20 latek z dwuletnim stazem ktory jest rok na bombie z testa, bolda, trenu, mastera, wina? (a sa tacy) Chyba odpowiedz jest jasna. Miecho to czas przedewszystkim.

Jak ma sie taki gen jak wspomnieni rhoden, dexter, coleman to nawet jak czasami sie poopierdalaja na treningu i nie beda sztywno trzymac diety (dexter) to i tak beda poza zasiegiem.
Dexter to chyba jeden z gosci z naprawde zajebistym genem.

Ostatnio 30 letni kulturysta padl na zawal... Rok temu Nasser i Kovacs tez poszli do piachu. To powinno dac do myslenia bo wszyscy z golden ery swietnie sie trzymaja dalej + kilku wyglada naprawde dobrze a w latach swietnosci wygladali lepiej niz dzisiejsi kulturysci: arnold, nubret, haney, oliva.

Oliva i nubret nie zyja ale mieli 73 i 72 lat a nie 30 czy ledwo po 40
_________________
Train like a champion today
 
 
       
JOR5 

SOGI: 1698

MASTER
Trener Osobisty

Pomógł: 35 razy
Wiek: 35
Dołączył: 26 Kwi 2009
Posty: 2625
Skąd: JG
  Wysłany: Śro Sty 22, 2014 9:11 pm     

zauważyłem, że panuje taki trend, że ludzie za bardzo polegaja na koksach... a przeciez one sa tylko po to aby moc ciezej trenowac i nie rozpasc sie na kawalki oraz wiecej jesc gdyż pozwalaja przyswoich wieksza ilosc skladnikow odzywczych...
 
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Śro Sty 22, 2014 9:31 pm     

Dokladnie .Zgadzam sie z wami..spojrzmy nawet na sylwka stallone prawie 70 lat , koks uzywa z glowa i wyglada jak na swoj wiek rewelwcyjnie:)) a taki niecierpliwy napaleniec po 5 latach treningu juz jest tak w srodku wypruty ze ledwo zipie:)...mieso musi sie utrwalic i dlatego mysle ze pozniej latwiej jest to utrzymac przy dluzszym okresie bez wspomagania...
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
VSOP 

SOGI: 0

profesjonalista


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 17 Kwi 2011
Posty: 615
  Wysłany: Śro Sty 22, 2014 10:13 pm     

Oczywiście. a nie tak, że gość robi cykl nawali 20kg wody i smalcu potem to leci z niego i ma spadki to "ooo nie moge schodzic z cyklu bo masa spada"... potem sie czyta ze mlodzi ludzie maja juz takie sidy od gramow koksow i stymulantow, ze bez kolejnej dawki chemii nie sa w stanie fukncjonowac. chore to jest dla mnie.
miesnie to czas :!:
aha i Stalone to dla mnie miazga! i za czasów jego filmow wygladal swietnie to teraz ma ok 70 lat jak wspominales Samson i wyglada znakomicie. mozna sie domyslec ale na bank daje gh (kiedys go chyba zlapali nawet z kilkuset jednostkami jak lecial do jakiegos kraju na krecenie zdjec) tesc hrt i jakas lecznicza dawka deki na stawy. tylko sie domyslam moze ktos bardziej ogarniety wie :)

aha 666 - zawsze podkreslasz jak wazna jest tabletka (srodek oralny) w cyklu. dlaczego az tak wazna? gdy np ktos robi cykle 18-24 tyg to najlepszym wyjsciem jest dac oral jako kick i na koniec cyklu? bo leciec orale przez 20tyg to chyba trzeba miec 2 watroby :) ciekawi mnie to i akurat jest okazja zeby sie zapytac :cool:
_________________
Train like a champion today
 
 
       
samson 

SOGI: 3766

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 395
Skąd: Polska
  Wysłany: Czw Sty 23, 2014 12:43 pm     

VSOP napisał/a:

aha 666 - zawsze podkreslasz jak wazna jest tabletka (srodek oralny) w cyklu. dlaczego az tak wazna? gdy np ktos robi cykle 18-24 tyg to najlepszym wyjsciem jest dac oral jako kick i na koniec cyklu? bo leciec orale przez 20tyg to chyba trzeba miec 2 watroby :) ciekawi mnie to i akurat jest okazja zeby sie zapytac :cool:

Zulak pisal kiedys o tym w M&F i z tego co pamietam wskazywal na zasade dzielania opisana tak:

synergizm addycyjny, występuje, gdy działanie dwóch lub większej ilości leków, wiąże się z sumowaniem ich działania (występuje, gdy zastosowane leki mają ten sam mechanizm działania i taki sam lub bardzo podobny punkt uchwytu - np. działają na ten sam receptor);

synergizm hiperaddycyjny, występuje, gdy podanie dwóch lub większej ilości leków wykazuje większe działanie, niż suma działań poszczególnych składników terapii; ten mechanizm, określany jest także mianem potencjalizacji lub potęgowania działania; dochodzi do niego w sytuacji, gdy efekt działania leków jest identyczny, ale poszczególne leki wywierają wpływ poprzez różnorodne punkty uchwytu.
co do praktyki sie nie wypowiem bo nie probowalem samych iniekcji wiec jezeli ktos moze cos dodac sam jestem ciekawy ;)
_________________
" Ten, kto stale
płynie pod prąd, ma świeżą, czystą wodę"
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11