Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
zakrzes

SOGI: 103

świerzak

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 91
  Wysłany: Czw Sty 08, 2015 9:20 pm   Curacne  

Z dniem dzisiejszym po wizycie u dermatologa dostałem wyznaczony Curacne na mój przejeb*ny trądzik. Szanowna Pani dermatolog mi powiedziała, że mając na uwadzę siłownię muszę odstawić całkowicie białko bo będzie mnie wywalało na plecach (największy problem) i tutaj ok, można się zgodzić i przyjmę na klatę, ale jak myślicie nt. OxyEca, yohambina HCL oraz Creamorph, tj. azotan kreatyny - mogę szamać bez lipy czy będzie trzeba odstawić? Zapomniałem o to się spytać, ale zapewne babeczka też by nie wiedziała - miał ktoś styczność z "isotretinoinum" - ogarniam, ze stawy, mieśnie będą bolały ale co z kwestią w/w dojebywaczy :D ? Byłbym wdzięczny za pomoc, pozdro ; )
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Czw Sty 08, 2015 10:41 pm     

Izotretynoina to killer watroby.

Co ona jebie o tym bialku, pierwsze slysze. Jak bedziesz wpierdalal bialko olimpu to pewnie, ze tak. Dobre bialko nie wywala syfow, chyba, ze zjesz nie wiem, 10g/kg :mrgreen:

Masci na skore Ci dala?

Wszystko co bedzie Cie cisnac po watrobie nie jest zalecane do izo. Ja bym Cycle Assist kupil w ogole do tego.

Z wieloma srodkami a watroba jest bardzo indywidualnie. Izo m ato do siebie, ze moze te indywidualnosc wyolbrzymic. Lista skutkow ubocznych jest kurewska i tutaj nei ma zartow, izo to prawei jak chemioterapia :twisted: Sa goscie co [rzechodza przez to bez skutkow ubocznych, a sa tacy co sie chca pochlastac. Ja Ci nie gwarantuje, ze nie wejdzie w reakcje z synefryna z OxyEca.

Masz na 4 miechy czy 6? I teraz Ci dala? Ochujala. Jak sie zacznie slonce w kwietniu to filtr jak najwiekszy z jak najlepszej firmy, upewnij sie, ze bez gliceryny.

Proby watrobowe Ci zlecila? Robisz teraz i potem co miesiac.
 
 
       
zakrzes

SOGI: 103

świerzak

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 91
  Wysłany: Pią Sty 09, 2015 12:00 am     

Wyliczyła mi, że zaczynamy od dawki 30mg i po 2 msc mam na kontrole wpaść z wynikami, tj. morfologia, cholesterol, triglicerydy, aspat, alat. Liczyła coś, że 16msc lecimy na tym jak dawka zostanie ta sama, ale z praktyki wie, że dawkę zwiększa się bo jest ok i że przy większej dawce 10msc kuracja. Teraz sam na własną ręke robiłem próby aspat alat i miałem 35 i 30 wyniki więc ok. Żanych innych cudów nie przepisała tylko Curacne i powiedziała, że gwarantuje 100% efektu co traktuje z przymróżeniem oka. Dodatkowo mówiła, że chlać nie można i max 2 piwka na posiedzenie bo wątroba po tyłku dostaje. W sumie tyle ; ) zobaczymy jak będę znosił to ścierwo hehe :D I mówiła, że lepiej żebym już kupił pomadkę bo kurewsko wysusza i co 2 h trzeba średnio smarować japę. Zobaczymy co będzie ; ) z tym białkiem to się zdziwiłem bo wiem po sobie - nie ważne czy jem śmieci czy trzymam dietę, jeden ch*j nie wpływa to na trądzik - swoją drogą babka ogarnięta - najlepsze opinie w moim mieście więc do amatora nie poszedłem prywatnie.
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Pią Sty 09, 2015 12:54 am     

Ma bardzo luzne podejscie do tego leku widac, moze w jej karierze miala pacjentow co szlo wszystko okey. Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Miej sie na bacznosci i obserwuj. Ja np boje sie tego leku i jezeli go kiedykolwiek uzyje, a mysle nad przyszlym rokiem w sumie, to tylko jako ostatecznosc.

Masz syfy od koksu czy ogolnie od czego sie da?

Ja trzy lata temu temu jechalem tetralysal i wszystko zeszlo, a potem juz bylo okey. Bilem potem enana, propa, jadlem z orali epi, oxan, sv, tankera i nic, jeden syf na plecach :twisted: Ale przybilem octan trenu i jak mnie wyjebalo to do tej pory, czyli juz 1,5 roku ogarnac nie potrafie znowu.

Moze jak po miesaiacu nei bedzie zmian w badaniach na gorsze, to lyknij suple, ktore wymieniles i obserwuj.

Jezeli nei robi Ci to roznicy to dawaj znac jak dziala.
 
 
       
zakrzes

SOGI: 103

świerzak

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 91
  Wysłany: Pią Sty 09, 2015 10:53 am     

Trądzik mam po prostu - koksu nie waliłem - będę zdawał efekty na bierząco ;)
 
 
       
Radek

SOGI: 27571

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 101
  Wysłany: Sob Sty 10, 2015 3:57 pm     

Alchemy dobrze mówi ze trzeba szczęścia do tego żeby mieć mniejsze skutki uboczne. Ja biorę to teraz juz 6 miech i nawet rzęsy wypadają, oczy wysychają nie mówiąc o reszcie. Używam aknenormin czytałem na Internecie i słyszałem od dermatolog ze jest lepsza technologia wytwarzania/oczyszczania dlatego jest lepszy.
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Sob Sty 10, 2015 4:34 pm     

Szczerze odnosze wrazenie, ze czesto stezenia lekow sa zbujane, a czystosc to na pewno. Kiedys na topie jak to wszystko sie zaczynalo to byl IZOTEK. Slynna kosa. Wiekszosc ludzi nawet nawrotu po tym nie miala, nawet robiac/stosujac rzeczy, ktore wczesniej dawaly im outbreak na ryju czy gdziekolwiek. Ale wszyscy, jak jeden maz mieli skutki uboczne. +/- zawsze te same. Nr 1 to skora schodzaca z calego ciala platami, prawie jak atopowe. Ze sluzowki wszystkei powyszuszane na wior to juz nei trzeb amowic. Transaminazy w gorze to juz wiadomo. Brak apetytu i ogolne przemeczenie w tym. Plus co niektore przypadki notowaly jakies bardziej pojebane sajdy jak zaburzenia widzenia, etc. Jak zaczely wchodzi inne wersje, niby substancja ta sama, tylko marka inna, to juz sie zaczelo zmieniac. Niby mneij sajdow, ale mniej skutecznosci. Accutane, Curracne, etc. Izotek jest chyba nawet w niektorych krajach zakazany.
 
 
       
zakrzes

SOGI: 103

świerzak

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 91
  Wysłany: Sob Sty 10, 2015 5:57 pm     

Będę przed rannymi interwałami/aerobami brał yohę + OxyEca + creamorph - jak będzie większy wysyp to odstawię - podejdę do tego metodą prób i błędów
 
 
       
Radek

SOGI: 27571

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Sie 2008
Posty: 101
  Wysłany: Sob Sty 10, 2015 6:12 pm     

Możesz ją poprosić o receptę na witaminę E 400 30kapsulek koszt z 5zl brać 3x w tyg profilaktycznie na dziąsła. Bardzo dużo osób ma problem z krwawieniem nawet dentystka mi mówiła ze miała dużo przypadków kiedy robiły się zapalenia dziąseł. Sam miałem przez 2 tyg nie mogłem wyleczyć tego dopiero jak witamina E została dodana pomogło i płukanie corsodylem. Jeśli będziesz mial jakieś problemy to pytaj.
 
 
       
Alchemy

SOGI: 775

zawodowiec

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 06 Mar 2010
Posty: 471
  Wysłany: Sob Sty 10, 2015 6:17 pm     

zakrzes napisał/a:
Będę przed rannymi interwałami/aerobami brał yohę + OxyEca + creamorph - jak będzie większy wysyp to odstawię - podejdę do tego metodą prób i błędów


Tak, tylko bierz pod uwage fakt, ze tak jak kazdy inny lek stosowany dlugodystansowo, ze tak to ujme, ma tendencje do kumulacji w organizmie. Z kazdym gdniem bedzie sie kumulowac w wiekszej ilosci, logiczne. Dlatego raczej nic sie nie bedzie dziac nawet jakbys przykurwil m-drola do tego, bo zeby zaczelo cos sie dziac to izo musi dojsc do stezenia, ktore bedzie takim Trigger Point dla jakiejs reakcji z czyms. Kumasz. Tam wiesz, nie ma sie czym przejmowac, bo ja mysle, ze nic nie bedzie. Tylko czasami trzeba czasu, zeby zaczelo sie uwidaczniac cos, co zaczales robic np 2 miechy temu.

Ale no czekam na relacje! Bo chyba w to pojde z nastepnym okresem jesiennym.
 
 
       
zakrzes

SOGI: 103

świerzak

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 91
  Wysłany: Sob Sty 10, 2015 7:00 pm     

Będę pisał na bieżąco jak efekty i odczucia ;) piona
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 10, 2015 7:05 pm     

Alchemy dobrze mowi i pomysl tez o http://www.pitbullshop.us/index.php?producent=131 jako oslonach.
Trzeba bylo sie spytac pani dermatolog czy nie lepiej by bylo zpaodac ester testa jakis zeby unormowal gospodarke hormonolana bo pewnie od tego masz syfy np test enathat . Czy wogole ta pani bedzie miala o tym jakiekolwiek pojecie :roll: , jak ona pisze zeby bialko odstawic hmmm....
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
zakrzes

SOGI: 103

świerzak

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 91
  Wysłany: Sob Sty 10, 2015 7:34 pm     

Wątpię żeby którykolwiek dermatolog zapisał koks na trądzik :) z tym białkiem to mówiła ze jak będę jadł yo na plecach będzie wysyp. I co nawet gainera pxs po treningu odstawić? Dzisiaj łyknąłem gainera i chyba z tego póki co nie zrezygnuje. Nigdy czy to na diecie czy na śmieciowym żarciu różnicy w trądziku nie widziałem. Zobaczymy w praniu.
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Sob Sty 10, 2015 7:46 pm     

zakrzes napisał/a:
Wątpię żeby którykolwiek dermatolog zapisał koks na trądzik :) z tym białkiem to mówiła ze jak będę jadł yo na plecach będzie wysyp. I co nawet gainera pxs po treningu odstawić? Dzisiaj łyknąłem gainera i chyba z tego póki co nie zrezygnuje. Nigdy czy to na diecie czy na śmieciowym żarciu różnicy w trądziku nie widziałem. Zobaczymy w praniu.


hmm , dla mnie to tak jakbys jedzenie mial odstawic. Pewnie pani doktor miala na mysli jakies 80% rynku odzywek zasyfialych to tu sie zgodze.
Szkoda ze nie zna sie na hormoanch bo to ma wplyw i to duzy na tradzik. Mysle ze do takiego dermatotloga powines sie zapisac ze specjalizacja endokrynologiczna.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
zakrzes

SOGI: 103

świerzak

Dołączył: 08 Sty 2011
Posty: 91
  Wysłany: Sob Sty 10, 2015 7:59 pm     

W sumie polegałem na opiniach w necie, a tak się składa, że ta babeczka ma najlepsze opinie w moim mieście więc powinna ogarniać temat. Oby tylko pozbyć się tego gówna ;)
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12