Poprzedni temat «» Następny temat
Autor Wiadomość
usekenator 

SOGI: 531

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 102
  Wysłany: Czw Cze 21, 2018 1:28 pm   BOOSTER TEŚCIA - podsumowanie  

Z małym poślizgiem ale jak obiecałem to pisze podsumowanie PCT z udziałem Test Intense GH :mrgreen:

Oczywiście szło większe combo na PCT:
Test Intense GH - 3tabsy na noc
DAA z pxs - 5g na noc
Power X Test z pxs - 3x3tabsy
Pellon LS - 3-4tabsy
mono

I wam powiem ze zestawik PETARDA :twisted:

pomimo, iż pod koniec już zamulało lekko libido i ogolenie troche ciało to sobie poradził znakomicie a i zastoju nie ma a powoli do przodu idzie :mrgreen:
2 miesiące po cyklu spadki minimalne wręcz, troche więcej wody widać wpadło, troche kondycja gorsza ale myślę ze pogoda tu tez swoje robi a i organizm musi odsapnąć od zapierdalania :mrgreen:

Na cyklu leciał Oxanabolon z neo, DHX rd, Osta z neo pod koniec = 8 tygodnii

Test Intense zacząłem najpier 2x2, po paru dniach wszedłem na 4x na noc ale coś zamulony wstawałem i skończyło się na 3x na noc i to był strzał w dziesiątkę :)
Sen rewelacja, zero problemu z zasypianiem, pełny wypoczynek, rano pełen energii i vigoru... po 2 tygodniach zestawu namiot z rana, a 4dziestka na karku już robi swoje... ale myślę, że tu całość zestawu odegrała rolę znaczącą :mrgreen:
PCT uważam że WZOROWO ODWALIŁO ROBOTĘ :mrgreen: w niektórych momentach czułem się lepiej niż na cyklu ;)

Oxanabolon czuć już od 3 tygodnia, od 4 tygodnia kosmiczny wzrost siły u mnie, od razu musiałem zapodać oste aby przypilnowała stawy. Siła niestety max do 6 tygodnia szła, po czym stanęła jak wryta w ziemie, co nie znaczy że ciało dalej nie robiło roboty ;)
Założeniem cyklu była poprawa sylwetkowa i to się udało znakomicie. wpadło 2-3kg na plus ale nie oddaje to tego co się stało z transformacją ciała !! zaznacze, że dieta faktycznie była dopięta na 110%, ale róznica podaży kcal między początkiem a końcem cyklu była ok 1700kcal :shock: co na 8 tygodni dla mnie jest dużym przeskokiem. zakładam, że gdybym nie dokładał tak kcal wyżyłowało by mnie niemiłośiernie ale nie chciałem schodzić poniżej swojej wagi..

DHX rd po tygodniu wszedłem na 2 kapsy ale szybko wróciłem do jednego.. 2 kapsy mocno mnie muliły i wróciłem do jednego i myśle, ze zrobił swoje. Choć następnym razem obowiązkowo wpadnie podkład z masełka :twisted: myślę, że wtedy ciut więcej kg wpadnie :mrgreen:

Na koniec Pellon 2,5 miesiąca a po nim znów mono+daa+ może bloker myostatyny.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
       
666

SOGI: 592725

z piekła rodem

Pomógł: 69 razy
Dołączył: 16 Lip 2008
Posty: 8178
  Wysłany: Śro Lip 04, 2018 10:41 pm     

dzieki za podzielenie sie wiadomosciami. Odemnie masz 1000sogow a co... tam

Mnie np za to po oxnabolonie sila w dol. Pisze jak jest. Za to podobnie mialem z DHX 2x to kosmos , jedna styka.
Co do pellon to bedzie ta substancja czynna w nowym produkcie z PXSa , tez na podtrzymanie spadkow. Mysle ze bedzie gralo idelanie z tymi ziolkami.
_________________
Power X Sport Team
 
 
       
usekenator 

SOGI: 531

świerzak

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Wrz 2009
Posty: 102
  Wysłany: Wto Lip 10, 2018 12:13 pm     

Dzięki :grin:
Co do siły to szok dla organizmu aż za duży u mnie jak na 3 tyg działania... ale środek stanowczo nie na siłe wg mnie...
A pellon,-... hmmm niby nie czuć a robotę robi myślę :-D więc Pxs dobrze kombinuje, jak zawsze zresztą :-P
 
 
       
olek7881 

SOGI: 30026

MASTER

Pomógł: 21 razy
Wiek: 37
Dołączył: 08 Sie 2010
Posty: 2730
  Wysłany: Czw Wrz 13, 2018 6:33 am     

Szkoda ze nie zapodales na spadki nowe bcaa pxs.Dla mnie bcaa to nr1supel zawsze jadlem 10tab pxs przed po treningu i sila szla,bary w kablach,mega regeneracja.Teraz jest 8:1:1 z cytrulina i gluta rozpierdol.Niestety musze najpierw isc pod noz:(
_________________
R.I.P VADIM BELIAEV
www.poomoc.pl
 
 
       
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

theme by chariot.pl
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 11